ایشالله تو سال 92 سایه پدراتون بالا سرتون باشه+عکس

S R Engineer

عضو جدید
مرد درحال تمیز کردن ماشین بود که متوجه شد پسر ۸ ساله اش بر روی ماشین خط می اندازد مرد با عصبانیت چندین مرتبه ضربات محکمی بر دست کودک زد بدون اینکه متوجه آچاری که در دستش بود شود در بیمارستان کودک انگشتانش را از دست داد کودک پرسید: «پدر انگشتانم کی رشد می کند؟» مرد نمی توانست سخنی بگوید به سمت ماشین بازگشت و شروع کرد به لگد کردن ماشین و چشمش به خراشیگی کودک خورد که نوشته بود: «دوستت دارم پدر»
481900_365843696857424_2098510367_n.jpg

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مرد درحال تمیز کردن ماشین بود که متوجه شد پسر ۸ ساله اش بر روی ماشین خط می اندازد مرد با عصبانیت چندین مرتبه ضربات محکمی بر دست کودک زد بدون اینکه متوجه آچاری که در دستش بود شود در بیمارستان کودک انگشتانش را از دست داد کودک پرسید: «پدر انگشتانم کی رشد می کند؟» مرد نمی توانست سخنی بگوید به سمت ماشین بازگشت و شروع کرد به لگد کردن ماشین و چشمش به خراشیگی کودک خورد که نوشته بود: «دوستت دارم پدر»
مشاهده پیوست 143444

:cry::cry::cry:الهی بگردم ولی فکرکنم پدره دق کنه بمیره منخیلی سال پیش یه چیزی تواین زمینه ها شنیدم پدره مردش

saghar*20*

عضو جدید
بااين كه تكراري بود ولي جالب بود.ايشالله سايه پدرومادرهمه نه فقط سال92 كه هميشه بالاسرشون باشه.من كه عاشق پدرمم ويكي ازآرزوهام اينه كه پيشمرگش بشم....نميدونم چراهميشه حرف ازمادراست بابا پدراي بنده خدائم خيلي زحمت ميكشن.مخصوصا بعضياشون كه....مثل پدر من.اين حرفام ربطي به اين تاپيك نداره ولي تودلم مونده بود ديگه....