ایزو 17025

ram33

عضو جدید
آموزش ایزو 17025

در این قسمت برای علاقه مندان به یادگیری ایزو 17025 دانلودی را آماده کردم که شامل 2 فایل پاورپوینت می باشد

منبع : www.tak11.tk

پیوست ها

• ppt.zip
    97.1 کیلوبایت · بازدیدها: 1
سلام دوست عزيز خيلي خوشحالم که کسان ديگه ای هم به فکر تکثیر و انتشار اطلاعاتشون در زمینه این استاندارد افتادند
خوشحال میشم اگه یه سری هم به تاپیک IEC 17025 در باشگاه مهندسی صنايع بزنید
ارادتمند شما
نويد برهاني ناييني;)

ram33

عضو جدید
آموزشی دیگر از استاندارد 17025

هدف از این استاندارد مشخص کردن معیارهاي عمومی سازمان هاي بازرسی کننده بیطرف، قطع
نظر از بخش مورد بازرسی، می باشد. این استاندارد همچنین معیارهاي استقلال را نیز مشخصمی نماید.
2-1 این استاندارد براي استفاده سازمانهاي بازرسی کننده و مراجع تایید صلاحیت و نیز سایر سازمانهاي
مرتبط با شناسایی صلاحیت سازمان هاي بازرسی کننده در نظر گرفته شده است.
3-1 این مجموعه از معیارها ممکن است هنگام به کارگیري در بخشهاي خاص یا بازرسی در حین کار
نیاز به تفسیر داشته باشد.
4-1 این استاندارد آزمایشگاه هاي آزمون، سازمان هاي گواهی کننده یا اظهار انطباق توسط عرضه
ذکر شده EN کنندگان را که معیارهاي مربوط به آنها در سایر استانداردهاي اروپایی سري 45000
است، در بر نمی گیرد.

منبع: www.tak11.tk

پیوست ها

• 17 Training ISO17020.zip
    660.3 کیلوبایت · بازدیدها: 1

ram33

عضو جدید
سلام دوست عزيز خيلي خوشحالم که کسان ديگه ای هم به فکر تکثیر و انتشار اطلاعاتشون در زمینه این استاندارد افتادند
خوشحال میشم اگه یه سری هم به تاپیک IEC 17025 در باشگاه مهندسی صنايع بزنید
ارادتمند شما
نويد برهاني ناييني;)

سلام آقا نوید قربونت . من بانک اطلاعاتی قویی در رابطه با مهندسی صنایع دارم خوشحال می شم مطالبم را انتشار بدم.

سلام دوست من
من هم عرض کردم که خوشحالم که شما به سايت اضافه شديد و همه ميتونن از مطالبتون استفاده کنند;)

آخرین ویرایش:

2taiiii

عضو جدید
دوست عزیز ممنون از اینکه این فایل ها رو پیوست کردین. خیلی مفید بود برام.

بالا