::.. امین جان، دنیا دیگه مثه تو ندااااااااااااره ::..

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
امین جان تولدت مبارک
ایشالا زنده باشی پسرم :دی
شاد باشی

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حمید جان حضورت در تولد امین جان مبارک باشه
ایشالا زنده باشی پسرم :دی
شاد باشی

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره بابا خیلی معنی داره
ندیدی پژی ذوق کرد!!!!!!

اوهوم!!

دخیخا!!

دخیخا!!

هان؟؟؟

چی صدا کنم تورو...
اخه شمبلیله چو فردا اید فکره فردا کنیم، اوووووووووووووووووووووو کو تا 26 از الان دارین تبریک میگین

حالا چون خاطره حاج امین واسمون عزیز، ما هم تبریکات لازم رو به حاج امین گل تر از گل عرض نموده و امیدواریم سایه تون رو سره موجوی چون سیندی سوتی همیشه باشه، شاید ادم بشه و دس از این قرطی بازیاش ورداره... ولی من که چشم اب نمیخوره
حالا چون جمع خودمونیه و بساطه اسپمم به راهه دس به یه افشاگری دیگه میزنم شاید ملت این جونورو شناختن :
یا ایها الذین امنوا بدانید و اگاه باشید که این سیندی کپک از عمال رژیمه و کارش شناسایی بچه های پاک و ساده دل و میهن پرستی مثه منه که سریعا گزارش بده و یه راست کهریزکو بقیه ش سانسور . . . همین دیروز هفت تیرش رو شقیقه م بود و به بدترین نحو تهدیدم کرد که از ذکر آن عاجزم... گوله این جینگولک بازیاشو نخورین، این عکسایه مستهجنو میزاره تا ببینه کی انتن میده اونوقته که دیگه حسابش با کرام الکاتبینه... اینم یه عکس از همین موجوده انسان نما

سیندی حیا کن باشگاه رو رها کن
سیندی شمبلیله نمیخوایم نمیخوایم

خبه حالا انقزه شوله بازی در نیارررررررررررررررر....2 روز زودتر 2 دیرتر چه فرقی فوکوله!!؟؟

تو هرجا منو گیر میاری میخوای ساحتمو تخریب کنی؟؟

نکن این کاروووووووووووووووووووووووو توی نادون خیره سرت کاربر ممتازی که بخوره تو ملاجت اون عنوان الکیت.....باس الگوی کوچیکترا باشی نه انقد پلییییییییید!!!

تو از یه ماره کبرای 6 سیلندرم زهرآگین تری!!!

,وا اینجا جشن تفلده یا بزن بزن... اقا همش زیره سره سیندیه بقیه عروسک خیمه شب بازین، حالا ببینین کی گفتم

من بیچارررررررررررررررررره!!!
نه گله پیازم نه دمش!!!

اقا کسی ادرسه یوتیوب بدون فیلتـــر نداره:D

اینجا جای اینجور صوبتاست!!!!!!!!!!!!!؟؟

ولی این computer-eng که اخراج شد، پس یه مهره سوخت

نه بابا اخراج نشده!!!

عجباااا.... خوشم میاد عکسه اواتارشم همونه.
اقا مشکل میدونی کجاست، مشکل اینه که زیادی باهاش یکی به دو کردین و جوابشو دادین محلش نمیزاشتین خودش خسته میشد... واسه من میخواد بحثه اکادمیک راه بندازه . خودتونو اذیت نکنین ارزش فک کردن ندارن، حالا این به کنار ، تو میای تو نت تا اعصابت راحت بشه یا بیشتر داغون شه. اقا جون برو پارک شهر تخمه بشکون ما هم هستیم تازه... یه گل کوچیکم میزنیم، حوصله داریا با اینا کل کل میکنی، ول کن برادر من... تازه زورتم که به مدیرا نمیرسه ولی به سیندی که میرسه ، یه بیل بگیر بزنه تو سرش هم اعصابه تو راحت شه هم ما از دستش راحت شیم هم محیطه این باشگاه از لوث وجوده این بشر پاک شه:D (شوخی)

اینجا سیندی اونجا سیندی همه جا سیندی!!!!!!!!!!!
این محبوبتم گاهی اوقات آدمو کفری می کنه!!!!!!!!

همین فردا پس فرداس دس بچمونو بگیریم منو سیندی بیایم تو پارک قدم روایی کنیم!!!!!!!

باز اینو گفت ... باز اینو گفت...چن بار بگم من به اسمش حساسیت دارم
مارو باش رو دیوار کی داریم یادگاری مینویسیم، اقا تو مشکلت اساسیه زنگ بزن منشیم یه وقت بگیر باید باهات یه صحبت اساسی بکنم، نکن اینکارو با خودت پسرم، تو جوونی ارزو داری، گوله دلبری و لوندیه این مادره فولاد زرهو نخور، امین جان پسرم گلم الهی دردو بلات بالامپی بخوره تو سره اون کپک داغ جوونیتو رو دلمون نزار

اللله اکبببببببببببببببببببببببببببر!!!!:mad:
سبحان الللللللللللللله!!! داره اذان میگه عوض این شوله بازیا برو نمازتو بخون!!!

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اوهوم!!

هان؟؟؟

خبه حالا انقزه شوله بازی در نیارررررررررررررررر....2 روز زودتر 2 دیرتر چه فرقی فوکوله!!؟؟

تو هرجا منو گیر میاری میخوای ساحتمو تخریب کنی؟؟

نکن این کاروووووووووووووووووووووووو توی نادون خیره سرت کاربر ممتازی که بخوره تو ملاجت اون عنوان الکیت.....باس الگوی کوچیکترا باشی نه انقد پلییییییییید!!!

تو از یه ماره کبرای 6 سیلندرم زهرآگین تری!!!

من بیچارررررررررررررررررره!!!
نه گله پیازم نه دمش!!!

اینجا جای اینجور صوبتاست!!!!!!!!!!!!!؟؟

نه بابا اخراج نشده!!!

اینجا سیندی اونجا سیندی همه جا سیندی!!!!!!!!!!!
این محبوبتم گاهی اوقات آدمو کفری می کنه!!!!!!!!

اللله اکبببببببببببببببببببببببببببر!!!!:mad:
سبحان الللللللللللللله!!! داره اذان میگه عوض این شوله بازیا برو نمازتو بخون!!!

میدونی دفعه ی چندمه تبلیک می گی؟؟ :eek::eek::eek:

اووووووووووووو... چقدم با ذوق و سلیقه پستارو جدا کرده و به همشون با عشقو علاقه جواب داده، من از اون اولم متوجه علاقه ت شده بودم متوجه محبتات و خند هایه کریه ت هم شده بودم... میدیم چطور وقتی منو میبینی گل از گلت میشکفه چطور قلبه سیاهت تالاپ تولوپ میزنه، چطور اون گونه های کجت گل میندازه، ولی چی میشه کرد سیندی جان ما دو تا قسمت هم نبودیم.

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز

اووووووووووووو... چقدم با ذوق و سلیقه پستارو جدا کرده و به همشون با عشقو علاقه جواب داده، من از اون اولم متوجه علاقه ت شده بودم متوجه محبتات و خند هایه کریه ت هم شده بودم... میدیم چطور وقتی منو میبینی گل از گلت میشکفه چطور قلبه سیاهت تالاپ تولوپ میزنه، چطور اون گونه های کجت گل میندازه، ولی چی میشه کرد سیندی جان ما دو تا قسمت هم نبودیم.

برووووووووووووووووو بابا!!! :D
من کجا تو کجااااااااااااااااااااااااااااا!!!!
من دوبی ام .....تو آنتالیاااااااااااااااااااااااا!!!

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
برووووووووووووووووو بابا!!! :D
من کجا تو کجااااااااااااااااااااااااااااا!!!!
من دوبی ام .....تو آنتالیاااااااااااااااااااااااا!!!

میدونم سیندی جان میدونم... تو کلی خصلت بد داری ولی همیشه این شکسته نفسیتو تحسین میکنم، حالا که بهم نرسیدیم (که هزار مرتبه شکر) میخوای با این حرفات بگی که به من علاقه نداشتی، ولی خوب من که گول نمیخورم خلاصه اون گلایی شبا مینداختی تو حیاته خونمونو خشکشون کردم یادگاری نگرشون داشتم

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
رفقيق تولدت مبارك:gol::gol::gol: ايشالا جشن تولد 137 سالگيتو بگيريم!! :surprised:
برادر از این ادعیه جات از خودت در نکن من تازه امرو فهمیدیم:heart: امین:heart: و:heart: سیندی:heart: :razz:دستشون تو یه کاسه ست، الهی به حق 5 تن هر چه زودتر شرشون کم شه... الهی امین

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونم سیندی جان میدونم... تو کلی خصلت بد داری ولی همیشه این شکسته نفسیتو تحسین میکنم، حالا که بهم نرسیدیم (که هزار مرتبه شکر) میخوای با این حرفات بگی که به من علاقه نداشتی، ولی خوب من که گول نمیخورم خلاصه اون گلایی شبا مینداختی تو حیاته خونمونو خشکشون کردم یادگاری نگرشون داشتم

تو که باز تو فضایی!!!!!!!!!!

بازم به خوددددددددددددددددددددددددددددددت دروخ گفتی؟؟

من از همون اولشم عاشقه گل کاکتوس بودم به خاطر همون اونارو می نداختم تو حیاطتتون که ورشون داری و نگهشون داری و هر وخ تیغشون رفت تو بدنت یهویی یه شوک بهت وارد شه و یادم بیافتی!!:redface::redface:

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
برادر از این ادعیه جات از خودت در نکن من تازه امرو فهمیدیم:heart: امین:heart: و:heart: سیندی:heart: :razz:دستشون تو یه کاسه ست، الهی به حق 5 تن هر چه زودتر شرشون کم شه... الهی امین

تو که باز داری دسیسه موکونی؟؟

احیانا دلت چارمیخی، طنابه داری، وینچستری....چیزی نمی خواد؟؟

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
تو که باز تو فضایی!!!!!!!!!!

بازم به خوددددددددددددددددددددددددددددددت دروخ گفتی؟؟

من از همون اولشم عاشقه گل کاکتوس بودم به خاطر همون اونارو می نداختم تو حیاطتتون که ورشون داری و نگهشون داری و هر وخ تیغشون رفت تو بدنت یهویی یه شوک بهت وارد شه و یادم بیافتی!!:redface::redface:

الهی که دردو بلام بالامپی بخوره تو اون سرت، چرا حقیقتو نمیگی، بگو خودتو خلاص کن دیگه...من که دیدم چطور تو عروسیمون با ماشین اومدی جلو تالار یه گله سرخ انداختیو رفتی، منم که نامردی نکردم اون گله رو له کردم انداختم سطله اشغال... بگو سیندی جان بگو خودتو خالی کن من سرتاپا گوشم. ولی خداییشم به هم نمیومدیم نه تو سواد نه تو زیبایی نه تو هیکل نه تو روابط عمومی و . . . از هر نظر حساب کنی 4سرو گردن از من پایینتری

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
يعني چي؟؟ :surprised: ميشه بيشتر توضيح بدي؟؟ :confused:

عزیزم نیازی به توضیح نداره آدمی که تو امین آباده حرفش که حرف نیست!! :smile:

الهی که دردو بلام بالامپی بخوره تو اون سرت، چرا حقیقتو نمیگی، بگو خودتو خلاص کن دیگه...من که دیدم چطور تو عروسیمون با ماشین اومدی جلو تالار یه گله سرخ انداختیو رفتی، منم که نامردی نکردم اون گله رو له کردم انداختم سطله اشغال... بگو سیندی جان بگو خودتو خالی کن من سرتاپا گوشم. ولی خداییشم به هم نمیومدیم نه تو سواد نه تو زیبایی نه تو هیکل نه تو روابط عمومی و . . . از هر نظر حساب کنی 4سرو گردن از من پایینتری

چیرو بگم؟؟
واقعا اعتراف کنم؟؟:cool:
آخه تو قلبت خوب تلمبه نمی شه میترسم بگم!! :redface:
آخه چجوری بگم؟؟

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
يعني چي؟؟ :surprised: ميشه بيشتر توضيح بدي؟؟ :confused:

بله خواهش میکنم حتما...
سواله بسیار بسیار ظریف و موشکافانه ای مطرح کردید، ببینید اصولا هرگونه بدبختی ، اغتشاش، هرج و مرج، بزه، عربده کشی و هر چیز زشتی که شما فکرشو بکنید دسته سیندی یا همون سیندرلا (که نام کاربریش بسیار بسیار مزخرف و مشمئز کنندست) توشه. حالا اگه میخواین بدونین چطور اینو فهمیدم همینقد بگم که کاره برو بچه های اطلاعات و سربازانه گمنامه فرشیده و متاسفانه و باز هم متاسفانه امروز خبر اوردن که این عفریته قاب دوست عزیزم امین رو هم دزدیده و اونم اورده تو خط

اینم اخرین تصویر از این عفریته

آخرین ویرایش:

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله خواهش میکنم حتما...
سواله بسیار بسیار ظریف و موشکافانه ای مطرح کردید، ببینید اصولا هرگونه بدبختی ، اغتشاش، هرج و مرج، بزه، عربده کشی و هر چیز زشتی که شما فکرشو بکنید دسته سیندی یا همون سیندرلا (که نام کاربریش بسیار بسیار مزخرف و مشمئز کنندست) توشه. حالا اگه میخواین بدونین چطور اینو فهمیدم همینقد بگم که کاره برو بچه های اطلاعات و سربازانه گمنامه فرشیده و متاسفانه و باز هم متاسفانه امروز خبر اوردن که این عفریته قاب دوست عزیزم امین رو هم دزدیده و اونم اورده تو خط

اینم اخرین تصویر از این عفریته

ولی انصافا دخمله عجب قیفه ی حال بهم زنی داره!!
اه اه!!!!:razz:
قاب چیه؟؟
منظورت قابه عکسه؟ :redface:

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
کوفت .....تو به چه حقی این تاپیکو زدی؟.......نفله.......من باید میزدم ......میهخواستم فردا شب بزنم

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
کوفت .....تو به چه حقی این تاپیکو زدی؟.......نفله.......من باید میزدم ......میهخواستم فردا شب بزنم

هه هه به خاطر همین 2 روز جلوتر زدم!!:D
فکر کردی فقز خودت بلدی تاریخ حفظ کنیییییی؟؟؟
حالا آبغوره نگیر تاپیکه تفلده منو تو بزن!!:D