اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد برق 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام منم قبول شدم الکترونیک امیرکبیر - شبانه

قبلش بیو تهران زده بودم، فکر می‌کردم با 240 روزانه‌شو نیارم دیگه حتما شبانه‌شو میارم، گویا امسال علاقه به بیو بیشتر شده بوده! یکم ناراحتم...

سلام تبریک میگم .فرق بیو با نانو رو میدونید چچیه؟

erfan9022

عضو جدید
دوستان این منطقیه یا واقعا شانسی بوده با رتبه 203 الکترونیک شریف روزانه افزاره میکرو و نانو قبول شدم:cool:.باورم نمیشه.فکر کنم نفرات اخر گرفته . خودم بیشتر دوس داشتم انالوگ تهران روزانه قبول بشم ولی ورداشتم اول همه شریفا رو زدم بعد دانشگاه تهران.:D

zavareh89

عضو جدید

قبلش بیو تهران زده بودم، فکر می‌کردم با 240 روزانه‌شو نیارم دیگه حتما شبانه‌شو میارم، گویا امسال علاقه به بیو بیشتر شده بوده! یکم ناراحتم...

جدی ؟ پارسال با 330 گرفته بود چجوری با 240 قبول نشدید . رتبه ها مخابرات و پزشکی امسال خیلی عجیب غریب شده مثلا سیستم ظرفیتارو زیادم کرده بودند !!
شبانه سیستم امیرکبیر با 170 پر شده پارسال 165 روزانه قبول شده بودن سیستم امیرکبیرو

respina_5966

عضو جدید
مهندسی پزشکی شبانه بابل قبول شدم!انتخاب بعدیم سمنان مهندسی پزشکی هستش امکانش هس اگه دومی رو قبول شم برم؟کسی تا حالا این کارو کرده؟

respina_5966

عضو جدید
مهندسی پزشکی شبانه بابل قبول شدم!انتخاب بعدیم سمنان مهندسی پزشکی هستش امکانش هس اگه دومی رو قبول شم برم؟کسی تا حالا این کارو کرده؟

بچه ها لطفا اگه می دونین جواب بدین کسی می تونه انتخاب های بعدیشو بره ؟

elecfa1992

عضو جدید

واقعا؟چرا؟امسال که ظرفیت ها زیاد شده بود

elecfa1992

عضو جدید
پزشکی دیگه شبانه دانشگاه تهران خیلی فرقی نمیکرد واسم مخابراتو پزشکی ولی دوست داشتم روزانه بیارم که نشد
تبرییکککککککککککککککککککککککککککککک
باشه خوب نزن ندیدم :(
شبانه هزینه هاش یکم ناجوره....ولی واقعا دانشگاه تهران ی چیز دیگس ...
کاش پول داشتم منم میرفتم دانشگاه تهران....مخصوصا پروفسور سلطانیان زاده واقعا ادم خداییییه ...

elecfa1992

عضو جدید

تبریک عرض می شود فراواااان
دیجیتال قبول شدید؟

zavareh89

عضو جدید
تبرییکککککککککککککککککککککککککککککک
باشه خوب نزن ندیدم :(
شبانه هزینه هاش یکم ناجوره....ولی واقعا دانشگاه تهران ی چیز دیگس ...
کاش پول داشتم منم میرفتم دانشگاه تهران....مخصوصا پروفسور سلطانیان زاده واقعا ادم خداییییه ...
کی زد حالا :biggrin: اعصاب نمیزاره که این سنجش - آره منم اول روزانه امیرکبیرو بالاتر زدم بعد رزومه این استادو دیدم شبانه تهرانو بالاتر زدم حالا نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت .

Mmshh

عضو جدید
پزشکی دیگه شبانه دانشگاه تهران خیلی فرقی نمیکرد واسم مخابراتو پزشکی ولی دوست داشتم روزانه بیارم که نشد
اینم قبول نمیشدم انتخاب بعدیش با شما همکلاس میشدم :D

شما رتبه پزشکیتون چند بود؟
راستی تبریک میگم خیلی، منم اینو می‌خواستم 😑

Mmshh

عضو جدید
تبریک عرض می شود فراواااان
دیجیتال قبول شدید؟

ممنون، ولی فعلا که احساس خوشحالی نمی‌کنم. منم به شما تبریک میگم، اگه درست یادم باشه 270 بودین، نه؟
نه، آنالوگ. اول آنالوگ زدم بعد دیجیتال. کار اشتباهی کردم؟ :-(

آخرین ویرایش:

elecfa1992

عضو جدید
کی زد حالا :biggrin: اعصاب نمیزاره که این سنجش - آره منم اول روزانه امیرکبیرو بالاتر زدم بعد رزومه این استادو دیدم شبانه تهرانو بالاتر زدم حالا نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت .
امسال خعععلییییی اعصاب همه داغونه.....از دست این سنجش!دوستم با 140 مخابرات شبانه تهران رو نیاورده....اره واقعا سعی کن استفاده کنی خودتو ببندی ...منم برم با کور و کچل های امیرکبیر سر و کله بزنم :(

zavareh89

عضو جدید
ممنون
پزشکی 200
مخابرات 175
اصلا انتظار نداشتم از شبانه سیستم امیرکبیر رد شه انتخابم واسه همین شوکه شدم اولش

elecfa1992

عضو جدید
ممنون، ولی فعلا که احساس خوشحالی نمی‌کنم. منم به شما تبریک میگم، اگه درست یادم باشه 270 بودین، نه؟
نه، آنالوگ. اول آنالوگ زدم بعد دیجیتال. کار اشتباهی کردم؟ :-(
چی بگم امسال زجرمون دادن با اعلام نتایجشون....نه بابا علاقه رو عشقه بی خیال....دوستم پزشکی تهران رو زد دلش سیستم میخواست الان عین (بوق) پشیمونه...اره دیگه 270 بودم

zavareh89

عضو جدید
امسال خعععلییییی اعصاب همه داغونه.....از دست این سنجش!دوستم با 140 مخابرات شبانه تهران رو نیاورده....اره واقعا سعی کن استفاده کنی خودتو ببندی ...منم برم با کور و کچل های امیرکبیر سر و کله بزنم :(

نه بابا این چه حرفیه من قبل اینکه رتبه ها بیاد از خدام بود پزشکی امیرکبیر قبول شم اینقد تعریفشو شنیده بودم بعدن فهمیدم اصلا تهرانیم هست.
بعد کنکور هم رفتم پرس و جو کردم از بچه ها ارشدش خودشون خیلی راضی بودن خودشون بهم گفتن تهران و امیرکبیر شاخ های پزشکی ایرانن راستم میگن انصافن یه دانشکده کلا جدا دارید واسه خودتون درسای خیلی قشنگی داشتید چارتشو دیدم البته اگه ارائه بشه درساش :D یه دانشکده هم دارن دوباره واستون میسازن آزمایشگاه های تحقیقاتیشم باز بچه هاش کلی تعریف میکردن
خلاصه کلی حال می کنید :)

elecfa1992

عضو جدید
نه بابا این چه حرفیه من قبل اینکه رتبه ها بیاد از خدام بود پزشکی امیرکبیر قبول شم اینقد تعریفشو شنیده بودم بعدن فهمیدم اصلا تهرانیم هست.
بعد کنکور هم رفتم پرس و جو کردم از بچه ها ارشدش خودشون خیلی راضی بودن خودشون بهم گفتن تهران و امیرکبیر شاخ های پزشکی ایرانن راستم میگن انصافن یه دانشکده کلا جدا دارید واسه خودتون درسای خیلی قشنگی داشتید چارتشو دیدم البته اگه ارائه بشه درساش :D یه دانشکده هم دارن دوباره واستون میسازن آزمایشگاه های تحقیقاتیشم باز بچه هاش کلی تعریف میکردن
خلاصه کلی حال می کنید :)
ی لحظه فک کردم میخام برم استنفورد :eek:

sogand.m

عضو جدید
دوستان تبریییییک زیاد

فکر کنم بی خیالترین نفرتون من بودم سیستم فردوسی اولین انتخابم بود ولی پشیمون نیستم الان;)
رتبه :370

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
به همه دوستان تبریک میگم امیدوارم اونجاییکه میخواین ادامه تحصیل بدید ارزش اونهمه وقت و تلاشی که واسش کشیدید رو داشته باشه
در مراحل بعدی زندگی براتون آرزوی موفقیت و پیروزی دارم

رتبه مخابرات 1240

انتخابام

شبکه صنعتی اصفهان روزانه
سیستم شیراز روزانه
سیستم فردوسی روزانه
سیستم تبریز روزانه
میدان شیراز روزانه
میدان فردوسی روزانه
سیستم صنعتی شیراز روزانه
سیستم ارومیه روزانه

جایی که قبول شدم سیستم صنعتی شیراز

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
به همه دوستان تبریک میگم امیدوارم اونجاییکه میخواین ادامه تحصیل بدید ارزش اونهمه وقت و تلاشی که واسش کشیدید رو داشته باشه
در مراحل بعدی زندگی براتون آرزوی موفقیت و پیروزی دارم

رتبه مخابرات 1240

انتخابام

شبکه صنعتی اصفهان روزانه
سیستم شیراز روزانه
سیستم فردوسی روزانه
سیستم تبریز روزانه
میدان شیراز روزانه
میدان فردوسی روزانه
سیستم صنعتی شیراز روزانه
سیستم ارومیه روزانه

جایی که قبول شدم سیستم صنعتی شیراز

به به آقا مسعود..
مبارکه

elecfa1992

عضو جدید
دوستان تبریییییک زیاد

فکر کنم بی خیالترین نفرتون من بودم سیستم فردوسی اولین انتخابم بود ولی پشیمون نیستم الان;)
رتبه :370
تبرییییییکککککککککککککککک
جون من به هدتنی بگو سوالای مدارو اسون طراحی کنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا