اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد 91 - مهندسی شیمی

sayna

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا آخه کی میره!

اوهوم:smile:

سلام ساینا
چه ساعتی میاد؟میدونی کاش صبح پاشیم اومده باشه!
کی خوابش میبره امشب؟
12 امشب نیاد!!!!
سلام عزیزم
نمیدونم..جایی نگفتن ولی از یکی شنیدم فردا ده صبح
ولی نتایج اولیه رو که همه یادمونه تا دادن جون بسر شدیم..
واسه گروه پزشکی رو هم گفته بودن ششم شهریور ولی هنوز ندادن
کار و بارشون معلوم نیست اصلا:confused:

با رتبه 1200 عجب دل خجسته ای دارم که هنوز منتظر جوابم من!:confused:

خدا رو چه دیدی..پارسال هم خیلیا نا امید بودن ولی نتیجه یه چی دیگه شد..امیدوار باش;)

خودمون قشنگیو میسازیم.اگه با مردم خوب باشی خوبی میبینی قشنگی میبینی

مخالفم..هیچکس نمیتونه بگه تا به حال هیچ تجربه تلخی تو زندگی نداشته..تجربیاتی که سهم خودش تو شکل گیریش کم بوده.

خیلی چیزا تو این دنیا از اراده ی ما خارجه

پس به نظرتون افزایش ظرفیت داریم؟

بنظر من داریم ولی هیچ دلیلی واسه ش ندارم:confused:

sayna

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی از استعداد درخشان هایی که دانشگاهاتون گرفتن خبر ندارین؟؟

دانشگاه ما که پارسال شش نفر گرفته بود امسال ده نفر رو انتخاب کرده..

خود این یعنی افزایش ظرفیت دیگه:redface:

sogandname

عضو جدید
سلام به همه دوستان . امشب تا فردا اصلا ساعت نمیگذره من که تا فردا اصلا خوابم نمیبره:cry:

esmaili-kami

عضو جدید
من یه حسی بم میگه سازمان سنجش یه کم شعور پیدا کرده و مثل همون زتبه ها که 10 صبح زدن این نتیجه هارم 10 صبح فردا میزنن...

sogandname

عضو جدید
سلام
خودتو سرگرم کن خب
مثلا بشین فیلم ببین
من که میخوام برم فیلم ببینم:smile:
اخه میدونی بد شانسیه من چیه فردا ساعت 10 من باید جایی باشم . :cry: همیشه خونه ام حالا فردا که کار دارمو اعصابم خورده باید برم بیرون.:cry:

esmaili-kami

عضو جدید
دوستای عزیز همگی دست از رفرش کردن سایت سنجش کشیده، یک مسواک ناقابل بزنید و به خواب بروید... فردا روز موعود است :)))))

ghaaem

عضو جدید
نتایج آزمون کارشناسی ارشد 91 امروز اعلام می‌شود/ثبت‌نام از 18 شهریور

نتایج آزمون کارشناسی ارشد 91 امروز اعلام می‌شود/ثبت‌نام از 18 شهریور

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، 930 هزار و 215 نفر برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد سال 91 ثبت‌نام کرده بودند که از این تعداد، 785 هزار و 13 نفر در جلسه آزمون حضور یافتند و پس از اعلام نتایج اولیه،‌ حدود 307 هزار نفر برای انتخاب رشته مجاز شناخته شدند.
بیشترین ظرفیت پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد 91 مختص گروه علوم انسانی با ظرفیت پذیرش 37 هزار و 15 نفر است. گروه فنی و مهندسی با ظرفیت 20 هزار و 437 نفر بعد از گروه علوم انسانی بیشترین ظرفیت پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد را دارد.
براساس این گزارش، ظرفیت پذیرش دانشجو در گروه علوم پایه کنکور کارشناسی ارشد امسال 16 هزار و 251 نفر است.
شش هزار و 689 نفر در گروه کشاورزی، دو هزار و 906 نفر در گروه هنر و 171 نفر نیز در گروه دامپزشکی کنکور کارشناسی ارشد 91 پذیرفته می‌شوند.
بیشترین میزان پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد امسال مختص دوره‌های روزانه با ظرفیت 36 هزار و دو نفر است، 15 هزار و 848 نفر در دوره‌های شبانه، 11 هزار و 30 نفر در دوره‌های مجازی و 8 هزار و 189 نفر در دانشگاه پیام‌نور امسال پذیرفته می‌شوند.
همچنین شش هزار و 833 نفر در مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی، چهار هزار و 746 نفر در دوره‌های بین المللی و 821 نفر نیز در دوره‌های نیمه حضوری دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی امسال پذیرش می‌شوند.
آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1391 در نوبت صبح و بعدازظهر روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه، 26 تا 28 بهمن ماه 90 در حوزه‌های امتحانی 44 شهرستان مختلف کشور برگزار شد.

ava367

عضو جدید
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، 930 هزار و 215 نفر برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد سال 91 ثبت‌نام کرده بودند که از این تعداد، 785 هزار و 13 نفر در جلسه آزمون حضور یافتند و پس از اعلام نتایج اولیه،‌ حدود 307 هزار نفر برای انتخاب رشته مجاز شناخته شدند.
بیشترین ظرفیت پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد 91 مختص گروه علوم انسانی با ظرفیت پذیرش 37 هزار و 15 نفر است. گروه فنی و مهندسی با ظرفیت 20 هزار و 437 نفر بعد از گروه علوم انسانی بیشترین ظرفیت پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد را دارد.
براساس این گزارش، ظرفیت پذیرش دانشجو در گروه علوم پایه کنکور کارشناسی ارشد امسال 16 هزار و 251 نفر است.
شش هزار و 689 نفر در گروه کشاورزی، دو هزار و 906 نفر در گروه هنر و 171 نفر نیز در گروه دامپزشکی کنکور کارشناسی ارشد 91 پذیرفته می‌شوند.
بیشترین میزان پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد امسال مختص دوره‌های روزانه با ظرفیت 36 هزار و دو نفر است، 15 هزار و 848 نفر در دوره‌های شبانه، 11 هزار و 30 نفر در دوره‌های مجازی و 8 هزار و 189 نفر در دانشگاه پیام‌نور امسال پذیرفته می‌شوند.
همچنین شش هزار و 833 نفر در مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی، چهار هزار و 746 نفر در دوره‌های بین المللی و 821 نفر نیز در دوره‌های نیمه حضوری دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی امسال پذیرش می‌شوند.
آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1391 در نوبت صبح و بعدازظهر روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه، 26 تا 28 بهمن ماه 90 در حوزه‌های امتحانی 44 شهرستان مختلف کشور برگزار شد.

سلام نميدونيد چه ساعتي مياد؟

aminarvin

عضو جدید
سلام

سلام

عین جنازه ها شدم .دیشب سر درد داشتم مسکن خوردم .الان سرم گیج میره.رفتم سایت سنجش میبینم اصلا یه پیام هم ندادن که امروز نتایج میزنند.فکر کنم اقای توکلی ودوستان رفتن اردو

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
عین جنازه ها شدم .دیشب سر درد داشتم مسکن خوردم .الان سرم گیج میره.رفتم سایت سنجش میبینم اصلا یه پیام هم ندادن که امروز نتایج میزنند.فکر کنم رفتناقای توکلی ودوستان رفتن اردو

زدن که نتایج رو

comet101

عضو جدید
دانشگاه سمنان گرایش ترموسینتیک:cry::crying2:
فکر میکردم خیلی بهتر از این شه!!!
مثل اینکه ظرفیتا رو خ خ خ کم کردن:crying2:!!

بالا