اعتراض به آزمون طراحی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
این تاپیک رو گذاشتم تا همه برنامه های تجمع رو اینجا هماهنگ بکنیم و از پراکندگی بچه ها جلوگیری بشه چون دیدم بعضی از بچه ها به تاپیکهای دیگه سر میزنن

بعضی از دوستان میگن 12 شهریور ساعت 9 جلوی مقررات ملی و شهرستانیها جلوی راه شهرسازی شهرشون.من و عده ای میگیم بهتره همه بیان تهران جلوی مقررات ملی
نظر دوستان چیه؟هماهنگ کنیم تا شنبه یا یکشنبه تجمع کنیم!

yalda65

عضو جدید
ممنون از ايجاد تاپيك agin عزيز
روز شنبه 9 شهريور بهتر است. روز اول هفته است و اينكه روز اول بريم نشون ميده كه پيگير هستيم كه روز اول بعد تعطيلات اومديم. از طرفي يك سري معترضين به جز ما هم احتمالا شنبه براي اعتراض ميرن. اينطوري اونها رو هم ميتونيم به خودمون ملحق كنيم.
بقيه دوستان هم كه تهران ميان اعلام نظر كنن در مورد روز تجمع. اگه دوستانشون هم ميان تعداد افرادي كه ميارن رو بگن.

آخرین ویرایش:

pooran1363

عضو جدید
ممنون از ايجاد تاپيك agin عزيز
روز شنبه 12 شهريور بهتر است. روز اول هفته است و اينكه روز اول بريم نشون ميده كه پيگير هستيم كه روز اول بعد تعطيلات اومديم. از طرفي يك سري معترضين به جز ما هم احتمالا شنبه براي اعتراض ميرن. اينطوري اونها رو هم ميتونيم به خودمون ملحق كنيم.
بقيه دوستان هم كه تهران ميان اعلام نظر كنن در مورد روز تجمع. اگه دوستانشون هم ميان تعداد افرادي كه ميارن رو بگن.

من و دوستان هم هستیم ... چه ساعتی کجا باشیم ؟!!!
به نظر من شنبه هر چند نفر که هستیم بریم و این کار رو تا چند روز ادامه بدیم تا همه متوجه بشن و تعداد زیاد بشه ..

• Like
واکنش ها: agin

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شنبه 9 شهریوره نه 12 شهریور !!! بچه ها اشتباه نکنن
منم موافقم شنبه روز خوبیه اما مسئله اینه که اطلاع رسانی کمی شده و شاید تعدادمون کم باشه ها!!!!میخواین بذاریم یک شنیه؟
حالا چیکار کنیم ؟بچه های هر شهری برن راه و شهرسازی شهر خودشون یا بیایم تهران؟

pishy

عضو جدید
دوستان همون شنبه به نظرم خوب باشه ولي بايد مداوم و چند روزه باشه... بچه ها به نظرم اينا زبون آدميزاد حاليشون نيست بهتر نيست تند باشيم؟؟؟ پارسال رو يادتون مي ياد چه جوري پيچوندنمون... بذارين يكبار اين درد ما به گوش رسانه ها برسه...بچه ها اگر اينجور بخوان ادامه بدن و هر سري باقرعه اسم دو نفر رو در بيارن كلي سال طول مي كشه تا شانس ما بگيره بچه ها اين امتحان هاي مسخره طراحي كه واقعا سليقه اي داره تصحيح ميشه بايد يا منحل بشه يا كامپيوتري باشه .... اينا درده واقعا توزندگي هممون داره تاثير مي ذاره ...

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من و دوستان هم هستیم ... چه ساعتی کجا باشیم ؟!!!
به نظر من شنبه هر چند نفر که هستیم بریم و این کار رو تا چند روز ادامه بدیم تا همه متوجه بشن و تعداد زیاد بشه ..

اینم فکر خوبیه
باید چند روز باشه تا مرتب تعداد زیاد بشه و خبر منتشر بشه و حتی به رسانه ها و جاهای بالاتر برسه.
بچه های تهران خواهشا هر کسی رو میشناسین خبر کنین.مرسی

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان همون شنبه به نظرم خوب باشه ولي بايد مداوم و چند روزه باشه... بچه ها به نظرم اينا زبون آدميزاد حاليشون نيست بهتر نيست تند باشيم؟؟؟ پارسال رو يادتون مي ياد چه جوري پيچوندنمون... بذارين يكبار اين درد ما به گوش رسانه ها برسه...بچه ها اگر اينجور بخوان ادامه بدن و هر سري باقرعه اسم دو نفر رو در بيارن كلي سال طول مي كشه تا شانس ما بگيره بچه ها اين امتحان هاي مسخره طراحي كه واقعا سليقه اي داره تصحيح ميشه بايد يا منحل بشه يا كامپيوتري باشه .... اينا درده واقعا توزندگي هممون داره تاثير مي ذاره ...

دقیقا درسته
آخه کدوم کارفرمایی میاد یه کار طراحی اینجوری از صبح تا عصر اونم با دست بخواد که معیار سنجش برای اینها شده این؟
کجای دنیا معیار سنجش مهندسینشون اینجوریه؟
باید تستی بشه اینا که عرضه امتحان عملی گرفتن ندارن باید همون جوری تستی امتحان بگیرن.
این سری دیگه باید کاررو تموم کنیم باید تکلیفمون روشن بشه .... ننشینید خموش یاران

فکر کنین ، دوست من چند ساله شرکت داره و قبول نمیشه اونوقت کارآموزش قبول شده !!!! این چه معیار سنجشیه آخه؟؟

mehdi ar

عضو جدید
شنبه 9 شهریوره نه 12 شهریور !!! بچه ها اشتباه نکنن
منم موافقم شنبه روز خوبیه اما مسئله اینه که اطلاع رسانی کمی شده و شاید تعدادمون کم باشه ها!!!!میخواین بذاریم یک شنیه؟
حالا چیکار کنیم ؟بچه های هر شهری برن راه و شهرسازی شهر خودشون یا بیایم تهران؟
منم هستم

yalda65

عضو جدید
بله اصلاح كردم. روز شنبه 9 شهريور ساعت 9 صبح دفتر مقررات ملي ساختمان
آدرس جديدشون ميدونيد كجاست؟

• Like

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله اصلاح كردم. روز شنبه 9 شهريور ساعت 9 صبح دفتر مقررات ملي ساختمان
آدرس جديدشون ميدونيد كجاست؟

نه آدرس جدید رو نداریم لطفا بگین
اگر لطف بکنین بگین ما که از شهرهای دیگه میایم از چه مسیری بیایم چون با اتوبوس میایم ممنون میشم

yalda65

عضو جدید
فقط روز رو تعيين كنيد دوستان. من ميخوام يك اطلاعيه تجمع بزنم و در صفحه نظام مهندسي در ف.ب به اشتراك بگذارم.

• Like

yalda65

عضو جدید
نه آدرس جدید رو نداریم لطفا بگین
اگر لطف بکنین بگین ما که از شهرهای دیگه میایم از چه مسیری بیایم چون با اتوبوس میایم ممنون میشم
منم تو سايت دفتر مقررات ملي چك كردم. آدرس جديد رو پيدا نكردم.اين آدرسي هست كه سال 1390 به عنوان آدرس جديدشون در سايت زدن.
http://inbr.ir/News/uNew.aspx?ID=80

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من میگم اصلا بهتره بریم جلوی دفتر وزارت راه و شهرسازی تجمع بکنیم بالاخره مقررات ملی زیر نظر راه و شهرسازیه
اینجوری خیلی بهتره خبر خیلی سریع میپیچه و به دست وزیر و وکیل و رئیس جمهور و .... میرسه ،شما اینجوری فکر نمیکنین؟

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها من این آدرسها رو پیدا کردم از اینترنت ، آدرس وزارت راه و شهرسازیه، کسی اطلاعی داره درمورد صحت یا سقم آدرس؟
آدرس
:

ساختمان مرکزی راه : تهران - تهران‌نو - خیابان دماوند - بین چهارراه خاقانی و سی‌متری نارمک
ساختمان مرکزی شهرسازی : تهران - خیابان کریمخان زند - خیابان استاد نجات الهی شمالی - جنب بیمارستان میرزاکوچک خان - پلاک ٣٠٣
ساختمان شماره ٢ : تهران - خیابان سیدجمال الدین اسدآبادی (یوسف آباد) - خیابان ٢٣ - روبروی بیمارستان فاطمه الزهرا (ع) - نبش خیابان آماج - پلاک ٢

تلفن تماس:
ساختمان مرکزی راه : ٤ - ٧٧٩٠٩٠٩١
ساختمان مرکزی شهرسازی : ٤ - ٨٨٩٢٣٩٠٢ / ٨٨٩٠٥٢٣٣ / ٨٨٩٠٧١٠٦ / ٨٨٩٠٧٠٥٨ / ٨٨٩٠٧٠٢٤
نمابر:
٧٧٩٠٦٦٤٥
پست الکترونیک
Info[at]tdrt.ir

و توی خود سایت وزارت راه و شهرسازی اینو نوشته:

وزارت راه وشهرسازي4-88646130
9-88878031
ميدان آرژانتين، ابتداي بلوار آفريقا، وزارت راه وشهرسازي، ساختمان شهيد دادمان
پلي ‌كلينيك2-88839121خيابان كريم‌خان‌زند، اول خيابان سنايي، پلاك 7، پلي ‌كلينيك شهيد كلانتري
مركز آموزش
7-3363713كيلومتر 14 جاده قديم كرج، بعد از ايران خودرو، شهرك دانش
وضعيت راهها141
9-88926668
تلفن گويا
مركز مديريت راهها
میشه بگین کدوم درسته؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

yalda65

عضو جدید
من میگم اصلا بهتره بریم جلوی دفتر وزارت راه و شهرسازی تجمع بکنیم بالاخره مقررات ملی زیر نظر راه و شهرسازیه
اینجوری خیلی بهتره خبر خیلی سریع میپیچه و به دست وزیر و وکیل و رئیس جمهور و .... میرسه ،شما اینجوری فکر نمیکنین؟
به نظر منم بهتره. دفتر مقررات ملي ساختمان پارسال كه به اعتراضات گوش نكرد. بعيد به نظر ميرسه امسال هم كار خاصي انجام بده. حالا شايد از يك نهاد بالاتر پيگيري كنيم بهتر باشه

• Like

yalda65

عضو جدید
pakak پس لطفا آدرس رو لطف كنيد اعلام كنيد. چون آدرسشون جديدا عوض شده

pishy

عضو جدید
بچه ها من این آدرسها رو پیدا کردم از اینترنت ، آدرس وزارت راه و شهرسازیه، کسی اطلاعی داره درمورد صحت یا سقم آدرس؟ آدرس :ساختمان مرکزی راه : تهران - تهران‌نو - خیابان دماوند - بین چهارراه خاقانی و سی‌متری نارمک ساختمان مرکزی شهرسازی : تهران - خیابان کریمخان زند - خیابان استاد نجات الهی شمالی - جنب بیمارستان میرزاکوچک خان - پلاک ٣٠٣ساختمان شماره ٢ : تهران - خیابان سیدجمال الدین اسدآبادی (یوسف آباد) - خیابان ٢٣ - روبروی بیمارستان فاطمه الزهرا (ع) - نبش خیابان آماج - پلاک ٢تلفن تماس:ساختمان مرکزی راه : ٤ - ٧٧٩٠٩٠٩١ساختمان مرکزی شهرسازی : ٤ - ٨٨٩٢٣٩٠٢ / ٨٨٩٠٥٢٣٣ / ٨٨٩٠٧١٠٦ / ٨٨٩٠٧٠٥٨ / ٨٨٩٠٧٠٢٤ نمابر:٧٧٩٠٦٦٤٥پست الکترونیک Info[at]tdrt.ir
دوست عزيز اونقدر بايد سرشون سر صدا كرد تا اين نوع امتحان گرفتنشون كنسل شه...بچه ها تورو خدا كنار نيان اين سري...من شرايط اومدن به تهران را ندارم ولي هر كمكي بخواين در خدمتم ...بندرعباس از ٢٠٠ يا بيشتر شركت كننده ٢ نفر قبولي داده آمار شهرهاي ديگه رو هم بنويسين كه اونجا كه حضوري ميرين حرفهاي زيادي واسه گفتن باشه...

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
روز شنبه 9 شهريور ساعت 9 صبح دفتر مقررات ملي ساختمان

اقا ما جلو مقررات ملی شنبه یک شنبه دوشنبه و سه شنبه الان 95 نفر شدیم هر روز ساعت 9 میایم با پلاکارت بالای 15 باید قبول شه

من میگم مقررات ملی فایده ای نداره ، سری قبل هم اثری نداشت که نداشت .دکتر هوایی میگفتن نمیتونیم روی نمودار ببریم نمیتونیم کاری بکنیم
بچه ها حد نمره تعیین نکنین چون اصلا و ابدا گوش نمیکنن و به اصل حرفتون هم توجهی نمیکنن.برای شهریور ما حد نمره تعیین کردیم و هیچ اثری نداشت که نداشت
باید اصل کارشون رو زیر سوال ببریم
بیاین بریم وزارت راه و شهرسازی ، نمیدونم ، دفتر وزیر .هرجایی بالاتر از اینجا
دوشنبه هم تعطیله دوستان

pooran1363

عضو جدید
من با وزارت راه وشهرسازي موافقم
من هم با وزارت راه و شهرسازی موافقم .. به نظر من حالا که عزممون را جزم کردیم از مشکلات اساسی تری که مهمترینش همون پروانه هست صحبت کنیم .. از مشکلاتی مثل آموزش بی مغز و مایه و سرسری تو دانشگاه گرفته تا وضعیت بی سرو سامون بازار کار و کار آموزی و باز آموزی و نبود منابع مطالعاتی و ....

• Like

yalda65

عضو جدید
من هم با وزارت‌خونه موافقم.اما اين دوستمون الان گفتن 95 نفر رو جمع كردن. به نظرم براي جلوگيري از پراكندگي اول به دفتر مقررات ملي ساختمان بريم. تروخدا مشخص كنيد كه من زودتر ف.ب بگذارم. تا شب يه تعدادي اين اطلاعيه رو ببينن

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من هم با وزارت‌خونه موافقم.اما اين دوستمون الان گفتن 95 نفر رو جمع كردن. به نظرم براي جلوگيري از پراكندگي اول به دفتر مقررات ملي ساختمان بريم. تروخدا مشخص كنيد كه من زودتر ف.ب بگذارم. تا شب يه تعدادي اين اطلاعيه رو ببينن

منم با وزارت خونه موافقم
بذارین این دوستمون onبشه باهاش هماهنگ کنیم ببینیم چی میشه

pooran1363

عضو جدید
همین حلا با یکی از دوستانم صحبت کردم .. گفت جمع بشید و 1 بیانیه تهیه کنید تا ببره دفتره رئیس جمهور .. آدرس هم میدان آرژانتین درسته
لطفا تصمیم نهایی رو بگیرید تا به بچه ها خبر بدیم

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همین حلا با یکی از دوستانم صحبت کردم .. گفت جمع بشید و 1 بیانیه تهیه کنید تا ببره دفتره رئیس جمهور .. آدرس هم میدان آرژانتین درسته
لطفا تصمیم نهایی رو بگیرید تا به بچه ها خبر بدیم

باشه
پس تصمیم نهایی شد وزارت راه و شهرسازی ساعت 9 صبح . لطفا هر کسی رو که میشناسین و امکانش رو دارین همراه بیارین

بچه ها من و دوستم میخواستیم بیایم تهران . بیایم یا بچه های هر شهری دم راه و شهرسازی شهر خودشون تحصن بکنن؟؟؟؟؟؟؟؟ من بلیط بگیرم یا نه؟؟؟؟؟؟؟

yalda65

عضو جدید
اين متني هست كه من نوشتم براي اينكه به دوستانتون در ف.ب اطلع رساني كنيد.فقط محلش رو نهايي كنيد و در قسمت سه نقطه كه خالي گذاشتم بگذاريد.
"تجمع و اعتراض به نتايج آزمون طراحي معماري اسفند 1391 نظام مهندسي
همان‌طور كه مطلع هستيد نتايج آزمون طراحي اسفند 91 بعد از تمام بهانه‌جويي‌هاي بي‌اساس دفتر مقررات ملي ساختمان(از قبيل تعداد زياد داوطلبان، جابجايي دفتر مقررات ملي ساختمان و ...) بالاخره در روز 6 شهريور اعلام شد. اما نتايج اين آزمون بيش از همه داوطلبان را متعجب كرد. برخي از موارد بسيار عجيب در اين نتايج به شرح زير است:
1- آمار بسيار پايين قبولي در حدي كه به عنوان مثال در شهر بندرعباس از بين بيش از 200 نفر داوطلب تنها 2 نفر در اين آزمون قبول شدند.
2- نتايج عده كثيري از داوطلبان نمره يك از پنجاه اعلام شده است.
3-نتايج اكثر داوطلباني كه در اين آزمون قبول شده‌اند نمره بيست و پنج از پنجاه يعني حدالقل نمره براي قبولي اعلام شده است.
4-تعداد زيادي از داوطلبان كه در آزمون‌هاي قبلي نيز شركت كرده بودند و به اعتقاد خودشان طرح آزمون اسفند را بهتر از آزمون‌هاي قبلي حل كرده بودند، نمرات پايين‌تري در اين آزمون كسب كرده‌اند.
5-تعدادي از داوطلبان در اين آزمون بيش از سه يا چهار مرتبه شركت كرده‌اند و علي‌رغم اينكه خود در دفاتر مهندسي مشغول به كار هستند و نقشه‌هاي ايشان در شهرداري تاييد ميشود، همچنان موفق به گذراندن اين آزمون نشده‌اند.
6-قبل از اعلام نتايج اخباري غيررسمي از دفتر مقررات ملي ساختمان مبني بر گم‌شدن پاسخنامه‌هاي امتحاني طي جابجايي ساختمان دفتر مقررات ملي ساختمان به گوش ميرسيد كه با توجه به اين نتايج احتمال صحت اين خبر نيز قوت گرفت.
لذا بر آن شديم طي اعتراضي به روند برگزاري آزمون و همچنين معيارهاي نامشخص مصححين براي ارزيابي، در روز شنبه 9 شهريور 1392 ساعت 9 تا 11 صبح در محل.... تجمع كنيم. تا به اينجا بيش از 100 نفر براي حضور در اين اعتراض اعلام آمادگي كرده‌اند. اميدواريم با حضور تعداد بيش‌تري از دوستان بتوانيم حرف خود را به گوش مسئولين مربوطه برسانيم. لطفا اين مطلب رو براي اطلاع ساير دوستان به اشتراك بگذاريد.

• Like

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اين متني هست كه من نوشتم براي اينكه به دوستانتون در ف.ب اطلع رساني كنيد.فقط محلش رو نهايي كنيد و در قسمت سه نقطه كه خالي گذاشتم بگذاريد.
"تجمع و اعتراض به نتايج آزمون طراحي معماري اسفند 1391 نظام مهندسي
همان‌طور كه مطلع هستيد نتايج آزمون طراحي اسفند 91 بعد از تمام بهانه‌جويي‌هاي بي‌اساس دفتر مقررات ملي ساختمان(از قبيل تعداد زياد داوطلبان، جابجايي دفتر مقررات ملي ساختمان و ...) بالاخره در روز 6 شهريور اعلام شد. اما نتايج اين آزمون بيش از همه داوطلبان را متعجب كرد. برخي از موارد بسيار عجيب در اين نتايج به شرح زير است:
1- آمار بسيار پايين قبولي در حدي كه به عنوان مثال در شهر بندرعباس از بين بيش از 200 نفر داوطلب تنها 2 نفر در اين آزمون قبول شدند.
2- نتايج عده كثيري از داوطلبان نمره يك از پنجاه اعلام شده است.
3-نتايج اكثر داوطلباني كه در اين آزمون قبول شده‌اند نمره بيست و پنج از پنجاه يعني حدالقل نمره براي قبولي اعلام شده است.
4-تعداد زيادي از داوطلبان كه در آزمون‌هاي قبلي نيز شركت كرده بودند و به اعتقاد خودشان طرح آزمون اسفند را بهتر از آزمون‌هاي قبلي حل كرده بودند، نمرات پايين‌تري در اين آزمون كسب كرده‌اند.
5-تعدادي از داوطلبان در اين آزمون بيش از سه يا چهار مرتبه شركت كرده‌اند و علي‌رغم اينكه خود در دفاتر مهندسي مشغول به كار هستند و نقشه‌هاي ايشان در شهرداري تاييد ميشود، همچنان موفق به گذراندن اين آزمون نشده‌اند.
6-قبل از اعلام نتايج اخباري غيررسمي از دفتر مقررات ملي ساختمان مبني بر گم‌شدن پاسخنامه‌هاي امتحاني طي جابجايي ساختمان دفتر مقررات ملي ساختمان به گوش ميرسيد كه با توجه به اين نتايج احتمال صحت اين خبر نيز قوت گرفت.
لذا بر آن شديم طي اعتراضي به روند برگزاري آزمون و همچنين معيارهاي نامشخص مصححين براي ارزيابي، در روز شنبه 9 شهريور 1392 ساعت 9 تا 11 صبح در محل.... تجمع كنيم. تا به اينجا بيش از 100 نفر براي حضور در اين اعتراض اعلام آمادگي كرده‌اند. اميدواريم با حضور تعداد بيش‌تري از دوستان بتوانيم حرف خود را به گوش مسئولين مربوطه برسانيم. لطفا اين مطلب رو براي اطلاع ساير دوستان به اشتراك بگذاريد.

"

مرسی دوست من.جابه جایی دفتر مقررات ملی که نبود، جابه جایی مرکز آزمون بود اصلاحش کنین لطفا و اینکه ما نمیدونیم قبولی بندر عباس و تعدادی که بچه ها میگن چقدر صحت داره پس نمیتونیم بهش تکیه بکنیم
بسمه تعالی
قابل توجه شرکت‌کنندگان آزمون رشته معماری طراحی اسفند 1391

ضمن پوزش از تأخیر به‌وجود آمده در اعلام نتایج آزمون رشته معماری طراحی اسفندماه 1391 که به دلیل جابجایی در ساختمان مرکز آزمون و به منظور حفاظت از برگه‌های آزمون به وجود آمده است، بدینوسیله به اطلاع می‌رساند که مراحل تصحیح برگه‌های آزمون مذکور دردست اقدام بوده و لذا نتایج آن حداکثر تا پایان مردادماه سال جاری از طریق همین سامانه اعلام خواهد شد.
" دفتر مقررات ملّی ساختمان"

mostafa82

عضو جدید
سلام دوستان
من پارسال 45 شدم ، امسال 9 گرفتم با وجود اینکه همه پلانها و برش و نما رو کامل تحویل دادم. بنظر من که خیلی قضیه مشکوکه.من که واقعا اعتراض دارم به این نمره.خیلی مسخره هست بخدا.بنظر من که اصلا برگه هارو تصحیح نکردن.در ضمن چرا باید بالای 15 رو قبول کنن؟
دوستان من اهل تهران نیستم وگرنه حتما میومدم ولی به دوستام که میتونستن بیان گفتم. و خواهشا مرز برا نمره نذارید.
خیلی متشکرم از همه شما.

yalda65

عضو جدید
سلام دوستان
من پارسال 45 شدم ، امسال 9 گرفتم با وجود اینکه همه پلانها و برش و نما رو کامل تحویل دادم. بنظر من که خیلی قضیه مشکوکه.من که واقعا اعتراض دارم به این نمره.خیلی مسخره هست بخدا.بنظر من که اصلا برگه هارو تصحیح نکردن.در ضمن چرا باید بالای 15 رو قبول کنن؟
دوستان من اهل تهران نیستم وگرنه حتما میومدم ولی به دوستام که میتونستن بیان گفتم. و خواهشا مرز برا نمره نذارید.
خیلی متشکرم از همه شما.
نه مرز تعيين نميكنيم.نميخواهيم نمره ازشون گدايي كنيم كه. بايد در درجه اول آزمون رو زير سوال ببريم.

yalda65

عضو جدید
پس دوستان فردا ساعت 9 صبح تا 11 صبح وزارت راه و شهرسازي قطعي شد.آدرس و شماره تلفن هم ميگذارم. دوستان شهرستاني هم سعي كنن بليط اتوبوسي رو بگيرن كه پايانه بيهقي مياره
وزارت راه وشهرسازي4-88646130
9-88878031
ميدان آرژانتين، ابتداي بلوار آفريقا، وزارت راه وشهرسازي، ساختمان شهيد دادمان
لطفا بچه‌هاي شهرستاني بيان تهران. تجمع در شهرستان‌ها فايده‌اي نداره

• Like
وضعیت
موضوع بسته شده است.