اصفهان نصف جهان- بیاین خوشحال میشیم دوستان

shoeibbbb

عضو جدید
امیدوارم دوستان اصفهانی بیان تو این تالار و شلوغش کنن .... خوشحال میشیم

Mythical

کاربر بیش فعال
هوراااااااااااااااااااااا بچا بیایند شلوغ بازییی من عاخش شلوغ بازیم:w31::w32::w33::w33::w33::w33::w33::w33::w33::w14::w14::w42::w42:هورااااااااااااااااااااااا برف اومدس یح یح یح:w42::w42:

shoeibbbb

عضو جدید
خوووووووووووووووش اووووووووووومدی .... شلوووووووووووووووووغ:biggrin:

shoeibbbb

عضو جدید
آهااااااااااان.... من پژوهشگرم ی پام حوزه است ی پام دانشگاه.... امتحانا هم میخووووووونم... تو چی؟؟؟؟؟؟؟؟

Mythical

کاربر بیش فعال
آهااااااااااان.... من پژوهشگرم ی پام حوزه است ی پام دانشگاه.... امتحانا هم میخووووووونم... تو چی؟؟؟؟؟؟؟؟
پژوهشگر؟پژوهشگری چی چی؟منم شکر خدا تا النش که خوب بوده جمعه امتحان بعدیمه:smile:پ بقیه بچا کوشن چرا نیمیاندشون شلوغ بازی:razz:

shoeibbbb

عضو جدید
بچه هااااااااا میان قصه نخوووور... من پژوهشگر ادیانم(اسلام.. مسیحی... یهودی... و دین نو ظهور وهاااابی)

Mythical

کاربر بیش فعال
بچه هااااااااا میان قصه نخوووور... من پژوهشگر ادیانم(اسلام.. مسیحی... یهودی... و دین نو ظهور وهاااابی)
چه پایه خب بفرمایند بینیم جناب پژوهشگر حالا کدوش بیترس این دینا؟:smile:پس شوما نیاس از این امضاوا بذاریند امضاوادون باس قرآنی باشد:D

shoeibbbb

عضو جدید
عزیزم پژوهشگرم ن آخوند:biggrin: حتما""" ی کپه ریش هم میخواااااای:biggrin:

Mythical

کاربر بیش فعال
پژوهشادون ب کوجا رسیدس حالا؟نتیجه؟:smile:خیلی مشتاقم بدونم

shoeibbbb

عضو جدید
طولااااااااانی گفتنش..... اونیم که رفته فدااااااااااااای سرت اگه ارزش غصه خوردن داشت نمی رفت....

Mythical

کاربر بیش فعال
بچا اصفان پ کوجان؟فک کنم همه زدن بیرون برف بازی :Dاگه اومدندشون سلامی مارم برسونشون خوشحال شدم جناب پژوهشگر خسیس:Dشبت گل گلی;)

m roz

عضو جدید
ا ااااااااااااااااااااا وووووووووووووووووووووووووووووووو ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ......................................

shoeibbbb

عضو جدید
ا ااااااااااااااااااااا وووووووووووووووووووووووووووووووو ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ......................................

سلااااااااام خوش اوووووومدید.....

باران 686

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من موندم باشگاه پری بچا اصفانه ولی یکیشون این تایپیک اصفانیا را سر نیمیزنه!!!!!!!!!!!!!