[ استخدامی های مهندسی شیمی ]

برهوت سبز

عضو جدید
تبریک میگم
بابت استخدامت تو پترو
کارت چیه؟پروسس؟کجا ان شالله؟کوم شرکت؟کدوم واحد؟سمت؟

چوشنک 87

عضو جدید
سلام
بالاخره من هم یه کاری تو عسلویه پیدا کردم. خدا رو شکر بد نیست. فعلا که دوران آزمایشی رو طی می کنیم.
شرایط هم خیلی بهتر از اونیه که میگفتن
از اشکان فروتن هم به خاطر راهنماییاش تشکر می کنم
به امید روزی که در سایه ;)تلاشهای دولت محبوب;) هر کسی کاری در شان و متناسب با تحصیلاتش داشته باشه:)
سلام
تبریکات فراوان:smile:
دست راستتو هم رو سره ما بکش ، واسه ما که کار نیست:mad:
با لیسانس رفتی سر کار ؟ یا فوق داری ؟

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
بالاخره من هم یه کاری تو عسلویه پیدا کردم. خدا رو شکر بد نیست. فعلا که دوران آزمایشی رو طی می کنیم.
شرایط هم خیلی بهتر از اونیه که میگفتن
از اشکان فروتن هم به خاطر راهنماییاش تشکر می کنم
به امید روزی که در سایه ;)تلاشهای دولت محبوب;) هر کسی کاری در شان و متناسب با تحصیلاتش داشته باشه:)

:w23:
مبارک باشه.
یه دستی روی سر ما هم بکش تا از این بیکاری نجات پیدا کنیم.

omidanim

عضو جدید
سلام
عیدتون مبارک
امیدوارم همگی، همیشه شاد و خندان باشین، رها از ظلم و پایدار در عقاید
از اظهار لطفتون هم ممنون. ان شاء الله شما هم به زودی یه کار خوب پیدا می کنین.
در جواب عزیزان هم باید بگم که من لیسانس مهندسی شیمی دارم و توی پتروشیمی جم هستم. برای اتاق کنترل استخدام شدیم ولی فعلا توی سایت هستیم(دوره آموزشیه دیگه)

hilari

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
عیدتون مبارک
امیدوارم همگی، همیشه شاد و خندان باشین، رها از ظلم و پایدار در عقاید
از اظهار لطفتون هم ممنون. ان شاء الله شما هم به زودی یه کار خوب پیدا می کنین.
در جواب عزیزان هم باید بگم که من لیسانس مهندسی شیمی دارم و توی پتروشیمی جم هستم. برای اتاق کنترل استخدام شدیم ولی فعلا توی سایت هستیم(دوره آموزشیه دیگه)
منم تبریک میگم
موفق باشید.:gol:

nazanin1811

کاربر فعال
اول تبريك ميگم اميدوارم همه جوونها سريع برند سركار چون بيكاري خيلي وحشتناكه
دوم اينكه ميشه يكم توضيح بديد كه چجوري توونستيد بريد عسلويه
ممنون

omidanim

عضو جدید
سلام به نازنین عزیز، هیلاری و می موی گرامی و سایر دوستان
آقا خیلی مخلصیم(خانوما رو هم در بر میگیره)
راستش کار خاصی نکردم برای رفتن به عسلویه
سر کار دیگه ای بودم ولی دنبال یه کار بهتر هم بودم.آگهی های روزنامه ها، سایتهای مختلف و کلا هر جایی که آگهی استخدامی داشت من رزومه میفرستادم. حالا همشون هم 15-16 سال سابقه میخواستند. فکر کنم کلی اونجا تو قسمت گزینش بهم می خندیدن. اما این کار عسلویه را از طریق سایت پتروشیمی جم ثبت نام کردم. همین جوری هم شد. خودم هم اصلا یادم رفته بود. حدود 4-5 ماه بعد باهام تماس گرفتن و قرار مصاحبه گذاشتن.2 ماه بعد از اون هم تماس گرفتن و دعوت به کار شدم. شاید باورتون نشه ولی مصاحبش، نسبت به جاهای دیگه ای که من رفتم آسونترین مصاحبه ای بود که داشتم و در یک محیط صمیمی(برخلاف سیمان قزوین)
امیدتون به خدا باشه فقط بقیش حله

hilari

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
خسته نباشید.:gol:
تو مصاحبه معمولا چی می پرسند ؟ ( منظورم فقط عسلویه نیست کلا جاهایی که برای مصاحبه رفتید) معدلتونم براشون مهم بود؟

mehrnaz_khalaji

عضو جدید
سلام به نازنین عزیز، هیلاری و می موی گرامی و سایر دوستان
آقا خیلی مخلصیم(خانوما رو هم در بر میگیره)
راستش کار خاصی نکردم برای رفتن به عسلویه
سر کار دیگه ای بودم ولی دنبال یه کار بهتر هم بودم.آگهی های روزنامه ها، سایتهای مختلف و کلا هر جایی که آگهی استخدامی داشت من رزومه میفرستادم. حالا همشون هم 15-16 سال سابقه میخواستند. فکر کنم کلی اونجا تو قسمت گزینش بهم می خندیدن. اما این کار عسلویه را از طریق سایت پتروشیمی جم ثبت نام کردم. همین جوری هم شد. خودم هم اصلا یادم رفته بود. حدود 4-5 ماه بعد باهام تماس گرفتن و قرار مصاحبه گذاشتن.2 ماه بعد از اون هم تماس گرفتن و دعوت به کار شدم. شاید باورتون نشه ولی مصاحبش، نسبت به جاهای دیگه ای که من رفتم آسونترین مصاحبه ای بود که داشتم و در یک محیط صمیمی(برخلاف سیمان قزوین)
امیدتون به خدا باشه فقط بقیش حله

جدی سیمان قزوین چجوریه ؟:cry:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جدی سیمان قزوین چجوریه ؟:cry:

عسلو به این خوبی میخوای بری قزوین چیکار ؟

بعدش شما خانوم دکتر که شدین، دیگه نیازی به شرکت سیمان نیست :w05: همون تهران شغل مناسب هستش براتون

راستی، شرکت سیمان رو تا حالا دیدین ؟ خیلی سیکلهای ساده‌ای داره، البته سیستم خنک کنندش باحاله هاا

mehrnaz_khalaji

عضو جدید
عسلو به این خوبی میخوای بری قزوین چیکار ؟

بعدش شما خانوم دکتر که شدین، دیگه نیازی به شرکت سیمان نیست :w05: همون تهران شغل مناسب هستش براتون

راستی، شرکت سیمان رو تا حالا دیدین ؟ خیلی سیکلهای ساده‌ای داره، البته سیستم خنک کنندش باحاله هاا

آره بازدید رفتم!
خیلی کثیفه مانتویی که تنم بود قهوه ای سوخته بود بر میگشتم کرم شده بود روی مژه ها و صورتم 1لایه خاک نشسته بود!
من از کورش خوشم اومد + اتاق کنترل

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی کلن خیلی سادس، اینجا برا کارآموزی میگن برین عسلو چیزی یاد بگیرین، شرکت سیمانا و رنگ و اینا بدرد نمخوره

hasan1mm

عضو جدید
سلام به همه دوستان
چند روزه که حسابی اعصابم به هم ریخته!!!!!!:(:(:mad:

راستش من توی آزمون نفت که اسفند پارسال برگزار شد قبول شدم و من رو برای مصاحبه برای شرکت پایانه های نفتی خارگ که 2 ماه قبل بود به تهران دعوت کردند و همه چیزخیلی خوب پیش رفت ولی الان بهم گفتن که توی مصاحبه رد شدم. آخه من بچه بوشهر هستم و سهمیه 50% بومی رو هم داشتم.راستش کاملا گیچ شدم. نمی دونم دلیل رد کردنشون چی بوده؟؟؟؟؟؟؟

کسی دیگه از دوستان هم برای مصاحبه رفته بود که بدونیم چکار کرده؟

omidanim

عضو جدید
سلام:gol:
در مورد چیزایی که تو مصاحبه میپرسن زیاد نگران نباشید. یه سری موارد هست که تقریبا همه جا همونها رو میپرسن و اگه یکی دوجا برای مصاحبه برید خودتون دستتون میاد.
یه چیزایی مثه قانون فوریه تو انتقال حرارت،قوانین ترمودینامیک، رابطه آنتوان،انواع برجها، چگونگی پرشدن برجهای آکنده و یه سری سوالات خاص مثه قانون امیلی(اگه دو لیوان آب یکی 60 درجه و دیگری 40 درجه را داخل یخچال قرار دهیم کدام زودتر یخ میزند؟).
ولی از همه مهمتر اینه که در مورد جایی که دارید برای مصاحبه میرید یه کم اطلاعات کسب کنید .
حالا به هر نحوی که میتونید که مثلا یکیش میتونه مراجعه به سایت اون شرکت باشه. چون معمولا یه سری اطلاعات خوب رو سایت هر شرکتی هست.
سیمان قزوین هم به نظر من خیلی خوبه و جای زیادی هم برای پیشرفت داره اگه کسی بتونه استخدام بشه ولی از لحاظ حقوقی شرایط خوبی نداره
اون چیزی هم که من گفتم در مورد مصاحبش بود
روز مصاحبه تو سیمان قزوین 6 نفر دور یه میز نشسته بودن و زل میزدن تو چشات و هر کدوم یه چیزی میپرسیدن
بدتر از اون این بود که هر کی مصاحبش تموم میشد و میومد بیرون مصاحبه کننده ها همه با هم میزدن زیر خنده :mad:و واقعا حرص آدمو در می آوردن:surprised: و این فکرو در ذهن ایجاد میکردن که اینا همش کشکه و قراره یه عده مشخصی استخدام بشن:que:
موفق باشین و پیروز/پایدار در عقاید حتی اگر شیطان، شب را کند روز
(مختارید، اما به نظر من میتوان شب را صندوق پر از رای و روز را صندوقی خالی تصور کرد):eek:
نظر شما چیه؟

ahmadreza.rahbar

عضو جدید
جواب

جواب

سلام
دو حالت داره:1-یاتوی صنعت(یا کلا سابقه مرتبط بارشته تحصیلی شما) کارکردی2-یاکارنکردی.
درحالت 1ازتجربه ای که توی صنعت داشتی ازت می پرسن.
درحالت 2 ازدرس های تخصصی واصلی وزبان لاتین می پرسند.
ان شاالله موفق باشی.

dadash_ringo

عضو جدید
بچه ها من نمی تونم کار پیدا کنم یا واقعا کار نیست؟
شماها کجا مصاحبه دارین؟
:surprised::surprised::surprised::surprised::surprised:

mehdi25200

عضو جدید
سر کاری

سر کاری

سلام خدمت همه آقایون و مهندسان شیمی کشور .....
بابا به کی قسم بخورم که همش پارتی بازی و سر کاری این کارا... مدتی خیلی دنبال کار گشتم ولی هیچ . یک مدت حسابی دنبال پارتی گشتم خیلی خوب جواب داد. هم تو شرکت نفت هم بقیه کارخانجات . باور نمی کنید همین الان چند جا تقاضای کار بهم دادند که در حال برسی هست ولی فکر کنم که سرکتی که تو کیش هستش بهتر از همه باشه . برای همتون دعا می کنم که هر چه زود تر اونجه صلاحتون انجام بشه.
موفق و سر بلند باشید .

mehdi25200

عضو جدید
امتحان

امتحان

با سلام خدمت همه سروران عزیز آقایان و خانمای مهندس
5 شنبه هم رفتیم امتحان پت اراک را دادیم . جاتون نه خالی . امتحان که چه عرض کنم، تست کنکور ارشد ، 90 تا سوال در 2 ساعت . حسابی حال گیری بود ولی اگه واسه فوق خونده بوید می تونستید راحت بدون حساب کتاب بزنید . راستی یک سوال تست هوش آومده بود که خیلی ها جواب آشون متفاوت بود .
سوال : در مواد زیر کدامیک در ردیف دیگری نیست ؟
طلا برنز نقره مس
ممنون می شم که جواب رو با دلیل بنویسید .
خدا به هممون رحم کنه . موفق و سر بلند باشید .

nazanin1811

کاربر فعال
سلام خدمت همه آقایون و مهندسان شیمی کشور .....
بابا به کی قسم بخورم که همش پارتی بازی و سر کاری این کارا... مدتی خیلی دنبال کار گشتم ولی هیچ . یک مدت حسابی دنبال پارتی گشتم خیلی خوب جواب داد. هم تو شرکت نفت هم بقیه کارخانجات . باور نمی کنید همین الان چند جا تقاضای کار بهم دادند که در حال برسی هست ولی فکر کنم که سرکتی که تو کیش هستش بهتر از همه باشه . برای همتون دعا می کنم که هر چه زود تر اونجه صلاحتون انجام بشه.
موفق و سر بلند باشید .

چه خوب كه پارتي هارو پيدا كردين واله ما دنبال همه جورش هستيم ولي پارتي و كار دوتاش نميشه :(

mehdi25200

عضو جدید
اشتباه

اشتباه

سلام از اینکه جواب دادید
چند جواب وجود داره که در امتحانات زیادی این تست را داده بودند :
1 - مس می شود به لحاظ اینکه بقیه را به عنوان جوایز اهدا می کنند ولی مس نه .
2- نقره می شود ، می گویند ( صحتش را نمی دانم ) زیرا رسانا نیست ولی بقیه رسانا هستند .
3- برنز را هم که خودتان اشاره کردید .
4- ...
ما که خودمان هم گیر کردیم. ....

من نمی گویم که به درد دل من گوش کنید
بهتر آنست که این قصه فراموش کنید
عاشقان را بگذارید بنالند همه
مصلحت نیست که این زمزمه خاموش کنید .
:heart:

nazanin1811

کاربر فعال
سلام از اینکه جواب دادید
2- نقره می شود ، می گویند ( صحتش را نمی دانم ) زیرا رسانا نیست ولی بقیه رسانا هستند .
4- ...

مصلحت نیست که این زمزمه خاموش کنید . :heart:

ولي من فكر نكنم توي يه آزمون رسمي شركتي مثل پتروشيمي منظور از مقايسه 4 عنصر چيزي غير از موارد علمي باشه و يه سوال مگه طلا و برنز هادي هستند؟

mehdi25200

عضو جدید
وای وای

وای وای

سلام
ممنون از شما . طلا که ابر رسانا است . البته این طور می گند . ولی برنز را نمی دانم .
:gol:

سلام از اینکه جواب دادید
4- ...

مصلحت نیست که این زمزمه خاموش کنید .
:heart:

سلام
ممنون از شما . طلا که ابر رسانا است . البته این طور می گند . ولی برنز را نمی دانم .
:gol:

نقره که هادی خوب الکتریسته و نیز گرما هست ! (انتقال حرارت 2 رو که فراموش نکردین ؟ ;) هادی خوب گرما، هادی خوب الکتریسته هم هست و تنها استثناء الماس هست)
هنوز نتونستند در دمای محیط ابررسانا تولید کنند و طلا هم ابر رسانا نیست !

DIAB

عضو جدید
با سلام خدمت همه سروران عزیز آقایان و خانمای مهندس
5 شنبه هم رفتیم امتحان پت اراک را دادیم . جاتون نه خالی . امتحان که چه عرض کنم، تست کنکور ارشد ، 90 تا سوال در 2 ساعت . حسابی حال گیری بود ولی اگه واسه فوق خونده بوید می تونستید راحت بدون حساب کتاب بزنید . راستی یک سوال تست هوش آومده بود که خیلی ها جواب آشون متفاوت بود .
سوال : در مواد زیر کدامیک در ردیف دیگری نیست ؟
طلا برنز نقره مس
ممنون می شم که جواب رو با دلیل بنویسید .
خدا به هممون رحم کنه . موفق و سر بلند باشید .

یه جور دیگه هم میشه جواب داد
این جوری که تو متالوژی مس تو یه قسمت طلا و نقره هم بدست میاد
اما برنز نه
پس برنز متفاوته :eek:

بالا