[ استخدامی های مهندسی شیمی ]

hormozdi

عضو جدید
مصداق صحبتم را خوذم می آورم. چند سال پیش چند خانم برای قسمت ما استخدام شدند. اول استخدام، علیرغم تاکید مصاحبه کنندگان، همه عنوان کردند که نوع کار هیچ فرقی برایشان ندارد. نوع کار ما با توجه به عملیاتی بودن به نوعی شیفتی می باشد. بعد از آموزش موقع ورود، همه از انجام کار طفره رفتند. یکی گفت من بچه دارم چطور بیایم کار شیفتی؟! یکی دیگر گفت من حالا مجردم ولی از کجا معلوم چند وقت دیگر مثل اون خانمه نشوم! و ... . همگی در قسمتهای غیر عملیاتی پخش شدند و با توجه به نوع کاری که به آنها رجوع می شد، اکثرا یا ناراضی هستند یا استعفا داده اند. شاید شما حالا وضعیتی مشابه این خانمها نداشته باشید ولی بهتر است تصمیمی بگیرید که در دراز مدت موجب پشیمانیتان نشود.
موفق باشید.

john zink

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام يكشنبه هفته قبل استخدامي پخش وپالايش بود اما نرسيدم خبر بدم روزنامه ايران روز يكشنبه هفته قبل.امروز هشتمه هنوز هم وقت داره

shinto

عضو جدید
عسلویه

عسلویه

سلام.
میگن عسلویه هم استخدامی داره البته بدون آزمون.جزئیات رو نمیدونم

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
نه عزیزم
خیلی از پتروشیمی ها رو دیدم که فقط با مصاحبه نیرو جذب میکنن و کاری با امتحان کتبی ندارن.

hormozdi

عضو جدید
پترشیمی ها شاید. چون تقریبا دارند بصورت خصوصی درمی آیند احتمالا قوانین استخدامیشان هم باید فرق کند.

ehsan_eng

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان عزیز

در مورد شرایط استخدامی در شرکتهای نفتی و پتروشیمی داشتن معافیت پزشکی (چشم) در استخدام میتونه تاثیر منفی بزاره و استخدام شد. نظرتون چیه تا بحال افرادی رو سراغ دارید که معافیت پزشکی داشته باشن و سر کار باشن البته بدون پارتی!!:)

salam_to_all

عضو جدید
سلام

سلام

سلام دوستان امروز همشهری آگهی استخدام از شرکت شرکت مهندسی و ساخت بویلر مپنا (مپنا بویلر)رو زده بود که مهندس شیمی گرایشهای نفت ، گاز، فرایند رو میخواست ، اگه دوست داشتین اقدام کنین به امید خدانسترن پهلوان
http://www.mapnaboiler.com/resume/personalinfo/personalinfo.aspx

آخرین ویرایش توسط مدیر:

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
با سلام خدمت دوستان عزیز

در مورد شرایط استخدامی در شرکتهای نفتی و پتروشیمی داشتن معافیت پزشکی (چشم) در استخدام میتونه تاثیر منفی بزاره و استخدام شد. نظرتون چیه تا بحال افرادی رو سراغ دارید که معافیت پزشکی داشته باشن و سر کار باشن البته بدون پارتی!!:)
والا اونها خودشون طب صنعتی سفت و سختی دارن
اگه شما از پس آزمایش های اونها بر بیای ، فکر نکنم مشکلی باشه.
البته مطمئن نیستم

hormozdi

عضو جدید
والا اونها خودشون طب صنعتی سفت و سختی دارن
اگه شما از پس آزمایش های اونها بر بیای ، فکر نکنم مشکلی باشه.
البته مطمئن نیستم

خیلی هم سفت و سخت نیست. بیشتر بستگی دارد برای کجا بخواهند نیرو بگیرند. برای کار در سایتهای شرکت، دیدتان خیلی نباید ضعیف باشد، کوررنگ نباید باشید، شنواییتان مطلوب باشد، قابلیت حرکتی مناسب باید داشته باشید و بیماری خاص و حاد خونی و غیره نباید داشته باشید. البته گفته باشم که دقیقا (و منظورم اینه که دقیقا!!) معاینه فنی و بدنی می شوید. کلا اگر آزمون ورودی و مصاحبه را پشت سر گذاشته باشید و مشکل بدنی خاصی(که مانع کارکرد مناسبتان باشد) نداشته باشید، هیچ نگران نباشید. ;)
موفق باشید.

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
شرکت پتروشيمی جم (بزرگترین الفین جهان) مستقر در منطقه ويژه اقتصادی انرژی پارس جنوبی واقع در استان بوشهر (بندر عسلويه) بمنظور تامین نیروی انسانی متخصص و نیمه ماهر مورد نیاز خود در چارچوب قانون کار و تامین اجتماعی در مقاطع و رشته های تحصيلی مندرج در بند الف و ب از داوطلبان واجد شرايط ذيل از طريق مصاحبه، گزينش و طب صنعتی با حقوق و مزایای مکفی دعوت به همکاری می نمايد.

http://www.jpcomplex.com/employee1.html

تا 23 تیر 87 هم وقت دارید.
زن هم فقط حسابدار میگیره.

نازنین

عضو جدید
کاربر ممتاز
شرکت پتروشيمی جم (بزرگترین الفین جهان) مستقر در منطقه ويژه اقتصادی انرژی پارس جنوبی واقع در استان بوشهر (بندر عسلويه) بمنظور تامین نیروی انسانی متخصص و نیمه ماهر مورد نیاز خود در چارچوب قانون کار و تامین اجتماعی در مقاطع و رشته های تحصيلی مندرج در بند الف و ب از داوطلبان واجد شرايط ذيل از طريق مصاحبه، گزينش و طب صنعتی با حقوق و مزایای مکفی دعوت به همکاری می نمايد.

ممنون از اطلاعات کاملت!
خوبه هر کی آگهی می ذاره بگه شرایطشو که دیگه ما الکی نریم دنبال آگهیش:biggrin:

john zink

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

اره درسته منم دیدمش.راستی روزنامه ایران هم استخدامی زده روز سه شنبه

shinto

عضو جدید
سطح سوال

سطح سوال

تو ازمون استخدامی سطح سوالات چطوریه؟همون جزوه هایی که واسه ارشد خوندیم کافیه؟

تو ازمون استخدامی سطح سوالات چطوریه؟همون جزوه هایی که واسه ارشد خوندیم کافیه؟

نمونه سوالات استخدامی توی تالار هست
یه نیگاه بندازین بهشون

کسی سراغ داره چجوریه بعضی جاها آزمون ندارن واسه استخدامی ؟؟

shinto

عضو جدید
نمونه سوالات استخدامی توی تالار هست
یه نیگاه بندازین بهشون

کسی سراغ داره چجوریه بعضی جاها آزمون ندارن واسه استخدامی ؟؟

کاش این آزمون رو دیگه بردارن من یکی حوصله امتحان دادن رو دیگه ندارم

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
سوالاتشون معمولا" از سوالات کنکور خیلی راحت تره
در ضمن معمولا" شرکت های خصوصی امتحان نمیگیرن.

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
این دعوتنامه رو یکی به ایمیل من فرستاده ، من هم براتون میذارمش ، اگه کسی دوست داشت ، استفاده کنه
فقط راست یا دروغ بودنش به من ربطی نداره

=====
باسلام
شرکت فرآوده های لبنی کاله واقع در آمل جهت تکمیل کادر تخصصی خود نیاز به 3 نفر مهندس شیمی درمقطع کارشناسی ویا کارشناسی ارشددارد .لذا از دوستانی که مایل به کاردر این شرکت می باشند خواهشمند است resume خود را به آدرس ذیل Email نمایند.
Bahram-Hosseinzadeh@kalleh.com
باتشکر

Best Regard
[FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]B.Hosseinzadeh[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]​
QC Manager
Factory: Kalleh Dairy company
Domestic tell: +98 121 2265050-55

salam_to_all

عضو جدید
این دعوتنامه کاملا درسته
من 20 روز پیش تماس تلفنی با مسئول بخشش داشتم
ترجیحا مرد میخوان
نمیدونم دردشون چیه 1 ماهه دارن تعلل میکنن
از نظر من بوداره چون آگهی اش هم غیر رسمی به دستم رسید

Hojjat_heydari

عضو جدید
سلام می خواستم در مورد مهندسی شیمی-گرایشاش-بازار کارش و دانشگاه های ارایه دهنده این رشته اطلاعاتی را کسب کنم.

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
سلام می خواستم در مورد مهندسی شیمی-گرایشاش-بازار کارش و دانشگاه های ارایه دهنده این رشته اطلاعاتی را کسب کنم.
دوست عزیز اول لطف کن و صد جا یه چیزی رو ننویس
دوم اینکه راجع به مهندسی شیمی اگه اطلاعات بخوای توی همین تالار هست ، بگردی پیداش میکنی.

shinto

عضو جدید
ازمون

ازمون

قابل توجه بچه هایی که18 مرداد آزمون استخدامی دارن.
میگفتن همون سوالات کنکور رو بخونید کافیه.
موفق باشید

بالا