ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sonic

عضو جدید
بچه ها یه سوال ابتدایی
فقط روزانه هست که اگه قبول بشی و نری محروم میشی ؟؟؟؟؟؟؟
یا اینکه شبانه و مجازی اینا هم هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
بچه ها یه سوال ابتدایی
فقط روزانه هست که اگه قبول بشی و نری محروم میشی ؟؟؟؟؟؟؟
یا اینکه شبانه و مجازی اینا هم هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آره فعلا برای ارشد اونطوریه فقط قبولی روزانه محرومیت داره

غلام90

عضو جدید
من ابزار دقیق رشته دوم شرکت کرده بودم.
برای انتخاب رشته اش و قتی میخام وارد بشم میگه داوطلبی با این مشخصات وجود نداره؟
مگه نباید دوبار انتخاب رشته کرد؟ یک بار برای مکانیک و یک بار برای ابزار دقیق؟؟

hossein21

عضو جدید
سلام
من رتبم 3300شده به نظر شما مالک رو بزنم یا نه؟
2-تسلیحات یا خودرو نظامی روزانه بزنم یا شبانه؟ توی دوراهی گیر کردم؟ امام حسین شانس قبولی دارم؟

NASTOH

عضو جدید
تو مدرک سیستم های انرژی کلمه مهندسی مکانیک درج میشه؟ چون مثلا تو استخدام نیروگاه و وزارت نفت نوشته که مهندسی مکانیک میخوان و به گرایش خاصی اشاره نشده

ahmad_pinkoy

عضو جدید
سلام من با رتبه 213 ساخت ...این انتخاب رشته رو کردم... نظرتون رو بگین لطفا.... ساکن اصفهان هستم ..... کدوم انتخاب قبول میشم ؟>؟

• 1 - 32847 || دانشگاه صنعتي اميركبير || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
  • 2 - 32876 || دانشگاه صنعتي اميركبير || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || نوبت دوم
  • 3 - 32839 || دانشگاه تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
  • 4 - 32836 || دانشگاه تربيت مدرس || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
  • 5 - 32851 || دانشگاه علم وصنعت ايران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
  • 6 - 32868 || دانشگاه تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || نوبت دوم
  • 7 - 32845 || دانشگاه صنعتي اصفهان || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
  • 8 - 32874 || دانشگاه صنعتي اصفهان || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || نوبت دوم
  • 9 - 32849 || دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
  • 10 - 32865 || دانشگاه تربيت مدرس || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || نوبت دوم
  • 11 - 32833 || دانشگاه تبريز || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
  • 12 - 32848 || دانشگاه صنعتي بابل || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
  • 13 - 32852 || دانشگاه فردوسي مشهد || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
  • 14

hssnjfry

عضو جدید
سلام خیر باید هردو تا رشته توی یک فرم انتخاب بشن اونم ۱۰۰ تا هر کدوم بالاتر بود قبول شدی باید بری

somayeh_mech87

عضو جدید

نه باباااااااااااااااااااااا همه رو تو يه فرم مينويسيييييييييييييييييي

somayeh_mech87

عضو جدید
تو مدرک سیستم های انرژی کلمه مهندسی مکانیک درج میشه؟ چون مثلا تو استخدام نیروگاه و وزارت نفت نوشته که مهندسی مکانیک میخوان و به گرایش خاصی اشاره نشده
تا اونجايي كه من ميدونم مينويسن مهندسي سيستم هاي انرژي

ni444

عضو جدید
دوستان کسی نمی دونه که اگه شبانه یه جایی قبول بشیم امکانش هست که توکنکور سال بعد شرکت کنیم برای دانشگاه بهتر بعد واحدای گذرونده شده رو تطبیق بدیم؟

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
دوستان کسی نمی دونه که اگه شبانه یه جایی قبول بشیم امکانش هست که توکنکور سال بعد شرکت کنیم برای دانشگاه بهتر بعد واحدای گذرونده شده رو تطبیق بدیم؟

می تونین شرکت کنین

ولی اینکه انصراف بدین و معادل سازی کنین خوب بعداً بهش فکر می کنین... با توجه به شرایط و نمره هاتون

ferferfer

عضو جدید
سلام من با رتبه 213 ساخت ...این انتخاب رشته رو کردم... نظرتون رو بگین لطفا.... ساکن اصفهان هستم ..... کدوم انتخاب قبول میشم ؟>؟

• 1 - 32847 || دانشگاه صنعتي اميركبير || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
  • 2 - 32876 || دانشگاه صنعتي اميركبير || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || نوبت دوم
  • 3 - 32839 || دانشگاه تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
  • 4 - 32836 || دانشگاه تربيت مدرس || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
  • 5 - 32851 || دانشگاه علم وصنعت ايران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
  • 6 - 32868 || دانشگاه تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || نوبت دوم
  • 7 - 32845 || دانشگاه صنعتي اصفهان || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
  • 8 - 32874 || دانشگاه صنعتي اصفهان || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || نوبت دوم
  • 9 - 32849 || دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
  • 10 - 32865 || دانشگاه تربيت مدرس || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || نوبت دوم
  • 11 - 32833 || دانشگاه تبريز || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
  • 12 - 32848 || دانشگاه صنعتي بابل || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
  • 13 - 32852 || دانشگاه فردوسي مشهد || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
  • 14
سلام تبریک میگم!
خیلی خوب میشه اگه درصدهاتونم بذارین تا بقیه استفاده کنن.
دوست عزیز
آمارها نشون داده شبانه امیرکبیر و تهران بعد از روزانه های علم و صنعت وتربیت مدرس پر میشن.
رتبه های قبولی شبانه های امیرکبیر و تهران معمولا حول و حوش روزانه صنعتی اصفهان سیر میکنند.پس نتیجه میگیریم اگه شبانه امیرکبیر قبول نشین به احتمال زیاد روزانه صنعتی اصفهان هم قبول نمیشین ولی خب شبانش صد درصد قبولید.پس، مونده به علاقتون و نداشتن مشکل مالی.
( از قبولیهای ارشد پارسال همینجا - رتبه 300 ساخت روزانه صنعتی اصفهان)

آخرین ویرایش:

ferferfer

عضو جدید
شبانه تربیت مدرس رو اول بزنم یا روزانه صنعتی اصفهان. برای ساخت

سلام
تبریک!
شبانه تربیت مدرس رو نسبت به روزانه صنعتی اصفهان با رتبه ی بدتری هم میشه اورد.
دیگه مونده به علاقتون و نداشتن مشکل مالی دیگه.

ferferfer

عضو جدید
سلام انتخاب رشته کردم 59 ساخت اخرش ولی یکم ضایع هست وخودم هم فکرکنم همین انتخاب اول یا دوم قبولم
1 - 32839 || دانشگاه تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
2 - 32836 || دانشگاه تربيت مدرس || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
3 - 32851 || دانشگاه علم وصنعت ايران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
4 - 33030 || دانشگاه علم وصنعت ايران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي ماشينهاي ريلي || روزانه
5 - 33228 || دانشگاه علم وصنعت ايران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي خودرو-سازه بدنه خودرو || روزانه
6 - 32849 || دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
7 - 32847 || دانشگاه صنعتي اميركبير || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
8 - 32846 || دانشگاه صنعتي اميركبير || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
9 - 32893 || دانشگاه صنعتي اميركبير || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -مهندسي جوش || روزانه
10 - 32838 || دانشگاه تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
11 - 33035 || دانشگاه علم وصنعت ايران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي فناوري ماهواره || روزانه
12 - 33235 || دانشگاه تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكاترونيك || روزانه
13 - 33240 || دانشگاه صنعتي اميركبير || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكاترونيك || روزانه
14 - 33239 || دانشگاه صنعتي اميركبير || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكاترونيك || روزانه
15 - 33238 || دانشگاه صنعتي اميركبير || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكاترونيك || روزانه
16 - 33242 || دانشگاه صنعتي شريف || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكاترونيك || روزانه
17 - 33241 || دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكاترونيك || روزانه
18 - 33188 || دانشگاه تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي پزشكي -بيومكانيك || روزانه
19 - 33192 || دانشگاه علم وصنعت ايران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي پزشكي -بيومكانيك || روزانه
20 - 33190 || دانشگاه صنعتي اميركبير || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي پزشكي -بيومكانيك || روزانه
21 - 33198 || دانشگاه صنعتي اميركبير || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي پزشكي -مهندسي ورزش || روزانه
22 - 32843 || دانشگاه صنايع ومعادن ايران -تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
23 - 32841 || دانشگاه سمنان || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
24 - 32915 || دانشگاه سمنان || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه
25 - 32850 || دانشگاه صنعتي مالك اشتر || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
26 - 32940 || دانشگاه صنعتي مالك اشتر || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه

شما علاقه ای به امیرکبیر نداری؟؟

علاقه که دارم ولی بخاطر سخت گیری زیاد ومشکل کارکردن ودانشگاه ازادی بودن با پایه ضعیف جز اولویتهام نیست

سلام دوست عزیز !
شما دانشگاه آزدی بودین ؟
اگه فضولی نباشه میشه بپرسم کدوم واحد درس خوندین و اینکه معدل موثرتون چند بود ؟

pakmojtaba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام من کاردانی ناپیوسته وکارشناسی ناپیوسته دانشگاه ازاد کاردانی شهرری کارشناسی نصفش سمنان وبقیش دماوند طراحی جامدات ومعدل موثر 15.87
سوال دیگری دارید در خدمتم

ahmad_pinkoy

عضو جدید
سلام تبریک میگم!
خیلی خوب میشه اگه درصدهاتونم بذارین تا بقیه استفاده کنن.
دوست عزیز
آمارها نشون داده شبانه امیرکبیر و تهران بعد از روزانه های علم و صنعت وتربیت مدرس پر میشن.
رتبه های قبولی شبانه های امیرکبیر و تهران معمولا حول و حوش روزانه صنعتی اصفهان سیر میکنند.پس نتیجه میگیریم اگه شبانه امیرکبیر قبول نشین به احتمال زیاد روزانه صنعتی اصفهان هم قبول نمیشین ولی خب شبانش صد درصد قبولید.پس، مونده به علاقتون و نداشتن مشکل مالی.
( از قبولیهای ارشد پارسال همینجا - رتبه 300 ساخت روزانه صنعتی اصفهان)

من 34% جامدات زدم و 45% ساخت و بقیه رو صفر زدم....
به نظر خودم شبانه دانشگاه امیر کبیر و دانشگاه تهران ارزش هزینشو داشت برای همین بالاتر از صنعتی اصفهان زدم و مشاورم هم همین نظرو داشت....
میگن رتبه ها یکم واقعی تر شده برای همین شاید مثل پارسال نباشه اما کلا فکر میکنم دیگه شبانه صنعتی اصفهان بیارم که برام ایده ال
صنعتی اصفهان دانشگاه خیلی خوبیه اما خیلی ها گفتن دانشگاه های تهران اعتبار بالاتری دارن حتی علم و صنعت

سلام من کاردانی ناپیوسته وکارشناسی ناپیوسته دانشگاه ازاد کاردانی شهرری کارشناسی نصفش سمنان وبقیش دماوند طراحی جامدات ومعدل موثر 15.87
سوال دیگری دارید در خدمتم

عرضی نیست جز سلامتی واسه شما !
واقعا فکر نمیکردم ی دانشگاه آزادی رتبه 11 بیاره ! من خودم آزاد اسلامشهر میخونم و یه جورایی هم به ارشد آزاد فکر میکنم اما با دیدن رتبه شما و معدلتون امیدوار شدم !
شما طراحی خوندین , اما ساخت میخواید برید ! این هم جالب بود برام !
کلاس هم رفتین ؟ منظورم کلاس های موسسات هستش ! ؟

mahde1818

عضو جدید
شهید رجایی فقط مخصوص آموزش و پرورشی هاست یا ما هم می تونیم انتخاب کنیم؟

m-s-rayaneh

عضو جدید
گرایش بدنه خودرو و گرایش سیستم های تعلیق دانشگاه علم و صنعت بهتره یا خواجه نصیر ؟

mahde1818

عضو جدید
روزانش مخصوص آناست ولی شبانشو میتونی بزنی
روزانه رو هم اگه می زاشتن بازم نمی زدم خیلی دانشگاه داغونیه! هیئت علمیش رو نگاه کن کلا یه نفرم نداره که مقاله ISI داشته باشه! فقط بحث تربیت دبیر مطرحه!

mahde1818

عضو جدید
عرضی نیست جز سلامتی واسه شما !
واقعا فکر نمیکردم ی دانشگاه آزادی رتبه 11 بیاره ! من خودم آزاد اسلامشهر میخونم و یه جورایی هم به ارشد آزاد فکر میکنم اما با دیدن رتبه شما و معدلتون امیدوار شدم !
شما طراحی خوندین , اما ساخت میخواید برید ! این هم جالب بود برام !
کلاس هم رفتین ؟ منظورم کلاس های موسسات هستش ! ؟
مگه فکر کردی کسایی که دانشگاه سراسری درس می خونند از کره مریخ اومدن این حرفا همش کشکه! استادای ما همون استادای فردوسی بود فقط ما پول می دادیم ولی اونا مجانی درس می خودند

student.product

عضو جدید
رتبه 1300 معدل 16.20سلام بچه ها بین شبانه شهید رجای و کاشان و اراک و صنعتی اراک و تفرش میشه راهنماییم کنید در چیدمانش

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا