ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ehsan181989

عضو جدید
من 71 رو 2 زدم ولی اگه حواسم بود سر جلسه قطعا 2.5 رو می زدم...در صفحه ی ایکس و وای تنش ها رو داده...این یعنی تنش ما دو بعدیه،ولی وقتی صحبت از ماکزیمم تنش برشی میکنه(بدون اینکه بگه ماکزیمم تنش برشی در صفحه ی نشان داده شده) باید کمترین تنش رو صفر وارد کنیم(همون که نشونش نداده)،بزرگترینشم 5 است...پس تنش برشی بیشینه میشه 2.5
خیلی دوست دارم 2 درست باشه ولی...

mech-2010

عضو جدید
مهندسان محترم نگران نباشید و مطمئن باشید که سازمان سنجش نظرات را از طریق سامانه و همچنین از چنیدین استادید دانشگاه نظرات رو میگیره و با توجه به پاسخنامه نهایی پاسخنامه ما تصحیح می شود. و بیخود نیست که این پروسه طولانی می شود شما فکر کنید بیش از 100 رشته می باشد. بحر حال باید صبر کرد تا خرداد ببینیم خدا چی می خواد.

مرحوم پروین اعتصامی خوب فرمود که

فضل است که سرمایه زندگانی ست****************** علم است که بنیاد افتخار است

کسی که هدفش دانستن علوم می باشد در این راه خسته نمی شود.
موفق باشد.

BATOOO

عضو جدید
بچه ها اين كليدا رو كسي نداره؟هر كاري ميكنم باز نميشه دارم سكته ميكنم.

mehran_shirsavar

عضو جدید
114
119
123
124
125
126
129
130
چند تا میتونه اشتباه باشه واقعا هرکی ندونه فکر میکنه من دیوانه ام شاید که نه واقعا من دیوانه ام میدونی چرا چون 2*2=5 ولی ظاهرا من میگم 4 میشه پس دیوانه ام خئایش هرکی می خواد خودکشی کنه بیاد تو خود سازمان سنجش خودکشی کنه مخصوصا ساختیا

shirin_902

عضو جدید
چقدر سوالای ساخت و جامدات و دینامیکی بحث بر انگیز بوده!!
من که اینارو نزدم ، اما اگه آخر به نتیجه کلی رسیدین به حمایت منم اعتراض می زنم ، بلکه تاثیر داشت :D

من درصد هام این شد : زبان 20 ، ریاضی 35 ، سیالات 51.6 ، جامدات 10 ، دینامیک 0
به نطرتون زیره 1000 می شم؟؟:redface:

ehsan181989

عضو جدید
درصداتون که خوبه دیگه . من ماهان بودم (متاسفانه . حرکت احمقانه ای بود . البته تاثیر خاصی نداش) . من اشتباهات الکی داشتم مثلا سیالات فاصله از مرکز رو گرفتم :mad: .
اگه حدود میانگین 60-63 باشه نفرات اول میشه امیدوار بود .
اشتباهات منو ببینی شک میکنی شریف بودم!
اشتباه تو رو منم داشتم...
بایدغلطای سنجشو به ظهور گفت..

ehsan TI

عضو جدید
بچه ها کسی دفترچه هوا فضا c داره؟؟؟؟
تو رو خدا اگه دارین بذارین شاید اونجا قبول شیم

mrk23

عضو جدید
آقا من چند ساله از دانشگاه دور بودم ی کم اطلاعاتم ضعیفه.میشه بگید واسه ادامه تحصیل تو خارج اگه دانشگاه شهرستان ارشد بگیرم اونور چهجوری برخورد میکنن؟
اخه یکی میگفت حتما باید دانشگاه معتبر مثلا یکی از دانشگاههای تهران ارشد گرفته باشی.
میشه راهنمایی بفرمایید.ثواب داره.نامزدو داره از دستم میره با این کلیدا:surprised:

solarisal

عضو جدید
به نظر من سوال 110 نباید حذف بشه چون سوال غلط نیست و دو جواب صحیح مشابه داشته بایستی هر کسی این دو گزینه را زده نمرش منظور بشه. نظر دوستان چیه؟
من ساختی نیستم ولی واقعا برا بچه های ساخت ناراحتم بخاطر سوالاشون امیدوارم تمام مکانیکای این تایپیک موقع اعلام نتایج با لبه خندون به اینجا سر بزنن

mohammadt

عضو جدید
یکی لطف کنه بگه چجوری میشه اعتراض کرد تا اعترضو بزنیمو بریم دنبال کارای دیگه

ehsan181989

عضو جدید
به نظر من سوال 110 نباید حذف بشه چون سوال غلط نیست و دو جواب صحیح مشابه داشته بایستی هر کسی این دو گزینه را زده نمرش منظور بشه. نظر دوستان چیه؟
من ساختی نیستم ولی واقعا برا بچه های ساخت ناراحتم بخاطر سوالاشون امیدوارم تمام مکانیکای این تایپیک موقع اعلام نتایج با لبه خندون به اینجا سر بزنن
آخه فقط تو یک لحظه سرعتش دو برابر سرعت ورودیه...نمیشه گفت حتی تقریبا،چون در یک کسینوس ضرب میشه
من اون سوال رو نزدم

مکاترونیک8282

عضو جدید
آقا من چند ساله از دانشگاه دور بودم ی کم اطلاعاتم ضعیفه.میشه بگید واسه ادامه تحصیل تو خارج اگه دانشگاه شهرستان ارشد بگیرم اونور چهجوری برخورد میکنن؟
اخه یکی میگفت حتما باید دانشگاه معتبر مثلا یکی از دانشگاههای تهران ارشد گرفته باشی.
میشه راهنمایی بفرمایید.ثواب داره.نامزدو داره از دستم میره با این کلیدا:surprised:

اگه میخوای اپلای کنی جاش اصلا مهم نیست. پول مهمه و معدل و اینکه استادی داشته باشی برات ریکام بنویسه. با زبان و...
اگه فاند بورس و ... شریف باشی راحتی!:biggrin:

mashinhesab2002

عضو جدید
خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
اگه بگم تو ، میگی از کفاریم
اخه چجوری 5=2*2 بابا میشه 4
این جوابای ساخت دیگه آخرشه یکی بهم وتکا بده هرچی شد شد عرق سگی هرچی شد شد
114؟
119؟
123؟
124؟
125؟
126؟
129؟
130؟

shirin_902

عضو جدید

دانشگاه بهتر تاثیر بیشتری داره تو قبولی ، اما فارغ التحصیل دانشگاه های غیر از تهران هم می تونی پذیرش بگیری ، با نوشتن مقاله و معدل بالا و یه رزومه خوب ترتیب بدی ضعف دانشگاه جبران می شه.

mech-2010

عضو جدید
یکی لطف کنه بگه چجوری میشه اعتراض کرد تا اعترضو بزنیمو بریم دنبال کارای دیگه
شما وارد سامانه و پس از عضو شدن
نسبت به اعلام نتیجه اعتراض به صورت زیر ان را اعلام می دارید
با سلام
با توجه به کلید اولیه انتشار یافته برای مهنسی مکانیک کد 1267، پاسخ های ارائه شده توسط سازمان محترم سنجش دارای اشکالاتی به شرح زیر می باشد:
1: با توجه به ابهام صورت سوال 71 هر دو گزینه 1 و2 صحیح می باشد.
2: در سوال 73 با توجه به دفترچه c گزینه 3 صحیح است و کاملا بدیهی است که گزینه 4 اشتباه می باشد.
3: سوالات 78، 81 و86 دارای پاسخ صحیح نمی باشند و حتما بررسی گردند.

با تشکر

m.e.a.r

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما وارد سامانه و پس از عضو شدن
نسبت به اعلام نتیجه اعتراض به صورت زیر ان را اعلام می دارید
با سلام
با توجه به کلید اولیه انتشار یافته برای مهنسی مکانیک کد 1267، پاسخ های ارائه شده توسط سازمان محترم سنجش دارای اشکالاتی به شرح زیر می باشد:
1: با توجه به ابهام صورت سوال 71 هر دو گزینه 1 و2 صحیح می باشد.
2: در سوال 73 با توجه به دفترچه c گزینه 3 صحیح است و کاملا بدیهی است که گزینه 4 اشتباه می باشد.
3: سوالات 78، 81 و86 دارای پاسخ صحیح نمی باشند و حتما بررسی گردند.

با تشکر
تو سوال 71 بنویسین ابهام!ترتیب اثر نمیدن که آخه!آخه هیچ اثری از 3 بعدی بودن نه تو شکل هست نه تو روی سوال!؟

mohammad.md

عضو جدید
114
119
123
124
125
126
129
130
چند تا میتونه اشتباه باشه واقعا هرکی ندونه فکر میکنه من دیوانه ام شاید که نه واقعا من دیوانه ام میدونی چرا چون 2*2=5 ولی ظاهرا من میگم 4 میشه پس دیوانه ام خئایش هرکی می خواد خودکشی کنه بیاد تو خود سازمان سنجش خودکشی کنه مخصوصا ساختیا

از 20 تا 8 تاشو اینجا ردیف کرین غلط:eek::eek::eek:

بابا شما ساختیا دیگه چی میکشین.اجرتونو این دنیا که نگرفتین انشالاله خدا جبران میکنه واستون.

mrk23

عضو جدید
دانشگاه بهتر تاثیر بیشتری داره تو قبولی ، اما فارغ التحصیل دانشگاه های غیر از تهران هم می تونی پذیرش بگیری ، با نوشتن مقاله و معدل بالا و یه رزومه خوب ترتیب بدی ضعف دانشگاه جبران می شه.
ممنون از جوابت.پس میشه امسال شهرستان رو بزنم بچسبم به رزومه از نظر شما؟

ehsan TI

عضو جدید
ممنون دوست من
با ای درصدای هوا فضا امطید داشته باشم؟
ریاضی40
سیالاتی23
کنترل 25
سازه35
باکس آخر و زبان 0
اگه کسی میدونه کمکم کنه

ممنون

وضعیت