ارشد سراسری 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

majidgps

عضو جدید
سلام
یه سوال شاید مسخره دارم ... وقتی نتایج میاد فقط اولین جایی که سبز میشه باید رفت??? پس بقیه انتخاب ها یی که سبز میشه واسه چیه ????

با این کارنامه تو کارشناسی میشد انتقالی گرفت به دانشگاه های سبز شده دیگه البته اگه هر دو دانشگاه رضایت میدادن
تو ارشد نمیدونم بشه یا نه

• Like
واکنش ها: pm1

majidgps

عضو جدید
بین گرایشهای سازه بدنه خودرو - سیستم تعلیق - مهندسی پرشکی - مهندسی ماشین های ریلی کدوم گرایش بنطرتون بهتره؟

قبلا دانشجوهای سازه بدنه خودرو و سیستم تعلیق رو ایران خودرو و سایپا بورس میکردن ولی تعهد استخدامی نمیدادن
الان ننوشته بورس میکنن باید بپرسی چه جوریاست
فقط الان سیستم محرکه خودرو شریف رو سایپا بورس میکنه
از نظر کل رشته هم باید بگم همون دو تای اولی بهتره از بقیه تو پزشکی هم باید لااقل یه ترم درسای پیش نیاز پاس کنی و در کل به درد نمیخوره

nima13601

عضو جدید
یکی جواب منو یده
یا تبدیل 1184 و طراحی 1390 نظرتون راجع به روزانه یا شبانه اهواز چیه

pm1

عضو جدید
با این کارنامه تو کارشناسی میشد انتقالی گرفت به دانشگاه های سبز شده دیگه البته اگه هر دو دانشگاه رضایت میدادن
تو ارشد نمیدونم بشه یا نه

یعنی بقیه ی سبز ها صرفا جهت اطلاع رسانیه ??? ارزشی نداره . نه ??

pazza_inter

عضو جدید
تبریک میگم
دانشگاه تربیت مدرس خیلی دانشگاه خوبیه از علم و صنعت بهتره
رتبه ساختت چنده؟
چرا روهوا حرف میزنید و بچه مردمو رو گمراه میکنید؟؟
شما تا حالا علم وصنعت یا تربیت مدرس رو داخلش رفتی دیدی چی به چیه میگی تربیت مدرس بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

siyamak2

عضو جدید
قبلا دانشجوهای سازه بدنه خودرو و سیستم تعلیق رو ایران خودرو و سایپا بورس میکردن ولی تعهد استخدامی نمیدادن
الان ننوشته بورس میکنن باید بپرسی چه جوریاست
فقط الان سیستم محرکه خودرو شریف رو سایپا بورس میکنه
از نظر کل رشته هم باید بگم همون دو تای اولی بهتره از بقیه تو پزشکی هم باید لااقل یه ترم درسای پیش نیاز پاس کنی و در کل به درد نمیخوره

با توجه به اینکه رتبه طراحی کاربردی من 774 شده و تو این گرایش از دانشگاه معتبری قبول نمیشم، می خوام سیستم تعلیق علم و صنعت رو بزنم. در مورد کار هم فکر کنم فارغ التحصیل این رشته در زمینه ارتعاشات کمتر از طراحی کاربردی نباشه.
نظر شما چیه؟

north_boy4290

عضو جدید
سلام بجه ها.من تو تبدیل انرژی 177 آوردم.به نظرتون کجا قبول میشم؟؟؟؟؟
هوافضا 2 شدم.هوافضای شریف بهتره یا مکانیک جایی که قبول میشم؟؟؟؟؟
تو 2راهی بدی افتادم...

parsa s

عضو جدید
دوستان سلام

یه سوال داشتم آیا اینجوری که من محاسبه می کنم درسته یا نه ؟!!
مثلا رتبه 100 طراحی کاربردی در واقع شاید بین اونایی که می خوان برن طراحی کاربردی حدود 50-60 باشه ... چون خیلی از اونایی که رتبه تبدیلشون زیر صده و می خوان تبدیل بخونن رتبه طراحیشون هم زیر صده در ضمن رتبه های طراحی زیر 100 دیگه ای هم وجود داره که مثلا می خوان برن ساخت تولید یا بیومکانیک و یا ...
شریف 31 روزانه می گیره و تهران هم 25 تا که جمعا میشه 56 تا . و من از این محاسبات فک می کنم شانس کمی برای دانشگاه تهران داشته باشم ... نظرتون چیه ؟!

آخرین ویرایش:

shahab.ab

عضو جدید
تبریک میگم شهاب جان.ایشالله موفق باشی...
آقا ترکوندیییییییییییییییی سیالاتو...
آقا سیالات.ترمو.انتقال چه کتابایی خوندی؟

من یه 2 روز نبودم چقدر پیام اومد!:w27:
اگه اشکال نداره جوابتو چند روز دیگه کامل میزنم تو بخش ارشد 91 تا جواب بقیه هم بدم. :redface:

zxo003

طراح هواپیما
کاربر ممتاز
تو 2راهی بدی افتادم...

نظر خودم در تاپیک هوافضا دادم ....

موفق باشید

highsky

عضو جدید
کسی میدونه بین رازی کرمانشاه و بوعلی همدان کدوم قوی تره؟ ...شنیدم رازی استادای خوبی داره. کسی تو این دانشگاه ها بوده؟؟؟

siyamak2

عضو جدید
بین طراحی کاربردی دانشگاه تبریز یا دانشگاه گیلان و سیستم تعلیق یا سازه بدنه دانشگاه های تهران کدوم رو پیشنهاد می کنید؟

آخرین ویرایش:

سشئشد

عضو جدید
سلام
می خوام تبدیل بزنم
اما بین دانشگاه سمنان و شاهرود دودلم. دانشگاه سمنان بودم بد نبود اگه کسی دانشگاه شاهرود بوده راهنماییم کنه
ممنون

83317477

عضو جدید
  • Like
واکنش ها: nimi

m.e.a.r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .می خوام بدونم تو تبدیل تا چه رتبه ای شانس قبول شدن است؟(دورترین نقطه شبانه)

سشئشد

عضو جدید
فکر نمیکنم دانشگاه سمنان خوب باشه این خبر امروز مهر رو بخون:
http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=1318795
دوست عزیز من 4 سال دانشگاه سمنان بودم. ورودی مکانیک سال ما 72 تا در سیالات و جامدات بود ولی فقط 5 نفر از استان سمنان بودن . معلومه هر کی دوست داره یه دانشگاه بهتر بره یا به دانشگاه شهر خودشون برگرده. منم درخواست انتقالی دادم ولی بی انصافیه بگم دانشگاه سمنان بد بود.اینو فقط بگم از سال85 تا89فضای آموزشی دانشگاه حداقل 2برابر شده

highsky

عضو جدید
کسی از دانشگاه صنعت آب و برق اطلاعی داره؟ تبدیل انرژیش خوبه؟

the great leader

عضو جدید
تو 2راهی بدی افتادم...

اینظور که من شنیدم،دارندگان مدرک هوافضا توی این مملکت حتما باید در خدمت یک ارگان نظامی باشند و هیچ راه دررویی نیست،اگه با این مسئله مشکل نداری حتما برو هوافضا وگرنه بی خیال شو.اما اگه میخوای بری خارج زندگی کنی قطع و یقین بدون که بری هوافضا بهتره و کلا عشق من هوافضاست

amona

عضو جدید
تو 2راهی بدی افتادم...
تبریک میگم رتبه طراحی و ساخت تولیدت چنده؟

amir3737

عضو جدید
آقا تور خدا کمک کنید
بین این سه تا دانشگاه کدوم واسه کاربردی یا تبدیل بهتره
علم وصنعت خواجه نصیر تربیت مدرس

pazza_inter

عضو جدید
amona;3640399 نوشته اصلي بوسيله [B گفت:
north_boy4290[/B] http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost-left.png سلام بجه ها.من تو تبدیل انرژی 177 آوردم.به نظرتون کجا قبول میشم؟؟؟؟؟
تو 2راهی بدی افتادم...
]
100 درصد بستگی به علاقت داره.اگه هوافضا دوست داری بزن اگه نداری احتمالا تبدیل انرژی علم و صنعت قبول میشی
احتمالا با رتبه خوبی که در هوافضا داری اونجا موفق تری.
کارشناسی چی میخوندی و کجا؟

آخرین ویرایش:

bahman2

عضو جدید
آقا تور خدا کمک کنید
بین این سه تا دانشگاه کدوم واسه کاربردی یا تبدیل بهتره
علم وصنعت خواجه نصیر تربیت مدرس

سلام
این بستگی داره تو چه فیلذی میخوای ادامه بدی. مقاومتی میخوای دنبال کنی یا دینامیکی یا ارتعاشی یا ضربه یا کنترلی؟ هر دانشگاهی تو یک زمینه قویتره.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا