ارتباط خیانت با هوش مردان

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
به گزارش ايسنا، محققان در يك دانشگاه انگليسي با انجام تحقيق جديدي دريافته‌اند، مرداني كه ضريب هوشي بالاتري دارند، به تك همسري و وفاداري طبيعي ارزش و بهاي بيشتر مي‌دهند، اما به نظر مي‌رسد كه اين ارتباط بين ضريب هوشي و وفاداري جسمي در زنان ديده نمي‌شود. يك تحليل جديد از جريان‌هاي اجتماعي نشان مي‌دهد كه مردان با هوش به دليل رشد تكاملي، كمتر به همسران خود خيانت مي‌كنند.
به گزارش ايسنا، محققان در يك دانشگاه انگليسي با انجام تحقيق جديدي دريافته‌اند، مرداني كه ضريب هوشي بالاتري دارند، به تك همسري و وفاداري طبيعي ارزش و بهاي بيشتر مي‌دهند، اما به نظر مي‌رسد كه اين ارتباط بين ضريب هوشي و وفاداري جسمي در زنان ديده نمي‌شود.
اين الگوها از سوي دكتر ساتوشي كانازاوا در دانشكده علوم اقتصادي و سياسي لندن كشف شده و در مجله «سوشيال سايكولوژي كوآرترلي» به چاپ رسيده است.
وي در اين تحقيق دو پژوهش بزرگ انجام شده در آمريكا را كه به بررسي ايده‌هاي اجتماعي و ضريب هوشي هزاران نوجوان و بزرگسال پرداخته بودند، مورد تجزيه و تحليل قرار داد.
دكتر كانازاوا ادعا مي‌كند كه ارتباط ضريب هوشي و گرايش به تك همسري در مردان ريشه در رشد تكاملي آنها دارد.

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم با نگاهی که به فامیل و آشنایان می اندازم متوجه یک نکته شدم که اگه هوش رو سطح تحصیلات و عملکرد افراد در موقعیت های مختلف در نظر بگیریم:

مردان باهوش با زنان زشت تر ازدواج میکنن و وفادارتر میمانند گرچه خودشان هم خیلی خوشتیپ باشند.

مردان کم هوش با زنان زیباتر ازدواج میکنند و اغلب به همسر خود وفادار نمی مانند یا حداقل اینکه سر و گوششون میجنبه .

ad_kh66

عضو جدید
من خودم با نگاهی که به فامیل و آشنایان می اندازم متوجه یک نکته شدم که اگه هوش رو سطح تحصیلات و عملکرد افراد در موقعیت های مختلف در نظر بگیریم:

مردان باهوش با زنان زشت تر ازدواج میکنن و وفادارتر میمانند گرچه خودشان هم خیلی خوشتیپ باشند.

مردان کم هوش با زنان زیباتر ازدواج میکنند و اغلب به همسر خود وفادار نمی مانند یا حداقل اینکه سر و گوششون میجنبه .
چه فامیل و آشنایی دارینا!

sahar hosseiny

عضو جدید
اینو علم ثابت کرده.اما تاریخ وتجربه کرده زنای خیلی باهوش اصلا وفادار نیستن.

engage

اخراجی موقت
اصلا مغز زنا چیزی به اسم فلسفه و منطق نداره مثل باد هواست هر لحظه یه چیز