اخطار به همه اعضای محترم تالار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

miepower2003

عضو جدید
من با شما کاملا موافقم
مثلا رشته ما يک رشته بين رشته ای هست که بايد ارتباطات خوبی داشته باشيم و شکار کننده فرصتها باشيم.
دوستان يادتون نره اين تالار يک فرصته . يک فرصته عالی برای تمامی ماها اگر بتونيم از اون خوب استفاده کنيد.
ما با افزايش اطلاعات و قابليتهاست که می تونيم جلوی تهديدهای بی کاری و ... رو بگيريم .
من عاشق رشته خودم هستم چون به تاثير گذاری اين رشته ايمان دارم و تا حالا بارها اون و در کارم ديديم .اما اور کنيد شما که از فرصتهايی اينطور حاضر و آماده استفاده نمی کنيد فردا چطور می تونيد تويه رقابت با ساير رشته ها در محيطهای صنعتی خودتون و پيدا کنيد و فرصتی رو شکار کنيد؟

amirhakimi

عضو جدید
اخطار به همه اعضای محترم تالار

با سلام
با اینکه من قدرت اجرائی ندارم اینجا ولی این حق رو به خودم میدم که شاکی باشم.:exclaim:
چرا تالار داره خاک میخوره؟؟؟ درسته که همه وقت آزاد کم داریم ولی این اصلا توجیه درستی نیست.
از همینجا به همه دوستان اخطار میدم اگه این روند ادامه پیدا کنه تالار کاملا سوت و کور میشه.
با احترام

امیر Amir

عضو جدید
با سلام
با اینکه من قدرت اجرائی ندارم اینجا ولی این حق رو به خودم میدم که شاکی باشم.:exclaim:
چرا تالار داره خاک میخوره؟؟؟ درسته که همه وقت آزاد کم داریم ولی این اصلا توجیه درستی نیست.
از همینجا به همه دوستان اخطار میدم اگه این روند ادامه پیدا کنه تالار کاملا سوت و کور میشه.
با احترام
با سلام.
نظر به اینکه تالار یک جریان خسته کننده و تقریبا بی حالی رو داره دنبال میکنه, و من شخصا از اینکه بیام وقتمو بزارم و ببینم بیام یک مشت بحث های مسخره در تالار تاپ شده ,خسته شدم....

من قبلا هم کناره گیری خودم رو از تالار ابراز کرده بودم, آشنایی من با بعضی از بچه های این تالار خیلی خیلی شیرین بود و هست, ولی احساس میکنم اعضای جدید فقط دارند دور خودشون میگردن و بیشتر در تالار زنگ تفریح :redface::redface: فعال هستند تا اینجا...

آشنایی با اقای پرهیزی,امیر حکیمی,مهتابی, بردیانوا که قربونش برم هیچی به نامه های ادم جواب نمیدن...خیلی خیلی تجربه خوبی بود:)

امیدوارم همه شما موفق باشید.به امید دیدار همه شما.

با احترام

mahtabi

مدیر بازنشسته
والا چی بگم
دارم یه فکرایی میکنم
ایشالا که بچه ها هم همکاری کنن.
ولی انتظارم از بچه ها بیشتر از اینا بود که فقط بیان فایلی کپی کنن و برن.امممممم:cry:

yanic

عضو جدید
سلام.من هم موافقم که تالار روند جدیدی رو شروع کنه.امیدوارم که همه با تبادل اطلاعات مفیدشون بتونن برای دوستانشون مفید باشن.من این مدت از دوستان خیلی مطالب مفید یاد گرفتمو از همین جا از همه خداحافظی میکنم.

miepower2003

عضو جدید
دوستان يک نکته اساسی وجود دارد
با خداحافظی کردن که روند بهبود پيدا نمی کنه
اين حود ما هستيم که تحول ايجاد می کنيم
پس به جای خداحافظی همت کنيم و سايت رو دوباره فعال کنيم.
ما خود سرنوشت خود را می سازيم

hparhizi

عضو جدید
در ادامه مطالب دوست عزيزم miepower2003بايد بگم كه فراز و نشيب هميشه تو زندگي وجود داره حالا اگه به اين راحتي خسته بشيم و جا بزنيم كه خيلي بد ميشه بابا
:mad::mad::mad:

amirhakimi

عضو جدید
سلام.من هم موافقم که تالار روند جدیدی رو شروع کنه.امیدوارم که همه با تبادل اطلاعات مفیدشون بتونن برای دوستانشون مفید باشن.من این مدت از دوستان خیلی مطالب مفید یاد گرفتمو از همین جا از همه خداحافظی میکنم.

یانیک عزیز شما دیگه چرا :que:
اول امیر احمد بعد یانیک، ببینم با هم توطئه چینی کردین تالار رو به خاک سیاه بشونین :biggrin:

mahtabi

مدیر بازنشسته
چه خبره؟
به ما هم بگین؟
اگه قراره جایی بریم به منم بگین بیام!
مارو بگو داریم انجا انرژی میدیم اونوقت همه دارن میرن!

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید مهتابی جان.......
چطوره که تو لیست مدیران سایت تالار ما دو تا مدیر داره؟
جناب بردینوا هم مدیر شدن به سلامتی؟خیلی واسم جالب شده این وضعیت.......:redface:

mahtabi

مدیر بازنشسته
ببخشید مهتابی جان.......
چطوره که تو لیست مدیران سایت تالار ما دو تا مدیر داره؟
جناب بردینوا هم مدیر شدن به سلامتی؟خیلی واسم جالب شده این وضعیت.......:redface:

آره تاپیکش هم هست.
تالار ما هم مثل تالار معماری 2 تا مدیر داره.
فکر میکنم یه اقتدا ر نیاز بود برای اینجا.

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره تاپیکش هم هست.
تالار ما هم مثل تالار معماری 2 تا مدیر داره.
فکر میکنم یه اقتدا ر نیاز بود برای اینجا.
تاپیک؟
یعنی رای گیری انجام شده؟
خب ایشون چرا همون اول که مدیر قبلی درخواست دادن قبول نکردن؟
به هر حال ما که از خدامونه ایشون مدیر باشن و ما از تجربیاتشون استفاده کنیم......:redface:

mahtabi

مدیر بازنشسته
تاپیک؟
یعنی رای گیری انجام شده؟
خب ایشون چرا همون اول که مدیر قبلی درخواست دادن قبول نکردن؟
به هر حال ما که از خدامونه ایشون مدیر باشن و ما از تجربیاتشون استفاده کنیم......:redface:

نه.طبق فعالیت ایشون من و ادمین تصمیم به این انتخاب گرفتیم و فکر میکنم ایشون بتونن یکم سامان به تالار بدن.
دوست دارم شما هم کمک ایشون باشی مثل همیشه که در کنار من بودی.
دیگه بهتره اینجا این بحث ادامه پیدا نکنه.

miepower2003

عضو جدید
من مطمئنم با توجه به تغييرات جديد مجموعه ما از مشکل اين خداحافظی ها خلاص ميشه.
جناب امير احمد عزيز از اين که مب بينم آواتارت برگشته خوشحالم .
اميدوارم همه اونايي هم که به فکر خداحافظی از تالار بودن با اين تغييرات (بهبودها)نظرشون عوض بشه و يه تکونی به تالار بدن.
به اميد موفقت همه

khoshgele

عضو جدید
من یه تازه واردم ولی اصلا تو قسمت زنگ تفریح نرفتم!
میخام از همین ابتدا شروع کنم به همکاری ولی شما باید بهم کمک کنین بگین چی میخاین!
من از هیچ کمکی دریغ نمیکنم;)
با شمام دوست عزیز که خداحافظی میکنی شماهم مسؤلین پس بجای خدافظی کمک کنید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا