آیا حجاب محدودیته؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

omid20110

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
مردونگی هم همون چیزایی که راجب زنونگی گفتین.هر جذابیتی که یه مرد به خاطر مرد بودنش تو وجودش قرار داده شده.شما فقط دارید به مردها توهین میکنید.میگید مردها همشون به زن اعم از زن خودشون خاهر خودشون همکارشون و معلمشون استادشو و .... چشم دارن.
شما مردونگی رو زیر سوال میبرید با حرفاتون.
گیرم که یه زنی هم بی حجاب باشه شما چه حقی دارین که به شکل طعمه نگاهش کنید؟؟چه حقی دارید بهش بگید این و بپوش اون و نپوش.؟؟من تعجب میکنیم دختر جوری لباس میپوشه که خودش پدرش مادرش خانوادش باهاش هیچ مشکلی ندارن بعد یه عده میان واسش تعیین تکلیف میکنن که چرا اینو پوشیدی؟
نگاهتون به جذابیت نگاه چرک آلودیه.
زن برای مرد جذاب هست مرد هم برای زن جذاب هست.
چه اشکالی داره جذب چیزی یا کسی بشی که خودت دوست داری؟

اگه میخواین ببینین این مردونگی که ازش حرف میزنین چیه؟ و یا اینکه بدونید چه کسی حق داده که به یه زن به چشم طعمه نگاه بکنن!!! بهتره حداقل یه نیگا به آماری که اخیرا توسط پلیس منتشر شده بزنید اونوقت خود به خود جوابتونو میگیرین!
آماری که میگن مزاحمت نوامیس 30-40 درصد بیشتر از گذشته شده!
این بی حجابی و بد حجابی که شما ازش حرف میزنید فقط جامعه رو خراب میکنه و سودی نداره! فقط خانواده هارو از هم میپاشه! آمار طلاق چرا بالا اومده؟ آمار ازدواج چرا پایینه؟!

ادب خوب است، ادب خوب است ادب خوب
هر آنکس بی ادب شد میخورد چوب...
هه این وضع ماست بخاطر آزادی که شما ازش حرف میزنید!!! آزادی که آزادی عده دیگه ای رو سلب میکنه...

605361_IxHz5dak.jpg

آخرین ویرایش:

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه میخواین ببینین این مردونگی که ازش حرف بزنین چیه؟ و یا اینکه بدونید چه کسی حق داده که به یه زن به چشم طعمه نگاه بکنن!!! بهتره حداقل یه نیگا به آماری که اخیرا توسط پلیس منتشر شده بزنید اونوقت خود به خود جوابتونو میگیرین!
آماری که میگن مزاحمت نوامیس 30-40 درصد بیشتر از گذشته شده!
این بی حجابی و بد حجابی که شما ازش حرف میزنید فقط جامعه رو خراب میکنه و سودی نداره! فقط خانواده هارو از هم میپاشه! آمار طلاق چرا بالا اومده؟ آمار ازدواج چرا پایینه؟!

هه این وضع ماست بخاطر آزادی که شما ازش حرف میزنید!!! آزادی که آزادی عده دیگه ای رو سلب میکنه...

مشاهده پیوست 253407

اولن من مثل شما آزادی رو تو شرت و شلوارک نمییبینم.!!
بعدش ببخشید که ما نمیمونیم تو خونمون تا شما آزادی داشته باشی!!چقدر شماها پرو هستین؟؟؟؟
کل حق ماها رو خوردین بعد تازه پرو پرو اومدین میگن آزادی ما رو گرفتین؟
آماری هم که من خودم دیشب تو اخبار گوش کردم مزاحمت ها برای زنان و دختران شده 98 درصد!!!!!!
حتمن همه زنها تو خیابونا لخت اینور اونور میرن که شده 98 درصد...این وسط زن با حجابی وجود نداشته!
گردن اون قد بلنده هم انشالله قطع میشه اون قد کوتاهه هم با صورت میخوره تو زمین...
گند کشیدید تو زندگی مردم با این حرفای مفتتون

*breath*

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعدش ببخشید که ما نمیمونیم تو خونمون تا شما آزادی داشته باشی!!چقدر شماها پرو هستین؟؟؟؟
آماری هم که من خودم دیشب تو اخبار گوش کردم مزاحمت ها برای زنان و دختران شده 98 درصد!!!!!!
حتمن همه زنها تو خیابونا لخت اینور اونور میرن که شده 98 درصد...این وسط زن با حجابی وجود نداشته!
گردن اون قد بلنده هم انشالله قطع میشه اون قد کوتاهه هم با صورت میخوره تو زمین...
اتی بی ادب شدیا

omid20110

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
نگاه های کثیف جنسی این جامعه رو پوشونده
هرچی همش بزنی بیشتر گندش در میاد
توی این جامعه کلا فقط مصونیت اینه که مرد باشی (البته باید جوون باشی و تنومند وگرنه بازم معلوم نیست مصون باشی یانه)
همین هفته پیش چند مهاجر سوری به یک زن در انگلیس حمله کردن!!!! کشوری که پناهشون داده حالا باید درگیر کثافت کاری های این مردم متدین باشه بخاطر اینکه ازین ببعد ‌کلی زن بی حجاب تو خیابون میبینن؟؟!!!
همین چند هفته پیش مورد تجاوز به یه کودک ابتدایی خیلی رو خبرها بود ، نکنه بنظر شما پوشش مدرسه ی کودک نامناسبه که یک مرد زن دار رو تحریک میکنه؟
توی یکی ازشهرای نزدیک ما چند نفر ریختن توی خونه!!! یک زن و شوهر جوان و ب زنش جلوی شوهرش تجاوز کردن
نکنه میخوایم بگیم مثلا دیروزش زنه رو تو خیابون بی حجاب دیدن و تحریک شدن پس مشکل از زناست؟
یا اینکه زنای بیحجاب دیگه رو دیدن و منحرف شدن و این اتفاق پیش اومده
بگذریم ازینکه فامیلای اون زوج کله گنده های شهر بودن و پدر مادر متجاوزینو ب عزاشون نشوندن در عرض چند ساعت
اما دوستان عزیزی که با پتو پیچ کردن جامعه میخواین م صونیت ایجاد کنید

مخصوصا و خصوصا خانم های محجبه ی متدین مدعی دین داری که تو خیابون به بی حجاب ها چشم غره میرین
بیماااار کردین جامعه رو ..
با این طرفداری ها هرروز نگاه های کثیف رو جسورتر میکنید
با افکار مبتذلی که به جامعه تزریق میکنید
جواب رد کردن حرف های قرآن رو (که چند برابر امر ب حجاب امر به حفظ نگاه کرده) در روز قیامت باید بدین
پاسخ بیمارتر کردن مردان هوسباز رو در روز قیامت شما میدید ...

اولا پوشش یکی از راه های کاهش هرج و مرجه!
ثانیا کی گفته وقتی صحبت از مردم سوریه میشه، همه مردمش مسلمونن! ما که اونجا بودیم همه نوع آدمی دیدیم: مسیحی، سنی، شیعه، یهودی و بی دین!
پس لطفا جمع نبندین! مثلا بعضی از ایرانی ها وقتی میرن خارج و شخصیت خانوادگیشونو نشون میدن و دید خارجیا منفی میشه نسبت به ما چون اونا هم جمع میبندن! فک میکنن کل مردم ایران مسلمونه و...

بحث به حد کافی در این زمینه شد و نیازی نمبینم که دیگه به این بحثا ادامه بدم!
آدمی که خوابیده باشه رو میشه با یه صدای آروم بیدار کرد ولی کسیکه خودشو به خواب زده باشه رو حتی اگه بمبم منفجر کنی بیدار نمیشه!

بالاخره به زودی مشخص میشه که حق با کی بوده!

پاینده باشید.

آخرین ویرایش:

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار

سلام
اتی خانم
دلیل نداره هرجوری حرف میزنید یا لباس تن میکنید و راحتید رو توی فضای عمومی باشگاه رو کنید
شما بی حجاب باش خواهرم
راحت

--------------------------------------------------

مدیران ارشد لطفا رسیدگی کنند
متشکرم :gol:

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز

:smile:

وضعیت
موضوع بسته شده است.