آیا حاضرید با یک سیاه پوست ازدواج کنید؟ (با شمایل آفریقایی)

آیا حاضرید با یک سیاه پوست ازدواج کنید؟ (با شمایل آفریقایی)

• بله

رای: 29 29.9%
  • خیر

رای: 68 70.1%

• مجموع رای دهندگان
    97
وضعیت
موضوع بسته شده است.

نارون آبي

عضو جدید
سلام سلام
ببینم این جا چه خبره
چرا دعوا میکنید پسلای خوب
موضوع سر چیه بگید ما هم بدونیم:surprised:

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
یه سیاه پوست برده زاده شده و برده خواهد مرد، درسته جوامع امروزی رو به انحطاط رفته و به این موجودات،در قانونبا ما برابر شدند، اما در کل موضوع تغییری ایجاد نمیشه. سیاه پوست سیاه پوسته ، فکر نکنم جز با سیاه، اجازه زدواج با رنگ دیگه ای رو داشته باشه.
متاسفم البرز هرروز داری بیشتر میزنی تو خاکی!!!
لازم به ذکر مجدده که منطور دو رگه هایی که زیبایی های نژاد سفید رو وام گرفتند نیست، چون اغلب اونها بعد از چند نسل ازدواج با نژاد های انسانی، تصفیه شدن و کم کم زمختی فیزیکی نژاد سیاه رو کم کردن (مثل ویل اسمیت، بیونسه و...) ، بلکه منطور نژاد سیاه با همون مشخصات ظاهری آفریقاییه که اکثریت توافق دارند که زیبا نیست (مثل بینی پهن، لبهای کلفت و بزرگ، جمجمه برآمده در عقب و رنگ پوست قیرگون). البته در اونها هم بعضی مولفه ها هست که از نظر بعضی ها اندکی با نمکه، اما انگشت شماره و اصلا قابل مقایسه با زیبایی های نژاد های انسان نیست.
با سپاس و احترام
سیاه پوست جزو نژاد انسانی نیست!!!!!
متاسفم برات شدییییییییییییییییییییی!

پاش بیفته با آنگولایی هم با کمال میل ازدواج میکنم!!!!
بسته به دله...
این آق "قلی" با اون قلی قبلیا فرق داره!!!
ایول آقا قلی;)
بهله بسته به دل
ه;):redface::redface:

ElectricalENG

کاربر بیش فعال
من اصلا نميخوام اداي روشن فكر ها رو در بيارم اما اكثر حرفهاي شما نژاد پرستانه است. و به ويژه متاسفم براي اون كسي كه اين مقلته رو كرد‌: انسان حيوان ناطقه....در مورد tired: دوست عزيز اين شمايي كه داري تو قرون وسطا زندگي ميكني و اگه به لطف رنسانس و انديشمندان آمريكايي نبود الان تو آمريكاي جنوبي باقالي يا كاه و يونجه بارت كردت بودن داشتي بردگي و حماليشونو مي كردي و با شستشو مغزي اي كه بهت داده بودن فكر مي كردي اعتراض كردن گناهه و اگه اعتراض مي كردي چوب تو آستينت مي كردن! دوست عزيز يكم فكر كن...شايد سياه پوست ها هم از ريخت ما بدشون بياد همونطور كه ما (من و شما) بدمون از اونا مياد اصلا مهم يه چيزه: انسانيت...نه رنگ نه پوست نه زبان نه مليت نه نژاد(كه به عقيده من آخريش به قول فلاني بايد بره تو زباله دان تاريخ!! فكر كنم همين يه حرف از دهنش درست در آمد كه اونم نميدونم كي بهش گفته بود!!)

با اين وجود من حاضر به ازدواج با يك سياهپوست نيستم و راي من نه رو دادم اما قانون بايد براي همه يكسان باشه چه سياه چه سفيد(اعلاميه شماره 17 حقوق بشر اگر اشتباه نكنم)

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
وقتی خدا با ماست، یعنی خدا با ماست، یعنی خدا میخواد که ما پیروز باشیم. همین. و پیروز میشیم. اگرم نشدیم، مهم نیست. نتیجه جنگ مهم نیست، مهم اینه که جانانه بجنگبم، و اگر قراره بمیریم، رو به دشمن بمیریم. این مرام 1 ساموراییه. پس باید زودتر این موجودات بی خاصیت رو از بین ببریم. چندتاشون رو برای تفریح نگه میداریم. و انجام کارایی مثل، کار معدن. یا ازمایشات پزسکی، به هر حال شبیه ماها هستن، بدرد این چیزا میخورن.

متاسفم ازاین طرزتفکراتت شدیییییییید:mad::warn:

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای خدااااااااااا... شما سیاه ها رو حتی انسان نمی دونین؟؟!!!:surprised:

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اصلا نميخوام اداي روشن فكر ها رو در بيارم اما اكثر حرفهاي شما نژاد پرستانه است. و به ويژه متاسفم براي اون كسي كه اين مقلته رو كرد‌: انسان حيوان ناطقه....در مورد tired: دوست عزيز اين شمايي كه داري تو قرون وسطا زندگي ميكني و اگه به لطف رنسانس و انديشمندان آمريكايي نبود الان تو آمريكاي جنوبي باقالي يا كاه و يونجه بارت كردت بودن داشتي بردگي و حماليشونو مي كردي و با شستشو مغزي اي كه بهت داده بودن فكر مي كردي اعتراض كردن گناهه و اگه اعتراض مي كردي چوب تو آستينت مي كردن! دوست عزيز يكم فكر كن...شايد سياه پوست ها هم از ريخت ما بدشون بياد همونطور كه ما (من و شما) بدمون از اونا مياد اصلا مهم يه چيزه: انسانيت...نه رنگ نه پوست نه زبان نه مليت نه نژاد(كه به عقيده من آخريش به قول فلاني بايد بره تو زباله دان تاريخ!! فكر كنم همين يه حرف از دهنش درست در آمد كه اونم نميدونم كي بهش گفته بود!!)

با اين وجود من حاضر به ازدواج با يك سياهپوست نيستم و راي من نه رو دادم اما قانون بايد براي همه يكسان باشه چه سياه چه سفيد(اعلاميه شماره 17 حقوق بشر اگر اشتباه نكنم)
;) ;) ;)

felor

عضو جدید
وااااااااااای ..عمدا نقل قول نگرفتم.. متاسفم واقعا واسه بعضیا... حالا این که از سیاه بودن اونا خوشتون نمیاد واسه ازدواج..اکی..اما اونا هم آدمن!

qholi

عضو جدید
وااااااااااای ..عمدا نقل قول نگرفتم.. متاسفم واقعا واسه بعضیا... حالا این که از سیاه بودن اونا خوشتون نمیاد واسه ازدواج..اکی..اما اونا هم آدمن!
آقا قلی دکمه ی تشکرش مشکل پیدا کرده... پس کتبا از شما مراتب قدر دانی را اعلام میداره!

ICE-G

عضو جدید
کاربر ممتاز
ازدواج 1چیز سلیقه اییه چیکار دره به رنگ پوست و نژاد؟؟!!!!
اینقدم نژاد پرست نباشید!!!!

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سیاه پوست برده زاده شده و برده خواهد مرد، درسته جوامع امروزی رو به انحطاط رفته و به این موجودات،در قانونبا ما برابر شدند، اما در کل موضوع تغییری ایجاد نمیشه. سیاه پوست سیاه پوسته ، فکر نکنم جز با سیاه، اجازه زدواج با رنگ دیگه ای رو داشته باشه.

اصلا این طور نیست نژاد پرستی نکنین چه اشکالی داره

وضعیت
موضوع بسته شده است.