آموزش مميزي ISO

morteza4040

عضو
سلام دوستان در این صفحه قصد دارم دوستانی را که علاقمند به یادگیری آموزش ممیزی ایزو هستند راهنمایی کرده تا اين دوستان بتوانند با نحوه انجام ممیزی آشنایی و با تمرین و تکرار بر آن مسلط شوند:
گام اول : در اولین گام باید جزوء زیر رو دانلود و بندهای مربوط به آن را مطالعه ، حفظ و در نتیجه بر بند بند آن مسلط شوید :

دانلود

گام دوم : راهنماي مميزي زير را دانلود و مطالعه نماييد :

دانلود

گام سوم : توي اين گام بايد تطابق شرايط موجود سيستم روبا الزامات ISO مقايسه كنيد كه به اصطلاح مميزي گفته ميشود ، در اين مرحله از برگه هايي كه به آنها چك ليست گفته مي شود استفاده مي شود ، دو نوع چك لسيت واسه دانلود گذاشتم :
دانلود
اميدوارم كه كمك كوچكي به شما عزيزان كرده باشم . مرسي

KARA_DENIZ

عضو جدید
سلام
ممنون آقای مهندس
لطفا اگه توی این زمینه مطلب داشتید توی سایت بذارید:w11:

bahar_89

عضو جدید
با سلام

با سلام

با سلام

من برای کارم به یکسری روشها و دستور العمل ها احتیاج دارم
روش اجرایی و دستورالعمل تهیه و تدوین اهداف و کنترل پروژه
با تشکر

hamed.62

عضو جدید
با سلام

من برای کارم به یکسری روشها و دستور العمل ها احتیاج دارم
روش اجرایی و دستورالعمل تهیه و تدوین اهداف و کنترل پروژه
با تشکر
دوست عزيز معمولاً‌ براي هر نوع كاري اين دستورالعمل ها و روشها، مطابق آنچه كه در سازمان انجام مي شود تهيه مي شود و به اين صورت نيست كه كپي پيست كنيد. ممكنه بتوانيد از شركتهايي كه فعاليتي شبيه به آنچه كه شركت مورد نظر شما انجام مي دهند كمك بگيريد.

ram33

عضو جدید
[h=2]بررسی پروژه‌ها با استفاده از متدها[/h]

[h=2]مقدمه[/h]یکی از مشکلات در بررسی میزان پیشرفت پروژه‌ها، معضل تهیه و تدوین گزارش‌های مناسب است. گزارش‌هایی که بتوانند اطلاعات مناسبی در خصوص وضعیت پروژه را به صورت موثری در اختیار قرار دهند. در این مقاله سعی می‌شود دسته‌ای از این گزارش‌ها که بر اساس متد ارزش بدست آمده قابل تهیه هستند معرفی و بررسی شوند. این روش‌ها بخصوص کمک می‌کنند تا روند پیشرفت پروژه در طول زمان مورد بررسی قرار گیرند و چگونگی استفاده از نمودارهایی نظیر نمودار Sبرای اینکار بررسی می‌شود.
برای توسعه استفاده عملی از این روش‌ها چگونگی استفاده از آنها در نرم‌افزار Microsoft Projectتوضیح داده می‌شود.
مطالعه بیشتر

ram33

عضو جدید
دانلود نظامنامه کیفیت ( به همراه بندهای ایزو

دانلود نظامنامه کیفیت ( به همراه بندهای ایزو

دانلود نظامنامه کیفیت ( به همراه بندهای ایزو ) ، یک نظامنامه کامل می باشد که می توانید دانلود نمائید .

مطالعه بیشتر