آقا پسرای گل جواب بدن

..:PURE:..

عضو جدید
کاربر ممتاز
واسه دختری که ارزوشه پسر باشه متاسفم چون خداوند به ما ثابت کرد اگه مردی به نام علی وجود داره در کنارش زنی هم به نام فاطمه هم هست که ارزشش اونقدر بالاست که پیامبر به دستانش بوسه میزنه.

به خدا زن لودن محدودیت نیست مگه ما مردا چه ازادی هایی داریم که یه زن محرومه ازش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خوب زن به خاطر جنس لطیفش نمی تونه همه کاری انجام بده که این محدودیت به حساب نمیاد.
برو بابا دلت خوشه...
نشستی بالا منبر هی نطق میکنی جا من نیستی که بفهمی حرفمو...
لطف کن در این مورد اظهار نظرو بذار به عهده خودمون...مطمئنا موقعیتمونو بهتر از یه تماشاچی درک میکنیم!
حوصله کل کل هم ندارم وگرنه 1طومار بدبختی و تبعیض جلو چشت ردیف میکردم.....

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واسه دختری که ارزوشه پسر باشه متاسفم چون خداوند به ما ثابت کرد اگه مردی به نام علی وجود داره در کنارش زنی هم به نام فاطمه هم هست که ارزشش اونقدر بالاست که پیامبر به دستانش بوسه میزنه.

به خدا زن لودن محدودیت نیست مگه ما مردا چه ازادی هایی داریم که یه زن محرومه ازش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خوب زن به خاطر جنس لطیفش نمی تونه همه کاری انجام بده که این محدودیت به حساب نمیاد.
.
.
بات موافقم ریفیق
.
.
ولی ما اگه نخایم نظرات فیلسوفانه بخونیم ..کی رو باید ببینیم دقیقا" ؟
:redface:

Mute

عضو جدید
کاربر ممتاز
چادر که جدیدا خودش هم شده جزو مد های جدید!!
توجه کردین بعضیا از این چادر ملی های تنگ می پوشن از اون طرف هم جوراب پاشون نمی کنن!!
اگه کسی نخواد حجاب بگیره و قر و فر داشته باشه با چادر هم میتونه به هدفش برسه و برعکس.
اگه کسی ذاتا و قلبا اهل حجاب باشه با مانتو هم می تونه حجابشو کامل رعایت کنه.
ان شاء الله که همه خانمای ایرانی قلبا به حجاب ایمان اورده باشن حالا چه با چادر رعایتش کنن چه بدون چادر.
همین که خوب رعایت کنن کافیه.;)

Hossein -2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
برو بابا دلت خوشه...
لطف کن در این مورد اظهار نظرو بذار به عهده خودمون...مطمئنا موقعیتمونو بهتر از یه تماشاچی درک میکنیم!
فعلا که همه چی به نفع شماست
تو قانون قدیم یه حق طلاق بنفه مرد بود که اونم لغو کردن الان افتاده بنفعه زن
طومارتو بنویس جوابتو بدم

shadow_IR

کاربر بیش فعال
بابا تو رو خدا دعوا نکنید
چشم شرمنده که از هدف دور کردیم شما رو !!
یه تشکر برا همه حرفای قشنگتون ببخشید که تشکر ندارم تک تک بذارم!!
حضور ما هم اینجا بحث برانگیزه چون نمیشه سکوت کرد و تاپیک مختص پسرهاست!!

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برو بابا دلت خوشه...
.
.
Perfect!

آخرین ویرایش:

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
برو بابا دلت خوشه...

اگه یخورده مودب تر بودی می تونستیم با هم بحث کنیم خواستی پیام خصوصی بده تا یا من تو رو قانع کنم یا تو منو.

دوستان خوشحال شدم راست می گن زیاد حرف مفت زدم بهتره فکر کار خودم باشم شایدم به قول دوستمون چون جای دخترا نیستم این حرفا رو زدم ولی منم فقط نظراتمو گفتم قصد تحمیل نظراتمم توی این فضای مجازی که حتی صدای یکی از شما رو هم نشنیدم نداشتم

تا توی این تاریکی کور نشدم برم.

موفق باشید و در پناه حق.

یا علی مدد.

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز
دعوا نکنید
هیچ مردی نمیتونه یه زنو به طور کامل درک کنه و هیچ زنی هم نمیتونه یه مردو به طور کامل درک کنه
ولی میتونن سعی کنن که همدیگرو درک کنن

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه یخورده مودب تر بودی می تونستیم با هم بحث کنیم خواستی پیام خصوصی بده تا یا من تو رو قانع کنم یا تو منو.

دوستان خوشحال شدم راست می گن زیاد حرف مفت زدم بهتره فکر کار خودم باشم شایدم به قول دوستمون چون جای دخترا نیستم این حرفا رو زدم ولی منم فقط نظراتمو گفتم قصد تحمیل نظراتمم توی این فضای مجازی که حتی صدای یکی از شما رو هم نشنیدم نداشتم

تا توی این تاریکی کور نشدم برم.

موفق باشید و در پناه حق.

یا علی مدد.
بی ادبی نکردم بت ...بیخود مظلوم نمایی نکن برادر!
نیازی ندارم چیزیو واست اثبات کنم ...
چیزی قانعم میکنه که به عینه وملموس جلو چشم باشه نه کسی واسم تشریحش کنه!
یا علی بای....

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
.
.
بات موافقم ریفیق
.
.
ولی ما اگه نخایم نظرات فیلسوفانه بخونیم ..کی رو باید ببینیم دقیقا" ؟
:redface:

تو مجبور نیستی نظرات فیلسوفانه رو بخونی می تونی چشماتو ببندی و رد شی و هر نظری رو که دوست داشتی بخونی.
اندازه من و تو برای نظر دادن در مورد این تاپیک به یه اندازست.

Hossein -2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
یا علی بای....
عزیزم برو کتاب قانون مدنی دادگستری رو بخون بعد بیا
اون دهه 60 و 710 هجری بود قانون به شما زنا حقی نمیداد

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو مجبور نیستی نظرات فیلسوفانه رو بخونی می تونی چشماتو ببندی و رد شی و هر نظری رو که دوست داشتی بخونی.
اندازه من و تو برای نظر دادن در مورد این تاپیک به یه اندازست.
.
.
اقا شهرام ... من تو بعضی تاپیکا نظرات شما رو میخونم ..واقعا" منطقی هستن و خوشم میاد...
الانم نه مخالفم نه موافق (از نظر خودم) ... چون جای دخترا نیستم...

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یا علی بای....
.
.
با یاسکا موافقم ...
تو جامعه ما دختر بودن خیلی سخته ...
باید جاشون بود که بفهمی....

Hossein -2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
.
.
با یاسکا موافقم ...
تو جامعه ما دختر بودن خیلی سخته ...
باید جاشون بود که بفهمی....
تنها مشکلی که دارن حجابشونه
مگرنه کاملا برابر
موقعه کار کردن میشه اون مرد بدبخته میره برقکری میکنه جوشکاری میکنه و... کار دیگه میگن ما جنسه لطیفیم اما موقعه قانون که میشه میگن ما جنسه بیچاره ایم

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
.
.
اقا شهرام ... من تو بعضی تاپیکا نظرات شما رو میخونم ..واقعا" منطقی هستن و خوشم میاد...
الانم نه مخالفم نه موافق ... چون جای دخترا نیستم...

اقا حسین من وقتی نظر میدم که نمی خوام بگم حرف من درسته فقط نظرمو میدم مثه همه شما حالا درست یا غلط بودنش مونده به طرز فکر بینندگان.منم فقط نظرمو میدم و ازش دفاع می کنم . البته اگه سر در بیارم اگه دیده باشی تو مسایل سیاسی همیشه می گم سر در نمیارم و زیاد نظر نمیدم.
منم نمی گم دخترا رو درک می کنم ولی وقتی یکی میاد در خودش احساس حقارت می کنه و همه رو جمع می بنده جوابشو می دم. من 100 تا دختر تو همین باشگاه می شناسم که احساس بدبختی و حقارت از جنسیت خودشون نمی کنن.

اگه همه زن ها بدبخت بودن وضع ما هم این نبود چون مارانومنم بدبخت بودن.

من اصلا معنی بدبختی رو نمی دونم.....................یکی واسم توضیح بده چرا دخترا و از چه نظر بدبختن؟

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگرنه کاملا برابر
موقعه کار کردن میشه اون مرد بدبخته میره برقکری میکنه جوشکاری میکنه و... کار دیگه میگن ما جنسه لطیفیم اما موقعه قانون که میشه میگن ما جنسه بیچاره ایم

بنظرم شما دارین خیلی سطحی نظر میدین:redface:

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مگرنه کاملا برابر
.
.
حجاب یه مورده
بحث آزادی ...
دید اجتماعی جامعه ....

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم برو کتاب قانون مدنی دادگستری رو بخون بعد بیا
اون دهه 60 و 710 هجری بود قانون به شما زنا حقی نمیداد
مشت نمونه خروار=
حق طلاق با شماست
بی اذن ولی حق ازدواج نداریم
دیه ما نصف شماست
واسه قصاص یه مرد که زنی رو کشت باید نصف دیه رو پاداش داد خونواده قاتل
......

Hossein -2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشت نمونه خروار=
حق طلاق با شماست
بی اذن ولی حق ازدواج نداریم
دیه ما نصف شماست
واسه قصاص یه مرد که زنی رو کشت باید نصف دیه رو پاداش داد خونواده قاتل
......
عزیزم اون واسه ده سال پیش بود این چیزایی که نوشتی

behnaz J

عضو جدید
بابا ول کنین دیگه... تلویزیون روشن میکنی مشاوره خونوادگی گذاشته دختره از مادر شوهرش میگه.. میری دانشگاه، همایش ازدواجه... میای تو اینترنت که دیگه از همه جا بدتر... یکی میگه قیافه ملاک نیست...اون یکی میگه منظورم این نبود تو متوجه نشدی... اه اه اه... بس کنین دیگه بابا... حالمون به هم خورد.... به خدا آدمو ناامید میکنین... کل کل دختر پسر تا کی تا کجای تاریخ این جهان سوم میخواد وجود داشته باشه؟ ازدواج ازدواج ازدواج.... بس کنین... تو رو خدا بس کنین.... خسته شدیم دیگه ازین ازدواج... خسته شدیم ازین حرفا... خسته شدیم از خاله زنک بازیا.... آقایی که این تاپیک رو میزنی !! قیافه برات ملاکه؟ برو خوشگلشو بگیر.... ملاک نیست... ه رکار دلت میخواد بکن... به اندازه ی کافی از کله صبح تو تلویزیون و رادیو و فلان و بهمان این چیزا رو با بوق و سرنا میکنن تو ذهن ملت... شما دیگه خواهشا بکش بیرون

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگرنه کاملا برابر

والا مگه مردا با شورت در میان که زن ها نمی تونن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یه حجاب مو هستش که اونم ماشاا...... الان دیگه کمتر کسی رعایت می کنه.

بالا