آقایان و تب استفاده از لوازم آرایش زنانه!

redonly

کاربر فعال
کاربر ممتاز
آنچه که در سالهای اخیر نخست در میان بازیگران و ورزشکاران مرد دیده می شد و اکنون در میان قشر جوان در کوچه و خیابان فراوان دیده می شود استفاده از لوازم آرایش است که طبق آمارها، استفاده از این لوازم در میان آقایان رو به افزایش است!

البته موضع گیری آقایان در برابر استفاده از لوازم آرایشی متفاوت است، برخی از آقایان به هیچ عنوان حاضر نیستند که از هیچ‌یک از لوازم آرایشی ـ بهداشتی استفاده کنند و هنگامی که به این گروه از آقایان پیشنهاد می‌کنید از کرم‌های ضدآفتاب بدون رنگ استفاده کنند، به‌شدت مخالفت کرده و اعتقاد دارند که چهره‌شان براق و چرب خواهد شد و جلوه مردانه‌ای نخواهد داشت.

در برخی از آرایشگاه‌های مردانه، خدماتی بیش از خدمات معمولی که در آرایشگاه‌های مردانه رایج است مثل کوتاه کردن مو انجام می‌شود که می‌توان به برداشتن موهای صورت و ابرو اشاره کرد.

به هر حال اگر آرایش کردن و ساعتها در جلوی آیینه به خود رسیدن، کاری بود که اغلب زنانه به حسابش می‌آوردند اما این روزها پسرانی را هم می‌توان دید که برای بیرون رفتن از خانه از ساعتها قبل به تکاپو می‌افتند.

نظر شما چیست ؟

آنچه که در سالهای اخیر نخست در میان بازیگران و ورزشکاران مرد دیده می شد و اکنون در میان قشر جوان در کوچه و خیابان فراوان دیده می شود استفاده از لوازم آرایش است که طبق آمارها، استفاده از این لوازم در میان آقایان رو به افزایش است!

البته موضع گیری آقایان در برابر استفاده از لوازم آرایشی متفاوت است، برخی از آقایان به هیچ عنوان حاضر نیستند که از هیچ‌یک از لوازم آرایشی ـ بهداشتی استفاده کنند و هنگامی که به این گروه از آقایان پیشنهاد می‌کنید از کرم‌های ضدآفتاب بدون رنگ استفاده کنند، به‌شدت مخالفت کرده و اعتقاد دارند که چهره‌شان براق و چرب خواهد شد و جلوه مردانه‌ای نخواهد داشت.

در برخی از آرایشگاه‌های مردانه، خدماتی بیش از خدمات معمولی که در آرایشگاه‌های مردانه رایج است مثل کوتاه کردن مو انجام می‌شود که می‌توان به برداشتن موهای صورت و ابرو اشاره کرد.

به هر حال اگر آرایش کردن و ساعتها در جلوی آیینه به خود رسیدن، کاری بود که اغلب زنانه به حسابش می‌آوردند اما این روزها پسرانی را هم می‌توان دید که برای بیرون رفتن از خانه از ساعتها قبل به تکاپو می‌افتند.

نظر شما چیست ؟

واقعا باید تاسف خورد
فقط همین

FREE DOOM

عضو جدید

نظر شما چیست ؟

اگر كساني كه آرايش ميكنن بدونن كه چقدر جنس مخالف از اين حركت بدشون مياد هرگز دست به چنين كاري نميزنن.

البته وصد البته بنده مخالف با رعايت بهداشت و تميزي نيستم.

گل احساس

عضو جدید
کاربر ممتاز
جوون کار نداشته باشه نتیجش همین میشه دیگه

اینکه تعجب و تاسف نداره

حالا منتظر باشین که تو اینده چه چیزا که نخواهیم دید ...............

• Like
واکنش ها: Sarp

sweetest

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر كساني كه آرايش ميكنن بدونن كه چقدر جنس مخالف از اين حركت بدشون مياد هرگز دست به چنين كاري نميزنن.

البته وصد البته بنده مخالف با رعايت بهداشت و تميزي نيستم.

بهداشت و تمیزی قضیه ش به کل فرق داره با اینکه بعضی ها خودشونو از ریخت و قیافه آدمیزاد درمیارن........

ویسا

عضو جدید
زیبایی خیلی خوبه اما این کارا واقعا زشته و تاسف انگیز!!!

بعضی از اینا فکر میکنن با این کار میتونن جنس مخالفشونو بیشتر جذب کنن

در صورتی که کاملا در اشتباهند.

مرد باید جایگاه و مردانگی خودش رو داشته باشه

و زن هم باید جایگاه و ظرافت زنانه خودشو داشته باشه

و باور کنین که هیچ دختری خوشش نمیاد مردش با آرایشی که مخصوص خانوماست تو جامعه ظاهر شه.

و باور کنین که هیچ دختری خوشش نمیاد مردش با آرایشی که مخصوص خانوماست تو جامعه ظاهر شه.

چقدر آدم خوشحال میشه وقتی می بینه هنوز یه سری چیزا هست که تغییر نکرده

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

مرسی دوست عزیز
نظر کاملی بود
باهاتون کاملا موافقم
اگر این افراد می دونستن نظر اکثر دخترها در مورد خودشون رو، دیگه ادامه نمی دادن...
البته من گاهی فکر می کنم شاید بعضی دخترها ( من ندیدم ، ولی باشن ) که آرایش رو برای مردها دوست دارن ...

FREE DOOM

عضو جدید
بهداشت و تمیزی قضیه ش به کل فرق داره با اینکه بعضی ها خودشونو از ریخت و قیافه آدمیزاد درمیارن........

خوب آخه اونايي كه آرايش ميكنن مدعي هستن كه به بهداشت و تميزي خيلي بها ميدن منم مثه شما ميگم كه جنگولك بازي چه ربطي به بهداشت داره .

جديدا يه مدل موهايي مد شده كه اون ور آب اصلا معني بدي ميده ولي طرف انگار نه انگار.

خوب آخه اونايي كه آرايش ميكنن مدعي هستن كه به بهداشت و تميزي خيلي بها ميدن منم مثه شما ميگم كه جنگولك بازي چه ربطي به بهداشت داره .

جديدا يه مدل موهايي مد شده كه اون ور آب اصلا معني بدي ميده ولي طرف انگار نه انگار.

بله بعضی مدل ها و آرایش ها مخصوص گروه های خاص و با معانی خاص هستش که به علت عدم اطلاع کسانی که استفاده می کنند و همینطور به علت عدم نظارت کافی مسئولان فرهنگی و یا عدم توانایی در جلوگیری از این موارد، گسترش پیدا کرده که خیلی بده اگه این روند ادامه دار باشه

ویسا

عضو جدید
مرسی دوست عزیز
نظر کاملی بود
باهاتون کاملا موافقم
اگر این افراد می دونستن نظر اکثر دخترها در مورد خودشون رو، دیگه ادامه نمی دادن...
البته من گاهی فکر می کنم شاید بعضی دخترها ( من ندیدم ، ولی باشن ) که آرایش رو برای مردها دوست دارن ...
خواهش میکنم

البته این افراد به 2 گروه تقسیم میشن

1.افرادی که یه نوع بیماریه جنسی و یا روحی و روانی دارن

2.و افرادیم هستن از نوعه پست بالایی

به نظر من خانومی نیست که آرایش کردن مردشو(باستفاده از لوازم آرایش زنونه)دوست داشته باشه.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
خواهش میکنم

1.افرادی که یه نوع بیماریه جنسی و یا روحی دارن

به نظر من خانومی نیست که آرایش کردن مردشو(باستفاده از لوازم آرایش زنونه)دوست داشته باشه.

موافقم
فکر نمی کنم که هیچ خانم نرمالی از این رفتارها بعضی پسرها خوشش بیاد

تک ستاره*

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من آرایش کردن مرد بجای اینکه زیباشون کنه نفرت انگیزشون میکنه.

malihe68

عضو جدید
ابهت مرد و مردونگیش تو سادگی و البته تمیزیشه
اگه همچین پسرایی بدونند واسه این کارشون دخترا حساب مردشون نمی کنند شاید .............

FREE DOOM

عضو جدید
خواهش میکنم

1.افرادی که یه نوع بیماریه جنسی و یا روحی دارن

البته بعضي هاشونم مشكل اعتماد بنفس دارن فكر ميكنن جامعه با همون ظاهر ساده قبولشون نداره( اون دسته اي كه فكرميكنن زشتن و آرايش ميكنن منظورم هست)

البته بعضي هاشونم مشكل اعتماد بنفس دارن فكر ميكنن جامعه با همون ظاهر ساده قبولشون نداره( اون دسته اي كه فكرميكنن زشتن و آرايش ميكنن منظورم هست)

مشکل اعتماد به نفس هم می تونه وجود داشته باشه اما به نظر من دلیل اصلی اینه که در کشورهای خارجی نوع آرایش و لباس معنی خاصی داره و در جامعه یه نوع ظاهر نشان از عضویت در یک گروه داره و در فیلمها هم اثر تمامی گروه ها وجود داره!!! جوانان ایرانی هم که خارجی ها رو اکثرا از روی فیلم هاشون و یا ماهواره می شناسن، فکر میکنن که این یه مد جدیده در حالی که اون نماد یه گروه خاصه!!!
اما متاسفانه اکثرا جوان های ما فقط به صورت کورکورانه از ظاهر خارجی ها، اون هم نه چیزی که در واقعیت هستن بلکه اون چیزی که فیلمها نشون می ده، تقلید می کنن

safa13

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرتب بودن خوبه...ولی لوازم ارایش هرگززززززز

بالا