*** آشنایی و گفتگوی بچه های کامپیوتر....***

mim-shimi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
بچه ها دیدم اینجا تجمع کردین گفتم مشکلمو ازتون بپرسم
این کامپیوتر خنگ من چند روزه هنگیده...موس رو که میبرم رو نواروظیفه انگار در حال اجرا کردن برنامس(فلش میشه مثل ساعت شنی)...استارتم حتی با صفحه کلید باز نمی شه(با کلید پنجره که کنار alt)...ly computer هم هر وقت روش کلیک می کنم اون چراغ قوه در حال جستجوست و درایوی رو نشون نمیده...فکر کنم از وقتی سی دی گوشیم رو نصب کردم این طوری شده.....سرعتشم حسابی اومده پایین...تازگیا ویندوزو نصبیدیم...وقتی صفحه ای رو minimize می کنم رو نوار وظیفه نشون نمیده و مجبورم از Alt+Ctrl+Del استفاده کنم.....غیر از نصب دوباره ویندوز راه دیگه ای هست آیا؟:(
ممنون از همتون

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
بچه ها دیدم اینجا تجمع کردین گفتم مشکلمو ازتون بپرسم
این کامپیوتر خنگ من چند روزه هنگیده...موس رو که میبرم رو نواروظیفه انگار در حال اجرا کردن برنامس(فلش میشه مثل ساعت شنی)...استارتم حتی با صفحه کلید باز نمی شه(با کلید پنجره که کنار alt)...ly computer هم هر وقت روش کلیک می کنم اون چراغ قوه در حال جستجوست و درایوی رو نشون نمیده...فکر کنم از وقتی سی دی گوشیم رو نصب کردم این طوری شده.....سرعتشم حسابی اومده پایین...تازگیا ویندوزو نصبیدیم...وقتی صفحه ای رو minimize می کنم رو نوار وظیفه نشون نمیده و مجبورم از Alt+Ctrl+Del استفاده کنم.....غیر از نصب دوباره ویندوز راه دیگه ای هست آیا؟:(
ممنون از همتون
سلام عزیز توی runاین دستور رو تایپ کن و cd ویندوز و بزار تو cd rom
sfc /scannow
این دستور کل فایل های win و چک می کنه اگه مشکل داشت عوضش می کنه
مشکل رم نداری؟

mim-shimi

عضو جدید
کاربر ممتاز
run که فقط از منوی استارت می شه اورد...از جای دیگه هم میشه؟آخه من استارتم بالا نمیاد

mim-shimi

عضو جدید
کاربر ممتاز
پنجره صفحه کلیدو میگین دیگه.....فعال نیس انگار..آخه اگه فعال بود استارتو باز میکرد:cry:

Sharif_

مدیر بازنشسته
راسلی خودم چطول مطولی

russell

مدیر بازنشسته
خوبم .... اما نه به خوبیه تو :razz:
می دونی چقدر نگرانت شدم پسر !!!!:cry:
حالا که اومدی .... خب تعریف کن چیکار میکار می کردی ؟؟؟:D