آزمایش اعتیاد قبل از ازدواج قابل اطمینان نیست!!!!

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
معاون پیشگیری اداره بهزیستی شهرستان کرج از قابل اطمینان نبودن آزمایش اعتیاد قبل از ازدواج خبر داد.
ژاله کاظمی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی مهر در کرج گفت: آزمایش ادرار به عنوان آزمایش سنتی اعتیاد ، از نظر علمی ، شرایط لازم برای تشخیص قاطع اعتیاد را ندارد و به همین دلیل خانواده ها نباید به آن اکتفاء کنند.
وی از امکان اضافه شدن مواد خاص به نمونه ادرار توسط فرد معتاد خبر داد و اظهار داشت: بعضی از مواد می تواند نشانه های مربوط به اعتیاد را در ادرار از بین ببرد و در نتیجه آزمایش اعتیاد منفی می شود.
معاون پیشگیری اداره بهزیستی کرج ، احتمال بلع مواد شیمیایی خاص توسط فرد معتاد را عامل دیگر کاهش ضریب اطمینان آزمایش ادرار دانست و افزود: این گونه مواد شیمیایی با ورود به سیستم گوارشی و تاثیر بر ادرار ، ترکیبات مربوط به اعتیاد را از دید آزمایشگر پنهان می کند.
کاظمی تصریح کرد: در شرایطی که بسیاری از کشورهای توسعه یافته به منظور تشخیص اعتیاد از آزمایشهایی با ضریب اطمینان بسیار بالا استفاده می کنند ایران با وجود داشتن آمار قابل توجهی از افراد معتاد ، هنوز از آزمایشهای منسوخ و غیر قابل اطمینان استفاده می کند.

http://www.mehrnews.com/fa/NewsDetail.aspx?NewsID=285616

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
معمولا"معتادانی که ازآزمایششون خبر دارن تا10-15 روز متادون استفاده میکنن بعضا"ازقرصهای ......استفاده میکنن یا مقدار زیادی جوه..... استفاده میکنن از نام برذن مواد مربوطه معذورم بدلیل بد آموزی (این اطلاعات رو درزمان خدمت درنیروی انتظامی کسب کردم)

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
معتاد بودن یا نبودن نیاز به آزمایش نداره که

من از قیافه تشخیص میدم

حتی اگه معتاد تازه شروع کرده باشه

قیافشون داد میزنه

vyunas

عضو جدید

من از قیافه تشخیص میدم

قیافشون داد میزنه

راست میگه از قیافه طرف معلومه

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز

من از قیافه تشخیص میدم

قیافشون داد میزنه
نه بابا.......کجا معلومه....اونایی که معلومه چندین ساله که معتادن ولی کسایی که اوایل اعتیادشونو اصلا مشخص نیست!!! حتی بعضیاشون قیافشون بهترم میشه اوایلش....
به چشمای خودتم اعتماد نکن این روزا!!!

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز

من از قیافه تشخیص میدم

قیافشون داد میزنه

نه بابا کجا معلومه
من چهار پنج بار آزمایش اعتیاد قبل از ازدواج دادم هیچکس هم نفهمید که معتادم

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به عزیزان ستاذ مبارزه باموادمخدر وتست گرهای اعتیادپیشنهاذمیدم ازاین دوستانی که بالاقدرت تشخیصشون رونشون دادن جای کیت های آزمایشگاهی استفاده کنن

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
به عزیزان ستاذ مبارزه باموادمخدر وتست گرهای اعتیادپیشنهاذمیدم ازاین دوستانی که بالاقدرت تشخیصشون رونشون دادن جای کیت های آزمایشگاهی استفاده کنن

بله یه کاری هم واسه ما جور میشه ،چی کار کنیم از استعداد ما استفاده نمیشه