آخر این راه چیزی نسیت به جز پارتی بازی!!!!

mahdicar20

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام خدمت دوستان مخصوصا اونهای که از قبول نشدن تو کنکور عصبانی و یا از قبول شدن تو کنکور خیلی خوشحالند این مقاله برای ضد حال زدن نیست ولی یک حقیقته آقایان و خانم ها این ها همه درو دکان است که باز شده اینها هرکه را بخواهند به دانشگاه می فرستند و هرکه را نخواهند نه از خودم شروع می کنم
دانشجوی رشته کامپیوتر از همان اول که می خواستم کنکور بدم همش خوندم و خوندم تا بعد از دیپلم تو دانشگاه دولتی شهید مهاجر اصفهان قبول شدم جالب اینجا بود که اسم من در اینترنت جز قبول شدگان بود ولی در روزنامه منتشر شده اصلا اسم من نبود بعد از مراجعه به دانشگاه های اصفهان و شکایات متعدد و بعد از پاسکاری های بسیار بین دانشگاه ها بلاخره رفتم تهران و دیدم که برگه پاسخ نامه من کامل است و درست به همه سوالات جواب داده بودم و لی کسی که مشخصات من را وارد سیستم کرده بود محل اقامت من را به جای اصفهان شهر بیرجند گذاشته بود و مسولان می گفتند که من فبول نشدم و کس دیگه ای قبول شده جالب اینجاست که شماره شناسنامه و شماره کارت ورود به جلسه و شماره ملی و شماره دانش آموزی همه مال من بود ولی فقط محل اقامت من به جای اصفهان شهر بیرجند ثبت شده بود بلاخره ما را جواب کردن و می خواستن بفرستن شبانه بهبهان که البته نرفتم
2- بلاخره در دانشگاه علمی کاربردی قبول شدم و بعد از گرفتن مدرک فوق دیپلم امتحان های متعددی دادم و جز سهمیه های دانشگاه برای اعزام به خارج از کشور برای ادامه تحصیل قبول شدم و قرار شد برم کانادا ................. اما موقع رفتن به ما گفتن که شما نمی تونید برید چون سربازی نرفتید و حتی از من سند هم قبول نکردند و به جای من یکی دیگه را فرستادن کاری نداریم ولی قبول شده های سال قبل را اعزام کرده بودند ولی من که سال 84 قبول شدم را اعزام نکردنند!!!!!!
3- امسال در آزمون کاردانی به کارشناسی مجاز شدم دانشگاه دولتی و برای اینکه حتما تو یه دانشگاه قبول بشم 11 تا دانشگاه غیر انتفاعی و غیر دولتی را در انتخاب هام انتخاب کردم البته بگم که رتبم تو کنکور 1055 شده بود و مطمئن بودم که حتما یه جا قبول میشم اما!!!!!! وقتی نتایج نهای اومد من اصلا هیچ خراب شده ای قبول نشده بودم با این رتبه !!!!!!!! والبته ...بعد از اون دباره رفتم دنبال شکایت وقتی رفتم دیدم ای بابا اینا میگن 200000 هزار نفر قبول شدن منی که رتبه 1000 بودم هیچجا قبول نشدم پس مابقی کجا قبول شدن (منکه همه غیر انتفاعی ها را انتخاب کرده بودم ) دیدم زهی خیال باطل رتبه 41 و رتبه 8 کنکور هم هیچ جا قبول نشدن منکه دیگه هیچ بعد به ما گفتن باید از طریق سایت سنجش شکایت کنید باور کنید من 8 تا شکایت نامه نوشتم 5تا جواب براش اومد ولی یه جواب های که اصلا ربطی به شکایت من نداشت.خلاصه دباره رفتیم تهران برا شکایت به ما گفتن برا این قبول نشدین که قانون داوطلب بومی اومده آخه یکی نیست به اینا بگه بابا جان اصفهان هیچ دانشگاه دولتی وجود نداره که کاردانی به کارشناسی قبول کنه پس چجوری آخه شما این قانون را تصویب کردین !!!! حالام ما موندیم با این وضعیت پس بیخود نرید برا فبول نشدن تو دانشگاه خودتو نو بکوشید از من و صبر من الهام بگیرید راستی برا مشاوره در خدمتیم ایمیل من لطفا عبرت بگیرید mahdicar20@yahoo.com

mahdicar20

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام

سلام

دوباره با خبر های جدید تر از قبل:mad:
آقا کارنامه نهایی کاردانی به کارشناسی ما اومد و اصلا هیچ خراب شده ای با رتبه 1000 قبول نشدم:cry: جالب اینجاست که یه بچه قرطی مایه دار :cool:با رتبه 35000 وارد دانشگاه صنعتی تهران شده دیگه واقعا نا امید شدم و تصمیم به خود کشی گرفتم :( راستی یادم رفت بگم منی که تو هیچ دانشگاهی قبول نشدم حالا پس از تست و امتحان ورودی استاد یار دانشگاه آزاد شدم:biggrin: جاتون خالی نسل این بیچاره ها را وارونه کردم 3 ساعت درس بدون استراحت:eek: البته بگم اوقده ای نیستم به جاش به جای هفته 6 جلسه هفته ای 3 جلیه سر کلاس می یاند قربان شما mahdicar20:)

mahdicar20

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام

سلام

دباره اومدم با یه خبر جدید:D
آقا بعد از مدت ها ما هم پریدیم :smile:حالا کجا میگم خدمتدون
دیشب بعد از سالها نامردی که در حق ما شد بلاخره طلسم شکست و بعد از کشمکش های بسیارما در امتحان جامع قبول شدیم اینم نتیجه صبرو مقاومت پایداری چندین ساله اما حیف که ..:mad:.
(راستی اینم بگم که امتحان جامع امتحانی است که بچه های دانشگاه علمی کاربردی بعد از اینکه 9 ترم درس خوندن در آخر برای گرفتن مدرک فوق دیپلم بی خودی باید از تمام درس های که تو این 9 ترم خوندن امتحان بدن:eek::eek::eek::confused:
تا خبر های بعدی یا حق
mahdicar20;)

Nazaniiin

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
به صبر و پايداري شما تبريك ميگم...من هميشه از اينكه برم دانشگاه آزاد متنفر بودم و الانم دارم ميرم اونجا البته فقط به خاطر رشتمه كه خيلي دوست دارمش...خلاصه كه اصلا از جوش خوشم نمياد و تقريبا با نارضايتي ميرم...البته سراسري توي دانشگاه صنعتي شاهرود رشته IT قبول شدم ولي خب نرفتم وترجيح دادم تهران بمونم...خلاصه اينكه كلي شاكيم اما نميدونم اگه جاي شما بودم الان وضعم چه جوري بود...

kittleboy_87

عضو جدید
سلام
انشاء الله امام زمان که اومد همه چیز رو درست می کنه:eek:
من یه مشورت کوچیک در این مورد می خواستم
منم دنبالشم چیکارکنم، البته من دارم لیسانس برق می خونم توی دانشگاه آزاد
لطفا راهنمائی کنید
ممنون

امتحان های متعددی دادم و جز سهمیه های دانشگاه برای اعزام به خارج از کشور برای ادامه تحصیل قبول شدم و قرار شد برم کانادا .................

این مشکلات برای همه پیش میاد،شما در این مورد و خیلیا در موارد دیگه
ما باید نتیجه کارهای اشتباه دیگران را ببینیم (البته توجه کنید در همه جای دنیا این جور چیزا وجود داره ولی در کشور ما متاسفانه خیلی بدتره...:cry:)
اما... این نیز بگذرد

mahdicar20

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام

سلام

با سلام
دوست گرامی مشکل خود را بنویسید تا اگر من بتوانم و مشاور خوبی باشم حتما کمکتون می کنم یا حداقل موضوع خود را ذکر بنمایید با تشکر از شما دوست گرامی
mahdicar20:)

parsa kocholoo

عضو جدید
دوباره با خبر های جدید تر از قبل:mad:
آقا کارنامه نهایی کاردانی به کارشناسی ما اومد و اصلا هیچ خراب شده ای با رتبه 1000 قبول نشدم:cry: جالب اینجاست که یه بچه قرطی مایه دار :cool:با رتبه 35000 وارد دانشگاه صنعتی تهران شده دیگه واقعا نا امید شدم و تصمیم به خود کشی گرفتم :( راستی یادم رفت بگم منی که تو هیچ دانشگاهی قبول نشدم حالا پس از تست و امتحان ورودی استاد یار دانشگاه آزاد شدم:biggrin: جاتون خالی نسل این بیچاره ها را وارونه کردم 3 ساعت درس بدون استراحت:eek: البته بگم اوقده ای نیستم به جاش به جای هفته 6 جلسه هفته ای 3 جلیه سر کلاس می یاند قربان شما mahdicar20:)
سلام
شما چطوري استاد يار شديد؟ چه امتحاني داديد؟
مي تونيد بيشتر توضيح بدين؟

mahdicar20

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
با سلام

با سلام

خدمت دوست گرامی باید عرض کنم که در دانشگاه های علمی کاربردی اگر دانشجویی از نظر درسی در سطح بالایی باشد از طرف استادآن درس برای استاد یاری انتخاب می شوود وهمانطور که می دانید علمی کاربردی پودمانی 9 ترم می باشد که شما در ترم های بالاتر اگر استاد یار بشوید باید به بقیه دانشجو های ترم پایینی درس بدهی و در کل شما میشی استاد اونها و لی امتحان پایان ترم را استاد اصلی از دانشجو ها میگیره و البته هزینه تدریس شما از هزینه دانشجویی برای ثبت نام کم میشه که توسط همین استاد یاری و استاد گرامی با امتحان تست مهارتی که در یکی از دانشگاه های آزاد دادم موفق به اخذ استادیاری در آن دانشگاه نیز شدم:)
همیشه در خدمتمmahdicar20

mahdicar20

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام

سلام

دوباره مخلص شما اومد
با یه خبر های وحشتناکک دیگه
این دیگه مربوط به خودم نمیشه مربوط به اکثر تونه
آقا خبر دار شدم که اون بیچاره هایی که بخواند از کاردانی به کارشناسی نا پیوسته بروند باید ترمی 1/200 ناقابل بسرفند خوب این برا کسانی که دولتی یا نیمه دولتی بودن واقعا گران چرا؟ معلومه دیگه آخه ما خیلی پول میدادیم 300 بوده نه 1/200 حالا این هیچی
بیچاره اون کسانی که دارند خودشونو به درو دیوار میکوبن تا مدرک کارشناسی یا کاردانی دانشگاه آزاد بگیرند
چرا؟ میگم بابا یه کم صبر بنمایید!!!!!!
طبق فرموده جناب دکتر جاسبی از سال دیگه کنکور در دانشگاه آزاد حذف یعنی چی (اینکه خوبه )
نخیر این خیلی هم بده یعنی 1 هر جانداری اعم از دانشجویان محترم و غیره میتواند به این دانشگاه قدوم مبارک را گذاشته و مسلما همان بلایی که سر دانشگاه های پیام نور آمد با آمدن دوره های فراگیر همان بلا به نوعی دیگر سر دانشگاه آزاد میاد و از درجه اعتبار مدارک این دانشگاه کمی تا حدودی کاسته میشود
میگید نه منتظر بمانید تا ببینید چه میشود آینده همه چیز را روشن خواهد کرد!!!!!!!!!!!!
mahdicar20:)

بالا