[آثار هنری Roozbeh Painter ] - طراحی سیاه قلم

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نقاشی ات حرف نداره
اگه بتونی پرتره ای از چگوارا بکشی بزاری رو سایت مچکر میشم دوست گرام!

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینم از جدیدترین نقاشیم..نظر یادتون نره

کلا 3 تا کار آخرتون رو تونستم ببینم و خیلی خوب بود ... توی این کار آخرتون یک کمی سایز چشمها متفاوته و فکر می کنم جزئیات و بافت بیشتری اگر روی صورت و اطراف چشمها و روی گوش کار می شد کار کاملتر به نظر می رسید ... ولی حسن کار شما اینه که خیلی شبیه به شخصیت اصلی کار شده و حس نگاه رو می رسونه و تصویر منجمد نیست و به اصطلاح کارتون جون داره ... موفق باشید ...منتظر دیدن کارهای بعدیتون هستم

Roozbeh Painter

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
کلا 3 تا کار آخرتون رو تونستم ببینم و خیلی خوب بود ... توی این کار آخرتون یک کمی سایز چشمها متفاوته و فکر می کنم جزئیات و بافت بیشتری اگر روی صورت و اطراف چشمها و روی گوش کار می شد کار کاملتر به نظر می رسید ... ولی حسن کار شما اینه که خیلی شبیه به شخصیت اصلی کار شده و حس نگاه رو می رسونه و تصویر منجمد نیست و به اصطلاح کارتون جون داره ... موفق باشید ...منتظر دیدن کارهای بعدیتون هستم
بله درست میگین شما.حس کرده بودم
هنوز خوب بلد نیستم روی بافت های صورت کار کنم. ان شا الله نقاشی های بعدیم سعی میکنم به بافت ها همون طور که شما گفتین توجه کنم;)
ممنونم که نظر دادین.
چشم حتما کارای جدید میکشم و همینجا میزارم.

Roozbeh Painter

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نقاشی ات حرف نداره
اگه بتونی پرتره ای از چگوارا بکشی بزاری رو سایت مچکر میشم دوست گرام!
لطف داری.واقعا ممنون
اگر عکس با کیفیت خوب ازش پیدا کردم
حتما میکشم و همینجا میزارم!

منتظر باش دوست من;)

Roozbeh Painter

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مرسی دوست هنرمندم ...
ولی اگه میتونی با توجه به عکس آواتورم از شادمهر طراحی کن ...
مچکرم.

چون خودم خییلی از شادمهرعقیلی خوشم میاد
وقتی یه نفر که شادمهری باشه ازم یه کاریو بخواد حتما براش انجا میدم!
نقاشی بعدیم همین عکسه اوتارتو میکشم!

Data_art

مدیر بازنشسته
اینم یکی از کارای جدید دیگم

سلام بر شما دوست خوبم
از دیدن کارهاتون لذت میبرم
آفرین آینده خوبی میتونیدداشته باشید
فقط اگر اشکالی نداشته با توجه به تجربه کاریم یه نکته رو خدمت شما عرض کنم
که شاید به دردتون بخوره
اونم اینکه وقتی از روی عکس کار میکنید به این امر توجه داشته باشید که وقتی میخواید به طراحی تبدیلش کنید باید از نظر کنتراست با توجه به دانش هنری و ذوق هنری خودتون تغیرات مفیدی که سبب برجسته و طبیعی تر شدن کارتون حتی از عکس موجود بشه انجام دهید.
مثلا در این کار زیبایی که شما انجام دادید. وقتی چشم ها انقدر کنتراستش با بقیه قسمت های صورت خصوصا مو که هم رنگ مژه و.. است انقدر متفاوت باشد به کار شما لطمه میزند و برجسته شدن و جذاب تر شدن آن را کم میکند. هرچقدرم در عکس روی تیرگی چشم ها اغراق شده باشد شمااز نظر بصری و آگاهی و هنری خود در تنالیته ها و... باید آن را تعدیل کرده تا اثر شما بهتر از عکس بشه .
میدویند اگر از روی عکسی که بسیار با کیفیت است و نور پردازی و... آن حرفه ای و عالی است بله شما باید عین همون کار کنید ولی اگر از روی عکسی غیر این کار میکنید باید بر اساس توانمند خود در شناخت کنتراست و طراحی .... تغییراتی در جهت بهتر شدن تصویر روی آن انجام بدید. این کار است که کار یه طراح رو از عکاس یا پیرینت گرفتن از عکسی جدا میکنه و میشه گفت این طراح بسیار آگاهانه و هنرمندانه عمل کرده ..
البته اگر این کار شما تیرتر کردن چشم ها از موها از عمد بود و نه بخاطر نو بد عکس و... خب دیگه حرفی نیست ولی اگر خواستید به عکس وفادار باشید عین اون عمل کرده باشید خب نه باید شما به عنوان یه هنرمند و باتوجه به سواد هنری خودتون دخل تصرفی در جهت جذابتر شدن آن انجام بدید.

ببخشید پر حرفی شد
در کل آثارتون خوب هستید و من لذت میبرم.
شاد و موفق باشید

Roozbeh Painter

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام بر شما دوست خوبم
از دیدن کارهاتون لذت میبرم
آفرین آینده خوبی میتونیدداشته باشید
فقط اگر اشکالی نداشته با توجه به تجربه کاریم یه نکته رو خدمت شما عرض کنم
که شاید به دردتون بخوره
اونم اینکه وقتی از روی عکس کار میکنید به این امر توجه داشته باشید که وقتی میخواید به طراحی تبدیلش کنید باید از نظر کنتراست با توجه به دانش هنری و ذوق هنری خودتون تغیرات مفیدی که سبب برجسته و طبیعی تر شدن کارتون حتی از عکس موجود بشه انجام دهید.
مثلا در این کار زیبایی که شما انجام دادید. وقتی چشم ها انقدر کنتراستش با بقیه قسمت های صورت خصوصا مو که هم رنگ مژه و.. است انقدر متفاوت باشد به کار شما لطمه میزند و برجسته شدن و جذاب تر شدن آن را کم میکند. هرچقدرم در عکس روی تیرگی چشم ها اغراق شده باشد شمااز نظر بصری و آگاهی و هنری خود در تنالیته ها و... باید آن را تعدیل کرده تا اثر شما بهتر از عکس بشه .
میدویند اگر از روی عکسی که بسیار با کیفیت است و نور پردازی و... آن حرفه ای و عالی است بله شما باید عین همون کار کنید ولی اگر از روی عکسی غیر این کار میکنید باید بر اساس توانمند خود در شناخت کنتراست و طراحی .... تغییراتی در جهت بهتر شدن تصویر روی آن انجام بدید. این کار است که کار یه طراح رو از عکاس یا پیرینت گرفتن از عکسی جدا میکنه و میشه گفت این طراح بسیار آگاهانه و هنرمندانه عمل کرده ..
البته اگر این کار شما تیرتر کردن چشم ها از موها از عمد بود و نه بخاطر نو بد عکس و... خب دیگه حرفی نیست ولی اگر خواستید به عکس وفادار باشید عین اون عمل کرده باشید خب نه باید شما به عنوان یه هنرمند و باتوجه به سواد هنری خودتون دخل تصرفی در جهت جذابتر شدن آن انجام بدید.

ببخشید پر حرفی شد
در کل آثارتون خوب هستید و من لذت میبرم.
شاد و موفق باشید
واااقعا ممنون.
این چیزایی که گفتین دقیقا درست بون!
باید رنگ چشم با مو یکسان باشه و دقبقا هم معلومه رنگ چشمها کلا از همه جا پدر رنگ تره!
اما واقعا طرح اصلی هم همینطور بود توی این عکس .
منم خیلی دقت میکنم که دقیقا عین خود عکس بشه.
و این که تازگیها دار به این پی میبرم که یه جاهایی رو هم باید نقاش به سلیقه خودش تغییر بده! تا طرح طبیعی تر بنظر یاد
ممونم از نظری که دادین :)

Roozbeh Painter

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مرسی دوست هنرمندم ...
ولی اگه میتونی با توجه به عکس آواتورم از شادمهر طراحی کن ...
مچکرم.

اینم بخاطر شما :)

پریسا*

عضو جدید
سلام کاراتون واقعا زیبا هستن
منم مثل شما کلاس نرفتم و به طراحی علاقه دارم..اما متاسفانه الان حدود 6ساله که اصلا کار نکردم:cry: کاش منم تمرین میکردم:cry:
موفق باشید

Roozbeh Painter

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام کاراتون واقعا زیبا هستن
منم مثل شما کلاس نرفتم و به طراحی علاقه دارم..اما متاسفانه الان حدود 6ساله که اصلا کار نکردم:cry: کاش منم تمرین میکردم:cry:
موفق باشید
نقاشی کردن واقعا لذت بخشه.
ممنونم از شما.
امیدوارم شما هم باز نقاشی کنید مثل قبلا.
براتون ارزوی موفقیت میکنم

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کارت عالیه پسر .همه را دیدم باریکلا آفرین باید پیشرفت کنی یک کم دیگه برخی تکنیک ها را یاد بگیری نقاشیت واقعیه واقعی میشه

Roozbeh Painter

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
3 بعدیت آآآآآآآآآآآآآآلیه ....
میتونی مینیاتور ناچرال هم کار کنی ؟
مرسی :)
نه کلا تا به حال من مینیاتور کار نکردم.
اشنایی ندارم باهاش.
اگر بتونم اون رو هم سعی میکنم کار کنم یاد بگیرم.

Roozbeh Painter

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
چون نقاشی های پست 1 لینکشون خراب شده ...از اول توی این پست میزارمشون.
اینا نقاشی های قدیمی من هستن(بعضی هاشون هم نسبتا جدید هستن)..الان کارام خیلی بهتر شدن..واضح هستش.
اما در کل گفتم نقاشی های قبلیم رو هم ببینید:
(اولی و سومی و اخری نسبتا جدید هستن)

hanane1

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه ی کارات محشرن...
فوق العاده...
فقط لطفا با ابعاد بزرگ بزارشون...
اینجوری بهتره...
مرسی...
لذت بردم:)
:w27:

Roozbeh Painter

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
همه ی کارات محشرن...
فوق العاده...
فقط لطفا با ابعاد بزرگ بزارشون...
اینجوری بهتره...
مرسی...
لذت بردم:)
:w27:

ممنونمhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon_gol.gif
نظر لطف شماست.http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon_gol.gif
باشه حتما.از الان به بعد با سایز بزرگ نقاشی هامو میزارم;)

parla_69

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
ممنونمhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon_gol.gif
نقاشی های شما رو هم دیدم عالی بودن!واقعا هنرمندانه.

مر30 لطف کردین
خوشحال میشدم برام نظرتونو بزارین
راستی چرا رنگی کار نمیکنین....
سیاه قلم میتونه پرتابی واسه پاستل باشه ...تا حالا کار کردین پاستلو میگم؟؟؟؟

Roozbeh Painter

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مر30 لطف کردین
خوشحال میشدم برام نظرتونو بزارین
راستی چرا رنگی کار نمیکنین....
سیاه قلم میتونه پرتابی واسه پاستل باشه ...تا حالا کار کردین پاستلو میگم؟؟؟؟
نه تا به حال رنگی و پاستل کار نکردم.
کارای شما با مدادرنگی بودن یا پاستل؟فکر میکنم با مدادرنگی بود.
احساس میکنم با مدادرنگی میتونم خوب بکشم