«به احتمال زیاد، اسرائیل در بهار سال 91 به ایران حمله می کند »

milad1370

عضو جدید
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : ديويد ايگنيشس در واشگتن پست نوشت: وزیر دفاع امریکا معتقد است که به احتمال قوی اسرائیل در فصل بهار (سال 91) به تاسیسات هسته ای ایران حمله می کند.

به گزارش سرویس بین الملل انتخاب، وی گفت: اسرائیل به ما گفته است که در حال بررسی یک حمله نظامی علیه ایران است و ما هم نگرانی های خود را به انها گوشزد کرده ایم.

"پنه تا" معقد است که به احتمال زیاد اسرائیل در ماه اپریل یا می و یا جون به ایران حمله می کند.

وی می افزاید: اسرائیل این عمل را پیش از اینکه ایران وارد "منطقه ی مصونیت" شود و بمب اتم بسازد، انجام می دهد.

گفته می شود که "اوباما" و "پنه تا" به اسرائیل گوشزد کرده اند که امریکا مخالف این حمله است و معتقدند که این عمل ممکن است باعث از بین رفتن تاثیر تحریم ها شود.

البته کاخ سفید هنوز تصمیم نگرفته است که در مقابل حمله اسرائیل به ایران چه واکنشی از خود نشان دهد.

فرانس پرس نوشت: لئون پانه تا درپاسخ به خبرنگاران مطلب نوشته شده توسط ديويد ايگنيشس، روزنامه نگار واشنگتن پست، را رد کرده است.

وی می گوید: من در اين خصوص اظهار نظر نمی کنم. ديويد ايگنيشس می تواند هر چه می خواهد بنويسد، اما درباره اینکه من چه فکر می کنم ونظر من چيست، اين ها را من حوزه خودم می دانم وبه کسی مربوط نيست.
خود اسرائیلی ها کتاب نوشته اند که اگه ما (امریکا یا اسرایئل )به ایران حمله کنند در روز دوم کل اسرائیل از بین میره اینها جوّییه که انداختن تا مارو بترسونن

milad1370

عضو جدید
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : ديويد ايگنيشس در واشگتن پست نوشت: وزیر دفاع امریکا معتقد است که به احتمال قوی اسرائیل در فصل بهار (سال 91) به تاسیسات هسته ای ایران حمله می کند.

به گزارش سرویس بین الملل انتخاب، وی گفت: اسرائیل به ما گفته است که در حال بررسی یک حمله نظامی علیه ایران است و ما هم نگرانی های خود را به انها گوشزد کرده ایم.

"پنه تا" معقد است که به احتمال زیاد اسرائیل در ماه اپریل یا می و یا جون به ایران حمله می کند.

وی می افزاید: اسرائیل این عمل را پیش از اینکه ایران وارد "منطقه ی مصونیت" شود و بمب اتم بسازد، انجام می دهد.

گفته می شود که "اوباما" و "پنه تا" به اسرائیل گوشزد کرده اند که امریکا مخالف این حمله است و معتقدند که این عمل ممکن است باعث از بین رفتن تاثیر تحریم ها شود.

البته کاخ سفید هنوز تصمیم نگرفته است که در مقابل حمله اسرائیل به ایران چه واکنشی از خود نشان دهد.

فرانس پرس نوشت: لئون پانه تا درپاسخ به خبرنگاران مطلب نوشته شده توسط ديويد ايگنيشس، روزنامه نگار واشنگتن پست، را رد کرده است.

وی می گوید: من در اين خصوص اظهار نظر نمی کنم. ديويد ايگنيشس می تواند هر چه می خواهد بنويسد، اما درباره اینکه من چه فکر می کنم ونظر من چيست، اين ها را من حوزه خودم می دانم وبه کسی مربوط نيست.
وقتی 8 سال با 18 تا از ابر قدرتمند ترین کشور ها در وضیعت غیر سازماندهی شده ارتش تونستند در مقابلشون دوام بیارندحتی یه وجب از خاکمونو نگرفتند
حالا که بماند ایران تا خرخره ودندون مسلحن

SAMAN_747

عضو جدید
وقتی 8 سال با 18 تا از ابر قدرتمند ترین کشور ها در وضیعت غیر سازماندهی شده ارتش تونستند در مقابلشون دوام بیارندحتی یه وجب از خاکمونو نگرفتند
حالا که بماند ایران تا خرخره ودندون مسلحن
حق با شماست، مگه ما مرده باشیم که هوس تعرض و دست اندازی به کشور و ناموسمون به فکر خرابشون خطور کنه.
چو ایران نباشد تن من نباد.

ensan1

عضو جدید
صهیونیست؟ جدا میخواد حمله کنه؟ همینی که از حماس شکست خورد میگید دیگه؟

فقط خدا کنه یه فصلی حمله کنه ما بتونیم اونجا زیتونی،سیبی بکاریم،دیگه زمینی که شخم میخوره حیفه آدم چیزی توش نکاره.

SAMAN_747

عضو جدید
صهیونیست؟ جدا میخواد حمله کنه؟ همینی که از حماس شکست خورد میگید دیگه؟

فقط خدا کنه یه فصلی حمله کنه ما بتونیم اونجا زیتونی،سیبی بکاریم،دیگه زمینی که شخم میخوره حیفه آدم چیزی توش نکاره.

اگه خواستی سیب بکاری یه آمار بده من لبنان آشنا دارم برات قلمه سیب پا کوتاه لبنانی بفرسته بکاری. خیلی خوشمزس.

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ای بابا فوقش میمیریم دیگه یعنی مردن اینقد ترس داره براتون؟؟؟؟؟؟؟
من که نمیترسم......

یلدا28

عضو جدید
این بار فرق میکنه....چیزی در مورد 2012 شنیدین؟؟من معتقدم که حمله ای در کار نیست ولی یه اتفاقایی حتما میشه..

Fateme_bay

عضو جدید
کاربر ممتاز
میمیریم یا شهید میشیم؟
( لا تحسبن الذین قتلو فی سبیل الله امواتا )

به هر مردنی که شهید نمیگن...

بله اگر در راه خدا...فقط در راه خدا...بمیری...مرگت خالصانه فقط برای خدا باشه...بهت میگن شهید
ولی اگه قرار باشه هرکس در اثر شلیک گلوله و بمباران بمیره و بهش بگن شهید که نمیشه...
تازه اگر در حال جهاد باشی..
پس زیاد صابون نزن...

راستی فکر کن ما همگی با این همه گناه...اونوقت به همین راحتی در اثر یه جنگ که همیشه قربانی داره..کشته بشیم و بخودمون هم بگیم شهید؟؟؟

خنده دار و ساده انگارانست

SAMAN_747

عضو جدید
این بار فرق میکنه....چیزی در مورد 2012 شنیدین؟؟من معتقدم که حمله ای در کار نیست ولی یه اتفاقایی حتما میشه..

اگه بخوای به خاطر 2012 و تاریخ هایی که نستراداموس گفته و بعد از اون فراماسونا و شیطان پرستا تایید کردن بگی احتمال وقوع اتفاق هست ولی حتما اون اتفاق جنگ نیست. قسمتی از اعمال حج رمی جمراته. قبلا تو رمی جمرات مردم به یه ستون ( ابلیسک ) که نماد مقدس شیطون پرستاس سنگ می زدن اما یه شیطون پرست این ستون رو به یه دیوار تبدیل کرد.اون برج های دوقلوی عربستان هم ساخت یه فراماسونه. (تا اونجایی که من می دونم.) بنا به اعلام شیطون پرستا میگن در تاریخ 21 دسامبر سال 2012 ساعت 11:11 شیطان حکومتش رو بر زمین آغاز میکنه. حالا کاشف به عمل اومده در تاریخ و ساعت یاد شده سایه اون دو تا برج روی کعبه می افته و کعبه زیر نماد شیطان میره، حالا راست یا دروغش معلوم نیست. باید ببینیم تو اون تاریخ چی میشه.

SAMAN_747

عضو جدید
به هر مردنی که شهید نمیگن...

بله اگر در راه خدا...فقط در راه خدا...بمیری...مرگت خالصانه فقط برای خدا باشه...بهت میگن شهید
ولی اگه قرار باشه هرکس در اثر شلیک گلوله و بمباران بمیره و بهش بگن شهید که نمیشه...
تازه اگر در حال جهاد باشی..
پس زیاد صابون نزن...

راستی فکر کن ما همگی با این همه گناه...اونوقت به همین راحتی در اثر یه جنگ که همیشه قربانی داره..کشته بشیم و بخودمون هم بگیم شهید؟؟؟

خنده دار و ساده انگارانست
ا

اولا سلام
ثانیا چقدرم شما گذاشتی صابون ما کف کنه.
ثالثا اگه دشمن بیاد تو کشورم شما که انتظار نداری با گل و شیرینی و شربت برم پیشوازش. باید با توپ و گلوله رفت سراغش.
رابعا من آیه قرآن و نوشتم تو اونم ذکر شده بود مرگ در راه خدا . مگر نه دفاع از کشور وظیفه الهی ماست. چرا اگه ما در راه کشورمون مردیم شهید حساب نشیم مگه ما به کشور دیگه تجاوز کردیم یا فقط از کشورمون دفاع کردیم؟
خامسا مگه شما از حر ریاحی هم بیشتر گناه کردی؟ مگه نمی گی خدا ارحم الراحمین هست پس چرا انتظار ببخشش ازش نداری؟
سادسا چرا شهادت رو این قدر محال می دونی؟
ثابعا اگر شما خدا بودی فکر کنم نصف شهدا جنگ تحمیلی رو از بهشت دی پورت می کردی.

arch_archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه کاری میخواست بکنه حرف نمیزد ،اونقدر پلید هستن که نگفته حمله کنن
اگه میتونست مطمئن باشید دست رو دست نمیذاشت و تا الان حمله کرده بود
نه اسراییل نه آمریکا هیچ غلطی نمیتونن بکنن

SAMAN_747

عضو جدید
جنگ بشه من که نمیرم!!!
بزورم ببرنم فراااااااار میکنم:biggrin:

سلام هم رشته ای.
وقتی دوست نداری نمیشه کاریش کرد. فقط اگه فرار کردی نری اسرائیل پناهنده بشی. خطرناکه یه وقت می بینی بچه ها می زنن نابودش می کنن اون وقت زبونم لال تو هم اون وسط ...
تا اونجایی که می دونم شهید باکری گفته افراد بعد از جنگ دو دسته اند: یه دسته کسانی هستند که به کار خودشون ( دفاع از کشورشون ) افتخار می کنن و دسته دیگه کسایی اند که از کار خودشون ( دفاع از کشور ) پشیمون میشن.

kaveh_69

عضو جدید
سلام هم رشته ای.
وقتی دوست نداری نمیشه کاریش کرد. فقط اگه فرار کردی نری اسرائیل پناهنده بشی. خطرناکه یه وقت می بینی بچه ها می زنن نابودش می کنن اون وقت زبونم لال تو هم اون وسط ...
تا اونجایی که می دونم شهید باکری گفته افراد بعد از جنگ دو دسته اند: یه دسته کسانی هستند که به کار خودشون ( دفاع از کشورشون ) افتخار می کنن و دسته دیگه کسایی اند که از کار خودشون ( دفاع از کشور ) پشیمون میشن.
باوشه نمیرم اونجا!
پس کوجا برم اووخ؟

Fateme_bay

عضو جدید
کاربر ممتاز
ا

اولا سلام
ثانیا چقدرم شما گذاشتی صابون ما کف کنه.
ثالثا اگه دشمن بیاد تو کشورم شما که انتظار نداری با گل و شیرینی و شربت برم پیشوازش. باید با توپ و گلوله رفت سراغش.
رابعا من آیه قرآن و نوشتم تو اونم ذکر شده بود مرگ در راه خدا . مگر نه دفاع از کشور وظیفه الهی ماست. چرا اگه ما در راه کشورمون مردیم شهید حساب نشیم مگه ما به کشور دیگه تجاوز کردیم یا فقط از کشورمون دفاع کردیم؟
خامسا مگه شما از حر ریاحی هم بیشتر گناه کردی؟ مگه نمی گی خدا ارحم الراحمین هست پس چرا انتظار ببخشش ازش نداری؟
سادسا چرا شهادت رو این قدر محال می دونی؟
ثابعا اگر شما خدا بودی فکر کنم نصف شهدا جنگ تحمیلی رو از بهشت دی پورت می کردی.

سلام...:redface:
در مورد صابون شما اطلاعی ندارم...:)
من کلی گفتم...نمیدونم کتاب پدر مادر ما متهممیم شریعتی رو خوندی یا نه...
توی اون کتاب داستانی در مورد زن بدی وجود داره...در موردش صحبت نمیکنم...اصلا داره در مورد همین ظاهر بینی های ما ایرانی ها صحبت میکنه

من میگم..درسته.خدا الرحم الراحمینه..بله خود خدا هم گفته...انتظار هم ازش همینه...اما نمیشه که به هر کسی که در جنگ کشته شد که بگیم شهید
اصلا فرض بگیریم طرف در راه وطن رفته...اگه نیتش خالص نباشه که نمیشه
مثلا اگه برای کسب هوری های بهشتی رفته باشه چی؟؟؟؟؟؟؟؟
یادت میاد فیلم اخراجی ها رو

از آسمون داره میاد یه دسته هوری....همشون کاکل..

خجالت آوره...اینکه یه جوونی بره خودش رو به کشتن بده...به عملش کاری ندارم...برای هوری های بهشتی...!!!
حتی نمیخوام در موردش صحبت کنم...متاسفانه این حقایق هست..اگرچه تلخ

اصلا و ابدا نمیگم همه...هرگز
میدونم خیلی ها هستن حاضرن برای کشورشون همین الان جانشون رو بدن...فقط برای کشورشون و ملتشون...و مهمتر از همه خدا
این نیت، نیت صحیحیه...و نه هیچ چیز دیگه

هرچیزی غیر از این به نظر من شهید حساب نمیشه
راستی یه چیزی...اگه همین الان...یه بمب بخوره به سقف خانه ما و من بمیرم...مسلما من شهید حساب نمیشم
شاید مظلومانه کشته شده باشم اما شهید..نه

SAMAN_747

عضو جدید
سلام...:redface:
در مورد صابون شما اطلاعی ندارم...:)
من کلی گفتم...نمیدونم کتاب پدر مادر ما متهممیم شریعتی رو خوندی یا نه...
توی اون کتاب داستانی در مورد زن بدی وجود داره...در موردش صحبت نمیکنم...اصلا داره در مورد همین ظاهر بینی های ما ایرانی ها صحبت میکنه

من میگم..درسته.خدا الرحم الراحمینه..بله خود خدا هم گفته...انتظار هم ازش همینه...اما نمیشه که به هر کسی که در جنگ کشته شد که بگیم شهید
اصلا فرض بگیریم طرف در راه وطن رفته...اگه نیتش خالص نباشه که نمیشه
مثلا اگه برای کسب هوری های بهشتی رفته باشه چی؟؟؟؟؟؟؟؟
یادت میاد فیلم اخراجی ها رو

از آسمون داره میاد یه دسته هوری....همشون کاکل..

خجالت آوره...اینکه یه جوونی بره خودش رو به کشتن بده...به عملش کاری ندارم...برای هوری های بهشتی...!!!
حتی نمیخوام در موردش صحبت کنم...متاسفانه این حقایق هست..اگرچه تلخ

اصلا و ابدا نمیگم همه...هرگز
میدونم خیلی ها هستن حاضرن برای کشورشون همین الان جانشون رو بدن...فقط برای کشورشون و ملتشون...و مهمتر از همه خدا

هرچیزی غیر از این به نظر من شهید حساب نمیشه
راستی یه چیزی...اگه همین الان...یه بمب بخوره به سقف خانه ما و من بمیرم...مسلما من شهید حساب نمیشم
شاید مظلومانه کشته شده باشم اما شهید..نه

بازم سلام

جمله بالا حرف شماست که من باهاش کاملا موافقم اما اگه هدف برای رسیدن به هورالعین بهشتی باشه که اصلا مساله منکراتی میشه و عاقبت خوشی نداره. منظور از صابون هم همون صابونی بود که شما گفتید به دلمون نزنیم. گرچه ما تو فامیلمون یه بنده خدایی بود تو زمان جنگ تو جاده طبس ماشینش خراب میشه می ایسته کاپوتو می زنه بالا، یه تیر می خوره تو کلش، مخش می ترکه بعد به خانوادش حکم شهادت دادن و تو حکم امده بود شهادت به دلیل اصابت تیر غیب. تازه جنگ هم نرفته بود. اینو چی میگید؟

SAMAN_747

عضو جدید
باوشه پس من میرم سویس
هوامو داشه باشی هااااااااا یهویی نگید میخایم به سویسم حمله کنیمااااا...

خودم هواتو دارم. نه نگران نباش اونجا بروبچه ها ملک و املاک دارن. گذاشتن واسه فرار. اگه اونجا یه وقت جا نداشتی آمار بده یه جای باحال واست جور کنم.

Fateme_bay

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازم سلام

جمله بالا حرف شماست که من باهاش کاملا موافقم اما اگه هدف برای رسیدن به هورالعین بهشتی باشه که اصلا مساله منکراتی میشه و عاقبت خوشی نداره. منظور از صابون هم همون صابونی بود که شما گفتید به دلمون نزنیم. گرچه ما تو فامیلمون یه بنده خدایی بود تو زمان جنگ تو جاده طبس ماشینش خراب میشه می ایسته کاپوتو می زنه بالا، یه تیر می خوره تو کلش، مخش می ترکه بعد به خانوادش حکم شهادت دادن و تو حکم امده بود شهادت به دلیل اصابت تیر غیب. تازه جنگ هم نرفته بود. اینو چی میگید؟

شما الان دارین سوال جواب می کنید؟؟؟
من نظر خودم رو گفتم...از نظرم بر نمیگردم...

اون بنده خدا هم اجلش اون طوری بوده دیگه...خدا رحمتش کنه...حالا شهید یا هرچی...به هر حال هرکس یجور می میره
به نظر من ما با فهم کم خودمون نمیتونیم شهید و غیره رو تشخیص بدیم...
ببخشید ها قصد مقایسه ندارم..ناصرالدین شاه رو هم میگفتن شاه شهید...!!!!!! اصلا قصد جسارت ندارم
حالا اصلا شهید یا غیره
بازم میگم نیت مهمه...
یه روزی میرسه که همه میفهمیم کیا واقعا شهید شدن و کیا...فقط اسم شهید رو در تمام سالها یدک کشیدن...مسلما روزی میاد
والسلام

آخرین ویرایش:

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ای بابا....این حرفو اسرائیل هر سال میزنی...ولی که خبری نبودو نیستتتتتتتتتتتتتتتتت!!!!!!!
نگران نباشیییییییییییییییییییییییییددددددد

mehrdad2012

عضو جدید
کاربر ممتاز
باهات کاملاً موافقم اسرائیل دنبال یه تیکه زمین می گرده تا مردمشو سکونت بده بعدآً هم بدون کمک آمریکا هیچ پُخی نیست .

بالا