تاپیک اخر....

spow

اخراجی موقت
سلام به همه دوستان عزیز:gol::gol:
دوستان گلم!:heart:
مدت زیاد وکمی بود که همراهتان بودم ...هفت ماه کامل تقریبا...تا تونستم ازتون یاد گرفتم...تا تونستم باهاتون گفتم وخندیدم سربه سر هم گذاشتیم ...بحث کردیم ...حرف زدیم وخیلی چیزای دیگه
خیلیا باهام خوب بودن وبعضیا تحمل منو نداشتن
بهرحال اینم از ویژگیهای وجودی انسانه...موجودی که میخواد متفاوت باشه....سرمنشا وچیستیشو بشناسه....عاقبتشو بدونه چیه....دلیل بودن ونحوه تعاملش رو هرروز وهرروز مورد بازنگری قرار میده
یه روز اسمشو میزاره دین یه روز میزاره ایسم یه روز مکتب وهکذا
بهرحال ازبودن درکنار تک تکتون خوشحال بودم...هرچند میدونم خیلیارو ازردم ولی بیشترشون حقشون بوده
خیلیا هم سعی کردن منو اذیت کنن ولی من هیچوقت ناراحت نمیشم اینم ذات منه!
اگه روزی قرار باشه دوباره به فرومی مراجعه کنم وفعالیتی داشته باشم مطمئنا همین فروم تنها جاییه که من خواهم اومد ولی بنا به دلایل عدیده ای ترجیح میدم ارتباطمو با دنیای فرومها قطع کنم هرچند دوری از جمع بسیار صمیمی ومتفاوت دوستان برام بسیار ناخوشاینده
دوستانی که باعث شدند برای دیدنشون بسان برادرا وخواهران خودم از شهری به شهر دیگه برم ساعتها باهاشون باشم ومعنای متفاوتی از زندگی رو درک کنم
ازتک تک دوستان سپاسگزارم ...واقعا نمیدونم چجوری این تاپیک رو زدم ولی برام خیلی سخت بود
سخت بود از تالار مکانیکی دور باشم که میخواستم دین خودمو به دوستان ندیده ام اونایی که تشنه یادگیریند ادا کنم
سخت بود ازتالار گفتگوی ازادی دورباشم که لحظه لحظه حضورم اینجا برام خاطره بود ودنیایی اززیبایی
سخته برام از جمع دوستانی دور باشم که منت دار ادب ومعرفتشونم
ولی بهرحال باید رفت ....شاید بیشتر دلایلش براتون ملموس باشه وبعضیاش برا خودم مشخص باشه فقط
دوستانی که نامشون تو پروفایلم هست وچندین برابرش که نتونستم افتخار ثبت نامشونو تو لیست دوستانم داشته باشم اما برای همیشه درذهنم جاودانه اند
از بی ام دی ولرد عزیز که بسان برادران خودم بودند
از ارچی وفرناز وفروغ عزیز که چون خواهران نداشته ام بودند
والبته نام بردن از دوستان کمی دورازادب ومعرفت خواهد بود
تک تک دوستان برایم چون خواهروبرادر عزیزند
درپایان این ایمیل بنده
sajjad_x666x@yahoo.com

هرکدام ازدوستان که امری داشته باشند من درخدمت باسعادتشون خواهم بود سعی میکنم اگر فرصتی شد یک روزی برگردم وباقی مطالب ناقصم درتالار مکانیک رو تموم کنم وگرنه دریکی ازوبلاگها اینکاررو انجام خواهم داد
دورادور روی تک تک شما دوستان وسروران عزیز را میبوسم وبرایتان بهترینهارو ارزو میکنم
دوستدار شما:gol:
عمواسپاو:gol:
سجاد.:gol:

samaneh66

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی ناراحت شدم وقتی متن بالا رو خوندم اما حالا اگر میتونی بمونی بمون چون که جات خیلی خالیه
این رو بدون که ما چشم به راه امدنت هستیم
گر از شهر شما رفتم
ولی حرف دلم این است
که با رفتن از این وادی
دلم بسیار غمگین است
سفر گر میروی جانا
نگو رفتم خدا حافظ
که بی اندازه این جمله
برایم سخت سنگین است
هر بدی و خوبی از ما دیدی حلال کن

آخرین ویرایش:

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا ما ایرانیها چرا اینقد اهل تقلیدیم تا یکی یه کاری می کنه ماهم دنبالش
تا یکی یه حرفی میزنه اگه خوشمون بیاد اونو تکرار می کنیم
داداشی - همشهری تو چرا
تو که صاحب فکر و عقیده ای
به افکارت به حرفات خیلی احترام قایلم اما.................
اما این راهش نیس برا ترک اعتیاد
میشه بود بدون همیشه بودن
میشه رفت بدون اینکه کسی بدونه تو رفتی انگار که نرفتی
در هر صورت برات آرزوی موفقیت و شادی از ته دل برات می کنم و
و
.
.
.
.
و منتظر دیدن تو داداشی فهیمم تو این باشگاه و رو قله های موفقیت هستم

به سلامت :gol:

FriendlyGhost

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان عزیز:gol::gol:
دوستان گلم!:heart:
مدت زیاد وکمی بود که همراهتان بودم ...هفت ماه کامل تقریبا...تا تونستم ازتون یاد گرفتم...تا تونستم باهاتون گفتم وخندیدم سربه سر هم گذاشتیم ...بحث کردیم ...حرف زدیم وخیلی چیزای دیگه
خیلیا باهام خوب بودن وبعضیا تحمل منو نداشتن
بهرحال اینم از ویژگیهای وجودی انسانه...موجودی که میخواد متفاوت باشه....سرمنشا وچیستیشو بشناسه....عاقبتشو بدونه چیه....دلیل بودن ونحوه تعاملش رو هرروز وهرروز مورد بازنگری قرار میده
یه روز اسمشو میزاره دین یه روز میزاره ایسم یه روز مکتب وهکذا
بهرحال ازبودن درکنار تک تکتون خوشحال بودم...هرچند میدونم خیلیارو ازردم ولی بیشترشون حقشون بوده
خیلیا هم سعی کردن منو اذیت کنن ولی من هیچوقت ناراحت نمیشم اینم ذات منه!
اگه روزی قرار باشه دوباره به فرومی مراجعه کنم وفعالیتی داشته باشم مطمئنا همین فروم تنها جاییه که من خواهم اومد ولی بنا به دلایل عدیده ای ترجیح میدم ارتباطمو با دنیای فرومها قطع کنم هرچند دوری از جمع بسیار صمیمی ومتفاوت دوستان برام بسیار ناخوشاینده
دوستانی که باعث شدند برای دیدنشون بسان برادرا وخواهران خودم از شهری به شهر دیگه برم ساعتها باهاشون باشم ومعنای متفاوتی از زندگی رو درک کنم
ازتک تک دوستان سپاسگزارم ...واقعا نمیدونم چجوری این تاپیک رو زدم ولی برام خیلی سخت بود
سخت بود از تالار مکانیکی دور باشم که میخواستم دین خودمو به دوستان ندیده ام اونایی که تشنه یادگیریند ادا کنم
سخت بود ازتالار گفتگوی ازادی دورباشم که لحظه لحظه حضورم اینجا برام خاطره بود ودنیایی اززیبایی
سخته برام از جمع دوستانی دور باشم که منت دار ادب ومعرفتشونم
ولی بهرحال باید رفت ....شاید بیشتر دلایلش براتون ملموس باشه وبعضیاش برا خودم مشخص باشه فقط
دوستانی که نامشون تو پروفایلم هست وچندین برابرش که نتونستم افتخار ثبت نامشونو تو لیست دوستانم داشته باشم اما برای همیشه درذهنم جاودانه اند
از بی ام دی ولرد عزیز که بسان برادران خودم بودند
از ارچی وفرناز وفروغ عزیز که چون خواهران نداشته ام بودند
والبته نام بردن از دوستان کمی دورازادب ومعرفت خواهد بود
تک تک دوستان برایم چون خواهروبرادر عزیزند
درپایان این ایمیل بنده
sajjad_x666x@yahoo.com

هرکدام ازدوستان که امری داشته باشند من درخدمت باسعادتشون خواهم بود سعی میکنم اگر فرصتی شد یک روزی برگردم وباقی مطالب ناقصم درتالار مکانیک رو تموم کنم وگرنه دریکی ازوبلاگها اینکاررو انجام خواهم داد
دورادور روی تک تک شما دوستان وسروران عزیز را میبوسم وبرایتان بهترینهارو ارزو میکنم
دوستدار شما:gol:
عمواسپاو:gol:
سجاد.:gol:

نههههههههه

mohammadreza_سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
داش اسپو رفیق نیمه راه شدیا
کجا میری عزیز، بیتو اینجا رنگی نداره:cry:

spow

اخراجی موقت
کوایت نمیکنم فرمایشات دوستان رو اما:
ممنون سمانه جان...مرسی گلم ولی باید برم دلایلش اونقدر زیاد هست که قانع ومجابم میکنه تا نمونم فعلا
اما سارای عزیز افتخارم توزندگیم این بوده که هیچوقت وهیچوقت مقلد کسی نبودم به فکرم ایمان اورده ام وازاون پیروی کرده ام حالا خوب وبدش به پای خودم
الان یه هفته ای هست که نیستم ومطمئنا بی من هم اینجا باز هست بازهم بچه های باحالش هستن منم نیستم همین!
از بقیه دوستان هم که منو شرمنده محبت بی حدشون کردن بی نهایت سپاسگزارم
زنده باشین

ثنا_980

عضو جدید
عمویی وایسا منم اومدم، ایناهاش فقط مونده بند کفشمو ببندم....................

• Like
واکنش ها: spow

AminNePo

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط به احترام خان داداش
این پستو میزنم!!!!!!!!!
--------------------------------
سجاد جان امیدوارم همیشه و هرجا هستی بخت و سعادت یاورت باشه
خیلی چیزا ازت یاد گرفتم
خیلی مدیونتم خیلی
خیلی مردی و با مرام
خوش باش و خرم

::arash::

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسپاو جان واقعا خیلی دوست داشتم و دارم
زیاد نمیشناسمت
ولی از پست ها و . . خوشم میمود
ایشالاه هر جا هستی موفق باشی

• Like
واکنش ها: spow

Hotspur_1985

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمی دونم چی بگم.دلم میخواد بگم نرو دلمون برات تنگ میشه،اما خوب به تصمیمت احترام میذارم.
هرجا میری خدابه همرات.:gol:

:crying:

ali_reza6556

کاربر فعال
نمیدونم چی بگم ولی دلایلی که واسه رفتن داری شاید واسه خودت قانع کننده باشه
ولی برای من و خیلی از دوستان قانع کننده نیست
حد اقل میتونی یه سریش رو واسه من هم بگی شاید منم از این
سردرگمی در بیام
اخه همیشه حرفات نو بود ویه صداقت خاصی توش بود
بهر حال از رفتنت خوشحال نیستم ولی ارزو میکنم چه اینجا باشی چه نباشی
همیشه موفق و پیروز باشی

vahid2007

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسپاو جان جات تو باشگاه خیلی خالی میشه هرچند دیگه منم حس اومدن ندارم ولی جات همیشه اینجا خالیه داداش

fargol_2408

عضو جدید
کاربر ممتاز
دلم نميخواد بريد ولي چون براتون و براي تصميمتون احترام قائلم و مطمئنم كلي سر زدن اين تاپيك فكر كردين و دو دل بودين و براتون كلي سخت بوده زدنش،چيزي نميگم.:(:(
اميدوارم هر جا هستيد شاد و موفق باشيد و هميشه در آرامش و شادي و خوشي زندگي كنيد و هميشه از خودتون و كاراتون و زندگي و در كل از ايني كه هستيد راضي باشيد:w30::w30::w30::w30:

*ملینا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم چی بگم عمویی.....خیلی دلم گرفت....خیلی...

ولی آرزو میکنم هر جا هستی شاد و سلامت باشی....

همه بچه ها دوست دارن...همه....

:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

mr.abooli

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازوانت را به مستی حلقه کن بر گردن من تا بلرزد زیر بازوهای سیمینت تن

بازوانت مرحمی بود بر تن خسته گی هامون سجاد جان نمی گم بمون چون دنیا کارش اینه
نمگم برو چون منم دارم می رم
اییییییییییی روزگار:(

mina_1367

عضو جدید
هر جا هستی پیروز باشی . دلمون برات تنگ میشه خیلییی زیاد .
اما امید دارم که برگردی هر وقت که از نظرت درسته !
به امید دیدار عمو اسپاو.