كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز

mahdi26465

عضو جدید
کاربر ممتاز
رویانیان:آقای گل محمدی به نظرت بازی جمعه چی میشه؟
گل محمدی:ننننننننمیدونم سردار اونا خیلی قویترن.خیلی میترسم
رویانیان:یعنی ما نمیتونیم ببریم؟
گل محمدی:ننننننننمیدونم ولی اگه خدا کمک کنه شاید بتونیم مساوی کنیم
رویانیان:پس من 20 میلیارد هزینه کردم واسه چی؟
گل محمدی:
:sweatdrop:
.
.
.
.
.
.
...
.
و اینچنین بود که رویانیان به همان سمت قبلی خود یعنی سازمان سوخت کشور بازگشت زیرا که دید در فوتبال حریف استقلال نیست.

tifoosi6atishe

عضو جدید
کاربر ممتاز

و اینچنین بود که رویانیان به همان سمت قبلی خود یعنی سازمان سوخت کشور بازگشت زیرا که دید در فوتبال حریف استقلال نیست.

اتفاقا رویانیان حریف استقلال میشود مانند دربی 74...با آوردن دنیزلی و ایمون زاید برد تاریخی ثبت کرد....اتفاقا حریف استقلال هست اونم 10 دقیقه ای

mahdi26465

عضو جدید
کاربر ممتاز
هواداری پرسپولیس قبل از دربی:ما بازیو میبریم.سردار خیلی کارش درسته.تیم ما بهترین تیم آسیاست.گل محمدی بهترین مربی دنیاس.و ...........
هواداری پرسپولیس بعد از دربی:من از اولم میدونستم رویانیان مدیر نیست.من که گفتم آوردن گل محمدی اشتباهه.تابلو بود میبازیم با این وضعیت تیم.
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
پرسپولیس اگه غیرت داره تولیگ برتربمونه ههههه
مگه افتاده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اون استقلال خودتون بود که افتاد
در ضمن لازم شد من یه بار دیگه این جدول رو بذارم تا یه چیزایی یادتون بیاد
به خدا دوازدهمی تو جدول بالاتر از سیزدهمیه فک نکنم فهمش خیلی سخت باشه:D

?hahaha

عضو جدید
خودتی...شما اول عکس گذاشتی دقت کن

بچه ها سر دوتا تيم بي ارزش دعوا نكنيد بعدشم اونا ميرن ليگ اونا پولشو ميزارن تو جيبشون و اونا پوزشو ميدن به ما چه دخلي داره كه سرش حساس بيشيم و دعوا راه بندازيم من كه از هردوتا تيم كفراي ام به نظرم تيم فقط بارسلونا درموردش فكر كنيد قبولش ندارين؟

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
بچه ها سر دوتا تيم بي ارزش دعوا نكنيد بعدشم اونا ميرن ليگ اونا پولشو ميزارن تو جيبشون و اونا پوزشو ميدن به ما چه دخلي داره كه سرش حساس بيشيم و دعوا راه بندازيم من كه از هردوتا تيم كفراي ام به نظرم تيم فقط بارسلونا درموردش فكر كنيد قبولش ندارين؟
در مورد بارسلونا بات موافقم شدید

بالا