..:: پاسخ به سوالات Word , Excel , PowerPoint , Outlook::..

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ممنون از انتقال به محل مناسب!
لازمه تأکید کنم که قابلیت Find حداقل تو Word 2010 قادر به یافتن نیم فاصله ی ایجاد شده توسط -+ctrl نیست و در واقع نیم فاصله ی ایجاد شده در این حالت همون zero with non joiner نیستش! همین الان دوباره تست کردم که کاملاً مطمئن باشم!

ممنون مهندس. بله حق با شماست . من -+ctrl رو امتحان نكردم. ممنون از تذكر به موقعتون.
تشكر هام شارژ بشه از خجالتتون در ميام ;)

براي اينكه پست اسپم نشه اين نكته رو بگم كه shift+space رو به عنوان كاركتر ميشناسه و ميشه تو find همينو سرچ كرد.
همچنين به نظر ميرسه اون روشي كه گفتم فقط براي كاركتر هاي انگليسي كاربرد داره

barfo.sarma

عضو جدید
سلام کمک میخواستم
ببخشید رمز فایل excel2010 که کلی تمرین داخلش حل کردم فراموش کردک چیکار کنم
منتظرم و ممنونم دوستان

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام کمک میخواستم
ببخشید رمز فایل excel2010 که کلی تمرین داخلش حل کردم فراموش کردک چیکار کنم
منتظرم و ممنونم دوستان

سلام
احتمالا اين نرم افزار بدرتون بخوره. امتحان كنين. اگه نتيجه نگرفتين بهم خبر بدين

به سيستم با رم بالا نياز دارين. چون پيدا كردن رمز به اين راحتيا نيست

http://p30download.com/fa/entry/13022/software/security/password-manager/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-advanced-office-password-recovery-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C-%D8%B1%D9%85%D8%B2-%D8%B9%D8%A8%D9%88%D8%B1-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D9%81%DB%8C%D8%B3/

barfo.sarma

عضو جدید
سلام
احتمالا اين نرم افزار بدرتون بخوره. امتحان كنين. اگه نتيجه نگرفتين بهم خبر بدين

به سيستم با رم بالا نياز دارين. چون پيدا كردن رمز به اين راحتيا نيست

http://p30download.com/fa/entry/130...ery-نرم-افزار-بازیابی-رمز-عبور-فایل-های-آفیس/
ممنونم برام مهم بود ولی نرم افزارش با رم 4 من 2 ساعت طول کشید مرسی:w40:

melimo

عضو جدید
سلام
میشه بگید موقع تایپ توی word چجوری میشه نیم فاصله ایجاد کرد؟
مثلا کلمه ی "آنها" رو باید جدا کرد ولی نه بصورت "آن ها" ،نباید بین "آن" و "ها" یه فاصله کامل باشه
مرسی

خیلی خیلی خیلی ممنون از همه دوستانی که کمکم کردند :gol:;)

C#.net

اخراجی موقت
سلام
توی اکسل جدولی دارم که خونه هاش 4 سطری هستند و میخام خونه هر خونه به 4 خونه تبدیل بشه.چجوری امکانش هست؟

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
توی اکسل جدولی دارم که خونه هاش 4 سطری هستند و میخام خونه هر خونه به 4 خونه تبدیل بشه.چجوری امکانش هست؟

سلام
تو تب home قسمتي هست به نام merge & center
روي سلولتون كليك كنيد و بعد ميبينين اين دكمه روشن ميشه. روش كليك كنيد كه خاموش شه.

C#.net

اخراجی موقت
سلام

سلام
تو تب home قسمتي هست به نام merge & center
روي سلولتون كليك كنيد و بعد ميبينين اين دكمه روشن ميشه. روش كليك كنيد كه خاموش شه.
کاری نکرد.من میخام خونه ای که 4 سطری هست بین سطرهاش خط قرار بگیره و 4 تا خونه بشه.با این روش انجام نشد.

C#.net

اخراجی موقت
علي خان اين فقط سلول رو كشيده و بزرگ كرده. قضيه چهار سطر چيه؟ :surprised:
امیر خان من چجوری حرف بزنم شما متوجه بشی.
1 خونه بود بعد هر کلمه ALT+ENTER رو زدم و 4 سطر ایجاد شد.الان میخام بین این 4 کلمه (یا این چهار سطر) خط باشه یعنی 4تا سلول بشه!!
اصلا" امکانش هست!!؟؟

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
امیر خان من چجوری حرف بزنم شما متوجه بشی.
1 خونه بود بعد هر کلمه ALT+ENTER رو زدم و 4 سطر ایجاد شد.الان میخام بین این 4 کلمه (یا این چهار سطر) خط باشه یعنی 4تا سلول بشه!!
اصلا" امکانش هست!!؟؟

ها گيريفتم گيريفتم :D

نه نميشه.

4281

عضو جدید
با سلام
من چند تا جدول درست کردlجدول 1 شامل id1که که کلید است,ونام-جدول دوم شامل id2 و شماره-جدول سوم شامل id1, id2-من میخوام بین این جدولا ارتباط برقرار کنم که مثلا وقتی شماره تلفن میدم اسم بر گردونه مثل 118 ولی نمیتونم یه سوالی که برام پیش اومده وقتی جدول 3 رو درست کردم و گزینه relation ships رو انتخاب کردم ارتباط بین جدولا یک به یک و یک به بینهایت برقرار نمیشه ودر مورد queryهم نمیدونم چطور عمل کنم و قتی جدولا و فیلدارو انتخاب و query ساخته شد برای پرسش چیکار کنم اصلا جدول سوم که شاید بر روی ان باید relation ships اجرا شود باید حاوی اعداد باشد چگونه جدول 1و جدول 2 را بهم ارتباط دهم.....:crying::crying::cry:
کمکم کنید سردرگم موندم

فرشته ام

متخصص کامسول
کاربر ممتاز
سلام دوستان ، کسی میدونه چطور میشه برنامه ی اکسل رو اینطوری نوشت که با کلیک روی گزینه ی مورد نظر به صفحه ی بعدی رفت مثل فایل ضمیمه
با تشکر فراوان

پیوست ها

• FunMenus.rar
    51.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستان ، کسی میدونه چطور میشه برنامه ی اکسل رو اینطوری نوشت که با کلیک روی گزینه ی مورد نظر به صفحه ی بعدی رفت مثل فایل ضمیمه
با تشکر فراوان

سلام
از تب insert گزينه action
يكم باهاش كار كنين دستتون مياد چي به چيه

سوال و جواب تا چند ساعت ديگه به تاپيك مربوطه منتقل ميشه :gol:

فرشته ام

متخصص کامسول
کاربر ممتاز
سلام دوستان بی زحمت امکانش هست توضیح کامل بدین که چطوری تب ها تو این فایل حذف شدن و میشه از طریق فلش به صفحه ی بعدی رفت
سپاس

پیوست ها

• CHAL2.rar
    21.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

فرشته ام

متخصص کامسول
کاربر ممتاز

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستان بی زحمت امکانش هست توضیح کامل بدین که چطوری تب ها تو این فایل حذف شدن و میشه از طریق فلش به صفحه ی بعدی رفت
سپاس

سلام
در آفيس 2010 از تب file وارد option بشيد
در آفيس 2007 از دكمه آفيس گزينه excel option رو بزنيد

مانند شكل عمل كنيد

جواب سوال دوم:
از تب insert و استفاده از گزينه hyperlink

لطف كنيد سوالتون رو در تاپيك مربوطه مطرح بفرماييد

پست ها منتقل شد

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
سلام

در word فهرست نوشتم در print preview مرتب دیده میشه ولی موقع پرینت گرفتن نامرتب پرینت میشه

ممنون از پاسخگویی:gol:

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام

در word فهرست نوشتم در print preview مرتب دیده میشه ولی موقع پرینت گرفتن نامرتب پرینت میشه

ممنون از پاسخگویی:gol:

سلام. ميشه بيشتر توضيح بدين؟
نامرتب يعني چي؟
اگه ممكنه فايلتون رو بذارين تا بررسي كنم

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
سلام. ميشه بيشتر توضيح بدين؟
نامرتب يعني چي؟
اگه ممكنه فايلتون رو بذارين تا بررسي كنم

سلام

اگر ممکنه براتون ارسال خصوصی کنم چون مربوط به فهرست پایان نامه ام هست

در پروفایل شما چنین گزینه ای برای من نمایش داده نمیشه

متشکرم

watermelon

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
یک کمک و راهنمایی سریع
1.تو اکسل دستوری هست که بشه فاصله بین حروف را تنطیم کرد شبیه trim ولی فاصله ایجاد کنه (استاندارد سازی بین حروف فارسی نه لاتین)
2. من یک سری اطلاعات خام (text داده ها حرف هستند عدد نیست میخوام با فرمول نویسی بتونم موضوعات مربو ط به هم را جدا کرده و در فیلد یا شیت دیگر گپی شود امکان داره .
3. فرمولی است که بر مبنای رنگ بندی خانه ها بشه اطلاعات را کپی یا کات داخل شیت بعدی یا ستون خاص نمود
4. کسی توابع سرچ برای کلمه یا متن را داره چون فرمول سرچ فقط حرف اول کلمه را در نطر میگیره
با تشکر

fire_boy0412

عضو جدید
سلام. دوستان من چطوری میتونم توی Word 2010 چند صفحه ی خاص اول رو شماره صفحه نزنم و بعد اون چند صفحه شماره ی صفحه ی 1 رو بزنم؟

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام. دوستان من چطوری میتونم توی Word 2010 چند صفحه ی خاص اول رو شماره صفحه نزنم و بعد اون چند صفحه شماره ی صفحه ی 1 رو بزنم؟

سلام.
بايد section بندي كنيد.
براي اينكار بايد در انتهاي صفحه ماقبل از صفحه اي كه ميخواهيد شماره صفحه بخورد قرار بگيريد و از تب page layout گزينه breaks و از منويي كه باز ميشه گزينه next page رو انتخاب كنيد

maverick

عضو جدید
سلام

دوست عزیز اگر سرویس دهنده ایمیل شما یاهو هست باید خدمتتون عرض کنم که سرویس POP و IMAP شرکت یاهو پولی هست و شما اگه میخواهید از outlook استفاده کنید باید از سرویس دهنده دیگه مثل Gmail استفاده کنید یا از نرم افزارهای واسط مثل Yahoo Pops استفاده کنید

شاد باشید