### سوالات، درخواستها و مشكلات خود را درمورد زبان انگليسی اينجا مطرح كنيد ###

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام
pdf کتاب گرامر عباس فرزام رو کسی نداره؟

سلام

تو تاپیک زیر از نوشته های کتاب ایشون کمک گرفته شده

تاپیک جامع آموزش گرامر زبان انگلیسی (سطح مقدماتی)

اگه کل نوشته های این تاپیک رو بصورت یکجا میخواید که هنوزم کامل نیست اونو پیوست کردم شاید بدردتون بخوره

موفق باشید

پیوست ها

• grammar.rar
    201.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0

shahab.sahneh

عضو جدید
با این لغات یک بند بنویسید

با این لغات یک بند بنویسید

سلام دوستای گلم اگه زحمتی نیست با این لغاتی که اینجا میگم یک یا دو بند بنویسید ممنون میشم واقعا نیازمندم.(در حد Elementary1):gol::gol::heart::heart:

لغات:change-choose-convenient-design-need-perfect-a couple of-actually-different-loud-neat-problem-quarter

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام دوستای گلم اگه زحمتی نیست با این لغاتی که اینجا میگم یک یا دو بند بنویسید ممنون میشم واقعا نیازمندم.(در حد Elementary1):gol::gol::heart::heart:

لغات:change-choose-convenient-design-need-perfect-a couple of-actually-different-loud-neat-problem-quarter

when we face problems in our lives,we need to change our lifestyle. it is really hard to choose different ways so with a couple of mind designs and passing a quarter of life time we can achieve this aim. if we don't involve ourselves in loud and neat things then we would have convenient and perfect life .

shahab.sahneh

عضو جدید
واقعا مرسی persia1 عزیز
....فقط همه لغات بود به جز actually
....راستی اگه معنیش رو هم بذاری ممنون میشم

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
واقعا مرسی persia1 عزیز
....فقط همه لغات بود به جز actually
....راستی اگه معنیش رو هم بذاری ممنون میشم

خواهش میکنم
اشتباه من بود شما به جای really از کلمه actually استفاده کنید

وقتی که در زندگی به مشکلات بر می خوریم، احتیاج داریم تا روش زندگی را تغییر دهیم.
انتخاب کردن راه های مختلف واقعا مشکل است که با چندین طراحی ذهنی و گذشت یک چهارم عمر مان می توانیم به این هدف دست یابیم.
اگر ما خودمان را درگیر چیزهای زیبا و پر زرق و برق زندگی نکنیم، زندگی راحت و کاملی خواهیم داشت

marzieh65_m

عضو جدید
سلام به همه ی دوستان
مرجع درس زبان تخصصی رشته فناوری رو می خواستم
لطفا اگر منبع یا فایلی دارید برای من بذارید
مرسی

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار

manager66

عضو جدید
سلام دوستان من به یک متن یک صفحه ای تخصصی زبان انگلیسی برای ترجمه احتیاج دارم که خیییییییییییییییییییییلی سخت باشه ، برای هر رشته ای هم
باشه فرق نمیکنه ، فقط خیلی سخت باشه و اینکه اگر برای متون دکتری تخصصی هم باشه بهتره
من متن زیاد پیدا کردم ولی خیلی سخت نبود ، من واقعا به یک متن تخصصی سخت احتیاج دارم
اگر هرکدامتون سراغ دارید برام قرار بدید
واقعا ممنون میشم اگه کمکم کنید

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام دوستان من به یک متن یک صفحه ای تخصصی زبان انگلیسی برای ترجمه احتیاج دارم که خیییییییییییییییییییییلی سخت باشه ، برای هر رشته ای هم
باشه فرق نمیکنه ، فقط خیلی سخت باشه و اینکه اگر برای متون دکتری تخصصی هم باشه بهتره
من متن زیاد پیدا کردم ولی خیلی سخت نبود ، من واقعا به یک متن تخصصی سخت احتیاج دارم
اگر هرکدامتون سراغ دارید برام قرار بدید
واقعا ممنون میشم اگه کمکم کنید

سلام
لینک زیر مقالات تخصصی زیادی داره

http://www.nature.com/cancer/index.html

Raana joon

عضو جدید
سلام.يه مقاله ي كوتاه راجع به موضوع علم بهتر است يا ثروت ميخوام كسي ميتونه كمك كنه؟عجله دارم اگه كسي ميتونه اين لطف رو در حق من انجام بده ممنون ميشم.

hi dear...
knowlege or wealth?????
its easy to answer.,actully when a human had a knowlege he can achive a well-paid job,and be a good person in socity, he can find educated firend that they influence in her life.i want to say when you have a knowlege and thoughtful wisdom..he can make a money and be rich in future

NILUFAR2

عضو جدید
می خواستم چند تا فیلم انگلیسی زبان بهم معرفی کنید تا ببینم و...(فیلم هایی که بشه راحت پیداشون کرد)
کلاس زبان می رفتم .کانون زبان ایران تا high2رفتم اما یه 2 سالی هست که دیگه نمی رم چی کارا کنم یادم نره!؟؟؟؟ممنون
یه مطلب دیگه این که اگه مثلا بخوایم تو آزمون تافل و ....شرکت کنیم کجا باید ثبت نام کنیم؟؟؟؟
به جز تافل دیگه چه آزمون هایی هست تا یه مدرک تو زبان بگیریم.؟؟؟
چه کتابایی خوبه بخونیم برا تافلو ...؟؟ بازم ممنون

آخرین ویرایش:

NILUFAR2

عضو جدید
نیلوفر 2 هستم. یه سوال چند تا نظر پایین پرسیدم. به سوالم جواب بدی ممنون می شم.
when we face problems in our lives,we need to change our lifestyle. it is really hard to choose different ways so with a couple of mind designs and passing a quarter of life time we can achieve this aim. if we don't involve ourselves in loud and neat things then we would have convenient and perfect life .

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
می خواستم چند تا فیلم انگلیسی زبان بهم معرفی کنید تا ببینم و...(فیلم هایی که بشه راحت پیداشون کرد)
کلاس زبان می رفتم .کانون زبان ایران تا high2رفتم اما یه 2 سالی هست که دیگه نمی رم چی کارا کنم یادم نره!؟؟؟؟ممنون
یه مطلب دیگه این که اگه مثلا بخوایم تو آزمون تافل و ....شرکت کنیم کجا باید ثبت نام کنیم؟؟؟؟
به جز تافل دیگه چه آزمون هایی هست تا یه مدرک تو زبان بگیریم.؟؟؟
چه کتابایی خوبه بخونیم برا تافلو ...؟؟ بازم ممنون

نیلوفر 2 هستم. یه سوال چند تا نظر پایین پرسیدم. به سوالم جواب بدی ممنون می شم.

سلام
در مورد فیلم به بخش زیر یه سری بزنید فیلم های آموزشی زیادی وجود داره

اگه میتونید همون کتابارو دوباره دوره کنید و بعد از اون دوباره یادگیری زبان رو ادامه بدید
در مورد تافل منابعش رو تو پست زیر میتونید پیدا کنید و برای ثبت نام در آزمونش به سایت سنجش مراجعه کنید
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...جا-مطرح-كنيد?p=3697218&viewfull=1#post3697218

http://sanjesh.org

غیر از تافل ، آیلتس ، جی آر ایی ، تولیمو هم هست که میتونید شرکت کنید

موفق باشید

sara.mortazavi

کاربر حرفه ای
سلام
من دانشجوی رشته ای تی هستم
به علت بلد نبود زبان در کارام مشکل پیدا کردم
پول کلاس هم ندارم
به نظر شما چکار کنم؟

Raana joon

عضو جدید
سلام
پول کلاس هم ندارم
به نظر شما چکار کنم؟
مسعود جان شما میتونید از کتابهای آموزشی زبان استفاده کنید..نو همین تالار خودمون هم سایت های آموزش زبان زیادی رو معرفی کردن بد نیست به اون سایت ها هم سری بزنی...موفق باشی

Raana joon

عضو جدید
سلام بچه ها جون کسی میتونه کتاب یا نرم افزاری رو بهم معرفی کنه که قدرت درک فیلممو بالا ببره و وقتی فیلم میبینم متوجه بشم که چی میگن آخه بعضی از فیلم ها خیلی تند و با لهجه غلیظ صحبت میکنن که تشخیصش سخته.ممنون

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام بچه ها جون کسی میتونه کتاب یا نرم افزاری رو بهم معرفی کنه که قدرت درک فیلممو بالا ببره و وقتی فیلم میبینم متوجه بشم که چی میگن آخه بعضی از فیلم ها خیلی تند و با لهجه غلیظ صحبت میکنن که تشخیصش سخته.ممنون

سلام

سعی کنید فیلما رو با زیر نویس انگلیسی ببینید ...خیلی کمکتون میکنه

hsaba871

عضو جدید
دانلود family album secript

دانلود family album secript

لطفا دوستان در مورد نحوه دانلود script های family album usa اگر اطلاع دارند راهنمایی کنند. ممنون میشم خیلی فوریه

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی عزیزم....
عزیز اگه فیلم با زیرنویس نداری یک سری از سایت ها هستن که دیالوگ فیلم هارو دارن..........
میتونی اول دیالوگ هارو یک بار بخونی و بعد فیلم رو نگاه کنی...........
اون هم خیلی کمک میکنه............
میتونی توی گوگل اسم فیلم رو همراه با script سرچ کنی............
اگه این سایت ***** نیست میتونی از این استفاده بکنی............
http://www.script-o-rama.com/table.shtml
:gol:

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
پول کلاس هم ندارم
به نظر شما چکار کنم؟

دوست عزیز کتابهای زیادی برای یادگیری زبان هست............. ولی حتما کتاب گرامر رو بخر که یادگیری لغت بدونه بلد بودن گرامر هیچه............ فیلم با زیرنویس همون طور که یکی دیگر از دوستان به شخص دیگری پیشنهاد داده بود و یا کارتون های ساده به دردت میخوره.......... چیزی که در یادگیری مهمه اینه که به زوری تسلیم نشی و ول نکنی.......... یک شبه یک ماهه شش ماهه کسی زبانش خوب نشده و میتونه یادگیریش کمی پیچیده به نظر بیاد.......... با کمی صبر و تلاش به نتیجه میرسی............:gol:

Raana joon

عضو جدید
عزیز اگه فیلم با زیرنویس نداری یک سری از سایت ها هستن که دیالوگ فیلم هارو دارن..........
میتونی اول دیالوگ هارو یک بار بخونی و بعد فیلم رو نگاه کنی...........
اون هم خیلی کمک میکنه............
میتونی توی گوگل اسم فیلم رو همراه با script سرچ کنی............
اگه این سایت ***** نیست میتونی از این استفاده بکنی............
http://www.script-o-rama.com/table.shtml
:gol:

مرسی دوست خوبم thanks a bilion

gelayor14

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام بر همه عزیزان
من یک مقاله مختصر و مفید درباره بهائیت میخوام به زبان انگلیسی....نهایتا یک صفحه...کسی میتونه کمک کنه بهم؟

مقاله های ویکی پدیا..و...خود انجمن های بهائیت به زبان اصلی رو پیدا کردم ولی اطلاعات شون خیلی با اون چیزی که توی ایران
دربارشون میگیم..چاپ کردیم...نیست...........
یک متن به سبک ایرانی می خواستم..:D

Raana joon

عضو جدید
درخواست

درخواست

بچه ها جون سلام کسی میتونه کتاب یا نرم افزاری رو بهم معرفی کنه که راجع به مکاتبات و مکالمات بازرگانی باشه؟؟؟؟؟:eek:

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود
من میخوام زبان آلمانی یاد بگیرم.
بخاطر همین رفتم تالار آموزش زبان آلمانی ولی نتاسفانه تمامی لینک ها مشکل داشت.
اگه ممکنه لینک یه کتاب خوب برای یه تازه کار و ناآشنا به زبان آلمانی رو بهم بدید.
ممنون