پنجمین کنفرانس مهندسی صنایع

وضعیت
موضوع بسته شده است.

just in time

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ثبت نام

ثبت نام

باسلام
نه من نتونستم ثبت نام کنم ، خودت چی ثبت نام نکردی؟
بااحترام

bardinova

مدیر بازنشسته
قرار بود شرکت این کار رو بکنه که متاسفانه اونقدر دست دست کرد که مهلتش تموم شد . اما کارگاه آموزشی رو میرم .

mahtabi

مدیر بازنشسته
سلام:
میشه یه خواهش کنم ?من دوست دارم تو بحثا شرکت کنم و ضمنامطلب راجع به پریماورا دارین؟ممنون میشم اگه واسم میل بزنید.elpasow63@yahoo.com :gol:

just in time

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
جزوه در مورد پریماور ! نه!

جزوه در مورد پریماور ! نه!

سلام:
میشه یه خواهش کنم ?من دوست دارم تو بحثا شرکت کنم و ضمنامطلب راجع به پریماورا دارین؟ممنون میشم اگه واسم میل بزنید.elpasow63@yahoo.com :gol:
باسلام
حقیقت ش من جزوه ندیدم به درد به خور باشه در مورد پریماورا ، کتاب هم چند تا هست مثل پریماورا عوض خواه، ولی سوال خاصی دارید راجع بهش فکر کنم بتونم کمکتون کنم و خوشحال هم میشم.
بااحترام

f-ind

عضو جدید
please

please

سلام
کسی هنوز نتونسته یه بروشوری چیزی ...از این پنجمین کنفرانس به دست بیاره:razz:
بابا شما که تو تهرانید چرا؟

ie_1363

عضو جدید
پریماورا

پریماورا

سلام:
سلام به همه
من خیلی دوست دارم پریماورا بدونم ، میشه.

بهبود

عضو جدید
سلام
کتاب "راهنمای کاربردی نرم افزار Primavera "از آقایان عافی،لاجوردی و صفت از انتشارات مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران خوب و کاربردی توضیح داده.

just in time

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
روش یادگیری پریماورا

روش یادگیری پریماورا

سلام
کتاب "راهنمای کاربردی نرم افزار Primavera "از آقایان عافی،لاجوردی و صفت از انتشارات مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران خوب و کاربردی توضیح داده.
باسلام
من کلا فکر می کنم ، برای یاد گرفتن پریماورا کتاب خوندن به درد نمی خوره ، کتاب توی پریماورا فقط یه مرجع می تونه باشه ، اون هم وقتی به یه اشکالی بر میخوری ، که این کار رو Help پریماورا هم می کنه .
من برای کسی که می خواد پریماور یاد بگیره ، یه پیشنهاد دارم ، و اون اینه که یه کلاس برن سر نخ ها رو یاد بگیرن سعی کنن بعد خودشون با پریماورا کار کنن ، و توی مرحله سوم به کتاب هم مراجعه کنن.
بااحترام
بعدش هم این تاپیک در مورد کنفرانس صنایع بود !!!!!
لطفا توی تاپیک چرا صنایع شرکت کنید.

mahtabi

مدیر بازنشسته
سلام:
با معذرت.این بحث پریماورا رو من انداختم وسط .واسه اطلاعات راجع به کنفرانس چرا نمی رید سایت انجمن صنایع ایران؟:gol:

fereshte ezoji

عضو جدید
p3

p3

سلام به همه
من خیلی دوست دارم پریماورا بدونم ، میشه.
سلام به دوستان عزیز
برای یادگیری Primavera ، تا جایی که امکان داره از کتاب استفاده نکنید به دو دلیل:اولا همه کتابای p3 ترجمه help نرم افزاراند. دوما در این صورت شما اپراتور نرم افزار میشید در حالی که برای ما تحلیل خروجی های نرم افزار از اهمیت بیشتری بر خوردار است.پس برای یادگیری یه پروژه با تعداد فعالیت کم تعریف کنید و حالا اگه جزوه ای ندارید با کمک کتاب به یادگیری ادامه بدید.
رو کمک من می تونید حساب کنید.
با احترام

just in time

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
علاقمندان به پریماورا

علاقمندان به پریماورا

سلام به دوستان عزیز
برای یادگیری Primavera ، تا جایی که امکان داره از کتاب استفاده نکنید به دو دلیل:اولا همه کتابای p3 ترجمه help نرم افزاراند. دوما در این صورت شما اپراتور نرم افزار میشید در حالی که برای ما تحلیل خروجی های نرم افزار از اهمیت بیشتری بر خوردار است.پس برای یادگیری یه پروژه با تعداد فعالیت کم تعریف کنید و حالا اگه جزوه ای ندارید با کمک کتاب به یادگیری ادامه بدید.
رو کمک من می تونید حساب کنید.
با احترام
باسلام
حالا که این همه علاقمند به پریماورا هست ، من فکر می کنم یه تاپیک پریماورا درست کنیم ، و یه کارگاه راه بندازیم.
بااحترام

وضعیت
موضوع بسته شده است.