يک سؤال??

Prosperous

عضو جدید
يک سؤال کوچک از محضرتون داشتم ...
اونم اينه که فرايند رسيدن به جواب صحيح بين سؤال های 4 گزينه ای با توجه به جواب سؤال های قبل و بعد
جزيي از مهندسی معکوس است يا خير??​

minerva62

عضو جدید
لطفا کمکم کنید!

لطفا کمکم کنید!

سلام
لطفا اگه می تونید کمکم کنید!
windows من فایل های Hidden را نشون نمیده .
یعنی وقتی از tools>view> show hidden files
را انتخاب می کنم دوباره به حالات dont show برمیگرده .
یه آنتی ویروس قوی و بروز می خوام بهم معرفی کنید . :(

roya_arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
minerva62 عزيز...چرا اين همه ناراحتي؟!!
غصه خوردن نداره...انتي ويروس "نورتون" و" كسپر اسكاي" خوبن...از هر خدمات كامپيوتري ميتوني تهيه اش كني...
ولي "مكافي" روي سيستمت نصب نكن سرعت كارت رو خيلي مياره پايين و دستگاهت كند ميشه....
اوكي؟
سوالي بود بپرس...

bardinova

مدیر بازنشسته
من در این مورد چیزی نشنیدم ! . اگه خودتون اطلاعات دارین در اختیار ما هم بگذرین . تحلیل ذهنی من این هست که پاسخ کلیه سئوالها از هم مستقل هستن و نمیشه به هیچ وجه جواب به سئوال رو از روی پاسخ سئوالات دیگه پیدا کرد . احیانا منظوری داشتین که این رو پرسیدین . ممنون میشم توضیح بدین .

yasin_d

عضو جدید
کاربر ممتاز
من چیز زیادی از مهندسی معکوس نمی دونم فقط یه چیزایی شنیدم.
ولی چند سال پیش یه کتاب می خوندم به اسم "پاسخگویی خلاق" که خیلی خوب در مورد پاسخگویی به سوالات کنکور توضیح داده بود توی اون کتاب نوشته بود که احتمال اینکه جواب دو سوال پشت سر هم یک گزینه باشه در حد 5 تا 10 درصد هست .

bardinova

مدیر بازنشسته
سئوالی در خصوص MSP

سئوالی در خصوص MSP

وقتی میخوایم یه خط ، بسته به سلیقه و نیازمون ، توی گانت چارت بکشیم ، مسلما میریم از gridlines استفاده میکنیم و فرمت و اندازه و شکل و شمایل خط رو هم همونجا انتخاب میکنیم . حالا من دو تا چیز میخوام که این Gridlines بهم اونا رو نمیده :

1) میخوام یه خط رو در یه تاریخ مشخص برام رسم کنه . یعنی من تاریخ رو بهش بدم و اون این تاریخ رو ، که نه شروع و پایان پروژه و نه تاریخ فعلی هست ، رو برام بکشه .
2) میخوام این خط رو که کشیدم هرسال برام تکرار کنه .

راهی به ذهنتون میرسه ؟

just in time

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
منوی Progress Line

منوی Progress Line

وقتی میخوایم یه خط ، بسته به سلیقه و نیازمون ، توی گانت چارت بکشیم ، مسلما میریم از gridlines استفاده میکنیم و فرمت و اندازه و شکل و شمایل خط رو هم همونجا انتخاب میکنیم . حالا من دو تا چیز میخوام که این Gridlines بهم اونا رو نمیده :

1) میخوام یه خط رو در یه تاریخ مشخص برام رسم کنه . یعنی من تاریخ رو بهش بدم و اون این تاریخ رو ، که نه شروع و پایان پروژه و نه تاریخ فعلی هست ، رو برام بکشه .
2) میخوام این خط رو که کشیدم هرسال برام تکرار کنه .

راهی به ذهنتون میرسه ؟
باسلام
ببین این کار یک راه با دو مسیر داره:
1- کلیک راست روی صفحه گانت چارت و انتخاب گزینه Progress Line :
توی تب Dates & Intervals ، چک باکس Display Selected Progress Line رو علامت می زنی
و هر تعداد Base line که بخوای می تونی اونجا وارد کنی ، البته پریودهایی هم هست .
2- همین راه از مسیر زیر حرکت کنی:
Tools>Tracking>Progress Line

شادی نیازی

عضو جدید
سوال

سوال

سلام
من یک نرم افزار که کار با اون راحت باشه برای or میخوام .
شنیدم lindo مناسب هست . شما نظر یا پیشنهاد بهتری
دارید؟

oxision

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونم اينه که فرايند رسيدن به جواب صحيح بين سؤال های 4 گزينه ای با توجه به جواب سؤال های قبل و بعد جزيي از مهندسی معکوس است يا خير??

دوست عزیز تا جائیکه من می دونم روشهایی که برای تعیین گزینه استفاده میشه هیچ قاعده و قانون خاصی نداره. چیزی که من خودم همیشه برای تعیین گزینه استفاده می کنم و در کلاسهای درسی(طراحی سوال) آموزش داده می شود , استفاده از یک کتاب هست. کتاب رو شانسی باز می کنم اگر رقم سمت راست صفحه 1 باشد گزینه 1 , 3-->2 , 5-->3 , 7-->4 و اگر 9 بود دوباره صفحه ای را باز می کنم. البته این یک قرارداد هست که من برای خودم گذاشتم و هر کس دیگه میتونه جور دیگه تصمیم بگیره. این اعداد بطور شانسی میان و امکان تکراری بودن گزینه نیز وجود داره. نمیشه پیش بینی کرد .

windows من فایل های Hidden را نشون نمیده .

یعنی وقتی از tools>view> show hidden files
را انتخاب می کنم دوباره به حالات dont show برمیگرده .

یه آنتی ویروس قوی و بروز می خوام بهم معرفی کنید . :(

فایلهای مخفی رو میتونی جور دیگه هم ببینی بدون اینکه نیاز به انتخاب گزینه showw hidden files باشه. در مورد آنتی وسروس , پیشنهاد من avg هست . چون هم حجمش کمه و هم سریع آپدیت میشه و تقریبا تمام ویروسها رو میشناسه.

minerva62 عزيز...چرا اين همه ناراحتي؟!!
غصه خوردن نداره...انتي ويروس "نورتون" و" كسپر اسكاي" خوبن...از هر خدمات كامپيوتري ميتوني تهيه اش كني...
ولي "مكافي" روي سيستمت نصب نكن سرعت كارت رو خيلي مياره پايين و دستگاهت كند ميشه....

همونطوری که دوستمون اشاره کرد mcafee و norton و kaspersky سرعت رو خیلی پائین میاره و امکان آپدیت یا ندارن و یا خیلی زمان می برند که آپدیت بشوند.

در ضمن این چه تاپیک به هم ریخته ای هست . نمیشه فهمید که ادامه درباره چی هست.
بهتره هر سوال یک تاپیک داشته باشه .

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
ترو خدا راهنمایی

ترو خدا راهنمایی

سلام
من ترم 6صنایع هستم از طرف یه شرکت نظام مهندسی که کارش نوشتن طرح توجیهی برای شرکتایه که می خوان تاسیس بشن دعوت به کار شدم.
اگه کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه.
ممنون می شم.

علي محمدي

عضو جدید
من خيلي علاقه مندم Arena رو ياد بگيرم. كمي باهاش آشنا هستم اما نه به صورت خيلي خوب.در سايت آموزش نمي ديد؟يا نرم افزار آموزشي چيزي نداره؟

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من یه تاپیک به نام مدیریت ژاپنی باز کردم
می خواستم بپرسم چطور می تونم عکس یا تصویر رو ضمیمه تاپیکم کنم
در ضمن از MEGA SHARE و باقی بلدم استفاده کنم . می خواستم همینجا آپلود کنم
امکانش هست؟
ممنون:que: