مدیریت ساخت آینده کاری خوبی داره یا نه؟؟؟

Mehdi_Kaka

عضو جدید
سلام
کارشناسی عمران دارم
در کل توی محاسبات یکم شاید ضعیف باشم.
بخاطر همین میخوام مدیریت ساخت رو انتخاب کنم.
ازتون میخوام راهنماییم کنین.
درسای دوره ارشدش چطوره؟
بازار کار آیندش؟؟؟؟؟؟؟

amin_civil

عضو جدید
سلام
کارشناسی عمران دارم
در کل توی محاسبات یکم شاید ضعیف باشم.
بخاطر همین میخوام مدیریت ساخت رو انتخاب کنم.
ازتون میخوام راهنماییم کنین.
درسای دوره ارشدش چطوره؟
بازار کار آیندش؟؟؟؟؟؟؟

سلام
به نظر من که دارم در این رشته در مقطع ارشد تحصیل میکنم، بهترین رشته و شاید راحت ترین و پرکارترین رشته باشه مخصوصا باتوجه به جدید بودنش!!! ضمنا کشور ایران در شرایطی قرار داره که داره در تمام رشته های فنی شاخه های مدیریتی رو میاره تا یک نظمی به روند و کاربرد این رشته ها بده.

ضمنا اگر کار کارگاهی رو دوست داشته باشی این رشته برای پیشرفت به شما بسیار کمک میکنه ضمن اینکه فرمودید در محاسبات ضعیفید! و در این رشته میتونید با کارهای اجرایی تمام رشته های عمران آشنا بشید! برخلاف دیگر رشته ها که در یک موضوع خاص کار میکنید و شاید هم نتوانید در بازارکار رشته ای که مدرک گرفته اید مشغول به کار بشید!!
برای مثال و مخلص کلام عرض کنم: بنده معتقدم اگر همین الان و بعد از گذراندن یک یا دو ترم، بنابه هر دلیلی مجبور به ترک این رشته بشم باز هم ضرر نکردم و در طول تحصیل موارد اجرایی بسیاری آموختم که کاربرد فراوانی دارد و فقط از کسب مدرک جامانده ام.

اگر بازهم کمکی از من برمیاد درخدمتم. موفق باشید

behnaz 555

عضو جدید
سلام دوستای عزیز
من 4 تا کتاب زیر رو بدون حتی یه خط خوردگی یا تا خوردگی دارم.اگه کسی میخواد با من تماس بگیره.

-مدیریت پروزه های صنعتی...گلابچی و امیر فرجی
-مدیریت پروزه و برنامه ریزی و کنترل پروزه.......محمود نادری پور
-مدیریت و کنترل پروزه......شیرمحمدی
-فرهنگ تصویری معماری

(قیمت پشت کتاب) 09352879619

mehrnaz12321

عضو جدید
سلام من دانشجوی معماری هستم و کی خوام برای ارشد مدیریت پروژه بخونم. می خواستم به عنوان یک دختر ازتون بپرسم که این رشته برای من هم بازار کارخوبی داره یانه؟
چون من به کارهای کارگاهی خیلی علاقه دارم!!! ولی با توجه به جنسیت و فرهنگ نادرست مردم می خواستم نظر شمارو هم بدونم!؟ سپاسگزارم

mhmlion

عضو جدید
سلام
مهندسان عزیز
کسی اطلاعی داره راجع به این که مدیریت ساخت چه دانشگاهی تو تهران بهتره؟
شریف،تهران،امیر کبیر و یا ...؟
خیلی ممنون

jalil50mir

عضو جدید
به نظرم امیر کبیر . چون خودم اونجا تحصیل میکنم . و اساتیدی همچون طاحونی و رمضانیانپور و رهائی و شاه حسینی و سبط و شاکری و ... هم اونجا تدریس می کنند .

ma$ter

عضو جدید
سلام
به نظر من که دارم در این رشته در مقطع ارشد تحصیل میکنم، بهترین رشته و شاید راحت ترین و پرکارترین رشته باشه مخصوصا باتوجه به جدید بودنش!!! ضمنا کشور ایران در شرایطی قرار داره که داره در تمام رشته های فنی شاخه های مدیریتی رو میاره تا یک نظمی به روند و کاربرد این رشته ها بده.

ضمنا اگر کار کارگاهی رو دوست داشته باشی این رشته برای پیشرفت به شما بسیار کمک میکنه ضمن اینکه فرمودید در محاسبات ضعیفید! و در این رشته میتونید با کارهای اجرایی تمام رشته های عمران آشنا بشید! برخلاف دیگر رشته ها که در یک موضوع خاص کار میکنید و شاید هم نتوانید در بازارکار رشته ای که مدرک گرفته اید مشغول به کار بشید!!
برای مثال و مخلص کلام عرض کنم: بنده معتقدم اگر همین الان و بعد از گذراندن یک یا دو ترم، بنابه هر دلیلی مجبور به ترک این رشته بشم باز هم ضرر نکردم و در طول تحصیل موارد اجرایی بسیاری آموختم که کاربرد فراوانی دارد و فقط از کسب مدرک جامانده ام.

اگر بازهم کمکی از من برمیاد درخدمتم. موفق باشید

سلام
من معماری میخونم.
قبولی تو این رشته چجوریه. چه آزاد چه دولتی ؟
وضعیت شهریه ش چجوریه؟

farazsaze

عضو جدید
سلام مهنس. منم کارشناسیم عمرانه الان دارم ارشد مدیریت ساخت میخونم، اعتقاد شخصی خودم اینه که خیلی از گرایشات عمران علی الخصوص سازه اشباع شده، مدیریت ساخت هم جز رشته هایی که تازه داره جا میفته. بیشترش درمورد سرپرستی کارگاه و صورت وضعیتها و کنترل پروژه و ایناست. بازار کارشم برمیگرده به خودت که چی دستگیرت شده و چه چیزایی بلدی، راحت میشه کار پیدا کرد البته اگه بتونی استعدادت و توی سرپرستی و مدیریت نشون بدی دوست من.
ایام خوبی داشته باشی

م.زهتاب

عضو جدید
سلام من دانشجوی معماری هستم و کی خوام برای ارشد مدیریت پروژه بخونم. می خواستم به عنوان یک دختر ازتون بپرسم که این رشته برای من هم بازار کارخوبی داره یانه؟
چون من به کارهای کارگاهی خیلی علاقه دارم!!! ولی با توجه به جنسیت و فرهنگ نادرست مردم می خواستم نظر شمارو هم بدونم!؟ سپاسگزارم
سلام مهندس. در جامعه ما متاسفانه به غلط درس مدیریت پروژه رو فقط در مسائل کارگاهی و در کارگاه میبینن. اصلا اینطور نسیت. کارگاه جزء کوچکی در قبال مدیریت پروژه است. تعریف مدیریت پروژه با مدیرت کارگاهی بسیار بسیار متفاوت است.

behrooz civil

کاربر فعال مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
دوستان وظیفه مدیر پروژه اینه که برای پروژه یه برنامه ریزی دقیق انجام بده تا پروژه طبق زمان بندی جلو بره . در پروژه های بزرگ و عموما دولتی زمان بندی بسیار بسیار بسیار مهمه . چون بحث هزینه ها میاد وسط . مدیر پروژه عموما خودش رو درگیر مسائل فنی اجرایی نمیکنه برای مدیر پروژه اجرای پروژه طبق برنامه ریزی و زمان بندی مهمه . اما اینکه بگیم کسی که مدیریت پروژه خونده نمیتونه کار اجرایی کنه غلطه . مثال : دو تا استاد داشتیم که با هم برادر بودند هر دو دانشجویی دکتری مدیریت پروژه بودند . این دو برادر کلا کار اجرایی انجام میدادند یعنی پیمانکاری ساختمان .

بالا