راهنمایی برای یک شروع حرفه ای

sarvmand

عضو جدید
سلام دوستان من تازه عضو شدم و تازه هم شرو به برنامه نویسی کردم یه چیزایی بلدم اما نمیتونم برنامه بنویسم ایدشو دارم اما نمیدونم باید چیکار کنم همه جا میگن پروژه انتخاب کن بنویس حالا مثلا من میخوام پروژه کتاب خونه رو بنویسم اصلا نمیتونم دیزاینشم طراحی کنم چه برسه که کداشو بنویسم یا مثالای خیلی‌ ساده تر مث بازی دوز پازل یا تمرینای الکی مث رو فورم کلیک کنی رنگ عوض شه و ازین چیزا حتی اینارو هم وقتی میخوام بنویسم هنگ میکنم حالا میخوام بدونم چطوری باید کار کنم و بخونم تا بتونم حداقل برنامه های ساده رو خودم بنویسم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم...

eng_majid

عضو جدید
سلام دوست عزیز
راستش واسه یادگیری برنامه نویسی یه پشتکار زیاد و یه انگیزه بالا لازمه
اگه اینا رو داری و واقعا میدونی که نیاز داری که برنامه نویسی رو یاد بگیری اونوقت تازه باید دنبال راهکار یادگیری بیفتی

sarvmand

عضو جدید
من خیلی برنامه نویسی دوست دارم از بچگی همش تو وسایل کامپیوتری بودم اما شرایط یادگیری نبود متاسفانه ....انگیزه هم دارم فقط نمیدونم چطوری باید کار کنم که بتونم خودم یه برنامه بنویسم

eng_majid

عضو جدید
راستش من چند وقت پیش با یه دانشجو نرم افزار برخورد کردم که خیلیییی مشتاق به یادگیری بود ولی چون پشتکار نداشت این اشتیاقش فقط دو روز بیشتر طول نکشید، بیخیال یادگیری شد
حالا اگه خاستی من میتونم تجربیات خودم رو در اختیارت میزارم بقیش دیگه با خودته
اولین کار اینه که کتابای برنامه نویسی رو بزاری کنار(خواندن کتابای برنامه نویسی جز اتلاف وقت چیزی نداره تو باید خودت رو درگیر تمرنا و پروژه های برنامه نویسی کنی تا بتونی چیزی یاد بگیری)
هر مشکلی که داشتی که نیاز به کمک یا یادگیری مطلب جدید داشتی میتونی از برادر عزیزمون .google.com کمک بگیری فقط کافی اون چیزی رو که میخای با انگلیسی(فارسی چیزی گیرت نمیاد) بنویسی و چند تا از لینک هایی که میاره رو بری و بالاخره اون مشکلت رو حل کنی
مورد بعدی هم فقط و فقط تمرین کردنه
اگه خاستی من میتونم چند سری تمرین از مبتدی تا پیشرفته در اختیارت بزارم که بتونی با اونا شروع کنی و گام به گام رو به جلو بری

sarvmand

عضو جدید
اره خدا خیرت بده اگه یه سری تمرین بهم بدی که دستم راه بیوفته بدونم چیکار کنم خیلی خوبه مرسی از کمکت

تو پ.خ هم میتونی بهم بگی

Sent from my HTC One S using Tapatalk

آخرین ویرایش توسط مدیر:

eng_majid

عضو جدید
من چندتا تمرین براتون فرستادم اونا رو حل کنید تا تمرینای بعدی
البته این تاپیک هم هست که تمرینات خوبی توش هست ولی بنظرمن که تمریناتش زیاده و از یه محبث تمرینای زیادی توش هست که چندباره کاری الکی داره و وقتتو بر روی چیزایی که بلدی تلف میکنه