راهنمایی برای ارشد 88 -89

hamidbn

عضو جدید
سلام
من می خوام برای ارشد سال آینده شرکت کنم
می خوام در یکی از موسسات "پارسه" یا " علوی " هم شرکت کنم
کدوموش معتبر تر هست ؟
و کدوم دروس در سراسری و آزاد می آیند ؟
ممنون دوستان

thixotrop

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من پارسال تو ماهان بودم که خیلی هم حالم رو گرفت. و اون رو پیشنهاد نمی کنم. اما در مورد 2 تای دیگه شناختی ندارم.

همونطور که می دونی دروس سراسری و آزاد فرق می کنن

امسال تو آزمون سراسری دروس عبارت بودند از:
زبان تخصصی: تو این 10 تا سوال لغت اومد که خیلی همسخت بود متن مربوط به متالورژی و گرامر
ریاضی: ریاضی1و 2 و معادلات و مهندسی هر کدوم 5 سوال
خواص فیزیکی
خواص مکانیکی
ترمودینامیک

البته اینها ممکنه تغییر کنن و 100 درصد نیستن کما اینکه سال قبلش از ریاضی ها فقط ریاضی مهندسی بود و استحاله و دروس تخصصی ( انجماد، ریخته گری تخصصی، جوش، سرامیک)هم بودن.

در مورد آزاد هم فقط می دونم که فقط ریاضی مهندسی، خواص فیزیکی، مکانیکی و ترمو هم هستند به علاوه دروس تخصصی.

pedestrian

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
به نظر من همه مراكز آموزشي يه چيزه. يكي از پارسه راضيه اون يكي نه. يا يكي از ماهان ناراحته اون يكي مي گه خيلي توپه . البته همشونم دليل خاصي رو دارن كه اكثرش معتبره.

mahsa-86

عضو جدید
سلام من پارسال تو ماهان بودم که خیلی هم حالم رو گرفت. و اون رو پیشنهاد نمی کنم. اما در مورد 2 تای دیگه شناختی ندارم.

همونطور که می دونی دروس سراسری و آزاد فرق می کنن

امسال تو آزمون سراسری دروس عبارت بودند از:
زبان تخصصی: تو این 10 تا سوال لغت اومد که خیلی همسخت بود متن مربوط به متالورژی و گرامر
ریاضی: ریاضی1و 2 و معادلات و مهندسی هر کدوم 5 سوال
خواص فیزیکی
خواص مکانیکی
ترمودینامیک

البته اینها ممکنه تغییر کنن و 100 درصد نیستن کما اینکه سال قبلش از ریاضی ها فقط ریاضی مهندسی بود و استحاله و دروس تخصصی ( انجماد، ریخته گری تخصصی، جوش، سرامیک)هم بودن.

در مورد آزاد هم فقط می دونم که فقط ریاضی مهندسی، خواص فیزیکی، مکانیکی و ترمو هم هستند به علاوه دروس تخصصی.

از راهنمایی هاتون ممنون ;)

میشه بیشتر توضیح بدین؟
خودتون فکر میکنین عامل موفقیتتون چی بوده؟

مرسی:smile:

rojhan

عضو جدید
parse

parse

salam man ghodrat khoondam man parse ham sherkat kardam aslan be dard nemikhore age kelasesh o bery khoobe ama age fagaht jozvah bekhay na be nazare man khoob nist age ketab az biroon begiri kheili behtare
;)

reza_1364

مدیر بازنشسته
زبان مورد استفاده در تالار فارسی هست

لطفا رعایت کنید