براي دوستان آزاد انديشم

maryam_202084

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان عزيزم:gol::gol:
مي خواستم از دوستان ولايي ي خواهشي كنم
اگر ممكنه براي لحظاتي فكر كنيد كه حكومت ما طوري باشه كه اصلا ولي فقيه نداشته باشيم
اونوقت به نظر شما چه اتفاقي مي افته ؟
(توضيحات : شما تو دين اسلام حتي مي تونيد فكر كنيد كه خداوند وجود نداره و اونوقت دنبال اين باشيد كه براي خودتون ثابت كنيد كه خدا وجود داره در غير اينصورت ديني كه از روي تقليد باشه و اينكه چون پدر و مادراي ما عقيده دارند كه خدا وجود داره ما هم دربسته قبول كنيم پذيرفته نيست)
اگر ممكنه احساس و نظرتون رو اينجا بنويسيد تا من متوجه اشتباهاتم بشم (چون به نظر من هيچ اتفاقي نمي افته!!)

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت دوستان عزيزم:gol::gol:
مي خواستم از دوستان ولايي ي خواهشي كنم
اگر ممكنه براي لحظاتي فكر كنيد كه حكومت ما طوري باشه كه اصلا ولي فقيه نداشته باشيم
اونوقت به نظر شما چه اتفاقي مي افته ؟
(توضيحات : شما تو دين اسلام حتي مي تونيد فكر كنيد كه خداوند وجود نداره و اونوقت دنبال اين باشيد كه براي خودتون ثابت كنيد كه خدا وجود داره در غير اينصورت ديني كه از روي تقليد باشه و اينكه چون پدر و مادراي ما عقيده دارند كه خدا وجود داره ما هم دربسته قبول كنيم پذيرفته نيست)
اگر ممكنه احساس و نظرتون رو اينجا بنويسيد تا من متوجه اشتباهاتم بشم (چون به نظر من هيچ اتفاقي نمي افته!!)
دقیقاً همینه مریم جون
آدم عاقل و بالغ که احتیاج به تقلید نداره

maryam_202084

عضو جدید
عزيزم موضوع اين نيست
شايد واقعا ي اتفاقي مي افته كه ما نمي دونيم
وگر نه بي خودي اين همه آدم طرفدار ولايت نبودند

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزيزم موضوع اين نيست
شايد واقعا ي اتفاقي مي افته كه ما نمي دونيم
وگر نه بي خودي اين همه آدم طرفدار ولايت نبودند
منم خیلی دلم می خواد توجیه شون رو بشنوم
ولی همیشه حق با اکثریت نیست
شاید اکثریت دارن اشتباه می کنن

hosseinb

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاق که می افته
بهتر شدن و بدتر شدنش روباید توضیح بدن

NYC

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاق که می افته
بهتر شدن و بدتر شدنش روباید توضیح بدن

خوب اونوقت بعضی ها واسه کی جونشون رو فدا کنن؟;)
ولی شک نکن بهتر میشه.آخه واسه چی یه نفر که معصوم نیست باید همه امور کشور دستش باشه؟
دیگه این چرخه بی معنی دیکتاتور ذا درست نمیشه:

رهبر شورای نگهبان رو انتخاب کنه بعد شورای نگهبان ***** انتخاب کل نماینده های مردم تو مجالس باشن.خوب معلوم که شورای نگهبان حرف اربابشون رو میخونن دیگه.

همانطورکه آیت الله منتظری در رابطه با ولی فقیه گفت (کسی که خودش بیشترین تلاش رو واسه ایجاد ولایت فقیه کرد) : اشتباه کردیم.

بالا