بوریا

lsh

عضو جدید
سلام
لطفا اگر کسی نرم افزار بوریا (borya) رو داره یا می تونه گیرش بیاره واسه من بذاره مربوط به نقشه فرشه
ممنون

مرد فن

عضو جدید
تهیه نرم افزار بوریا

تهیه نرم افزار بوریا

سلام
اول باید هدفتون رو بگید که چیه؟ می خواید فرش طراحی کنید یا پارچه یا پتو؟
ضمنا حداقل قیمت نرم افزارش 1 میلیون تومانه! البته منم شنیدم. اینم بدونید که کار کردن با این برنامه خیلی سخته. امیدوارم موفق بشید.

hadimehrabadi

عضو جدید
/www.booria.com

/www.booria.com

من فکر می کنم این نرم افزار از افتخارات میهن عزیزمان بوده و از هر لحاظ به نرم افزار های مشابه اروپایی برتری دارد

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
میشه در مورد بوریا یه اطلاعات پایه داده بشه؟؟من خیلی در این مورد نشنیدم. با تشکر:gol:

M.Deylamian

مدیر بازنشسته
آرام جان یه اطلاعات مختصر میدم در موردش.بوریا یه شرکت تولید کننده ی نرم افزار های طراحی فرشه.البته نرم افزار ها در جزییات با هم متفاوتند.در واقع یه جور پشتیبانی از شما و طراحیتون هم محسوب میشه !
نرم افزار های دیگری هم در بازار موجوده اما این در نوع خودش پر کاربرده و برای کارخانجات فرش بیشتر مصرف داره .اگر بخواهید به صورت غیر حرفه ای کار کنید معمولا استفاده از فتو شاپ بهتره و به صرفه تر .چون برخی از طراحان حرفه ای عملا نتیجه ای برابر گرفتند .
خب میتونی به این سایت ها هم مراجعه کنید .
carpet designer
Tooba carpet
:gol:

__mehi__

عضو جدید
البته فقط طراحی فرش نیست !!! طراحی پارچه و کاشی هم داره
آرام جان یه اطلاعات مختصر میدم در موردش.بوریا یه شرکت تولید کننده ی نرم افزار های طراحی فرشه.البته نرم افزار ها در جزییات با هم متفاوتند.در واقع یه جور پشتیبانی از شما و طراحیتون هم محسوب میشه !
نرم افزار های دیگری هم در بازار موجوده اما این در نوع خودش پر کاربرده و برای کارخانجات فرش بیشتر مصرف داره .اگر بخواهید به صورت غیر حرفه ای کار کنید معمولا استفاده از فتو شاپ بهتره و به صرفه تر .چون برخی از طراحان حرفه ای عملا نتیجه ای برابر گرفتند .
خب میتونی به این سایت ها هم مراجعه کنید .
carpet designer
Tooba carpet
:gol:

arefeh sadat

عضو جدید
خیلی نرم افزار خوبیه من طراحی فرششو تقریبا بلدم یک دورشو گذروندم.

MBKH

عضو جدید
سلام
لطفا اگر کسی نرم افزار بوریا (borya) رو داره یا می تونه گیرش بیاره واسه من بذاره مربوط به نقشه فرشه
ممنون
این نرم افزار دارای قفل سخت ازاری میباشد لذا نمیتوان ان را به راحتی استفاده کرد

dye

عضو جدید
سلام
ممنون

عزیز جان شما برای تهیه این نرم افزار باید یه مقدار مانی خرج کنید کسی مجانی این نرم افزار رو به شما نمیده
موفق باشی

بالا