$$ اولین سالگرد ازدواجتون چی به خانومتون هدیه دادید؟؟$$

Unknown_S

متخصص سیستم های قدرت
کاربر ممتاز
اگه من شوهرتون !! رو در آينده ببينم بهش مي گم براتون ترومپت بگيره كه اصلا ديگه هوارتا دوستش داشته باشي!!!

آیتای_AYTAY

عضو جدید
کاربر ممتاز

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
من زن ندارم ولی اگه داشتم برای سال اول
:D
اول با یه کارت دعوت دعوتش میکردم شام به یه رستوران با کلاس:D
بعدش یه عروسک خرس خیلی خوشگل مشگل براش میگرفتم
اما قسمت خوشگل قضیه اینه که این عروسک ما حاوی یه گردنبند طلاست:D
یه شاخ گلم هدیه نهایی میدادم:D
اما اینا که من گفتم خرجش زیاد میشه
ولی واسه سال اول میارزه:D

dvr_2021

عضو جدید
من اگه مزدوج شم دوست دارم آقايمون بهم يه لب تاپ آخرين سيستم خفن يا يه گوشي آخرين مدل بده يا يه ماشين از اين چيزي اصلا هم رمانتيك بازي و حال نمي كنم البته اگه داشته باشه اگه نداشتم كه هر چي ميخره بخره فقط طلا نخره
ولي هر چي مي گيري سعي كن چيزي باشه كه براش بمونه

Sarp

مدیر بازنشسته
من اگه مزدوج شم دوست دارم آقايمون بهم يه لب تاپ آخرين سيستم خفن يا يه گوشي آخرين مدل بده يا يه ماشين از اين چيزي اصلا هم رمانتيك بازي و حال نمي كنم البته اگه داشته باشه اگه نداشتم كه هر چي ميخره بخره فقط طلا نخره
ولي هر چي مي گيري سعي كن چيزي باشه كه براش بمونه
قبلش بهتره از یه دوست و آشنا یه دبه هدیه بگیری

dvr_2021

عضو جدید
چرا اون وقت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من كادو آقامون برام مهمه هديه بقيه هيچ اهميتي نداره

dvr_2021

عضو جدید
هديه

هديه

خوب اينا رو دوست دارمممممممممممممممممم
عروسك خودم بلدم برا خودم بخرممممممممممممممممم

Sarp

مدیر بازنشسته
چرا اون وقت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من كادو آقامون برام مهمه هديه بقيه هيچ اهميتي نداره
واسه ترشی انداختن
خوب اينا رو دوست دارمممممممممممممممممم
عروسك خودم بلدم برا خودم بخرممممممممممممممممم
دسته گل رو هم همه بلدن بخرن

عجب آدمی هستی هاااا :surprised:

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه جشن سالگرد ازدواج بهترین هدیه هست

شب سالگرد ازدواجتون, مامان و بابا و برادر و خواهر خودت و اونو دعوت کن شام, کیک و شیرینی و میوه و همه چی بخر , طی مراسم خاصی درست مثل شب عروسی با تشویق حضار کیک رو دو نیم کنید و تو کیک رو بذار تو دهن اون و اون کیک بذاره تو دهن تو, بعد هم تو یه شعر و یا متن ادبی که از قبل در ستایش و تشکر از همسرت و زحماتش آماده کردی رو, با احساس عاشقانه و در حالی که تو چشمای همسرت با مهربانی نگاه میکنی بخون.
بعد هم مراسم شب شعر و آواز خوانی راه بندازید دور هم و آخر هم عکس دسته جمعی بگیرید. زمانی که همه فکر میکنن جشن تموم شده تو سورپریز خودت رو که دو تا بلیط مسافرتی هست رو کن به همسرت و بعد جلوی همه ببوسش. بعد از اینکه مهمونها رفتن بهش بگو بره بخوابه و خودت همه خونه رو مرتب کن.

scorpio20

عضو جدید

شب سالگرد ازدواجتون, مامان و بابا و برادر و خواهر خودت و اونو دعوت کن شام, کیک و شیرینی و میوه و همه چی بخر , طی مراسم خاصی درست مثل شب عروسی با تشویق حضار کیک رو دو نیم کنید و تو کیک رو بذار تو دهن اون و اون کیک بذاره تو دهن تو, بعد هم تو یه شعر و یا متن ادبی که از قبل در ستایش و تشکر از همسرت و زحماتش آماده کردی رو, با احساس عاشقانه و در حالی که تو چشمای همسرت با مهربانی نگاه میکنی بخون.
بعد هم مراسم شب شعر و آواز خوانی راه بندازید دور هم و آخر هم عکس دسته جمعی بگیرید. زمانی که همه فکر میکنن جشن تموم شده تو سورپریز خودت رو که دو تا بلیط مسافرتی هست رو کن به همسرت و بعد جلوی همه ببوسش. بعد از اینکه مهمونها رفتن بهش بگو بره بخوابه و خودت همه خونه رو مرتب کن.

اينقده از اين مراسم كه بايد انگشت بزني تو عسل كني تو حلق طرف مقابل بدم مياد كه حد نداره(كيك هم مثل عسل!!)اگه يكي بهم بگه عسل بزار با انگشتت تو حلق خانومت عسل رو باظرفش مي كنم تو حلق گوينده!!!

Sarp

مدیر بازنشسته

با بازی آمیتا پاچا (در نقش شوهر)
وووووووووووووووو
آکشای گونار (در نقش زن)
:smile:

فانوس تنهایی

مدیر بازنشسته
ممنون از دوستان عزیز
بودجه 200 الی 300 هزار تومن
طلا هم نمیخام بگیرم چون دیگه خیلی طلا داره یه چیز با حال میخام
دوست خوبم آیتای_AYTAY پیشنهاد بدی نداد ها یه سنتور واسش میخرم خودم استفاده میکنمhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_surprised.gifhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_surprised.gif

آیتای_AYTAY

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از دوستان عزیز
دوست خوبم آیتای_AYTAY پیشنهاد بدی نداد ها یه سنتور واسش میخرم خودم استفاده میکنم:surprised::surprised:

تو نبودی،اینا منو مسخره کردن

دیدین حالا همتون!!!

فففیییسسسسس

saeedhashemee

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من در پیش روی همه جشن کوچکی میگیرم و یک کادو نفیس ترجیحا طلا با کلمات عاشقانه /

Sarp

مدیر بازنشسته
ممنون از دوستان عزیز
دوست خوبم آیتای_AYTAY پیشنهاد بدی نداد ها یه سنتور واسش میخرم خودم استفاده میکنمhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_surprised.gifhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_surprised.gif
منظورت اینه که سنتور هم بلدی بزنی :biggrin:
kheili badeeeeeeeeeeee
mage khanumet nokare ashpazkhunas ke vasash az ina migiri
be nazare man az in jur chiza nagirin
man ke doos nadaram!!!
واسه تو نمیخواد بگیره که
واسه زنشه:surprised:
آدم نباید براخانومش کادو بخره
کلا نباید چیزی بهش داد
:biggrin::biggrin:

peach_69

عضو جدید

واسه تو نمیخواد بگیره که

من اونو از یه فاجعه خبردار کردم
حالا خود داند دیگه
در ضمن من از طرف زنش اونا رو گفتم!!! کلا زن ها نماینده همدیگه هستن....مثل همون قضیه توی فیلم" همیشه ظای یک زن دز میان است"!!!! :D

Tabrizli Atila

اخراجی موقت

واسه تو نمیخواد بگیره که

برا این میگم نخر
چون فردا اون هم میخواد یه چیزی بخره حتی اگه از پول خودش باشه
همین مراسم الان
عید قربان داماد برا خانومش کلی وسایل و تشریفات میکنه
عید غدیر هم کلی بریز بپاش دختر برا پسر میکنه
این یعنی بدعت تو کار شرع و عرف