يك سوال :بعد از مصاحبه گزينش يعني چه ؟؟

paeeizan

اخراجی موقت
سلام ...
من آزمون استخدامي شركت فرودگاه شركت كرده بودم...
توآزمون كتبي اش كه تهران (دبيرستان البرز- چهاراه كالج) بود ...قبول شدم...
رفتيم مصاحبه و تست ورزش (فرودگاه مهر آباد) ...اونجا هم فكر كنم نفر اول شدم ...(قبول شدم)
.
.
.
حالا بعدش ميگن بايد از گزينش بهتون زنگ بزنن.... و يكسري مدارك هم بياريد....
.
.
.
گزينش يعني چي ؟ بازم سوال مصاحبه ميپرسن؟ ..... امكانش هست مردودم كنن؟
..... به نظر شما تا الان كه مصاحبه هم قبول شدم ..چند در صد راه رو رفتم ؟
.
.
.
مرسي ....

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه عزیز فک کنم منظورشون این بوده نگا میکنن ببینن اگه قبول شدی بت میزنگن;)فک کنم گزینش همین باشه...

saeed_pacino

عضو جدید
نه عزیز فک کنم منظورشون این بوده نگا میکنن ببینن اگه قبول شدی بت میزنگن;)فک کنم گزینش همین باشه...
نه آرزو خانم.گزینش به این معنی هست که باید اطلاعات امنیتی ایشون و سوابق خانوادگیشون و همچنین حسن شهرتشون محرز بشه.تقریبا مثل تحقیقات واسه ازدواج میمونه.

genral36

عضو جدید
رفتيم مصاحبه و تست ورزش (فرودگاه مهر آباد) ...اونجا هم فكر كنم نفر اول شدم ...(قبول شدم)
.
.
.
.
.
.

دوست من گزینش یعنی پارتی دارا میرن سر کار و بقیه غصه میخورن

من سال 84 توی آزمون پتروشیمی (کتبی)نفر چهارم شدم و توی مصاحبه هم قبول شدم و توی گزینش ردم کردن پس از پیگیری بهم رک و راست ریس امور اداری کل پتروشیمی دکتر (مع ...)گفت اگر پارتی داری رو کن اگر نه بی خیال

همیشه اینجوری نیست ولی بعضی وقتا

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
...

...

منم تو اون آزمون شرکت کردم. یادش به خیر صبح قشنگی بود. اومدم دبیرستان البرز :hypocrite:.
گزینش عملا یه چیز من در آوردیه که فقط تو سیستم ایران میشه پیدا کرد. گزینش یعنی اینکه ببینن تو دوست دختر داری یا نه؟ تیپ و طرز لباس پوشیدنت چجوریه؟ آیا ماهواره تا حالا دیدی؟ تو عروسی های مختلط شرکت کردی یا نه؟ کفن میت رو بلدی تحلیل کنی یا نه؟ می دونی غسل بدل از تیمم یا تیمم بدل از زکات یا خمس قبل از جنابت و ... چیه؟ :huh:

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز
به قول دوسمون تا پارتی بازی تو مملکت هس کی مارو تحویل میگیره...
ولی گفتی گزینش یاد فیلم اخراجیا افتادم:دی

mina_1367

عضو جدید
سلام ...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
مرسي ....

دقیقا همینطور که دوستان گفتن
گزینش یه مصاحبه اعتقادی مذهبی هست و همینطور تحقیقات محلی برای اثبات حرفایی که در مورد اعتقاداتت و این جور چیزا گفتی .
اما همین که تا اینجا اومدی خیلی از راه رو رفتی .
مطمئن و آروم باش . :smile:
موفقی .

paeeizan

اخراجی موقت
نه آرزو خانم.گزینش به این معنی هست که باید اطلاعات امنیتی ایشون و سوابق خانوادگیشون و همچنین حسن شهرتشون محرز بشه.تقریبا مثل تحقیقات واسه ازدواج میمونه.
.
.
.
خوشبختانه ... من پرونده قضايي ندارم .... و فعاليت سياسي هم نداشتم. (از اول دبستان تا حالا سرم تو كتاب بوده...... فقط يه كمي بسجي هستم اونم گردان عاشورا :)).
.
.
.
يكي از دوستان گفت اگه مرحله مصاحبه رو رد كني 99 درصد راه رو رفتي ...!!!
نمي دونم.....
.
.
.
واسم دعا كنيد .... اگه مايل بودين .....!:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

paeeizan

اخراجی موقت
منم تو اون آزمون شرکت کردم. یادش به خیر صبح قشنگی بود. اومدم دبیرستان البرز :hypocrite:.
گزینش عملا یه چیز من در آوردیه که فقط تو سیستم ایران میشه پیدا کرد. گزینش یعنی اینکه ببینن تو دوست دختر داری یا نه؟ تیپ و طرز لباس پوشیدنت چجوریه؟ آیا ماهواره تا حالا دیدی؟ تو عروسی های مختلط شرکت کردی یا نه؟ کفن میت رو بلدی تحلیل کنی یا نه؟ می دونی غسل بدل از تیمم یا تیمم بدل از زکات یا خمس قبل از جنابت و ... چیه؟ :huh:
.
.
.
.
خب اونا از كجا مي فهمن من دوست دختر دارم يا ندارم ...؟.....

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
.
.
.
.
خب اونا از كجا مي فهمن من دوست دختر دارم يا ندارم ...؟.....

ببین این که داری یا نداری مهم نیست. اگه بخوان واقعا بفهمن که وضعیتت چجوریه از طریق یه سری ارگانهای خاص به راحتی می فهمن. ولی عملا تو ایران فقط صورت ظاهر مهمه. یعنی شما فقط ظواهر و عرف رو حفظ کن حالا باطن قضیه خیلی مهم نیست. تو فکر میکنی همون آدمی که از من یا تو گزینش می کنه خودش حضرت علیه... از نظر من گزینش یه جور به تمسخر گرفتن مردم به حساب میاد. چون اعتقادات و باورها و ایمان یه مسئله شخصیه. به قول معروف هر کسی رو تو گور خودش خاک می کنن. آیا واقعا یه آدم بی نماز یا کاهل نماز همیشه جاش تو جهنمه؟ آیا اگه شما توضیح المسائل رو بلد نباشی آدم لامذهب و بی اعتقادی یا خطرناکی هستی؟ من که فکر نمی کنم اینجوری باشه.

گزیزه

عضو جدید
سلام ...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
مرسي ....
ناراحت نباش ...
همین جوریه ..داداش منم صدا و سیما قبول شده بود گفتن بعدا بهتون زنگ می زنیم ...هنوزم جواب ندادن ولی میدونیم که اومده بودن تحقیق ...این کارا همین جوریه ,طول میکشه ...

paeeizan

اخراجی موقت
ناراحت نباش ...
همین جوریه ..داداش منم صدا و سیما قبول شده بود گفتن بعدا بهتون زنگ می زنیم ...هنوزم جواب ندادن ولی میدونیم که اومده بودن تحقیق ...این کارا همین جوریه ,طول میکشه ...

.
.
.
يعني ميان از تو خيابون خودت تحقيقات ... يا تو فرم ميگن اسم 5 نفر از آشنايان رو بدين كه از طريق اونا تحيقات كنن ؟

paeeizan

اخراجی موقت
امروز تماس گرفتن .... گفتن بايد مدارك رو آماده كني به همراه اسم 4 نفر كه يكي از اونا حزب اللهي و يكي شون هم معتمد محل باشه .. ..بعد ماه رمضون بيايي تهران .....
.
.
.
. فكر كنم بازم مصاحبه ......؟؟؟؟؟ .... يا گزينش مصاحبه نداره ؟

بالا