مترو و دخترها

mansoore72

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبه .واقعا جالبه .عموما به خود مطلب جواب ندادید.

بلکه نویسنده مطلب رو گیر دادید.

اینه اوج منطق و تفکر مهندسی.سوالی اجتماعی که خیلی ساده پرسیده شد.

چرا دخترهایی با وجود ازدحام یا خلوتی یکسان و با وجود تنها بودن و خانواده همراه نداشتن و با توجه به داشتن وقت کافی چرا باز هم به قسمت عمومی که مردها ازدحام زیادی دارن میان؟؟؟و مردها هم بارها دیدم که انقدر به بغل دستیهاشون فشار میارن تا تماسی به بدن زن نخوره که زنه حرفی بزنه.

این سوال ساده هست به خدا.سوالو جواب بدید .تاکید میکنم سوالو جواب بدید.

خوب بعد از بررسی اوج منطق دوستان داش رضا منم نظرم رو می دم اما قبلش منم یک مثال می زنم
چرا وقتی تو اتوبوس تو قسمت خانوم ها جا هست برای نشستن خانوم ها می رن تو قسمت اقایون و وقتی که یکی از اقایون بهشون می گه پاشید بد دهنی می کنند؟؟؟

راستش به نظر من جوابی به جز خودنمایی و کمبود درونی وجود نداره .خوب اون دختر دلش می خواد کلی پسر بهش نگاه کنند و خودنمایی کنه .
راستش این اوج خودنمایی است وهمه دارن بهت نگاه می کنند .همه بخاطر این که خدایی نکرده دستشون به خانوم نخوره و صداش در نیاد دارن به خودشون فشار میارن خوب کسی که قلبی مریض داره غیر از این چی می خواد؟؟؟
(راستش من قبلش باید بگم که من در اون شرایط ذکر شده دارم صحبت می کنم. و گرنه در شرایطی که ادم مجبور باشه حرفی نیست.)

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ....
من اومدم به عنوان یه خانوم ، که حداقل روزی دو بار از مترو استفاده می کنه به سوالت جواب بدم

من در 90% موارد از واگن خانومها استفاده می کنم .... چون معمولاً زمانهایی که سوار مترو می شم (7:20 صبح و معمولا بین 5-7 بعدازظهر) اوج شلوغیه مترو است و چون حداقل شانسی برای نشستن روی زمین دارم از این واگن استفاده می کنم ولی یه وقتهایی هم از واگن های عمومی استفاده می کنم . به این دلیل که معمولاً واگنهای آقایون آرامش بیشتری داره و سر و صدای بچه ها توش نمیاد و اینکه حوصله ی سر و صداهای خانوم ها رو ندارم ، حوصله ی داد و بیدادهای دست فروش هارو ندارم ، و مهمترین دلیلش اینکه که می خوام به خودم و دیگران ثابت کنم که چه توی واگن عمومی باشم چه مخصوص خانمها... شان و شخصیتم زیر سوال نخواهد رفت ، اینکه به آقایون ثابت کنم که این من هستم که تعیین می کنم دیگران چه رفتاری بامن داشته باشن . اینکه حتی اگه تنها و بدون خانواده ام توی یه واگن پر از مرد، با شعور و شخصیت های مختلف هم که باشم می تونم از خودم محافظت کنم

امیدوارم به جوابت رسیده باشی ...اگر هم قانع نشدی من باز هم می تونم به سوالات جواب بدم

ممنونم.واقعا ممنون. اینم دلیلی خوب میتونه باشه.

از نظر دیگران هم منتظرم که استفاده کنم.

تشکر از توضیحاتتون.

:gol::gol:

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما ها رو استثنا که کردم.گفتم که کسی که وقت کافی داره .با خانواده هم نیست.نگفتم؟؟؟
نه اصلا من به استثنات کار ندارم رضا اون احر همه یزنا میرن شلوغه در حد تیم ملی
یعنی دیدم مردونه کلی صندلی خالیه بعد زنا چپیده تو هم:(
خوب یه ادمی که صبح تا غروب دانشگاه بوده خستش کدومو انتخاب میکنه؟

:biggrin:
ببخشید البته .....
شما تاحالا توی عمرت جواب کسی قانعت کرده که دوباره سوال میکنی؟!!!!
یه نمونه بیار که یکی جواب داده و تو هم گفتی:
آهان مرسی از جوابتون،خودم نمیدونستم........
بعدش ما هم جواب سوال فوق العاده مهم و حیاتی و بسیار عمیق شما رو میدیم:smile:
خداییش مهرشاد تو یه تاپیک چشم چرونا بوذ از منو سارا افشار چند یار تشکر کرد :redface:
باز هم تکرار سوال.فکر کنم بار چهارمه که دارم تکرار میکنه

در فرض اینکه شلوغ نیست .بر فرض اینکه وقت داره.بر فرض اینکه با خانواده نیست.

خویه؟؟؟
خداییش خوبه؟؟؟

حالا چطور؟؟؟
خوبه:D
کیریم دخترا کرم دارن پسرا چرا میچسبن من موندم اینا خودشون خار مادر ندارن
مینا جان مطمئنی کسی دوست نداره؟؟؟؟
من همین امرزو داشتم از یک کلاسی بر می گشتم یک اتفاقی دیدم که تا بحال چندین و چند تا مثلش رو دیدم

راستش من نمی گم هر کسی که می ره تو قسمت اقایون مریض است ولی واقعا یک سری از افراد خودشون دلشون می خواد که یکی بهشون بچسبه یکی بهشون متلک بندازه و ...
نمی شه ادم منکر این موضوع بشه
ضمن این که این بحث خیلی مهم است چون غیر از این که خود اون دختر ها ارامش ندارن ارامش از پسر ها هم گرفته میشه
ضمن این که به گناه افتادن اون ها هم به گردن اون دختر خانوم است
کسی هم نگه خوب نگاه نکنه و ...چون می شه یکی بگه مثلا اون دختر این همه ارایش کرده که من برای عروسی هم نمی کنم و ....و اومده تو کوچه که کسی نگاهش نکنه؟؟؟(جوابش به نظر من = غیر ممکنه))
بنده به هیچ وحه ارایش ندارم داشته باشمم در حد یه کرمه
تو مترو هم که همیشه کتاب به دست دارم درس میخونم که سر کلاس تابلو نشم بعد چرا مرض میریزن؟
البته یه بار دوستم گفت قیافت کوچیک میخوره اذیتت میکنن:cry:البته همیشه نیستاااا کم اما چرا باید همون کمم باشه

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی عالی بود....:gol:
ایشون دنبال یک جواب خاص هستند و باید شما هم همون جواب را بدین.
چونکه ایشون معلم هستند و این سوالهاشون امتحان هست و باید جواب درست بدین فقط!!!
البته شاید روی لج من الان بیان بگن:
ممنو،شما راست میگین،من نمیدونسم:biggrin:

گفتم که بچه خوب.دوست خوب.مهندس خوب .کمی اسپم بازی رو کنار بزار .داریم صحبت میکنیما.
بدجور کینه من رو به دل گرفتی.اشکال نداره.مهم اینه که بتونم تحملت کنم. که تو این مدت کردم:gol:

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنو،شما راست میگین،من نمیدونسم

تشکر از توضیحاتتون.

بابا بزرگ خیلی با حالی!

mansoore72

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ....
من اومدم به عنوان یه خانوم ، که حداقل روزی دو بار از مترو استفاده می کنه به سوالت جواب بدم

من در 90% موارد از واگن خانومها استفاده می کنم .... چون معمولاً زمانهایی که سوار مترو می شم (7:20 صبح و معمولا بین 5-7 بعدازظهر) اوج شلوغیه مترو است و چون حداقل شانسی برای نشستن روی زمین دارم از این واگن استفاده می کنم ولی یه وقتهایی هم از واگن های عمومی استفاده می کنم . به این دلیل که معمولاً واگنهای آقایون آرامش بیشتری داره و سر و صدای بچه ها توش نمیاد و اینکه حوصله ی سر و صداهای خانوم ها رو ندارم ، حوصله ی داد و بیدادهای دست فروش هارو ندارم ، و مهمترین دلیلش اینکه که می خوام به خودم و دیگران ثابت کنم که چه توی واگن عمومی باشم چه مخصوص خانمها... شان و شخصیتم زیر سوال نخواهد رفت ، اینکه به آقایون ثابت کنم که این من هستم که تعیین می کنم دیگران چه رفتاری بامن داشته باشن . اینکه حتی اگه تنها و بدون خانواده ام توی یه واگن پر از مرد، با شعور و شخصیت های مختلف هم که باشم می تونم از خودم محافظت کنم

امیدوارم به جوابت رسیده باشی ...اگر هم قانع نشدی من باز هم می تونم به سوالات جواب بدم

ممنون اتوسا جان:gol:
جواب خوبی بود و دلایل خوب . ازاین نظرم می شه بهش نگاه کرد;);););)

mr1991

عضو جدید
خوب بعد از بررسی اوج منطق دوستان داش رضا منم نظرم رو می دم اما قبلش منم یک مثال می زنم
چرا وقتی تو اتوبوس تو قسمت خانوم ها جا هست برای نشستن خانوم ها می رن تو قسمت اقایون و وقتی که یکی از اقایون بهشون می گه پاشید بد دهنی می کنند؟؟؟

راستش به نظر من جوابی به جز خودنمایی و کمبود درونی وجود نداره .خوب اون دختر دلش می خواد کلی پسر بهش نگاه کنند و خودنمایی کنه .
راستش این اوج خودنمایی است وهمه دارن بهت نگاه می کنند .همه بخاطر این که خدایی نکرده دستشون به خانوم نخوره و صداش در نیاد دارن به خودشون فشار میارن خوب کسی که قلبی مریض داره غیر از این چی می خواد؟؟؟
(راستش من قبلش باید بگم که من در اون شرایط ذکر شده دارم صحبت می کنم. و گرنه در شرایطی که ادم مجبور باشه حرفی نیست.)
لابد اون دختره هم جزو خس و خاشاکای ملحد و بی دینه دیگه ؟!!!!

mansoore72

عضو جدید
کاربر ممتاز
واسه شما که بزرگترین دغدغه تون آمریکای جنایتکاره!!!! شاید مهم باشه ! ولی ما دغدغه های مهم تری داریم!!!

نه عزیزم
اگه یکم فکر کنی می فهمی که برای تو هم باید مهم باشه
چون من یک داداش دارم .که از صبح تا شب یا دانشگاهه یا سره کار که نمی تونه ازدواج کنه بخاطره دلایل مالی
حالا اگه از صبح تا شب که این داداشه من چندین با از اتوبوس استفاده می کنه این اتفاق براش بیفته و به طور کاملا طبیعی (بخاطره دلایل زیستی .اگه خواستی برات می گم) برادر من خواهی نخواهی به گناه بیفتد از اونجایی که ظرفیت هر شخصی یک اندازه است فکر می کنی برادر من یا امثالش تا کی می تونند خودشون رو حفظ کنند؟؟؟تا کی این نیروهای کاری می تونن در امام بمونن از فساد ؟؟؟
و فکر می کنی وقتی الوده شدن دیگه به درد جامعه می خورن؟؟؟این نیروی کاری که این همه براش زحمت کشیده شده؟؟؟؟:cool:
یکم بهش فکر کن و همهی جنبه ها رو در نظر بگیر:gol:

Lillian

عضو جدید
من با نظرات atusa_m و mina_jojo موافقم.....بستگی به موقعیت داره...:w16:.یا عجله داری...:w16:.یا اینقد با شخصیت بر خورد میکنی که مشکلی برات پیش نمیاد.....:w16:البته کسانی هم هستن که همیشه دنبال جلب توجه اند که خوب اونا تکلیفشون معلومه دیگه به خواسته شون میرسن....:w16:خوب حالا حالت دیگه ای هم مگه میتونه باشه.....:razz::redface:

ختم کلام:w16:
تاپیک قفل.....
:whistle::whistle::D

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز

بابا بزرگ خیلی با حالی!
:razz::razz:منم با بعضی حرفای رضا مخالفم اما دلیل نمیشه جایی که درست رو میگه رو بخاطر اون جاها که به نطر من غلطه رو نادیده بگیرم:razz::razz:
شما بجای اینکه اشتیشون بدی داری بیشتر جریترشون میکنی:razz::razz:
اولین بار ازت یه حرکت بچه گونه دیدم خیلی ادم منطقی بودی امیدوارم من اشتباه برداشت کرده باشم:razz:

mr1991

عضو جدید
نه عزیزم
چون من یک داداش دارم .که از صبح تا شب یا دانشگاهه یا سره کار که نمی تونه ازدواج کنه بخاطره دلایل مالی
حالا اگه از صبح تا شب که این داداشه من چندین با از اتوبوس استفاده می کنه این اتفاق براش بیفته و به طور کاملا طبیعی (بخاطره دلایل زیستی .اگه خواستی برات می گم) برادر من خواهی نخواهی به گناه بیفتد از اونجایی که ظرفیت هر شخصی یک اندازه است فکر می کنی برادر من یا امثالش تا کی می تونند خودشون رو حفظ کنند؟؟؟تا کی این نیروهای کاری می تونن در امام بمونن از فساد ؟؟؟
و فکر می کنی وقتی الوده شدن دیگه به درد جامعه می خورن؟؟؟این نیروی کاری که این همه براش زحمت کشیده شده؟؟؟؟:cool:
مشکل جامعه ی ما خیلی عمیق تر از این حرفاس !!!! برادر گرامی شما اگه به قول خودتون قلب مریضی نداشته باشه هیچ وقت به گناه نمی افته!! در ضمن معلومه خیلی از مترو استفاده نمیکنی که بدونی تو بعضی ساعتا چه خبره!!!

mansoore72

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنده به هیچ وحه ارایش ندارم داشته باشمم در حد یه کرمه
تو مترو هم که همیشه کتاب به دست دارم درس میخونم که سر کلاس تابلو نشم بعد چرا مرض میریزن؟
البته یه بار دوستم گفت قیافت کوچیک میخوره اذیتت میکنن:cry:البته همیشه نیستاااا کم اما چرا باید همون کمم باشه

دوست من
راستش همیشه هم مشکل از دختر خانوم نیست
همونطوری که به بابابزرگ گفتم این افراد مریض هم تو خانوم ها هستن هم تو اقایون
اگه ادم از وضعش مطمئن باشه و بدونه که تحریک کننده نیست پس مشکل از اون نیست دقیقا مثل شما
دیگه اون کسی که اذیت می کنه جوابش با خداست و وظیفه از ادم ساقط شده
موفق باشی گلم

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه عزیزم

این جالب ترین تحلیلی بود که تا حالا دیده بودم.

تو حرکت سیارات منظومه شمسی چی؟ اونجا هم اختلال به وجود میاد؟

این دخترا چقدر میتونن قوی باشن خدایی. یک بیشتر توضیح بده حال کنیم.

خواهر خوب من این برادرته که باید قوی باشه. اگه عامل تحریک وجود داشته باشه و تحریک نشه انسانیت مفهوم پیدا میکنه. وگرنه شیر درنده رو هم اگه توی قفس بزاری به کسی نمیتونه حمله کنه. مصداق همین برادر شماست. قصد توهین نداشتم. مجبورم واسه درک موضوع از این مثالها بزنم.

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
لابد اون دختره هم جزو خس و خاشاکای ملحد و بی دینه دیگه ؟!!!!
چه ربطی به خس حاشاک داره هر انسانی نیاز به امنیت داره الان اصلا یه دختر واسه یه کشور دیگه بیاد ببینه تو مترو الکی بهش دست میزنن چه برداشتی میکنه
نه عزیزم
با این قسمت موافقم
من با نظرات atusa_m و mina_jojo موافقم.....بستگی به موقعیت داره...:w16:.یا عجله داری...:w16:.یا اینقد با شخصیت بر خورد میکنی که مشکلی برات پیش نمیاد.....:w16:البته کسانی هم هستن که همیشه دنبال جلب توجه اند که خوب اونا تکلیفشون معلومه دیگه به خواسته شون میرسن....:w16:خوب حالا حالت دیگه ای هم مگه میتونه باشه.....:razz::redface:

ختم کلام:w16:
تاپیک قفل.....:whistle::whistle::D
:redface::redface::redface:

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز

این جالب ترین تحلیلی بود که تا حالا دیده بودم.

تو حرکت سیارات منظومه شمسی چی؟ اونجا هم اختلال به وجود میاد؟

این دخترا چقدر میتونن قوی باشن خدایی. یک بیشتر توضیح بده حال کنیم.

خواهر خوب من این برادرته که باید قوی باشه. اگه عامل تحریک وجود داشته باشه و تحریک نشه انسانیت مفهوم پیدا میکنه. وگرنه شیر درنده رو هم اگه توی قفس بزاری به کسی نمیتونه حمله کنه. مصداق همین برادر شماست. قصد توهین نداشتم. مجبورم واسه درک موضوع از این مثالها بزنم.
موافقم:gol:

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
:razz::razz:منم با بعضی حرفای رضا مخالفم اما دلیل نمیشه جایی که درست رو میگه رو بخاطر اون جاها که به نطر من غلطه رو نادیده بگیرم:razz::razz:
شما بجای اینکه اشتیشون بدی داری بیشتر جریترشون میکنی:razz::razz:
اولین بار ازت یه حرکت بچه گونه دیدم خیلی ادم منطقی بودی امیدوارم من اشتباه برداشت کرده باشم:razz:

مینا خانم عزیز این آقا شخصیت بحث پذیری نداره. من زیاد پستاشو خوندم. ایشون حرف امثال منو شمارو هیچ جا قبول نکرده. صرف نظر از حرف حساب و نا حساب. استاد سفسطه و تخریب شخصیته. هرجا حرف منطقی زده میشه مغلطه میکنه و به جای تایید طرفش بحثو به حاشیه میبره. همین الان میاد در جواب این پست من میگه یه نمونه بیار. البته اگر اینو نمینوشتم حتما میگفت.

archi_arch

مدیر بازنشسته
من موندم شما چرا اینقددر قشنگ نتیجه گیری میکنید:surprised:

ببین من ساعت 8 ونک کلاس دارم زمستونا چون تا ساعت 7 شبه من 6_30 از خونه در میومدم میرفتم حر تا مترو سوار شیم طوری هم بود که اگه یه قطار از دست میدادم کلاسم دیر میشد واسه همین تا میومدم سریع باید میدوییدن اونموقع هم قطار اگه بود ما خودمون مینداختیم تو اولین در که دیرمون نشه:razz:

این یعنی ما دوست داریم................

بعدشم مطمثن باشید هیچ کسی دوست نداره یکی بهش بچسبه:razz:
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon_gol.gif
نتیجه گیری ریاضی:
دوواگن برای خانمها
بیست واگن برای اقایون
تعداد خانمها واقایون هم که اصلا برابر نیست وهمین یکدهم همه جا صادقه
پس دخترا خودشون دوست دارن برن تو واگنهای عمومی تا یکی بچسبه بهشون ونتونه ایمانشو حفظ کنه

مرد وزن از همه لحاظ برابرند اما
مرد از زن برابر تر است!!
شما به جای اینکه چشم چرونی کنی ببینی دختر ی که بغل اومده چه شکلیه و به واگن خانما نگا کنی و ببینی آرمش اون تو هست بهتر سرت به کار خودت باشه
اگه همین امثال شما نباشن وقتی اون دخترا میان تو واگن عمومی که پر از مرد هم هست و شلوغ هست امنیت داره
ولی شما ...:razz:

شما ها رو استثنا که کردم.گفتم که کسی که وقت کافی داره .با خانواده هم نیست.نگفتم؟؟؟

ته منطقت همینه؟؟خوبه گفتم به شرط هم وقت داشتن.هم با خانواده نبودن و هم ازدحام یه اندازه.نگفتم؟؟؟

میبینی ناقص میخونی و فقط به خاطر اینکه من تاپیک زدم میای جواب میدی؟؟؟
خوبه گفتم بقیه عمومی هستن و دو واگن مخصوص خانوم ها هست.
عمومی رو میشه بری معنیشو بخونی؟؟؟

جالبه .واقعا جالبه .عموما به خود مطلب جواب ندادید.

بلکه نویسنده مطلب رو گیر دادید.

اینه اوج منطق و تفکر مهندسی.سوالی اجتماعی که خیلی ساده پرسیده شد.

چرا دخترهایی با وجود ازدحام یا خلوتی یکسان و با وجود تنها بودن و خانواده همراه نداشتن و با توجه به داشتن وقت کافی چرا باز هم به قسمت عمومی که مردها ازدحام زیادی دارن میان؟؟؟و مردها هم بارها دیدم که انقدر به بغل دستیهاشون فشار میارن تا تماسی به بدن زن نخوره که زنه حرفی بزنه.

این سوال ساده هست به خدا.سوالو جواب بدید .تاکید میکنم سوالو جواب بدید.

باز هم تکرار سوال.فکر کنم بار چهارمه که دارم تکرار میکنه

در فرض اینکه شلوغ نیست .بر فرض اینکه وقت داره.بر فرض اینکه با خانواده نیست.

خویه؟؟؟
خداییش خوبه؟؟؟

حالا چطور؟؟؟
جالبه لابد بعدا هم میاین میگین چرا یه دختر تنها که با خونواده نیست و عجله ای هم نداره و .... چرا به جای اینکه از یه خیابونی که مردای زیادی توشه بره، نمیره دور خودش بچرخه و از صدتا کوچه پس کوچه بره و راهشو دورتر کنه که از بین اقایون رد نشه ؟؟!!
خودتون یه کم فکر کنید به این حرف! این دقیقا حرف شماست!
چه اشکالی داره؟ اون از حقش استفاده کرده دوست داشته راحت و مستقیم اولین واگنی که جلو پاش وای میسته سوار شه! اونجا نه ممنوعیتی برای حضورش هست نه چیزی حق طبیعیشه! شاید نمیدونسته اونور خلوته و فکر کرده شلوغ میشه و نرفته! شاید رو تجربه های قبلیش اون ساعت رو تو واگن اقایون خلوت تر و راحتتر دیده. شاید بیشتر احتمال میداده که طول مسیر اونجا بتونه بشینه! اصلا نمیخواسته راه بره تا به سر یا ته قطار برسه!! دلیلش به شما ربطی داره؟؟
تا وقتی اون دختر مشکلی نداره به شما چه؟ شما کارتو بکن! چرا اینقدر دوست دارید تو کار بقیه دخالت کنید و دربارشون قضاوت کنید؟؟
به چه مجوزی اینقدر راحت به خودتون اجازه میدید واسه بقیه حکم بدید و همه رو از حق طبیعیشون محروم کنید؟؟
یعنی جای دیگه ای برای این خانومها وجود نداره که برن اونجا نیازشونو برطرف کنن مترو تنها راهشه؟؟؟؟؟ یه کم فکر هم خوب چیزیه به خدا!!

از طرفی
جمله هایی که مشخص کردم رو بخونید
همه اش شده فرض! اگه با خونواده نباشه اگه کار مهمی نداشته باشه اگه وقت داشته باشه اگه واگن خانومها شلوع نباشه و ......
حال یه سوال دارم ازتون! شما تو اون لحظه که دارید درباره خانمها قضاوت میکنید چه طور تمام این موارد رو فهمیدید؟؟ از کجا فهمیدید ایشون نه عجله داره! نه کار مهمی داره! نه خونواده ای داره!( شاید زودتر سوار شده نشسته!!) و ....؟؟؟؟؟؟؟؟
از کجا میفهمید که اینطور دارید نتیجه گیری میکنید وبراتون سوال شده؟؟

جناب اشتباه اومدی
اینجا باشگاه مهندسانه!
بعدم کافر همه را .....
سلام ....

قربونت برم که اینقدر قشنگ حرفارو خلاصه میزنی :D
تنکس ندارم :cry:
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon_gol.gifhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon_gol.gifhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon_gol.gifhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon_gol.gifhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon_gol.gif

شما هم همون حرفایی که به دوستتون زدم رو بخونید!!
بعدم ظرفیت اتوبوسها هم مثل مترو برای خانمها و اقایون برابر نیست

بعدم اینقدر راحت درباره عفت بقیه اظهار نظر نکنید. شما دم از دین و ایمون میزنید ولی حتی کوچکترین چیزهاشم رعایت نمیکنید!!
اینکه یه نفر بیاد بغل یه اقا راحت وایسه و هیچ کدوم کاری به کار هم نداشته باشن گناهش بیشتره یا یکی که بدون هیچ دلیلی و رو فرضیات خودش درباره عفت یه نفر دیگه فکر میکنه و نظر میده و اونو محکوم میکنه؟؟؟؟؟؟؟

mansoore72

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشکل جامعه ی ما خیلی عمیق تر از این حرفاس !!!! برادر گرامی شما اگه به قول خودتون قلب مریضی نداشته باشه هیچ وقت به گناه نمی افته!! در ضمن معلومه خیلی از مترو استفاده نمیکنی که بدونی تو بعضی ساعتا چه خبره!!!

به نظر شما اگه مشکل فقط با یک طرف حل می شد خدا تو قران بعد از سفارش اقایون به حفظ نگاهشون دیگه به خانوم ها می گفت که حجابشون رو حفظ کنند؟؟؟؟
ضمنا اون ساعات مترو مد نظر سوال داداش رضا نبود
راستی عمق مشکل جامعهی ما هم یک روزی از همین جا ها شروع شده

وقتی ما داریم د رمورد این بحث می کنیم ژاپنی ها به این نتیجه رسیدن که جدا کردن مترو هاشون به نفع مردم است راستش فکر کنم بعضی وقت ها باید به یک همچین چیزهایی هم توجه کرد

mr1991

عضو جدید
حالا کی گفته خس و خاشاک ها بی دین و ملحدن ؟؟؟؟:eek::eek::eek:
دوستای شما!!!! البته القاب دیگه ای هم بار ما میکنن :
1. سکولار
2. حرمت شکن
3. فتنه گر
4. بزغاله ی گوساله !!!
5. آلت دست آمریکا و اسرائیل
6. اغتشاش گر
7. جاسوس انگلیس
8. آشوبگر
9. متوهم
.
.
.
بازم بگم؟!!!

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب راست ميگه ديگه حالا مترو نه اتبوس كه همتون ديدين چه جوريه
طرف خانوما خاليه پير زنه مياد ميگه اقا پسر پاشو من بشنم بگي نه كلي ناله مي كنه و نفرين بلندم بشي كه ديگه جا گيرت نمياد
تا حالا ديدين يه مرد بره طرف خانوما........
چرا اين قدر اين زنا ظالمن از غيرت و سر به زيري مردا سواستفاده مي كنن:w00:

mr1991

عضو جدید
به نظر شما اگه مشکل فقط با یک طرف حل می شد خدا تو قران بعد از سفارش اقایون به حفظ نگاهشون دیگه به خانوم ها می گفت که حجابشون رو حفظ کنند؟؟؟؟

وقتی ما داریم د رمورد این بحث می کنیم ژاپنی ها به این نتیجه رسیدن که جدا کردن مترو هاشون به نفع مردم است راستش فکر کنم بعضی وقت ها باید به یک همچین چیزهایی هم توجه کرد
منظور داداش رضای شما رو ما که نفهمیدیم! هر چی میگیم یا میگه از کجای حرف من اینو برداشت کردی یا میگه منظورم این نبود!!!!!
در کل یه بارم گفتم ! هر کسی به یه چیزی اعتقاد داره ! یکی دوست نداره بره ! یکی جا پیدا نمیکنه ! و...

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون اتوسا جان:gol:
جواب خوبی بود و دلایل خوب . ازاین نظرم می شه بهش نگاه کرد;);););)

پس لطفاً به این پست پایینی هم یه جور دیگه نکاه کنین

حالا من کمکت می کنم که چه جوری نگاه کنی...
شاید اون دختر داره سنت شکنی می کنی ، شاید داره با این جهالت ها مبارزه می کنه
می خواد به بقیه بگه من فرقی با مردا ندارم و ....

و من میمرم برای سنت شکنی و سنت شکن ها

ممنو،شما راست میگین،من نمیدونسم:biggrin:

تشکر از توضیحاتتون.

فکر کنم جواب من تقریباً همه ی زوایای تاریک مساله رو روشن کرد ( اوج سِلفیشییَت
)

اما خب .... یه دست صدا نداره

منم منتظر جواب بقیه هستم

archi_arch

مدیر بازنشسته

عزیزم ما درباره یه ادم لخت تو مترو حرف نزدیم! اون خانم هم حجاب داره و تمام بدنش پوشیده اس! پس بقیه اش دیگه با اقایونه!!

نه عزیزم متروی ژاپن به خاطر اعتراض خانمهاش به بوی بد عرق اقایونشون بوده که جدا شده!!

mr1991

عضو جدید
خب راست ميگه ديگه حالا مترو نه اتبوس كه همتون ديدين چه جوريه
طرف خانوما خاليه پير زنه مياد ميگه اقا پسر پاشو من بشنم بگي نه كلي ناله مي كنه و نفرين بلندم بشي كه ديگه جا گيرت نمياد
تا حالا ديدين يه مرد بره طرف خانوما........
چرا اين قدر اين زنا ظالمن از غيرت و سر به زيري مردا سواستفاده مي كنن:w00:
چقدرم که مردای الان غیور و سر به زیرن!!!
در ضمن من خودم 1000 بار سوار اتوبوس شدم دیدم تو قسمت زنونه پر از مرده!!!
حالا تو هم بلند شی یه پیرزن بشینه به هیچ جای دنیا بر نمیخوره!!!

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه یه کم یواش تر بحث کنین؟
من همه ی کارام توی شرکت مونده
خیلی سرعتتون بالاست

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهر من منشا این مشکلات سرکوب غریزه هست.
وقتی به قول خودشون پسر از 15 و دخترز 9 سالگی بالغ میشن و همه چیز هم حرامه،چه انتظاری دارین؟
ما در یک روانخانه جنسی بزرگ زندگی میکنیم.......
شما برو توی یه متروی خارجی ببین اصلا یک هزارم به اینجا شبیه نیست!
اصلا کسی نه به کسی نگاه میکنه و نه کاری داره و نه هیچی.
زن و مرد و پیر و جوون و غیره هم کنار هم هستن.
30 ساله که مملکت از همه نظر به بیراهه رفته و یکیش هم همین قضیه بوده.
نه بابا بزرگ... اشتباه نکن

توی اون متروها هم کلی مرد هستن که دارن با ولع زنها رو نگاه می کنن

حالا اگه گفتی اون مردا از کدوم کشور اومدن....؟؟؟؟؟؟