حضور مخفیانه چهار دختر ایرانی در استادیوم آزادی!!

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
كاملا مشخص استاديوم ازادي نيست اگه يه كم به عكس دقت كنيد مي بينيد كه خانم هاي زيادي تو استاديوم هستند و كسانيكه در اطرافشون هستند هيچكدام كره اي نيستن

تبسم

عضو جدید
چه ننگی ,سر آنها را بریده بر سر در ورزشگاه ها به نیزه بکشید تا درس عبرتی شود برای دختران چشم سفید که دیگر حوس استادیوم رفتن به سرشان نزند.
وا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!چه خشن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zargham

عضو جدید
کاربر ممتاز
كاملا مشخص استاديوم ازادي نيست اگه يه كم به عكس دقت كنيد مي بينيد كه خانم هاي زيادي تو استاديوم هستند و كسانيكه در اطرافشون هستند هيچكدام كره اي نيستن

این عکس مربوط به بازی ایران و کره نیست.:smile:

tamizi

عضو جدید
این دیگه خیلی تابلو هست

اگه یه ذره فقط یه ذره به عکس نگاه کنید متوجه میشید که اونجا پر از زن اون هم از نوع خارجیش با همون پوشش تاپ مانند هست

دیگه انقدر که میفهمیم

یه بار دیگه نگاه کن بعد امتیاز بده

behnam.gas

عضو جدید
دیگه کل کل سر اینکه این استادیوم آزادی هست یا نه معنی نداره
مشخصه که نیست
اما اگه یه دختر بتونه گوش خودش رو بگیره و فقط به بازی نگاه کنه ( که بعیده اولا بوتونه این کار رو بکنه ثانیا خودش این مسائل رو در حد اعلاش بلد نباشه ) چه عیبی داره که بذارن بیاد تو ورزشگاه
البته باید یه فکری برای ورود و خروجشون بشه تا بتونن سالم بیان و سالم برگردن............
:redface::redface::redface::redface:

k_siroos

مدیر بازنشسته
نمی دونم چی بگم ...

از یک طرف حق هر شخصی می بینم که بتونه مثل همه جای دنیا به ورزشگاه بره و تیم مورد علاقه اش رو تشویق بکنه ( حالا به صورت علمی یا غیر علمی ;) ) و از طرفی هم فکر می کنم اگه با جو ورزشگاه های ما یک دختر بخواد بره مثلا استادیوم آزادی چی میشه ؟؟؟

ولی همیشه یک سوال ذهنم رو مشغول می کنه و اون هم اینه که چرا مسابقاتی مثل تکواندو ( که ورزشکارها در اون تقریبا پوشش کامل دارند ) و یک دختر ایرانی در حال مبارزه هست به طور زنده پخش نمیشه ؟؟؟

مگه نه اینکه تمام دنیا دارن مسابقه رو می بینن ؟! پس چرا ملت ما نمی تونن ؟؟ ( حتی اگه با تاخیر زمانی هم پخش بشه قبوله ... )

احسان عباسي

عضو جدید
دروغه.
یه سر برو استادیوم آزادی بد میفهمی این عکس تو آزادی نیست بعدش هم اگه خوب عکس رو بزرگ کنی میبینی فقط این 4 نفر نیست خیلی های دیگه هم هستن

احسان عباسي

عضو جدید
یه بار گفتم این استادیوم آزادی نیست یه مسابقه تو کشورایه عربیه که ایران بازی داشت ولی نتونستم مدرکی پیدا کنم. :(

برای اثبات این که آزادی نیست میشه از ساتختمونش فهمید
آزادی در بالای هر قسمت که مردم میشینن یه راهروی سر پوشه داره که انقدر تاریکه که با مهتابی روشنش میکنن ولی تو این عکس پشت سکو دیوار نداره و این نوع معماری برای مناطقی هست که شرجیه و برای جریان هوا و خنک شدن اینطوری ساخته میشه
این هم عکس هایی از طبقات آزادی خودتون مقایسه کنید

yasamin_honey_00

عضو جدید
از یه چیزی خوشحالم که آقایون به این خود باوری رسیدن که هر جا باشن آرامشو میگیرن و محیط خطرناک میشه قابل توجه آقایونی که مخالف رفتن خانوما تو ورزشگاهن;):biggrin:

عليرضا فرخي فريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
بر اساس اطلاعات بدست آمده اين 4 دختر تمامي اعضاء بدنشان را بيمه كرده بودند كه فرداي آن روز شركت بيمه مربوطه برشكست شد .

niloo_sh.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
همون بهتر که خانوما حق رفتن به استادیوم رو ندارن

واااااااااااااااااای

negooli

عضو جدید
آخ چقدر دلم میخواد یه بار بازیه پرسپولیسو از استادیوم ببینم!!:cry::cry:

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاملا مشخصه که استادیوم آزادی نیست
من خودم رفتم استادیوم

بچه ها نمی دونین چه حالــــــــــــــی میده

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخ چقدر دلم میخواد یه بار بازیه پرسپولیسو از استادیوم ببینم!!:cry::cry:
عزیزم مطمئن باش بلاخره میریم

مگه توی بقیه ی کشورا جو استادیوم خیلی سالمه؟
مگه اینگلیسیا و ایتالیایی ها و ..... فحش نمی دن توی استادیوم؟؟؟

اصلا مگه توی همین خیابونای خودمون روزی هزاربار دعوا نمیشه و هرچی که از دهنشون درمیاد جلوی همه نمی گن؟

شاید لااقل اگه خانوما برن استادیوم این مردا یه کم به غیرتشون بر بخوره و ادب رو بیشتر رعایت کنن

فرزانه 343

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
کاملا مشخصه که استادیوم آزادی نیست
من خودم رفتم استادیوم

بچه ها نمی دونین چه حالــــــــــــــی میده

من هم رفتم.البته سالن 12000 نفری ....
یه بارم برای والیبال دختران رفتم.اتوبوس های شیکی مجانی از توپخونه سوار می کردند برای تشویق و.....وبرگشتن خیلی سخت بود ولی خوش گذشت....

فرزانه 343

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز

به نوشته روزنامه فرهنگ آشتی؛ البته خبر رسمی صدورمجوز برای بانوان کره از یک ماه پیش منتشر شده بود و حضورشان در استادیوم آزادی چندان اتفاق عجیبی به حساب نمی‌آمد. اما تنها دو روز پس از دیدار تیم ملی فاش شد که در بین 300تماشاچی کره جنوبی در استادیوم آزادی، چهار دختر ایرانی هم بودند. البته قابل پیش‌بینی بود که یکی دو خانم ایرانی برای ایفای نقش مترجمی همراه آنها به ورزشگاه رفته باشد اما این چهاردختر نه کارمند سفارت کره جنوبی در تهران بودند، نه حکم مترجم و تورلیدر را برای آنها داشتند. این چهار دختر مخفیانه به ورزشگاه رفته بودند.

اینجا سالن هم نیست چه برسه به استادیوم آزادی.
من سالن برای تماشای والیبال رفتم.
اینجا آزادی نیست که نیست.

hadi1525

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان عزیز اگر بیشتر به عکس دقت کنید خانوم های بیشتری رو میبینید
با این وضع حجاب فکر می کنید واقعا اینجا ایرانه؟؟؟؟؟
چرا فقط می خواین تاپیک بزنید؟؟؟ ما بقی دوستان هم میان سری نظر میدن!!!

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
رفتن که رفتن....
اینا باشن ممنوع نکنن تا مردم یواشکی نرن....
البته همچین جاهایی اصلا رفتن نداره.. چون نه تیم فوتبال درست حسابی داریم نه آدمای بافرهنگی!!
حیف وقت آدم!

• Like
واکنش ها: etnn