کلوپ آبیدلان.

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز

6.یاشاسئن سپاهانی هایی که با پلاکارد آزربایجان ما را در غم خود شریک بدان
7.یاشاسئن استقلال و مربیش قلعه نوعی که سیاهپوش بود و در سینه هایشان روبان مشکی رنگشان
8.یاشاسئن علی دایی
9.یاشاسئن کریم باقری
10.یاشاسئن سیروس دین محمدی
11.یاشاسئن رسول خطیبی
12.یاشاسئن پاشازاده
13.یاشاسئن مهدی رحمتی و... که بچه های هیمن دیار قهرمان پرور آزربایجان هستند بی نهایت ممنونیم و می گوییم آفرین بر غیرت شما که هنوز هم غیرت آزربایجانیتان و ترک بودنتان زبانزد عام و خاص است و نشان دادید که همیشه آزربایجان در قلب شما ها جای دارد از ورزشکاران و قهرمانان المپیکمان نیز جداگانه تشکر می کنیم و الحق که شایسته قهرمانی در این آوردگاه بزرگ بودید .

در پایان می گوییم یاشاسین آزربایجان کی هر بیر زمان یاشیییسن و یاشاداسان و یاشاداجاخسان. یاشاسئن غیرتلی دوسلاریمیز و غیرتلی اوغولاریمیز یا حق
Saygılarla R.F.A

منبع: تراکتور اف سی ( TractorFC.com )

اگه منظورت از جمله خط 4 جک هایی که می سازن که خوب به ما ربطی نداره ما می خونیم و می خندیم....... ولی خداییش بیراه هم نمی گن..........
و اگر منظورش فوتباله که اونم باز به ما ربطی نداره چون دست اندر کارای فوتبال بیشترشون ترک هستند.........
درباره کمک ها هم باید بگم وظیفه بوده تبریز هم یه نقطه از خاک بزرگ و ارزش منده ایرانه و فرقی برای ما تهرانی ها و بقیه ایرانیها نداره.........
و این رو هم من تاکید موکد می کنم تبریز یه شهر کوچک از ایرانه که باید تحت فرمان احکام پایتخت باشه حالا چه پایتخت تهران باشه چه رشت چه اصفهان چه درودو..........

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

تعدادي از بازيكنان استقلال درباره داربي هفتاد و پنج اظهار نظر كردند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، تعدادي از بازيكنان استقلال در حاشيه تمرين روز گذشته اين تيم به اظهار نظر درباره داربي هفتاد و پنجم پرداختند.

علي حمودي

شرايط تيم ما بسيار خوب است. در بازي با ملوان هم از نظر آمادگي در سطح خوبي بوديم. ما در چند هفته‌ گذشته خوب كار كرديم و خودمان را براي داربي آماده مي‌كنيم. شرايط داربي متفاوت است و ما تلاش مي‌‌كنيم هم بازي خوبي را ارائه دهيم و سه امتياز را به دست بياوريم.

ميثم بائو

داربي براي بازيكناني كه چند بار آن را تجربه كرده‌اند بازي عادي است. بيشتر ميان هواداران حساسيت قابل توجهي برخوردار است. اميدوارم كه بتوانيم بازي خوبي را ارائه دهيم.

آرش برهاني

پرسپوليس در اين داربي خطرناك‌تر از بازي‌هاي قبل ظاهر خواهد شد، چرا كه تنها راه خروج آنها از بحران اين است كه در اين بازي پيروز شوند.

برهاني درباره خط دفاع پرسپوليس گفت: ما كل دفاع تيمي آنها را آناليز كرديم و به شخص كاري نداريم، در مجموع بازي مشكل و سختي را پيش‌رو داريم.

مهاجم استقلال افزود: سعي مي‌كنم از موقعيت‌هايم استفاده كنم و بتوانم گل بزنم.

هاشم بيگ زاده

خودمان را براي داربي مهيا مي‌‌كنيم، چرا كه هواداران از ما انتظار دارند. ضمن اين كه بايد تلاش كنيم با انجام يك بازي خوب و كسب پيروزي شرايطمان را در جدول بهتر كنيم. فكر مي‌كنم كه اين داربي هيجان زيادي داشته باشد، چرا كه پرسپوليسي‌ها نيز بازيكنان خوبي دارند. در داربي تيم كهكشاني‌ معني ندارد و نام‌ها بازي نمي‌كنند. مهم انگيزه و توانايي بازيكنان است. ما به گذشته و نتيجه‌ داربي قبلي كاري نداريم و سعي مي‌‌كنيم كه آن را جبران كنيم.

امين منوچهري

اميدوارم كه داربي خوبي را تجربه كنم. من در گذشته به پرسپوليس زياد گل زدم، اما دوست دارم كه با پيراهن استقلال گل بزنم و دل هواداران را شاد كنم. ما به شرايط حريف كاري نداريم. بايد به خودمان فكر كنيم و اميدوارم كه سر حال و قبراق براي اين بازي به ميدان برويم.

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه منظورت از جمله خط 4 جک هایی که می سازن که خوب به ما ربطی نداره ما می خونیم و می خندیم....... ولی خداییش بیراه هم نمی گن..........
و اگر منظورش فوتباله که اونم باز به ما ربطی نداره چون دست اندر کارای فوتبال بیشترشون ترک هستند.........
درباره کمک ها هم باید بگم وظیفه بوده تبریز هم یه نقطه از خاک بزرگ و ارزش منده ایرانه و فرقی برای ما تهرانی ها و بقیه ایرانیها نداره.........
و این رو هم من تاکید موکد می کنم تبریز یه شهر کوچک از ایرانه که باید تحت فرمان احکام پایتخت باشه حالا چه پایتخت تهران باشه چه رشت چه اصفهان چه درودو..........

تو خیلی گنده حرف میزنی
تا حالا 12 زلزله بزرگ اومده و تبریزو با خاک یکسان کرده و گرنه الان همین تبریز مثل 1500 میلادی یکی از 5 شهر بزرگ جهان بود
دوما این قدر تهرون تهرون نگو که همون تهرون ته ری بود که تورکها تهرونش کردن و فعلا هم حکومت ایران عزیزت دست تورکهاست
سوما جوک بگین بخندین که لیاقتتون همینه . اون از کشور تورکیه و آزربایجان که دارن یکی از اولینهای اقتصاد و توریستی دنیا میشن شما هم با این مسخره بازیها از افغانستان هم عقب موندین

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو خیلی گنده حرف میزنی
تا حالا 12 زلزله بزرگ اومده و تبریزو با خاک یکسان کرده و گرنه الان همین تبریز مثل 1500 میلادی یکی از 5 شهر بزرگ جهان بود
دوما این قدر تهرون تهرون نگو که همون تهرون ته ری بود که تورکها تهرونش کردن و فعلا هم حکومت ایران عزیزت دست تورکهاست
سوما جوک بگین بخندین که لیاقتتون همینه . اون از کشور تورکیه و آزربایجان که دارن یکی از اولینهای اقتصاد و توریستی دنیا میشن شما هم با این مسخره بازیها از افغانستان هم عقب موندین

میخوای بحث کنی تو این تاپیک بحث نکن.

الییی

عضو جدید
يه پرسپوليسي ميره پيش يه پيشگو ميگه تيم ما کي قهرمان مي شه؟

پيشگو يه کم به دستش و گوي جادوييش نگاه مي کنه، مي گه والا من بيشتر از

صد سال نمي تونم پيشگويي کنم !!!
:biggrin:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو خیلی گنده حرف میزنی

گنده حرف می زنم چون آدم گنده ای هستم و از کسی ترس ندارم
بعدشم معلومه اصلا دورو ور تهران نیومدی که می گی تهرون ته ری بوده ، چون تهرون بالای ری هستش بعدشم من نگفتم ترکا بد که تازه خیلی هم افتخار واسه ایران بوجود آوردن من گفتم پرو هستن که شما نشون دادی بیراه نگفتم......
بعدشم اگه ایران فقط برای من عزیزه و برای شما نیست بفرمایید همون ترکیه و اذربایجان که در شان خود شماست من ایرانیم و چه اولین دنیا باشه چه آخرین بهش افتخار می کنم و تا آخرین قطره خونم پاش وای می ستم......
بعدشم اون حکومتی که شما می گی فعلا مثل موم تو دستامونه و هر کاری که ما می خوایم داریم می کنیم نمونش متکی عوض شد و اب از آب تکون نخورد در آخر هم می گم این جا فقط جای آدمای آبیدله و چون آقا رضا گفت بحث نشه من تحت هیچ شرایطی جواب شما رو نخواهم داد بحثی داری در پروفایل من به روی همه بازه........

الییی

عضو جدید
تو خیلی گنده حرف میزنی

ببخشید این چه طرز صحبن کردنه بعد هم اینجا درمورد تیم استقلال صحبت می کنیم لطفا به کسی بی احترامی نکنید.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
استقلال سرور پرسپولیس

فردا اگه استقلالی بازی کنیم ، راحت میبریم
مردونه بجنگن و زحمت بکشن و دقت رو هم چاشنی کارشون کنن ، و تماشاگرا هم خوب حمایت کنن ، حتما برنده میشیم
به امید پیروزی .... یا علی

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره منم هم چین فکری میکنم ولی میزنیم.

باز از رو پیش بینی من کپی برداری کردی؟؟:razz::D
ایشالا ایشالا
ولی اخه چون جفت تیما باختن واسشون یعنی اخر دنیا فک کنم با ترس بازی کنن

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ابجی.انشاالله میبریم به صوورت ابرومند.
اگه محسن نفوس بد نزنه میبریم.

:surprised:
اقا 4 تا میزنیم
من زیاد بلد نیستم کل کل کنم
واسه همین تو تاپیک کل کل پست نمیدم
اون چیزی که به ذهنم درسته میگم همیشه
نفوس بد نیست ابجی