دخترا جواب بدن: آیا حاضرید با پسری که سربازی نرفته ازدواج کنید؟

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوبه ما آقایون هم نظری بدیم:D.به اعتقاد من تا پسری خدمتش تموم نشده بهتره ازدواج کنه.تا به استقلال مالی (حداقل درآمد ممکن)برای تامین یک زندگی 2 نفره نرسیده بهتره ازدواج کنه.تا به بلوغ فکری و رشد نفسانی برای اداره یک زندگی نرسیده نباید ازدواج کنه...

anahita1370

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه هررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررگز:D

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا وضعيت جامعه تاسف باره:razz:
يه پسر واسه اينكه مستقل بشه بايد صد خان رو بگذرونه!
واسه ازدواج بايد از جوونيش بگذره تا بتونه مستقل باشه.........وقتي به ميان سالي رسيد برمي گرده به پشت سر نگاه مي كنه مي بينه چه ساده جوونيش گذشت!

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
این که صد البته و از اونجایی که تعداد دخترای عاقل بیشتر از پسراست میل به ازدواج کمتر شده و سن ازدواج بالا رفته دیگه

اناهیتا بود مسئول ویژه و رئیس هیات مدیره ی ازدواج و باورهای فرهنگی کمیسون ازاد اندیشان مهندسی کامپیوتر و نرم افزارباشگاه مهندسان ایران

EHSAN.E

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه مهندسین عزیز:gol:
یه سوال داشتم
می خواستم بدونم که اگه کسی پدرش 60 سالش باشه و دوتا برادر دیگه هم(اونا خیلی وقته ازدواج کردن و رفتن سر خونه زندگی) داشته باشه میتونه معافیت کفالت بگیره؟

ashkanhpb

کاربر بیش فعال
یه سوال داشتم
می خواستم بدونم که اگه کسی پدرش 60 سالش باشه و دوتا برادر دیگه هم(اونا خیلی وقته ازدواج کردن و رفتن سر خونه زندگی) داشته باشه میتونه معافیت کفالت بگیره؟

شده 65

ashkanhpb

کاربر بیش فعال
این که صد البته و از اونجایی که تعداد دخترای عاقل بیشتر از پسراست میل به ازدواج کمتر شده و سن ازدواج بالا رفته دیگه

سن ازدواج کیا ؟ دخترا دیپلم می گیرن شب آخرین امتحان عروسن :w33::w14::w40: مگه درس بخونن که اونوقت مثل شما ها با سرباز فراری هم حاضرید ازدواج کنید (یه نگا پست های قبل بنداز:D)

حامدیا

اخراجی موقت
یه سوال داشتم

نمیشه ربطی هم به سن نداره حالا 70 سال هم باشه دو برادر دیگه هم داری ازدواج هم بکنن نمیشه
یعنی دیگه نمیشه

ashkanhpb

کاربر بیش فعال
یعنی فقط مشکل سن هست الان؟
برادرای دیگه مشکلی نداره؟

نه دیگه برادرات که خونه نیستن ، هر بار یه تبصره میاد ، بعضیا میگن علاوه بر 65 باید سرباز تک فرزند ذکور و سرپرست سه اناث(خواهرا) باشد

anahita1370

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سن ازدواج کیا ؟ دخترا دیپلم می گیرن شب آخرین امتحان عروسن :w33::w14::w40: مگه درس بخونن که اونوقت مثل شما ها با سرباز فراری هم حاضرید ازدواج کنید (یه نگا پست های قبل بند
نخییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییرم
نخیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییرم
من که یادم این وضع فقط برای دوران مامان بزرگ هامون بود

ashkanhpb

کاربر بیش فعال
سن ازدواج کیا ؟ دخترا دیپلم می گیرن شب آخرین امتحان عروسن :w33::w14::w40: مگه درس بخونن که اونوقت مثل شما ها با سرباز فراری هم حاضرید ازدواج کنید (یه نگا پست های قبل بند
نخییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییرم
نخیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییرم
من که یادم این وضع فقط برای دوران مامان بزرگ هامون بود

شما دوران مادر بزرگ هاتون رو یادتونه که دیپلم می گرفتن!!!!!!!!!!!!!
شما که جز دسته دومید (درس خونا):D

anahita1370

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما دوران مادر بزرگ هاتون رو یادتونه که دیپلم می گرفتن!!!!!!!!!!!!!
شما که جز دسته دومید (درس خونا):D

لازم نیست دوران مامان بزرگ ها یادم باشه وقتی مامان بزرگ خودم معلم بوده
از طرفی من واقعا فکر نکنم هیچ دختر تحصیل کرده ای حاضر بشه با سرباز فراری ازدواج بکنه
لطفا شایعه سازی نکنید:smile:

ashkanhpb

کاربر بیش فعال
لازم نیست دوران مامان بزرگ ها یادم باشه وقتی مامان بزرگ خودم معلم بوده
از طرفی من واقعا فکر نکنم هیچ دختر تحصیل کرده ای حاضر بشه با سرباز فراری ازدواج بکنه
لطفا شایعه سازی نکنید:smile:

کاش اینجوری بود که شما میگید ، عرض کردم یه نگا به پستای قبل بندازید که چی میگن (اونام تحصیل کردن) ، دخترا شرایط رو شل کردن واسه همینه که اکثر پسرا چلمن و...... . . .. .. هستن دیگه

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اخه پسری که سربازی نرفته بهش کار میدن؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بدون کار که نمیشه زندگی کرد...

مهندس نفت

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام من خودم الان سربازم خیلی سخت شده برای معافی گرفتن از هر جور که بگی فقط معافی بسیج برنداشتن صحبتایی هم هست که میخان معافی بسیجو زیادتر کنند

shayan.khareji

عضو جدید
سلام من خودم الان سربازم خیلی سخت شده برای معافی گرفتن از هر جور که بگی فقط معافی بسیج برنداشتن صحبتایی هم هست که میخان معافی بسیجو زیادتر کنند

داداش این منبعت معتبره؟اگر هست که بچسبم به این بسیج بلکه سربازیه کمتر بشه.

مهندس نفت

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
داداش این منبعت معتبره؟اگر هست که بچسبم به این بسیج بلکه سربازیه کمتر بشه.
سلام اره شایان جان بعدم تو فرض درست نیست باز میتونی با همون قانون قبلی هم 6 ماه کسری بگیر خدمت یه هفته کسری بگیری یه هفهتست برو دنبالش