[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

kamran2008

عضو جدید
این چند روز که اومدیم خونه داریم طعم واقعی غذا ها رو می چشیم. از دست ره آوران دیگه معده برامون نمونده. مزه بعضی از غذا ها هم یادمون رفته بود. سحری آخر که اونجا بودم به آشپزه گفتم ما که رفتیم ولی تو این چند مدت سفیده چشممون رنگ خورشت گرفته . جالب اینکه ناراحت شد و گفت نعمت خداهه ... منم گیچ خواب بودم و حوصله کل کل کردن نداشتم ولش کردم

Arbitrage

عضو جدید
یه خبر هم من بدم از بچه های بوشهری که تو تکمیل ظرفیت صد و خورده ای دیگه از اون ها رو قبول کرده اند و گویا 12 ام شهریور جهت طب صنعتی باید برن تهران

پس احتمالش زیاده که تکمیل ظرفیت ها را ممکنه آبان ماه برای دوره آموزشی اعزام کنند؟ شاید هم مهر ماه؟

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
این چند روز که اومدیم خونه داریم طعم واقعی غذا ها رو می چشیم. از دست ره آوران دیگه معده برامون نمونده. مزه بعضی از غذا ها هم یادمون رفته بود. سحری آخر که اونجا بودم به آشپزه گفتم ما که رفتیم ولی تو این چند مدت سفیده چشممون رنگ خورشت گرفته . جالب اینکه ناراحت شد و گفت نعمت خداهه ... منم گیچ خواب بودم و حوصله کل کل کردن نداشتم ولش کردم

تو که ماشالا 10، 20 کیلو اضاف کرده بودی! من که می دونم، همش کینه اون سحری رو داری که مرغ دادن و تو بیدار نشدی:biggrin:، واسه همین روز آخر هم رفتی با سرآشپز دست به یقه شدی:D مهندس جان مرغ اینهمه ارزش نداره هااا.
الحق که قدیمی ها درست گفتن: "کینه کم(شکم) 40 سالن(ساله)":biggrin:
[توضیح: کسی که جایی غذا گیرش نمیاد تا 40 سال یادشه و از اونجا کینه به دل داره]

ebi646464

عضو جدید
سلام.از بچه های فلات خبری نیست
یک سوال از pogc های عزیز:تو دوره اصل مدارک رو برای مطابقت با کپی مدارک ازتون میخواستند.

Mohsen406

عضو جدید
سلام به بچه های گل تاپیک پیشاپیش عید فطر را به همه تون تبریک می گویم
کسی از گزینش شرکت ملی نفت (کوچه یغما) خبری نداره؟
چند روزه هر چی زنگ می زنم کسی گوشی را بر نمیداره
به این شماره ها زنگ میزنم: 02166725057 02166725059 02166725061

saleh-sinava

عضو جدید

سلام دوست عزیز
منم هر چی به این شماره ها میزنگم جواب نمیدن

saleh-sinava

عضو جدید
دوستان عزیز
Pogc تو تاریخ های 7 و 8 و 9 شهریور تعطیل هست دیگه? شایعاتی بوجود اومده که میگن اونا تعطیل نیستن!

kamran2008

عضو جدید
دوباره سلام. پیشاپیش عید سعید فطر رو تبریک میگم. طبق درخواست دوستان گرامی می خواستم یه توضیحی درباره دوره های تخصصی رشته برق قدرت بدم. تا اوجایی که یادمه درس هایی که ارائه شدند عبارتند از:
1) مدار فرمان و نقشه خوانی
2) رله و حفاظت
3) استاندارد های IPS ترانس و موتورها
4) منابع تغذیه UPS
5) کلید های فشار قوی
6) کارگاه ماشین های الکتریکی
البته اینم بگم تو بعضی از این کلاس ها با خیلی چیز های دیگه هم آشنا شدیم که خارج از سرفصل های اون دروس بود. من شخصا از کلاس های مهندس عابدی خیلی استفاده کردم و ازشون تشکر میکنم. فکر کنم نظر بقیه بچه ها هم همین باشه.

آخرین ویرایش:

kamran2008

عضو جدید
تو که ماشالا 10، 20 کیلو اضاف کرده بودی! من که می دونم، همش کینه اون سحری رو داری که مرغ دادن و تو بیدار نشدی:biggrin:، واسه همین روز آخر هم رفتی با سرآشپز دست به یقه شدی:D مهندس جان مرغ اینهمه ارزش نداره هااا.
الحق که قدیمی ها درست گفتن: "کینه کم(شکم) 40 سالن(ساله)":biggrin:
[توضیح: کسی که جایی غذا گیرش نمیاد تا 40 سال یادشه و از اونجا کینه به دل داره]
صالحی یادت باشه با بد کسی در افتادی. بنده خدا من به خاطر شما کله سحر با اون آشپز درگیر شدم اونوقت شما اینجور میگی؟ فکر کنم با خورشت ها خیلی حال میکردی:cry::cry:

nima_4321

عضو جدید
دوباره سلام. پیشاپیش عید سعید فطر رو تبریک میگم. طبق درخواست دوستان گرامی می خواستم یه توضیحی درباره دوره های تخصصی رشته برق قدرت بدم. تا اوجایی که یادمه درس هایی که ارائه شدند عبارتند از:
1) مدار فرمان و نقشه خوانی
2) رله و حفاظت
3) استاندارد های IPS ترانس و موتورها
4) منابع تغذیه UPS
5) کلید های فشار قوی
6) کارگاه ماشین های الکتریکی
البته اینم بگم تو بعضی از این کلاس ها با خیلی چیز های دیگه هم آشنا شدیم که خارج از سرفصل های اون دروس بود. من شخصا از کلاس های مهندس عابدی خیلی استفاده کردم و ازشون تشکر میکنم. فکر کنم نظر بقیه بچه ها هم همین باشه.

بعه بالاخره یه هم رشته ای مون پیدا شد . بابا این عمرانی ها فروم رو قبضه کردن و واقعا سنگ تموم گذاشتنا ! آمو بیا یه کم برای ما بگو که چه چیزهایی گفتن ؟ الان کارتون چی هست ؟ چه سمتی بهتون دادن . لیسانس ها ، فوق لیسانس ها ، فوق دیپلم ها چقدر با هم کارشون و پستشون و حقوقشون متفاوت هست و هر چیز دیگه ای که به ذهنت میرسه ;)

nima_4321

عضو جدید
پس احتمالش زیاده که تکمیل ظرفیت ها را ممکنه آبان ماه برای دوره آموزشی اعزام کنند؟ شاید هم مهر ماه؟

همین بچه هایی که دوره اول قبول شدن بنده خداها خیلی هاشون هنوز نرفتن دوره . طبق پیگیری هایی که کردم هنوز 550 نفر موندن که از قبولی های دور اول هنوز نرفتن دوره ! اگه فرض کنیم 250 نفر شهریور برن و 250 نفر مهر برن تازه پنجاه نفر دیگه هم می مونن که اعزام نشده اند هنوز ! در نتیجه به احتمال زیاد ما مهر اعزام نمیشیم و آبان ماه به همراه نفرات باقی مانده از دور اول (پنجاه نفر) و همچنین ممتازین اعزام خواهیم شد و آذر ماه به بعد بوشهری هایی که جدیدا پذیرفته شده اند اعزام شوند . الله اعلم !

آخرین ویرایش:

nima_4321

عضو جدید

از دوست نخبه و درس خون و اصفهانی جویای کار در تهرانمون هم سه سوالی بپرسیم : عزیز امکانش هست که حضورا بریم ساختمون گزینش و پیگیر کارمون بشیم ؟ آدرسی چیزی ازشون داری و خودت تا به حال حضورا رفتی پیگیری کنی ؟

kamran2008

عضو جدید
بعه بالاخره یه هم رشته ای مون پیدا شد . بابا این عمرانی ها فروم رو قبضه کردن و واقعا سنگ تموم گذاشتنا ! آمو بیا یه کم برای ما بگو که چه چیزهایی گفتن ؟ الان کارتون چی هست ؟ چه سمتی بهتون دادن . لیسانس ها ، فوق لیسانس ها ، فوق دیپلم ها چقدر با هم کارشون و پستشون و حقوقشون متفاوت هست و هر چیز دیگه ای که به ذهنت میرسه ;)

خالو چاکریم. به نظرم هم ولایتی هسیم. یه توضیحاتی درباره دوره ها داده بودم. حالا باز یه اشاره ای میکنم.
من به دلیل اینکه تازه از دانشگاه اومده بودم و سابقه کار ندارم نمیتونم خیلی راجع به کلاس ها نظر بدم ولی در کل بد نبودند و بعضی از بچه ها راضی بودن و بعضی ها هم که از همه چی ناراضی بودند.
سمت من هم مهندس ناظر برق 2 هست برای فوق لیسانس ها هم سمت همینه
سوال دیگه ای هست در خدمتم

Arbitrage

عضو جدید
همین بچه هایی که دوره اول قبول شدن بنده خداها خیلی هاشون هنوز نرفتن دوره . طبق پیگیری هایی که کردم هنوز 550 نفر موندن که از قبولی های دور اول هنوز نرفتن دوره ! اگه فرض کنیم 250 نفر شهریور برن و 250 نفر مهر برن تازه پنجاه نفر دیگه هم می مونن که اعزام نشده اند هنوز ! در نتیجه به احتمال زیاد ما مهر اعزام نمیشیم و آبان ماه به همراه نفرات باقی مانده از دور اول (پنجاه نفر) و همچنین ممتازین اعزام خواهیم شد و آذر ماه به بعد بوشهری هایی که جدیدا پذیرفته شده اند اعزام شوند . الله اعلم !
به فال نیک گرفته چون هوا در ماههای آتی با کاهش دما روبرو خواهد شد...

saleh-sinava

عضو جدید
آقا شرمنده یه سوال بیربط ! شما با کریم باقری نسبتی دارین ؟ قیافتون خیلی به هم شبیه هست !:D:eek:

ای بابا . . . از بس مشهورم همه منو باهاش اشتباه میگیرن
نه ایشون از بستگان ما نیست فقط یه شباهتهایی باهم داریم
مثلا زیر زیون هر دو مون شبیه هم هست( تو عکس کاملا مشخصه!!!)
بخاطر اخلاق و معرفتش این عکسو گذاشتم

Mohsen406

عضو جدید
از دوست نخبه و درس خون و اصفهانی جویای کار در تهرانمون هم سه سوالی بپرسیم : عزیز امکانش هست که حضورا بریم ساختمون گزینش و پیگیر کارمون بشیم ؟ آدرسی چیزی ازشون داری و خودت تا به حال حضورا رفتی پیگیری کنی ؟

سلام نیماجان
چاکریم
والله ما یکبار رفتیم گزینش فرم پر کردیم. می تونی حضوری بری البته اگه بزارن بری داخل چون دم درب می پرسن با کی کار داری و....
این آدرس جایی است که ما رفتیم:
تهران خيابان جمهوري بين وليعصر و حافظ كوچه يغما پلاك 17 ساختمان مركزي هشتم
شركت ملي نفت طبقه سوم
اینم آدرس سایتشونه:
http://hmg.mop.ir/Portal/Home/Default.aspx

nima_4321

عضو جدید
ای بابا . . . از بس مشهورم همه منو باهاش اشتباه میگیرن
نه ایشون از بستگان ما نیست فقط یه شباهتهایی باهم داریم
مثلا زیر زیون هر دو مون شبیه هم هست( تو عکس کاملا مشخصه!!!)
بخاطر اخلاق و معرفتش این عکسو گذاشتم

آره راست میگیا ! الان که دقت می کنم زیر زبونتون خیلی به هم شبیه هست :thumbsup2:
من به عنوان یه استقلالی از چهار چیز پرسپولیس خوشم میاد : از علی کریمی ، کریم باقری و علی دایی و علی پروین به خاطر این که مرد هستن و لنگ سوراخ تو حموم به خاطر این که آدم رو یاد بقیه بازیکنای درپیتتون میندازه :w02:

saleh-sinava

عضو جدید
آره راست میگیا ! الان که دقت می کنم زیر زبونتون خیلی به هم شبیه هست :thumbsup2:
من به عنوان یه استقلالی از چهار چیز پرسپولیس خوشم میاد : از علی کریمی ، کریم باقری و علی دایی و علی پروین به خاطر این که مرد هستن و لنگ سوراخ تو حموم به خاطر این که آدم رو یاد بقیه بازیکنای درپیتتون میندازه :w02:

اینجا تایپیک کل کل استقلال و پیروزی نیستا یدفعه دیدی اقا مدیر میاد ما رو دعوا میکنه!!!!!!!!

البته بماند که منم با نظرت موافقم
در ضمن بنده طرفدار استقلال هم هستم.

md.hafezi

عضو جدید
سلام به همه دوستان.

سلام به نفت خیز جنوب

سلام به همه دوستان قدیمی و جدید....سلام مناطق نفت خیز جنوب....سلام آغاجاری....سلام تعمیرات
حدود یه سال از زمانی که حامد تاپیک رو راه انداخت می گذره و خیلی از بچه ها (تقریبا همه) رفتن و اسما ناآشنا هستن. این روزا که میام تاپیک،هیچ کسی رو نمی شناسم....این میشه که کمتر و کمتر سر می زنم.دیدم بچه های pogc یه یاهوگروپ ساختن که بازم همو داشته باشن.قدیمیا انگار بیشتر سر از مناطق در آوردن و اونایی هم واسه جاهای دیگه بودن خبری ازشون نشد...اگه مناطق نفتخیز هم گروپ داشت،باز با هم بودیم.(چرا خودت نمی سازیش؟)...
دلم واسه بچه هایی که می شناختم و درددل هاشون تنگ شده...
این نیز بگذرد
همگی موفق باشید. :gol:

امیدیه - مهمانسرای شماره 3 - No.27

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
غذاهاش خوبه ها!! :D:D
تصویری/ کارکنان سکوهای پارس جنوبی

حال کنید ما تو خرمشهر چی می سازیم واسه ملت ! :cool::biggrin:

abadanput

عضو جدید
بچه ها يادتون مياد پارسال خدا تو عيد فطر قبولی در آزمون کتبی رو بهمون داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اقایون من به صورت قراردادی در یکی از شرکت های تابعه نفت کار کنم الان که بهم گفتند برا مهر بیام نفت و گاز پارس می تونم از حالت قرار دادی استفا بدم و نفت و گاز پارس بهم ایراد نمیگیره؟

تو رو خدا هر کی میدونه پاسخ بده در ضمن قبلا پیمانکاری بودیم چند ماهی هست که قرار دادی شدیم.

dashhadi

عضو جدید
اقایون من به صورت قراردادی در یکی از شرکت های تابعه نفت کار کنم الان که بهم گفتند برا مهر بیام نفت و گاز پارس می تونم از حالت قرار دادی استفا بدم و نفت و گاز پارس بهم ایراد نمیگیره؟

تو رو خدا هر کی میدونه پاسخ بده در ضمن قبلا پیمانکاری بودیم چند ماهی هست که قرار دادی شدیم.

نه هیچ اشکالی نداره؛ الان کدوم شرکت کار میکنی؟!

در ضمن؛ واسه مهر ماه بهت خبر دادن؟ اس ام اس ره آوران اومده یا خودت تماس گرفتی تو لیست واست چک کردن؟!

mostafa tehrani

عضو جدید
سلام.

سلام.

بچه ها مگه فرقی میکنه اس ام اس اومده باشه یا خودمون زنگ زده باشیم ؟ من خودم زنگ زدم اسممو پرسید بعد گفت 1 شهریور محمود آباد باشید. میخواستم ببینم فرقی میکنه اس ام اس اومده باشه یا خودمان زنگ زده باشیم ؟
[QUO=dashhadi;5422509]نه هیچ اشکالی نداره؛ الان کدوم شرکت کار میکنی؟!

در ضمن؛ واسه مهر ماه بهت خبر دادن؟ اس ام اس ره آوران اومده یا خودت تماس گرفتی تو لیست واست چک کردن؟![/QUOTE]

mostafa tehrani

عضو جدید
خیلی کار مهمی انجام می دهند این بچه های نفت.سخته بخدا 14 روز رو آب باشند دور از زن و بچه. یه وقت ها هم که میشه وقتی اون 14 روز تعطیلی یه شرایط خادی هست که باید باشی.و خدا قوت بر تمام غیور مردان ایران زمین در عرصه نفت. خداییش. خدا خیرتون بده و خدا خیرمون بده . کاش یه زمانی باشه که مملکت ما بخاطر داشتن سرمایه ای ارزشمندی چون نفت هیچ گونه مشکلی نداشته باشه..
خدایا شکرت که ما رو لایق چنین کاری دونستی دمت گرم.

abadanput

عضو جدید
نه هیچ اشکالی نداره؛ الان کدوم شرکت کار میکنی؟!

در ضمن؛ واسه مهر ماه بهت خبر دادن؟ اس ام اس ره آوران اومده یا خودت تماس گرفتی تو لیست واست چک کردن؟!

پتروشیمی ماهشهر کار می کنم-امروز تماس گرفتم نفت و گاز از تو لیست نگاه کرد بهم گفت تو لیست مهرماهم- شما مطمئن هستید که هیچ مشکلی برام پیش نمیاد؟

بالا