اگه بتونم کمک کنم (حتماً بیا چون میتونی!)

saber.rad

عضو جدید
خوب تا اينجاش كه مثل من بودين..:)من ترم 3 برداشتم:redface:براي خوندش خيلي بايد وقت بذارين..تمرينهاي كتاب رو بايد حل كنين..خيلي سركلاس خوب بايد گوش بدين..چيز سختي نداره فقط خيلي مفهوميه..و تعداد سوالات كتابش هم زياده..ولي خوب بايد تمرين كنين تا نتيجش رضايتبخش بشه:gol:

شما هم اروميه ميخونيد؟

mghsana

عضو جدید
با سلام.
من دانشجوی ترم 4 دانشگاه شهید باهنرکرمانم.من ترم 3 پاس کردم.
خیلی راحته.ما جانسون پاس کردیم.
خیلی شیرین خیلی راحت:gol:
خیالتون راخت پاسه

آخرین ویرایش:

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام.
من دانشجوی ترم 4 دانشگاه شهید باهنرکرمانم.من ترم 3 پاس کردم.
خیلی راحته.ما جانسون پاس کردیم.
خیلی شیرین خیلی راحت:gol:
خیالتون راخت پاسه

دوست عزیز شما اولین نفری هستید که استاتیکو درسی شیرین و راحت میدونید :)

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر منم درس شیرینیه
اما راحت نیست
همین سخت بودنشه که به نظرم شیرینش کرده

سلام

فکر میکردم رشته ی برق استاتیک نداره :surprised:

اخه شنیده بودم صنایع و مکانیک و عمران ومعماری فقط دارن :confused:

saber.rad

عضو جدید
جميعا سلام عليكم
به نظر شما با تجربه ها بين گرايش توليد صنعتي و تحليل سيستم ها كدوم بيشتر تو بورس هستش؟
و اگه ممكنه در مورده كنترل موجودي 2 يكم توضيح بديد. مثلا چه نكات مهمي براي خوندنش وجود داره منبع هايي كه شما خونديد چيا بود
خوشحال ميشم اگر لطف كنيد و ما رو از اطلاعاتتون بي نصيب نگذاريد
خوش بگذره

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
جميعا سلام عليكم
به نظر شما با تجربه ها بين گرايش توليد صنعتي و تحليل سيستم ها كدوم بيشتر تو بورس هستش؟
و اگه ممكنه در مورده كنترل موجودي 2 يكم توضيح بديد. مثلا چه نكات مهمي براي خوندنش وجود داره منبع هايي كه شما خونديد چيا بود
خوش بگذره

هردوتاش خوبه

بستگی داره تو چه زمینه ای بخواید فعالیت کنید

من که تحقیق کردم همه گفتن تولید واسه پسرا بهتره . اما تحلیلم خوبه

ولی خب آماده باش که بچه های تحلیل بگن تحلیل بهتره بچه های تولیدم که تو سایت خیلی کمن بگن تولید بهتره :smile:

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
جميعا سلام عليكم
خوش بگذره

چون علی گفت تولیدیا کمن گفتم بیام بگم تولید :) :) :)

واسه موجودی 2 و کلا موجودی کتاب دکتر فاطمی قمی و کتاب دکتر شیرمحمدی از همه بهترن:smile:
البته به نظر من:gol:

nayyeri1982

عضو جدید
جميعا سلام عليكم
خوش بگذره
سلام
در مورد توليد و تحليل بايد بگم جداي از اينكه من تحليل خوندم يا توليد بايد بگم تو ايران خودمون توليد كاربردي تره . چون هنوز به جايي نرسيديم كه از يه مهندس بخوايم كه بشينه براي سيستمهاي پرسابقه و قديمي مون سيستم تحليل و طراحي كنه. چيزي كه صاحبان صنايع در ايران از مهندس صنايعشون انتظار دارن اينه كه با هر ترفندي سيستم موجود را پيش ببرد ورهبري كند . به هيچ عنوان زير بار تغيير سيستم نمي روند...
در مورد موجودي 2 من هم كتاب شيرمحمدي رو پاس كردم. كتاب خوبيه.

tigerman_h

عضو جدید
:gol:
اقتصاد 1 اسونه یا سخته؟
آسونه. البته اگه استادت زیادی سخت‏گیر نباشه
گلابيه اگه يه كم بخوني 20 رو گرفتي ........
تو دانشگاه ما که به راحتی به کسی 20 نمیدن!!!
جميعا سلام عليكم
خوش بگذره
و علیکم السلام و رحمة‏الله
جفتشون رو بورسن؛ یا بهتره بگم جفتشون تا دلت بخواد جای کار دارن. البته کسی موفق‏تره که علاوه بر دروس تخصصی گرایش خودش، از گرایش دیگه هم اطلاعات داشته باشه.
هردوتاش خوبه

بستگی داره تو چه زمینه ای بخواید فعالیت کنید

من که تحقیق کردم همه گفتن تولید واسه پسرا بهتره . اما تحلیلم خوبه

ولی خب آماده باش که بچه های تحلیل بگن تحلیل بهتره بچه های تولیدم که تو سایت خیلی کمن بگن تولید بهتره :smile:
:gol::) فعلاً که کسی نگفته تحلیل بهتره! :):gol:
چون علی گفت تولیدیا کمن گفتم بیام بگم تولید :) :) :)

واسه موجودی 2 و کلا موجودی کتاب دکتر فاطمی قمی و کتاب دکتر شیرمحمدی از همه بهترن:smile:
البته به نظر من:gol:
:gol:از دعوای خانوادگی استقبال نمیکنم :gol:
سلام
در مورد توليد و تحليل بايد بگم جداي از اينكه من تحليل خوندم يا توليد بايد بگم تو ايران خودمون توليد كاربردي تره . چون هنوز به جايي نرسيديم كه از يه مهندس بخوايم كه بشينه براي سيستمهاي پرسابقه و قديمي مون سيستم تحليل و طراحي كنه. چيزي كه صاحبان صنايع در ايران از مهندس صنايعشون انتظار دارن اينه كه با هر ترفندي سيستم موجود را پيش ببرد ورهبري كند . به هيچ عنوان زير بار تغيير سيستم نمي روند...
در مورد موجودي 2 من هم كتاب شيرمحمدي رو پاس كردم. كتاب خوبيه.
سلام
بعضی از دروس تحلیل سیستم هم جای کار فوق‏العاده‏ای داره.
ضمناً اگه بچه‏های تولید با تکنیک‏های تحلیل- مثل شبیه‏سازی- هم آشنا باشن که نور علی نوره .اونوقت در اعمال تغییرات موفق‏ترن.

ed323

عضو جدید

سلام به همه دوستان
تو دانشگاه ما هم به راحتي به كسي 20 نميدن تازه كلي منت سرمون ميذارن كه از دانشگاههاي ديگه ميان دانشگاه ما و بهمون درس ميدن :redface:.........!!! + كلي تحقير ! :mad::mad:
با اين وجود با تمام قدرت درس ميخونيم و 20 ميگيريم ............ اقتصاد كه چيزي نيست خفن تر از اين رو هم 20 ميگيريم ............!;):)

ed323

عضو جدید
سلام دوستان عزيز
من يه سوال داشتم فقط اگه لطف كنيد زود جوابمو بديد ممنون ميشم اخه تا فردا بيشتر وقت ندارم ..........:redface:
ميخواستم در مورد پروژه ي درس شبيه سازي بپرسم كه چه جوري ؟ بايد كارخونه هم بريم ؟ كلا درس سختي هست يا نه ؟ اگه با كنترل پروژه و طرح ريزي داشته باشم خيلي سنگين ميشه (منظورم پروژه هاشونه !) ؟؟؟
ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد :gol::gol:
موفق و پايدار باشيد

MOHAMMAD_20APRIL

عضو جدید
سلام به دوست عزیز , اره یه پروژه داره که تو کارخونه انجامش میدن . اصولا هم نمره پروژه هاش از 10 نمرست , تازه سعی کن همزمان اینارو ور نداری چون از پس پروژه هاش بر نمیای ;) در مورد درسشم اگه درس هر روزشو همون روز بخونی خیلی اسون می شه برات .:smile:

Pro

عضو جدید
سلام دوستان عزيز
من يه سوال داشتم فقط اگه لطف كنيد زود جوابمو بديد ممنون ميشم اخه تا فردا بيشتر وقت ندارم ..........:redface:
ميخواستم در مورد پروژه ي درس شبيه سازي بپرسم كه چه جوري ؟ بايد كارخونه هم بريم ؟ كلا درس سختي هست يا نه ؟ اگه با كنترل پروژه و طرح ريزي داشته باشم خيلي سنگين ميشه (منظورم پروژه هاشونه !) ؟؟؟
موفق و پايدار باشيد
سلام. تو دانشگاه ما خیر. نیازی به کارخونه رفتن نبود. درس چندان مشکلی هم نیست. میتونه سنگین بشه.

tigerman_h

عضو جدید
سلام

سلام به همه دوستان
تو دانشگاه ما هم به راحتي به كسي 20 نميدن تازه كلي منت سرمون ميذارن كه از دانشگاههاي ديگه ميان دانشگاه ما و بهمون درس ميدن :redface:.........!!! + كلي تحقير ! :mad::mad:
با اين وجود با تمام قدرت درس ميخونيم و 20 ميگيريم ............ اقتصاد كه چيزي نيست خفن تر از اين رو هم 20 ميگيريم ............!;):)
سلام
بسیار عالی!
سلام دوستان عزيز
موفق و پايدار باشيد
سلام:gol:
استاد ما یه پروژه 3 نمره‏ای تعریف میکنه و انجام اون نیاز به کارخونه رفتن نداره.
تو ترمای مختلف هم نمره‏ی بچه‏ها متفاوته! ولی میانگین نمره‏ها بد نیست.
قبلاً هم بتون گفته بودم که سنگین‏بودن یا نبودنش به اساتیدتون بستگی داره. پروژه طرحریزی ما 10 نمره داشت!! و اگه تو کارخونه آشنا نداشته باشید هم بسیار زمان‏بر خواهد بود. کنترل پروژه زمان ما پروژه نداشت!! الآن فک کنم با msp و p3 کار میکنن
سلام به دوست عزیز , اره یه پروژه داره که تو کارخونه انجامش میدن . اصولا هم نمره پروژه هاش از 10 نمرست , تازه سعی کن همزمان اینارو ور نداری چون از پس پروژه هاش بر نمیای ;) در مورد درسشم اگه درس هر روزشو همون روز بخونی خیلی اسون می شه برات .:smile:
سلام
ظاهراً تو دانشکده‏ی من و شما با هم متفاوته! تو دانشکده ما چند جلسه آموزش نرم‏افزار برگزار میشه و بعد هم یه پروژه برای همه تعریف مشه.
مدرس ما همین آقای pro بودن

سلام. تو دانشگاه ما خیر. نیازی به کارخونه رفتن نبود. درس چندان مشکلی هم نیست. میتونه سنگین بشه.
سلام. تشکر.

ممنون از همه‏ی دوستانی که این تاپیک رو برای انتقال تجارب و اطلاعاتشون، انتخاب میکنن و به سؤالای سایر دوستان پاسخ میدن

ed323

عضو جدید
از همه ی شما دوستای عزیزم ممنونم:w27::w27::w27::w27::w40:
تصمیم گرفتم حذف نکنم ! اما ترم سنگینی در پیش دارم باید با قدرت شروع کنم :eek::cry:
موفق و موید باشید:gol:

ed323

عضو جدید
سلام دوستای عزیزم من دوباره یه سوال دارم !
میخواستم دوستای محترمی که با نرم افزارهای شبیه سازی اشنایی دارند لطف کنن و اسم نرم افزارهاشو بهم بگن خودم چند تاشو میدونم میخوام ببینم دیگه چیا هستن اخه گروه ما باید نرم افزارهای مختلف رو با هم از لحاظ شرایط کاری مقایسه کنه!اگه در این مورد هم راهنماییم کنید ممنونتون میشم:w27::w27:
اسماونایی رو که میدونم میگم :
1.ارنا
2.ED
3.SHOW FLOW
4.تیلور
5.....؟

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستای عزیزم من دوباره یه سوال دارم !
میخواستم دوستای محترمی که با نرم افزارهای شبیه سازی اشنایی دارند لطف کنن و اسم نرم افزارهاشو بهم بگن خودم چند تاشو میدونم میخوام ببینم دیگه چیا هستن اخه گروه ما باید نرم افزارهای مختلف رو با هم از لحاظ شرایط کاری مقایسه کنه!اگه در این مورد هم راهنماییم کنید ممنونتون میشم:w27::w27:
اسماونایی رو که میدونم میگم :
1.ارنا
2.ED
3.SHOW FLOW
4.تیلور
5.....؟

anyligic
arena
aweSIM
ed
eletre
extend
factory
gpss
ithink
micro saint sharp
platform solver engine
powersim studio
siman
simul
slam system student
stella
vensim

tigerman_h

عضو جدید
از همه ی شما دوستای عزیزم ممنونم:w27::w27::w27::w27::w40:
تصمیم گرفتم حذف نکنم ! اما ترم سنگینی در پیش دارم باید با قدرت شروع کنم :eek::cry:
موفق و موید باشید:gol:
:);) موفق باشی
anyligic
arena
aweSIM
ed
eletre
extend
factory
gpss
ithink
micro saint sharp
platform solver engine
powersim studio
siman
simul
slam system student
stella
vensim
:gol: ممنون علی آقا

ed323

عضو جدید
سلام دوستان ;)
sorry که من دوباره اومدم :( راستش به یه پروژه با حداقل 100 فعالیت نیاز ذارم تا برای درس کنترل پروژه تو محیط msp روش کار کنم کسی میتونه بهم کمک کنه؟؟؟؟؟!!!!:cry::cry::cry::cry:

tigerman_h

عضو جدید
سلام دوستان ;)
sorry که من دوباره اومدم :( راستش به یه پروژه با حداقل 100 فعالیت نیاز ذارم تا برای درس کنترل پروژه تو محیط msp روش کار کنم کسی میتونه بهم کمک کنه؟؟؟؟؟!!!!:cry::cry::cry::cry:
سلام
یه پروژه (مثلاً ساخت یک برج یا مینی‏برج!) رو در نظر بگیر.
بعد، فعالیتای لازم برای ساختشو لیست کن.
بعد، پیش‏نیازی و پس‏نیازی اون فعالیتا رو تعیین کن.
بعد، ساختار WBS اون رو مشخص کن.
بعد فعالیتا رو طبق ساختار WBS وارد نرم‏افزار MSP کن.
بعدشم رابطه‏ی بین فعالیتا، منابع مورد نیاز، تقویم کاری و ... رو در نرم‏افزار اِعمال کن.
خوب بود؟

tigerman_h

عضو جدید
سلام دوستان ;)
میتونی از مثالای کتاب هم ایده بگیری
موفق باشی

nayyeri1982

عضو جدید
سلام دوستان ;)
اگه فقط ليست فعاليت مي خواي من مي تونم برات بگردم. پروژه خودمو پيدا كنم فعاليتهاشو برات بفرستم. فقط وقت مي بره تاجزوه ها و پروژه هاي دانشگاهمو پيدا كنم. اگه تا شنبه خبري ازم نشد يه پيغامي ايميلي چيزي برام بذار. چون الآن دارم مي رم بخوابم. فردا هم كه بيدار شدم يادم رفته.....