کمک در مورد آخرین رتبه پذیرش رشته های شبانه شهر تهران

Amin.M.1986

عضو جدید
سلام..
دوستان من خوب درس نخوندم اما میخوام ارشد رو هر جور شده بخونم همین امسال..
کسی میدونه آخرین رتبه های شبانه واسه شهر تهران چنده؟ یعنی با چه رتبه ای میشه تهران خوند دیگه؟
شب نانو و شب بیومواد و مهندسی بافت چطور؟
البته فقط شهر تهران
در مورد پژوهشکاه مواد و انرژی هم یه توضیح هرکس میدونه بده(مدرکشو خارج از ایران قبول میکنن؟)
شب خواجه نصیر چطور؟
کلا هر جور میشه اطلاعات بدید لطفا
ممنون

آخرین ویرایش:

Amin.M.1986

عضو جدید
فكر مي كنم كه تا حدود رتبه 500 گرايش هاي بالاتر و تا 550 گراش هاي يكم پايين ترو ميتوني قبول بشي.من رتبه 500 استخراج و جوش آموزش محور اميركبير رو ميدونم قبول شدن.

آموزش محور که میگن دیگه نمیشه دکترا خوند... بقیه رشته ها چی؟ نانو مثلا.. این پژوهشگاه مواد و انرژی مدرکش معتبره؟

آخرین ویرایش:

ttaranom

عضو جدید
دوست عزيز شيوه آموزش محور رو اينا از خود دانشگاه هاي خارجي الگوبرداري كردن.
براي ادامه تحصيل توي ايران و خارج كشور هيچ مشكلي نداره.
پژوهشگاه مواد انرژي هم فقط سرميك داره.از نظر تجهيزات آزمايشگاهي بالاترينه تو ايران اما خوب مسلما به اعتبار دانشگاه هاي معتبر نمي رسه.

Amin.M.1986

عضو جدید
شما در مورد آموزش محور مطمئن هستید؟؟؟ در ضمن پژوهشگاه مواد و انرژی الان نانو هم آورده.. میدونم در سطح دانشگاه های تراز اول نیست ..میخوام بدونم مدرکش تا چه حد برای خارج از ایران معتبره؟ نسبت به سراسری شهرستان چطور؟ در اون حد که هست>؟

alirezamut66

عضو جدید
لطفا در مورد رتبه من;) نظر بدین
زبان: 40%
ریاضی :15 %
فیزیکی : %40
مکانیکی :40 %
ترمو :55 %
معدل:4/15

آخرین ویرایش:

ozzy

عضو جدید
بیومواد من خبر دارم که پارسال رتبش 35 شده :D
کلا جوش خوردگی تهران باید زیر 100 بیاری که فکر کنم نیاریییییییییییییییییییییییییییی:w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w18:
شوخی کردم به دل نگیر:victory:
بازم نمیشه گفت چه خبره امکان داره رتبه های خوب شهرای که زندگی میکنن بزنن
فقط خدا میدونه:w23:

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست من 600 شده بود شبانه مالک اشتر انتخاب قبول شد!
یکیشونم 420 بود شبانه علم و صنعت انتخاب قبول شد ...

Neverhood

عضو جدید
بچها اگه دقیق نمیدونید نگید !!!
یکی با 600 شبانه مالک قبول شده یکی با 720 روزانه مالک !!! البته شاید گرایش فرق داشته ولی سعی کنید مطمئن بگین !

Amin.M.1986

عضو جدید
بچها اگه دقیق نمیدونید نگید !!!
یکی با 600 شبانه مالک قبول شده یکی با 720 روزانه مالک !!! البته شاید گرایش فرق داشته ولی سعی کنید مطمئن بگین !
احتمالا درست باشه چون دانشگاه هایی مثل مالک اشتر واسه روزانه طرفدار زیادی ندارن .. به دلیل جو بسیار عالی جاهای اینچنینی مردم ترجیح میدن ترمی 1 میلیون بدن اما روز نرن.. البته اینکه میگم نسبی هست و در مورد همه آدم ها صدق نمیکنه

بالا