اقای سرلشگر! مطمئنید سلاحی در دست نیروهای شما نیست؟!!(فیلم)

امید20 سبز :

این کلیپ رو امروز یکی از دوستان در قسمت نظرات درج کرده بود.
خود من بعد از دیدن این کلیپ حالم بد شد.
خیلی دلخراش و تکان دهنده است.
سرلشکر فیروز آبادی در نامه سرگشاده ای که به امام زمان نوشته بود گفته بود نیروهای حافظ امنیت هیچگاه سلاحی در دست نداشتند و بکار نبردند.
اسکرین شات دقیقا" از لحظه شلیک است .

دانلود 1.5MB فرمت 3gp

پی نوشت
همچنان احتمال اینکه گروهی از اغتشاش گران برای بدنام کردن نیروهای خوشنام امنیتی این کارها رو بکنند و ... باقیست

bluepelikan

عضو جدید
سردار به خاطر ابعاد افتضاح کماندوییش ، مسلسل و کلت براش اسلحه محسوب نمیشه . ماشاا... انرژی تانکی ، هواپیمایی ( جز توپولف) لینارو اسلحه میدونن زیر اینا افت داره و کلا بی اثره.
جالبه که بی انصاف سفید رونه دختر مردم و نشونه گرفت ولی نمی دونه که هر گلوله واسه خودش بر میگرده. گلوله شلیک شد اما هنوز به هدف نخورده.

خيبر

عضو جدید
کاربر ممتاز
امید20 سبز :

این کلیپ رو امروز یکی از دوستان در قسمت نظرات درج کرده بود.
خود من بعد از دیدن این کلیپ حالم بد شد.
خیلی دلخراش و تکان دهنده است.
سرلشکر فیروز آبادی در نامه سرگشاده ای که به امام زمان نوشته بود گفته بود نیروهای حافظ امنیت هیچگاه سلاحی در دست نداشتند و بکار نبردند.
اسکرین شات دقیقا" از لحظه شلیک است .

دانلود 1.5MB فرمت 3gp

پی نوشت
همچنان احتمال اینکه گروهی از اغتشاش گران برای بدنام کردن نیروهای خوشنام امنیتی این کارها رو بکنند و ... باقیست

درود به شرفت كوروش جان..
من خودم سيمينوف رو در دستان بچه هاي ضد شورش ديدم!!
براي همين بود كه بعد از انتشار نامه ي اين اقا جدا متاثر و متحير شدم كه واقعا چقدر يك فرد ميتونه رو داشته باشه كه به امام زمان هم دروغ بگه!
ايشالله به زودي مهدي جوابش رو ميده..

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درود به شرفت كوروش جان..
من خودم سيمينوف رو در دستان بچه هاي ضد شورش ديدم!!
براي همين بود كه بعد از انتشار نامه ي اين اقا جدا متاثر و متحير شدم كه واقعا چقدر يك فرد ميتونه رو داشته باشه كه به امام زمان هم دروغ بگه!
ايشالله به زودي مهدي جوابش رو ميده..
سيمينوف؟

خيبر

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله دقيقا سيمينوف..
اسلحه اي كه كاربرد تير اندازي در برد بالا رو داره و جزو سلاح هايي است كه به تك تيراندازها ميدن!!
متاسفانه با چشمهاي خودم ديدم!
البته نمونش توي موزه ي نظامي هم هست!!!!

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منشورم اينه كاربردش چي بوده.
آخه سيمينوف يه سلاح دورزنه. يعني مي خوان اهداف دورو باهاش بزنن. مي شه بگين كاربردش در اينجا چيه؟

آخه سيمينوف يه سلاح دورزنه. يعني مي خوان اهداف دورو باهاش بزنن. مي شه بگين كاربردش در اينجا چيه؟
دوست من
سیمینوف داشتن
من هم دیدم
البته من روز یک شنبه یا دوشنبه ی بعد از انتخابات دیدم که در هر گروهیشون یکی سیمینوف داشت
تا اونجایی که یادم میاد پزشک یکی از بیمارستان ها هم گفته بودن با تک تیرانداز زدن یا نمی دونم یکی دیگه بود گفته بود
سرچ کنید یه چیزایی پیدا می کنید;)

خيبر

عضو جدید
کاربر ممتاز
كاربردش در اينجا..:
معمولا وقتي ميبينن كسي مشكوك هستش سريع ميزننش..
اين سري نيروهاي بسيج و نيروهاي ضد شورش تفهيم شده بودن كه معترضين احتمالا مسلح هستن!!
به اين خاطر هر جا حس بشه كه كسي مسلح هست سريع ميزننش از دور..
من اشناياني ميشناسم خودم كه تك تيراندازهاي نيرو هستن و حالا هم در اين درگيريها حضو داشتن!

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه اشتباه نکنم سهراب اعرابی رو میگن توی بالکن خونشون با تک تیر انداز زدنش
کوروش لینک دانلودش کار نمیکنه

اگه اشتباه نکنم سهراب اعرابی رو میگن توی بالکن خونشون با تک تیر انداز زدنش
کوروش لینک دانلودش کار نمیکنه
اون سهراب اعرابی نیست وحید
سهراب اعرابی رو جلوی پایگاه 117 گردان عاشورا زدن

اونی که شما مگید مصطفی غنیان هست
پدرش همکار برادر من هستن
در بالکن خونشون در سعادت آباد زدن
البته مشهدی هستن و الان مزارش در این شهر هست
پدرشون فرد بانفوذی هستن
مهندس غنیان پیمانکار مصلای تبریز بودن و پدر ایشون هم پیش از انقلاب میزبان مداحی های ایت الله خامنه ای

Metal Guard

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون سهراب اعرابی نیست وحید
سهراب اعرابی رو جلوی پایگاه 117 گردان عاشورا زدن

اونی که شما مگید مصطفی غنیان هست
پدرش همکار برادر من هستن
در بالکن خونشون در سعادت آباد زدن
البته مشهدی هستن و الان مزارش در این شهر هست
پدرشون فرد بانفوذی هستن

اولا" که این سهراب اعرابی بنده خدا مثل اینکه یه بار تو اوین کشته شده و یه بار تو میدون آزادی و به قول شما هم یه بار جلوی پایگاه!!!
دوما" برای من خیلی عجیبه که هر کسی کشته می شه یا اتفاقی براش میفته و یا از حقایق(!) مطلع هست یه خویشاوندی و آشنایتی با شما داره!
واقعا" راه جالبی هست برای اینکه ادعاهاتون رو قابل باور کنید!!!!
در ضمن بهتون اخطار می دم که دامنه ی اتهامات رو متوجه رهبر نکنید.

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا" که این سهراب اعرابی بنده خدا مثل اینکه یه بار تو اوین کشته شده و یه بار تو میدون آزادی و به قول شما هم یه بار جلوی پایگاه!!!
دوما" برای من خیلی عجیبه که هر کسی کشته می شه یا اتفاقی براش میفته و یا از حقایق(!) مطلع هست یه خویشاوندی و آشنایتی با شما داره!
در مورد سهراب اعرابی من پرس و جو کردم میگن جلوی پادگان تیر خورده که مجروح شده ولی با همون وضعش بردنش زندان که بر اثر همین جراهت هم توی اوین درگذشت
میشه بگید متهم اصلی قتلهای که اتفاق افتاده کیه؟؟؟
خیلی دوست دارم ببینم کی باعث و بانی این کشتار شده؟

siminzare

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه یه مملکت درست و درمون داشتیم جنازه رو بعد از 26 روز تحویل نمیدادن!

بگذریم از اون 50 نفر عکس دیگری که هنوز به خونواده هاشون تحویل داده نشدند!
از دستگیری های گسترده و اعتراف گیری!!!!! بگذریم!

توی مملکت ما همه یا ولایتی هستند و یا خائن وطن فروش! حتی اگه اسم اون فرد هاشمی رفسنجانی باشه!

گرچه توی محل کار من چند نفر از اون ولایتی ها توبه کردند شدند خائن وطن فروش! راستی کسی فهمید چرا و چی شد که مدل سازی های اماری نتایج انتخابات احتمال تقلب رو بالای 99 درصد میدونست!

و خیلی چراهای دیگه که در مورد تقلبها بیان کردیم و جوابی نگرفتیم به جز سرکوب و دستگیری و تهدید و ...!

siminzare

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد سهراب اعرابی من پرس و جو کردم میگن جلوی پادگان تیر خورده که مجروح شده ولی با همون وضعش بردنش زندان که بر اثر همین جراهت هم توی اوین درگذشت

من بهتون میگم کی باعث کشت و کشتار بوده!

یه عده وطن فروش خائن بیگانه پرست که لباس بسیجی ها و گارد و نیروهای امنیتی رو پوشیدند و مردم رو به گلوله بستند!

ولی معلوم نیست چرا این افراد پیدا نشدند و دستگیر نشدند!

باید دست مریزاد گفت به وزارت اطلاعات و امنیت و نیروهای انتظامی که بیگانگان میتوانند به همین راحتی عوامل خودشون رو به مملکت وارد کنند و لباس و اسلحه و تجهیزات هم همراشون وارد کنند و مردم رو توی خیابون بزنند و برادران نیروی انتظامی هم در این میان نقشی در حد ماست بازی کنند !

تماشا کنند و حتی نتوانند 1 نفر از این حمله کنندگان به مردم رو پیدا کنند!

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز

انقدر ریز بین نباش !!!مهم اینه که بعد کالبد شکافی برادرش گفته که تیر به قلبش خورده.

احتمالا الانم دارن فیلمی میسازن بکن که انگلیسیا اونو زدن!!!
در مورد اخطارتم بگم که مثلا میخوای چیکار کنی؟؟؟؟!!!!
میخوای اشک آور بزنی یا با باتوم بیوفتی به جون بچه ها!!!

در مورد مصطفی غنیان که تو بالکن خونشون کشده شده باید بگم که ایشون در حال گفتن الله اکبر بهش تیر زدن.

در ضمن مراسمش تو مسجد نور (میدان فاطمی ) برگزار شد.یکی از دوستانم که اونجا بوده میگفت که یه روضه خون اورده بودن که به جای روضه خوندن داشته طرفدارای موسوی رو زیر سوال میبرده که با صدای الله اکبر مردم تو مسجد خفه خون میگیره.

در ضمن آقای اعرابی هموطنمون بوده که خونشو این نامردا به ناحق ریختن.

خس و خاشاک تویی دشمن این خاک نویی...

میتونید در مورد گفته هام تحقیق کنید بزرگوار
ضمنا
ممنون میشم دقیقا ذکر کنید که کدام یک از اقوام ما تا به حال نامی ازشون برده شده
در ضمن
از پست شما به دلیل لطفتون در تهدید کردن سپاسگزاری به عمل اوردم
اما گویا ثبت نشده
مجددا سپاس

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
تویی که دم از حمایت میزنی میشه بگی کی دستور تیر اندازی به این از خدا بی خبرا داده؟؟؟؟
تهدید کردن کار آسونیه
امروز توی تلوزیون میگفت نخندین ولی رییس جمهور پاکستان ممنوع کرده که دربارش جک بگن
به چی بخندیم مثل اینکه مملکت خودمون خیلی بدتر از پاکستانه
تویی که حمایت میکنی اصلا این فیلم رو دیدی که میای نظر میدی

Metal Guard

عضو جدید
کاربر ممتاز

حتما" اطلاعات شما از خانواده ی سهراب بیشتره! نه؟
توصیه می کنم گزارش روزنامه ی اعتماد ملی از ماجرا و مصاحبه با خانواده ی سهراب رو مطالعه کنید.
متهم اصلی این قتل ها کسی هست که برای رسیدن نامشروع به قدرت با احساسات امثال سهراب بازی کرد و در خانه نشست و بیانیه پشت بیانیه صادر کرد!

Metal Guard

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه یه مملکت درست و درمون داشتیم جنازه رو بعد از 26 روز تحویل نمیدادن!

بگذریم از اون 50 نفر عکس دیگری که هنوز به خونواده هاشون تحویل داده نشدند!
از دستگیری های گسترده و اعتراف گیری!!!!! بگذریم!

توی مملکت ما همه یا ولایتی هستند و یا خائن وطن فروش! حتی اگه اسم اون فرد هاشمی رفسنجانی باشه!

گرچه توی محل کار من چند نفر از اون ولایتی ها توبه کردند شدند خائن وطن فروش! راستی کسی فهمید چرا و چی شد که مدل سازی های اماری نتایج انتخابات احتمال تقلب رو بالای 99 درصد میدونست!

و خیلی چراهای دیگه که در مورد تقلبها بیان کردیم و جوابی نگرفتیم به جز سرکوب و دستگیری و تهدید و ...!

این تقسیم بندی ها رو خودتون می سازید و خودتون هم برای تخریب و سیاه نمایی مورد استفاده قرار میدید! این هم از روش های قدیمی شماست.
در مورد تقلب ها هم که ملاک برای ملت تایید شورای نگهبان بود و نظر شما هم می تونه فقط این واقعیت رو که نتونستید اعتماد مردم رو به اندازه ی کافی جلب کنید رو از ذهنتون دور کنه تا این چهارسال و به امید خدا از این به بعد کمتر اذیت بشید!

Metal Guard

عضو جدید
کاربر ممتاز
تویی که دم از حمایت میزنی میشه بگی کی دستور تیر اندازی به این از خدا بی خبرا داده؟؟؟؟
تهدید کردن کار آسونیه
امروز توی تلوزیون میگفت نخندین ولی رییس جمهور پاکستان ممنوع کرده که دربارش جک بگن
به چی بخندیم مثل اینکه مملکت خودمون خیلی بدتر از پاکستانه
تویی که حمایت میکنی اصلا این فیلم رو دیدی که میای نظر میدی

تمام دستورات مبنی بر حفظ امنیت و آرامش مردم بود و به جز فرمانده ها هیچ یک از نیروهای انتظامی و بسیج به سلاح گرم مسلح نبودند.
من حق رو به طور مطلق به نیروهای امنیتی نمی دم. مطمینا" زیاده روی هایی هم در برخی موارد رخ داده. ولی دستوراتی که ابلاغ شد حداقل به بسیج از فرمانده ی سپاه محمد رسول الله تهران بود که تاکید شده بود هدف اصلی دفاع از امنیت آرامش مردم باشه و به جز موارد دفاع از اماکن نظامی و امنیتی و یا روبرویی با افراد مسلح هیچیک از فرماندهان و نیروهای مسلح حق تیراندازی ندارند.
این دستوری بود که ابلاغ شد. حالا اگه به قول شما یه از خدا بی خبری خارج از این دستور رفتار کرد من هم با شما موافقم که باید باهاش برخورد بشه.
در ضمن تکلیف اون 8 بسیجی که شهید شدند چیه؟ اونا انسان نبودند؟ اون بسیجی که از آمبولانس کشیدنش بیرون و تیکه تیکش کردن انسان نبود؟ یا اون بسیجی 18ساله که با ماشین لهش کردند؟
کدوم از خدابی خبرایی اینا رو شهید کردند؟!

mohammad 87 سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
اينا كه بابا درجه هاشون كيلويي و بر مبناي طول ريششونه!!:biggrin:
يك مشت سگ ولگرد تو خيابونا ول كردن كه پاچه مردم رو بگيرن و عقدشون رو خالي كنن!!
يك روز با كت شلوار و ريش بلند كه باهاش ميتونن زمين رو جارو ميكنن يك روز با زره وكلاه خود يك روز ... ازين انسان نما ها زيادن !!
البته بيشترشون دهاتي و بي سوادن كه مغز كوچيكشون رو شستشو دادن
كه بيان از اسلام دفاع كنن !!
سهراب و ندا فقط نمونه هاي كوچكي ازين قربانيهاي درنده خويي هستن !!
ديديد كه تونستين از اسراييل خونخوار تر بشين كه حتي به نماز جمعه هم رحم نكردين ...
به مردمي كه تنها سلاحشون الله اكبرو يا حسين است!

Matrix

عضو جدید
يك روز با كت شلوار و ريش بلند كه باهاش ميتونن زمين رو جارو ميكنن يك روز با زره وكلاه خود يك روز ... ازين انسان نما ها زيادن !!
البته بيشترشون دهاتي و بي سوادن كه مغز كوچيكشون رو شستشو دادن
كه بيان از اسلام دفاع كنن !!
ديديد كه تونستين از اسراييل خونخوار تر بشين كه حتي به نماز جمعه هم رحم نكردين ...

محمد! هم قطار ، آیا باید ما هم مثل اونا رفتار کنیم!؟ میدونم به "اینجات" رسیده ... ولی ما با اونا فرق داریم ...

آقای Metal Guard خواهش کردم که کتابهای قلعه حیوانات و 1984 رو بخونی از جورج اورول. بخوای خودم لینک دانلود بهت میدم.اینکارو میکنی؟http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon_gol.gifhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon_gol.gif

میتونید در مورد گفته هام تحقیق کنید بزرگوار
ضمنا
ممنون میشم دقیقا ذکر کنید که کدام یک از اقوام ما تا به حال نامی ازشون برده شده
در ضمن
از پست شما به دلیل لطفتون در تهدید کردن سپاسگزاری به عمل اوردم
اما گویا ثبت نشده
مجددا سپاس
متال گارد عزیز
عدم پاسخگویی شما در رابطه با ادعای من مبنی بر اینکه گفتم کی و کی و کی فامیل و قوم و خویش منن رو پایه ی تحلیلی قرار بدم که شما در اون محکوم به ادعاهای بی پایه و قرین به دروغ خواهید گشت؟
از چنین اعلام نزاعی میگذریم
نتیجه گیری ساده تری می کنیم
شما در رابطه با گفته های من دچار خطا شدید و من می بخشم

siminzare

عضو جدید
کاربر ممتاز
این تقسیم بندی ها رو خودتون می سازید و خودتون هم برای تخریب و سیاه نمایی مورد استفاده قرار میدید! این هم از روش های قدیمی شماست.
در مورد تقلب ها هم که ملاک برای ملت تایید شورای نگهبان بود و نظر شما هم می تونه فقط این واقعیت رو که نتونستید اعتماد مردم رو به اندازه ی کافی جلب کنید رو از ذهنتون دور کنه تا این چهارسال و به امید خدا از این به بعد کمتر اذیت بشید!

خوب شما بیا یه تقسیم بندی دیگه انجام بده!

اگه کسی ولایتی نباشه میشه چه کاره؟

خود شما توی یک پست توی همین تالار به بچه ها نگفتی صهیونیست و ....!
این که تقسیم بندی خودتون بود! هر که با شما موافق نباشه و معتقد باشه توی انتخابات تقلب شده میشه خائن و صهیونیست!

در ثانی من کوچکترین انتظاری از شورای نگه بان ندارم که وقتی با حمایت 7 تن از اعضای خودش قبل از انتخابات بی طرفی خودش رو زیر سوال برد حالا بیاد برای علم امار ارزشی قایل باشه و به مدل سازی ها اهمیت بده!

امار ارائه شده از طرف وزارت کشور زیر سنگ نرفته که ! در همون روزهای اول بعد از انتخابات این مدل سازی ها انجام شد و نتایجش هم در سایتها به وفور یافت میشد!

راستی بیگانگان این مدل سازی ها رو برای مملکت ما نساخته بودند! این روشهای اماری استانداردهایی هستند که برای بررسی تمامی فرمهای عدد دهی از نتایج ازمایشگاهی بگیر تا نتایج انتخابات به کار میروند ( با تغییرات جزیی در فاکتورها)

حالا اگر برای انتخاباتی به استناد این مدل شبهه تقلب با احتمال بالا به وجود بیاد، تایید انتخابات مدل رو زیر سوال نمیبره بلکه تایید کننده رو زیر سوال میبره!
در این مورد شورای نگه بان!

راستی شنیدی که همه انتخابات شورانگیز پیش از انقلاب هم توسط مراجع قانونی در اون زمان تایید میشد ولی خوب این نکته مایه تایید انتخابات نبود بلکه مایه زیر سوال رفتن تایید کنندگان بود!

در مورد مدارک تقلب در انتخابات حرف زیاد زده شده برو اونها رو جواب بده تا بعد برسیم به باقی قضایا!

Metal Guard

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته بيشترشون دهاتي و بي سوادن كه مغز كوچيكشون رو شستشو دادن كه بيان از اسلام دفاع كنن !!

آنچه عیان است چه حاجت به بیان است!
سطح شعور و تربیت خودتو نشون دادی ولی من فرهنگ شما رو به همه ی هم عقیده هات تعمیم نمی دم چون مثل شما گستاخی نمی کنن.

Metal Guard

عضو جدید
کاربر ممتاز
محمد! هم قطار ، آیا باید ما هم مثل اونا رفتار کنیم!؟ میدونم به "اینجات" رسیده ... ولی ما با اونا فرق داریم ...

آقای Metal Guard خواهش کردم که کتابهای قلعه حیوانات و 1984 رو بخونی از جورج اورول. بخوای خودم لینک دانلود بهت میدم.اینکارو میکنی؟http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon_gol.gifhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon_gol.gif

شما که خوندید لطف کنید پیام این کتاب ها رو به ما بگید!